Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Ewcia

U nas na zmianie Dorotka mówiła ze napiszę sms do Marcinka i on już jest..I tylko słychach cukierka chcesz.A tak to z klatki nie wychodzi .Na awarie kogo innego wysyła.

Łukasz

Emeryta ty weż się do pracy a nie koło Doroty stoisz i (usunięte przez administratora)czekoladę.

Anna K

Nie wiecie kiedy plotkara wraca bonie mam z kim poplotkować i obrobić komuś 4 liter

Milf a

Ok to dawaj dalej bo ja nie mam kiedy

Street kid

Bez mewy nie pociągne dzisiaj nocki. Druga sprawa czy ja będe robił 8.15 czy 8.10 to mnie to nic nie zmienia ja przy 8.30 się nie ogarniam a co dopiero po zmianach okna z przerwy czyszcze produkcje wyłanczam i tyle w temacie a kto (usunięte przez administratora) niech robi za darmo okna przerwa to przerwa jedyny dział to moulding co swoją przerwe odrabia i z 2 robi się 1 liderzy niby cię rozumieją a tlu. sta św. inia przyszła i wielkiego mistrza udaje aby słupki sie zgadzały wy macid wywalone na ludzi my mamy wyje bane na was a prawda jest taka ze kazdy co teraz wielkiego lidera udaje spuchłby po 2-3 godzinach jak by miał robic norme.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Gracjanka

Przepraszam,a kto to jest ten "czopek"?To ktoś ważny jest?

Tomeczek jąkała

Aaa kikiedyy rozzdaccie kaalewndarrzyykii

Ela

Wiecie co skoro tego piegusa tasi nie ma dzisiaj to chyba obiad będe miała?

Liderek

Dobre obiadki dobre a i tak się niedoliczą buhahahaha

Salceson

Dzięki za info misiek

Elżbieta

Kicajec miałeś BGS wywiez.Ty jak zwykle ,komóreczka i opisujesz kazdego co ci nie podpasuje .Ale jak chcesz obiadek albo jesteś w potrzebie(usunięte przez administratora).Uwazaj bo kiedyś naprawdę zrobią z tobą porządeczek.Tak mówił czopek.I bedzie beka.A jak ktoś się dowie ze go opisujesz na gowork ,....nie chciał bym być w twojej skórze tak mówi czop.

@Elżbieta

E wypłata jest wypłata .

StreetKid
@Elżbieta

Rabbit tak jak Ela mówisz jak chce kołka albo papieroska to obskoczy człowieka, natomiast sytuacja odwrócona to w odpowiedzi (usunięte przez administratora) czasu nie mam" ot zryty beret oportunisty. Pozdrawiam białą mewe XD

Biała mewa
@StreetKid

No Tak jak piszesz street kid jak coś to wołaj a jak będziesz flage robił na trzepaku to ci wymientole dzwonki ....ps xd xd xd

M -log

Teraz ciekawe jaka wypłata będzie po tym całym zamieszaniu tu podwyżki a i ten cały ład ciekawe czy człowiek się doliczy a coś czuje że będzie zamieszanie hr jest wogóle porażka tam nic z nikim nie załatwisz

miki
@M -log

hr winny? ty napisz to mateuszka to ci wyjasni (hahaha) Zostaw kobity w spokoju. (usunięte przez administratora) zrobiła cudna, wybrana przez .... partyja, nawet k.. oni nie wiedza, to co te baby maja ci powiedziec. mysl !

@miki

No właśnie harrego portiera niech spyta albo czopka oni wszystko wiedzą i są najlepśi. Czopek jesteśmy najlepśi!!!!

Ta co z każdym wszystko ????

Okl

Chyba ty tak wszystko z kazdym ,ze tak piszesz o kim zazdrozna i ,,ja,,co ty masz w głowie .chyba tam pusto jest aby kogos na kazdym kroku oczerniać.A swojej osoby niewidząc co robi i jak sie zachowuje..Zajmij sie swoimi 4 literami .

Okl

I pamiętaj jak jeszcze bedziesz chciał,chciała oczerniać jakąś ciocie to jakbyś opluwał swoją siostrę ,matkę ,żonę .Miło ci będzie?Najwidoczniej tak .Bo sprawia ci to frajdę.Bawisz sie ludzką krzywdą .A ty stoisz z komórką i zaglądasz komu jest teraz przykro.I sie cieszysz ze piszesz takie bzdury wyuzdane.(moze być to za trudne słowo dla ciebie).Bo twoja wyobrazia jest zby uboga zeby komuś coś miłego napisać lub powiedzieć.Ludzie bez uczuć.Szkoda mi was.

Emeryt

Nie wiem o kim mowa.

Linia

A czy to prawda że widłowego tomasza zwolnili za jazde pod prąd na podwójnym gazie

M -log

I to jest najlepszy zakład w świecie jak będziecie 2 razy w roku logistyce podnosić pensje to super bo wózkowi to fajni goście i są najwazniejśi i panie dyrektorze trzeba nas szanować ok zbiórka chłopaki idziemy na kawe na a3 zjemy obiadek i kawka i już kolejna godzinka zleci.

Jaroslaw

Super partia

M -log

500 minimum 600 za noszenie jajek mięsa królika kaczek czy kur żceby liderek miał na obiadek za przynoszenie ciastek i (usunięte przez administratora) Ja myśle że za te 100 brutto chyba nie warto a i 3 i 4 próg będzie robił non stop nadgodzinki i soboty a ja będe pił zameczka i się bawił na leżaczku ...ale oczywiścię będe podczas relaksu myślami z wami będe myślał jak wam tam idzie w tym kurzu i upale .

Jaroslaw

Super partia super partia

Dlaczego

Dlaczego wieloletni handlowiec na Wielkopolsce odchodzi? Co tam się porobilo!!

@Dlaczego

Ja nie wiem nie mam takiej wiedzy!

Pati

Czy można zorganizować spotkanie z kimś kto nam dokładnie wytłumaczy co i jak by było bardziej korzystne czy rezygnować z pitu 2 czy przy nim pozostać może ktoś z kadr wytłumaczy bo nic cicho sza nic nikt nie rozumie a każdy inaczej tłumaczy. A druga sprawa mianowicie chodzi mi o progi całe te widełki jak to się ma do całych tych podwyżek jak to wyliczyć czy do swojej podstawy doliczamy kwote podwyżki czy będzie inaczej bo nie pamiętam jak to wyglądało w zeszłym roku. Napiście jak to widzicie i jak to u was na działa h się odbywa.

Procesowy
@Pati

Zakład pracy rozesłał do naszych przełożonych kilka instrukcji z wnioskami i linki gdzie można uzyskać informacje, a ponadto w przyszłym tygodniu będzie kilka szkoleń online (webinary) ze specjalistą podatkowym gdzie ponoć będzie można zadawać pytania. Co do PIT 2 - powinny z niego zrezygnować ci, którzy oprócz pracy w velux mają jeszcze jakieś inne dochody np z emerytur, świadczeń pracowniczych, są rolnikami lub mają wlasne firmy albo wynajmują lub dzierżawią lokale itp, . Jest to po to, aby w rozliczeniu rocznym podatku nie musieli później dopłacać bo od tego roku wzrosła kwota wolna od podatku. Natomiast ulga dla kasy średniej jest rozliczana automatycznie przez pracodawcę jeśli miesięcznie pracownik ma 5701 brutto (łącznie z premiami i dodatkami). Przysługuje ona do kwoty 11141 zł brutto miesięcznie. Jeśli ktoś otrzymuje też inne dochody albo zarabia więcej niź 11141 brutto to powinien złożyć wniosek o nie stosowanie tej ulgi, wówczas mniej zarobi na rekę ale nie będzie musiał dopłacać w PIT rocznym. Ale nawet jeśli ktoś nie ma innych dochodów i chciałby zarabiac mniej i złoży wniosek o niestosowanie tej ulgi, to w rozliczeniu rocznym i tak otrzyma zwrot nadpłaty podatku (tej ulgi) jeśli jego roczny dochód nie przekroczy kwoty 133 692 brutto. Tak więc jesli nie macie miesięcznie conajmniej 11142 zł brutto to nie ma sensu składac wniosku o rezygnację z ulgi. Tyle w temacie. Pozdrawiam

Procesowy
@Pati

Co do podwyżek. Do Twojej kwoty wynagrodzenia zasadnicznego, którą miałaś w zeszłym roku doliczasz kwotę brutto która ci wyszła z oceny rocznej (były tam kwoty 500, 600 i 700 złotych). I to jest twoja nowa podwyżka. Przykładowo: miałaś na umowie 3500 PLN, a z oceny rocznej wywalczyłaś 600 PLN, to teraz na umowie masz: 4100 brutto (3500+600). Chyba że miałaś próg zerowy to otrzymujesz tylko wyrównanie do najniższego progu. Natomiast same widełki (zakres progów min i max) na danym stanowisku wkrótce ulegną zmianie i dopiero zostaną podane w drugim półroczu. progi całe te widełki jak to się ma do całych tych podwyżek jak to wyliczyć czy do swojej podstawy doliczamy kwote podwyżki czy będzie inaczej bo nie pamiętam jak to wyglądało w zeszłym roku.

Pisiorek
@Procesowy

I to są konkretne odpowiedzi ...w imieniu wszystkich dziękuje bardzo.

Pisiorek
@Procesowy

Ok super tak trzymaj oby tylko takie info było częściej.Pozdrwiam cieplutko .

@Procesowy

Może i do przełożonych hr i boss przesłał ale jak taki grill nie prześle dalej bo dla niego velux to jest tylko przygodą i jak to konfit ...czopek waze....mówi to on idzie dalej i on ma gdzieś. ...produkcje

Alladyn
@Pisiorek

Brawo ty i to jest logiczne wytłumaczenie całej sprawy .

Donald

A i mój piesek z parti to niby ma 4500 na ręke co niby fizycznie nie robi ... ale co to ręką robi to czysta fizyka ruch posuwistno zwrotny jeśli ma .....to niech złoży pit o dodatkowym dochodzie bo kręcenie lodów to też dochód nawet na lewo

Donald

Czopek i nie wynoś trytytek i wd 40 to są drogie rzeczy .

Donald

Jak żołw i czopek się jakali i jeden drugiego przekrzykiwał bo ten czopek to swoje fanaberie tworzy a żółw sam nie wie po co tam jest ...a czopek robi mu plecy. To co tu zrozumiesz.

Rudy

To prawda że nasz wózkowy K.M ma romans z B.S ?

@Rudy

A druga para to M.R.+ M.Z. z liderówki zwłaszcza ten drugi jak już wychodzi to jak dumny paw po udanym stosu nku a ten pierwszy wolniej dochodzi do siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 774.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 730, z czego 408 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX