brak logo

Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny

Sucha Beskidzka

Opinie o Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny

lord 2015-07-14 18:31
zajebiśta praca
7
AL 2016-04-27 20:59
Odradzam wszystkim!!! Właściciel na początku obiecuje złote góry, stali pracownicy potwierdzają że wszystko płaci i nawet więcej niż obiecuje. A w rzeczywistości po kilku dniach zaczyna pracownika poniżać i ośmieszać, w efekcie końcowym rozwiązuje umowę za porozumieniem stron i wypłaca marne grosze, które mają się nijak do początkowych ustaleń. Nie chce wydać świadectwa pracy, robi problemy i straszy że wezwie ochronę, bo nie ma odwagi rozmawiać. Żenada- gorzej być nie może!!! Szkoda mi kolejnych, którzy się nabiorą, bo gość obojętne dla kogo taki jest. Powiedział że nie zależy mu na ludziach.
4
spoko 2017-01-10 18:08
AL
czy mogę się jakoś z Tobą skontaktować bo włąsnie zostaam zaproszona na rozmowedo tej firmy na stanowisko pracownik ds. sprzedaży ... chce wiedzicec cos wiecej na en temat.
lki 2017-04-09 21:48
Pracodawca tyran . Odradzam wszystkim elokwentnym osobą podejmowanie współpracy z tym czlowiekiem . Obiecuje zlote gory a potem pomiata pracownikiem . Moim zdaniem to gosc sie nithego za duo naczytal :P szkoda czasu na takich ludzi sa lepiej platne prace ;)
Zostaw swoją opinię o Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny - Sucha Beskidzka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witosiński Bogusław Zakład Produkcyjno - Gastronomiczny