Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Mężatka

A na reinforcement na nocce to kwitną romanse ,aż miło patrzeć.

Meżulek

Opowiadaj chetnie

Ho ho

Dawaj kto z kim

Stoji kij

Spytajcie piosenkarki z 1 zmiany ona wszystko wie i każdemu obrabia

Szczerbaty
@Stoji kij

Czy chodzi o tą słynną galerianke z rey mon ta , bo jak tak to ona jest najlepsza w plotkowaniu chodzi na rade wydziału a i tak nic sensownego nie wie.

No no
@Stoji kij

Dajecie temat wyssany z palca na podpuchę może ktoś łyknie, a to lipa jest pewnie ????‍♂️.

Piosenkarka
@Mężatka

....ja też mam kogoś na uwadze...

Anulka

Co stoji?

Błażej

Może pora zakończyć ten cyrk z maseczkami w tym obozie? Upały idą..

Numer 16

Numer 16 to taki jedza plsskiej kadry a marlos to taki ciołek nasza rybiatu.

Rusłan rusłanowicz

Andriej zamykaj komnate bo znowu telewizor do kosza a to już 4 w tym roku

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Herbata futbol

Polska -Belgia w finale lub Polska -Finlandia. Mamy pake mamy drużyne. Lewy w gazie zielu w gazie wojtek na bramce w gazie . paulo w gazie medal pewny tylko czy złoto czy srebro???

Wood

Pozdrowienia z nad moża.

Pytajnik
@Wood

Na woodzie sami analfabeci?

Ziutek

Ile na start i czy lepiej z czyjegoś polecenia.

Witek

Witam. Chce się zatrudnić i wiem,że sąw firmie 3 zmiany, ale mam pranie w jakich godzinach (bo niewiem jakz dojazdami).

Konfident

Ile można siedzieć na przerwie dla czego reinforcement mając 15 min przerwy +dojście to idze w punkt z 3 dzwonkami i schodzi w punkt, a nieroby z mouldingu idą 2-3razy po 20- 25 minut plus palarnia.

Lider kszysztof

Już jade do ciebie czarny baranie

Mam zegarek

Ciekawe ile czasu na przerwie bedziecie siedzieć.

0.00

A co to za akcja z rana na zakładzie?

???
@0.00

Opowiadaj

Alkoholik
@0.00

Dmuchałem dzisiaj i miałem 7 voltów.i kazali mi isc do domu dali urlop i odwiezli służbowym autem.

Linia

Przecież cały zakład się z tego buca smieje g,tylko narzekać potrafi i ploteczki siać a może pod kebaba idz o ja jebebebe.

IQ

A po drugie mieliście być na budowie i znowu pałe zachlaliście!!!!!

IQ

Już dawno wiedziałem ,że to któryś kacap pisze bo coś tam xdxdxd....

Andrzej lider

Taka jest prawda że lepiej udawać głupa że się nie umie tu to zrobią za cb kasę dostaniesz taka sama co (usunięte przez administratora) co lata za 5 i się osra robota ????????????

@Andrzej lider

Zrób sobie test na inteligencje....bo może być ,że jesteś tępakiem.....albo z ukrainy bo tyle błędów to raczej nikt na poziomie by nie zrobił!!!!

Płaczek karol

Idzie ktoś pod kebaba postać?

Ciocia

Marcinku jestem zawsze chętna.

@Ciocia

Ale na kogo jesteś chętna?

Łysy

Wlaśnie sobie trzepie.

Ktos
@Ciocia

Ty nikomu nie przepuscisz masakra. Rodzina się zajmij. Stara baba a głupoty jej w głowie.

@Ktos

Na starej piczy młody h się ćwiczy

Ciekawy

A co to za romans kwitnie w biurze na A2?

Roboll
@Ciekawy

Skąd takie masz wieści? O kogo chodzi?

Praca21

Jestem zainteresowana pracą w firmie Velux. Czy warto złożyć tam Cv? Jaka zmianowość pracy ? Na jakich stanowiskach najczęściej pracują kobiety ?

Gad
@Praca21

Jak nie możesz znaleźć innej pracy w okolicy to warto.

@Praca21

Praca na zmiany w systemie 3-2-1. Kobiety pracują najczęściej tak jak i mężczyźni, czyli na stanowisku operatora maszyn, ale specyfika tej pracy jest zależna od działu, na którym zostanie Pani zatrudniona. A czy warto się zatrudnić... to juz ocena w pełni indywidualna, zawsze znajdą się i plusy i minusy.

Kyś

Ja se hwale.

Fujara
@Ania

Super zaklad super jesteśmy najlepsi najnajnajnajnajlepsi. Jak niewierzysz to czopka spytaj on potwierdzi.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX