Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Jaroslaw

A są już grzyby?

Landrzej czopek norma
@Jaroslaw

Te co ja zbieram są cały rok a z roku na rok coraz większy urodzaj.

Ewelinka

A nie które panie z mouldingu to już lekko przesadzają z tym włarzeniem w tyłek liderkowi,rozumie że niedługo rozmowy roczne ale tak się pucować....

Czarna mamba
@Ewelinka

On mnie nie lubi ale moge mu pucować,a co mi tam.

Elegancko
@Czarna mamba

Czarna mambo ty to chociasz szczera jesteś a jak masz na imie bo twój pseudonim artystyczny nie mówi mi zbyt wiele.

Mark

Bardzo fajnie

Katarzyna
@Mark

Cześć, jesteś pracownikiem Veluxu i wypowiadasz się na temat pracy w firmie? :) Jeśli tak, to na jakim stanowisku pracujesz? Opiszesz szerzej warunki zatrudnienia? Jak oceniasz pensję - jest konkurencyjna? :)

Doradzcie co mam zrobic i gdzie to zglosic bo dzisiaj na a3 widziałam wózkowego jak chował obiadek regeneracyjny z mouldingu .

Widłowy
@Karolina

Najlepiej zgłoś jensowi ,teściowej albo płaczkowi .Oni temat ogarną.

Liderek
@Karolina

A ja mam karte firmową i nie raz sobie zamówie u babci obiadek a co tam i od ponad roku nikt się jeszcze nie doczepił ,czyli będe je zamowiał na koszt firmy. A ty karolciu jak chcesz to podejdz to też zamówimy a i nie wolno skarzyć bo ci nos urośnie i będziesz miała klamke jak pinokio.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Lacymacynacy

Kiedy dokładnie przeleją kase za bony bo nie mam kontaktu z tv velux gdyż jestem na l4 ,odpiście prosze czy to będzie w tym miesiącu czy we wrześniu.

Benia
@Lacymacynacy

Jakie bony?

Xd
@Lacymacynacy

W następnym tygodniu

Czopek

Bo wiadro ma wiele zastosowań.

Czopek

Mam wiadro jak by ktoś nie wiedział i nie zawacham się go urzyć

Czopek

Do lasu jakby ktoś nie wiedział.

Tusty

I taka to historyja dobrze ,że będzie upał to chociaż dłuższe przerwy będą. A z drugiej strony to mistrz z mouldingu to chyba z (usunięte przez administratora).się na rozum zamienił bo to co on wprowadza jakieś swoje widzi mi się to śmiech na sali ,żaden inny dział nie ma takich cyrków jak na mouldingu. Chłopie zejdż na ziemie i lepiej to już niewymuślajcie niczego nowego bo słabo wam to idzie.

Kawa

Ale dobra kawa mniam mniam sirdzimy sobie na stołóweczce i się smiejemy z produkcji .

Ladna
@Kawa

To jest forum z.opiniami o firmie czy jakas kafejka internetowa ???? nic ciekawego nie idzie sie tu dowiedziec tylko jakies pierdoly trolowe co wy cpacie dajcie troche

Tusty
@Ladna

Sobota na 2 zmiany.

A 3

Zróbcie coś z osobami co jedzą czyjeś obiady!. Zamawiam obiad i łudze się że on będzie na stołówce gdy pójde na przerwe,a tam zonk nie po to zamawiamy obiady żeby nosić jeszcze dodatkowo kanapki.Prośba do wszystkich osób którym chodż raz zaginoł obiad zgłaszajcie to bo im nas więcej tym lepiej i może ten problem sam się rozwiąże.

Jarosław Jarosław Jarosław to mój kumpel z parti

Grześ

A drugie moje zapytanie to ile dni urlopu mi dojdzie za... Lipiec i sierpień.

Grześ

Ej a ta wypłata to była z tym bonem czy jednak nie ,bo nie którzy mówią tak a inni tak .Więc jak jest naprawde bo jestem na l4 a niemam odcinka,żeby to zweryfikować.

Rudy tasia

E wypłata jest .

Fryc
@Rudy tasia

A podwyzszka gdzie?

Petro

Dzienki rudy ty dobry rudy gosc i muj kolega z pracy dzienki za informacje ze jusz jest kasa.

Rudy tasia

E bony są

Detektyw

Obiadów mało to jeszcze czyjeś lody zjeść.

Lody bambino

Z jakiej okazji są te lody na a3 w zamrażarce?

Swietłana
@Lody bambino

To były prywatne lody dla flapów, nie pomyślaleś o tym wcześniej.

Detektyw
@Swietłana

A który z moldingu był po obiady???

Jurny

Wie ktoś może czy ta liderka z flapów jest wolna ,pytam bo tak wózkowi mówią . Chodzi mi o tą co kiedyś była z liderem marcinem z lini montażowej.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX