Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Rabin

Przynajmniej coś się dzieje nie tak jak w Waszym życiu wieje nudą skoro przesiadujecie tutaj i zajmujecie się cudzym życiem :)

Przynajmniej coś się dzieje bo widzę że w Waszym życiu wieje nudą skoro przesiadujecie tutaj i zajmujecie się cudzym życiem ????

....

A co to za brak kultury u liderka Marcinka!Niebieska koszulka uderzyła do głowy .taka osoba która nie szanuje ludzi to chyba nie jest na właściwym miejscu!

Streetkid
@....

Kto sie krety.nem urodził kanarkiem nie zejdzie.

@....

Dla takich pracowników nie ma się kultury!

Trójkątny dzikol

Podłogi nim zamiatalem.

@Trójkątny dzikol

Wszyscy cwani w pisaniu powiedz to prosto w oczy tchórzu!

Mariola
@....

Mało który lider jest ok. Chociaż ostatnio coś sie pomieszało... kierownik podobno jakiejś liderce z siudemki dawal kwiatki i przepraszal że na nia krzyczał czy coś. W deche się dzieje???? teraz to już lider nad kierownikiem bedzie ????

E wypłata jest.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

E wypłata jest.

Krzyś

A I jak to jest w soboty 8.30 A inne działy 8 lub 8.15

rocky
@Krzyś

kiedyś gdy się szło odpracować dzień za dzień to było 8:30 a jak na nadgodziny to 8 a teraz ciągle niby nadgodziny ale po 8:30 bo tak to ci dzień oddadzą a powinni 2

@rocky

To jest prawda. E wypłata jest.

Krzyś

A co to za układziki liderek jednemu daje normalny urlop w piątek A innemu nż we wtorek,środę czy czwartek. Odnieście się do tego prosze.

Kolega dj.miśka

Som pżyjencia morze?Jak tak to na jaki dział.

Gacek
@Kolega dj.miśka

Som żyjencia w morzu. Krewetki, kaszaloty i inne takie.

???

Wiecie może kiedy ruszy rozbudowa parkingu ?Bo był temat rzucony i chyba nic w tym kierunku się nie działa.

Mirosław

Ile zarobi na start wózkówy.

Kulfon

Wypić to on lubi potrafi ale ,że taki łakomczuch. A teściowa niech Ci gul nie skacze , Bo sam się trzęsiesz jak obiad widzisz. Zresztą współczuję amiszowi bo trafił na pij aka , nie roba ,płacz ka i daum ina konf denta. A żyr afie to się niedziwie że niechce brata znać , nie nadarmo nazwisko zmienił !!!

Płaczek

Mam dość tej zimy za gaz place kokosy A w domu 16 stopni

Hahah
@Płaczek

Hura na dworze cieplej niż w domu

Rusłan

Kiedy będą nadgodziny???

Beti
@Rusłan

Spokojna będą lada dzień bo wiosna idzie ciepło trzeba odpocząć 2-3 tygodnie morze góry wiesz o co chodzi lekarz zadzwoni i trzeba iść nic się nie zrobi z tym fantem taki mamy klimat kolego i tu premia nie pomoże.

Anulka
@Beti

Beti dobrze piszesz . Taka jest prawda!. I tu nawet czopek gumowe ucho nie pomoże . Bo to laser i plotkara.

Katarzyna
@Anulka

A o czym dokładnie piszecie? Jako osoba niezwiązana z firmą chciałabym uzyskać jakieś konkretne informacje na temat pracy w niej. Czytając Wasze komentarze nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Czy w firmie zdarzają się nadgodziny i są jakoś dodatkowo płatne?

Kalkulator
@Katarzyna

Nadgodziny są na żądanie pracodawcy. Oczywiście w ramach darmowych minut z veluxem

Jarosław
@Kalkulator

A (usunięte przez administratora) na 2 zmiany w sobotę.

0ihgg

Ponoć taczka wywozili

Czopek

Dobrze że matoły przychodzą w sobotę za pański h... na pewno wam zapłacą 300zł za sobotę ha ha he. Albo 500 albo i więcej . Trzeba chodzić bo kasa się przyda co nie.

SNH

Kiedy dyskoteki otworzą ?

GrubyMocarz

Nie bede tu tyral jak wol w tym obozie, ide na bramce w Tabu stac za 150 zl za noc

Patyk

Babcia juz zajeta szukaj se na lini montażowej

Ogórek kiszony

Czy ten parking będzie wkońcu odświeżony!!!!!!

Lełokadia
@Ogórek kiszony

Zainwestuj w łopatę i odśnieżaj sobie , a nie na gotowe liczysz. Troche popadalo a wy już stękacie , wygodnisie a pewnie lumpem jezdzisz a nie topowym autem.

@Ogórek kiszony

Jak przyjdzie odwilż to parking będzie ,, odświeżony''

Menagerek
@Ogórek kiszony

Prawda. Miejsca dla biur są szersze, blisko wejścia, odśnieżone i tylko czekają na przyjazd firmowych aut używanych jako prywatne, paliwo za darmo.

Kwadratowy dzik

Może nie mam kilku zębów ale z pączkami sobie poradzę. To moje święto święto kwadratowego pączka. A najlepsze są te z tym białym proszkiem po nich najbardziej mi odpie dala . Ide na rekord.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 781.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 737, z czego 415 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX