Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny

Opinie o Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny

lord 2015-07-14 18:31
zajebiśta praca
AL 2016-04-27 20:59
Odradzam wszystkim!!! Właściciel na początku obiecuje złote góry, stali pracownicy potwierdzają że wszystko płaci i nawet więcej niż obiecuje. A w rzeczywistości po kilku dniach zaczyna pracownika poniżać i ośmieszać, w efekcie końcowym rozwiązuje umowę za porozumieniem stron i wypłaca marne grosze, które mają się nijak do początkowych ustaleń. Nie chce wydać świadectwa pracy, robi problemy i straszy że wezwie ochronę, bo nie ma odwagi rozmawiać. Żenada- gorzej być nie może!!! Szkoda mi kolejnych, którzy się nabiorą, bo gość obojętne dla kogo taki jest. Powiedział że nie zależy mu na ludziach.
spoko 2017-01-10 18:08
AL
czy mogę się jakoś z Tobą skontaktować bo włąsnie zostaam zaproszona na rozmowedo tej firmy na stanowisko pracownik ds. sprzedaży ... chce wiedzicec cos wiecej na en temat.
lki 2017-04-09 21:48
Pracodawca tyran . Odradzam wszystkim elokwentnym osobą podejmowanie współpracy z tym czlowiekiem . Obiecuje zlote gory a potem pomiata pracownikiem . Moim zdaniem to gosc sie nithego za duo naczytal :P szkoda czasu na takich ludzi sa lepiej platne prace ;)
Sandra Borowska 2017-05-23 06:16
Cześć wszystkim! Jeśli komuś zamarzy rozpoczęcie się pracy to na pewno nie u Pana Witosinskiego ;-)
Szkoda nerwów i czasu na tego Pana! Obraża i poniewiera pracownikiem, a gdy już pracownik rozwiąże umowę to proponuję rozwiązanie umowy za porozumieniem stron! Po odmowie podpisania grozi postępowaniem dyscyplinarnym, a za ciężka pracę ponad wymiarowa, bo oczywiście wykorzystuje ludzi wypłaca marne grosze ;-) Panie Witosinski pamiętam jak Pan pytał pracownice o indoktrynizacje ;-) skoro Pan stosujesz metody z czasów Hitlera i myślisz Pan, że ludzie będą na zasadzie ślepych bannerów Pana słuchać to Pan się mylisz! Wszędzie Pan ma złą opinię i raczej już się nie poprawi. ;-) Tym ludziom którzy u Pana " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; za tą śmieszna kasę współczuję... Na szczęście, to pracodawca musi w dzisiejszym świecie musi szukać w Polsce pracownika,a nie na odwrót jak kiedyś. Mam nadzieję że Pana biznes zniknie z powierzchni ziemi razem z tymi Pana lodami nafaszerowanymi chemia. Pozdrawiam czytających! Pamiętajcie nie idziecie tam ten pracodawca nie ma za grosz kultury osobistej i płaci śmieszne pieniądze tylko osoba mało ambitna pójdziemy niego do pracy albo nieletnia bez umowy i ubezpieczenia ;-)
Lon 2017-06-12 16:15
Sandra, czy mogę się z tobą skontaktować?
Sandra Borowska 2017-07-03 22:54
Hej tu nie ma się co kontaktować tylko do pipu lub sądu pracy zgłosić jeśli tam pracowałeś / las. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny - Sucha Beskidzka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny