Opinie o Matusewicz Development Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matusewicz Development Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Matusewicz Development Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matusewicz Development Sp. z o.o. w Wrocław

piotr Nowy wpis

Myślę że zmierza ku lepszemu, są już pierwsze pozytywne sygnały.

Ediii Nowy wpis

Złodziej!Matusewicz zrobił swoim ludziom najlepszy świąteczny prezent, pozbawił nas zarobku w grudniu. Dziękujemy za ten wspaniały prezent i życzymy równie NIE wesołych świąt rodzinie Matusewicz.

były Nowy wpis

Jest Źle, i to tragicznie. Firma jest na skraju upadłości. Pracownicy w Gryfowie Ślaskim gdzie jest siedziba firmy Matusewicz Budowa Maszyn S.J - (włascicielem jest ten sam człowiek co odziału dveloperskiego czyli Tadeusz Matusewicz) nie mają pieniedzy od września za swoją pracę. składane są obietnnice i mydlenie oczu podwykonawcom i pracownikom że kasa będzie, a jej nie ma. Problemy z wypłatami sa już od marca,jest komornik i straszenie przez dostawców zgłoszeniem o upadłość. Własciciele jednak mają się dobrze bo rozwijają interes w chinach, kasy dla podwykonawcoe, dostawcow i pracowników brak. Proponuje sprawdzic sobie wszystko na temat firmy i jej długów zanim nawią ze sie jakąkolwiek współpracę.

Willa Wroclaw

Nie polecam. Deweloper tonie w długach i kolejka wierzycieli jest bardzo długa. Przed kupnem proponuje sprawdzić zadłużenie dewelopera. Zarządca nie ma pieniędzy na opłaty bieżące (prąd, gaz, woda) bo deweloper nie płaci. Właściciel Pan Matusewicz to człowiek bez zasad, który nie dotrzymuje złożonych obietnic. Omijać z daleka !!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Matusewicz Development Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
oszukany

Szef i firma wyjatkowo nieudolna i oszukańcza. Nie płacą za wykonane roboty przez wiele miesięcy.Blisko upadłości. Przestrzegam przed kupnem mieszkania. Można wpłacić i nie mieć mieszkania bo wierzyciele są bliscy zgłoszenia upadłości Matusewicz Development.

SirhamSirham

Tak podzielę się "Goo to work" zawszę w cenie.Najniższa krajowa to jest to. Z motyką na księżyc to jest to co charakteryzuje to firmę. Za wszystko czyli nieudolność szefa,kadry ponoszą pracownicy. To już nie ta firma.Ale kierownictwo ma się dobrze.

firma

Ta firma nie jest taka solidna jak pisze. Tradycje? chyba w [usunięte przez admina] podwykonawców na budowie przy ul. Rybnickiej ! Nie płacą, zwodzą i wszystkich mają za nic a firmy ciężko pracowały. [usunięte przez admina] i tyle, mają już sprawy w Sądzie, są zgłoszeni do rejestru dłużników więc rewelacyjna tradycja - hipokryci. Zapłaćcie firmom za pracę - oszukana

JB Nowy wpis
@firma

To nie jest hipokryzja, tylko zwyczajne kłamstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Matusewicz Development Sp. z o.o. - Wrocław

Matusewicz Development Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Rybnicka 18
    52-016 Wrocław

Matusewicz Development Sp. z o.o.