brak logo

Matusewicz Development

Wrocław

Opinie o Matusewicz Development

firma 2013-10-08 21:10
Ta firma nie jest taka solidna jak pisze. Tradycje? chyba w [usunięte przez admina] podwykonawców na budowie przy ul. Rybnickiej ! Nie płacą, zwodzą i wszystkich mają za nic a firmy ciężko pracowały. [usunięte przez admina] i tyle, mają już sprawy w Sądzie, są zgłoszeni do rejestru dłużników więc rewelacyjna tradycja - hipokryci. Zapłaćcie firmom za pracę - oszukana
5
SirhamSirham 2013-11-08 21:39
Tak podzielę się "Goo to work" zawszę w cenie.Najniższa krajowa to jest to.
Z motyką na księżyc to jest to co charakteryzuje to firmę.
Za wszystko czyli nieudolność szefa,kadry ponoszą pracownicy.
To już nie ta firma.Ale kierownictwo ma się dobrze.
oszukany 2014-04-05 23:00
Szef i firma wyjatkowo nieudolna i oszukańcza. Nie płacą za wykonane roboty przez wiele miesięcy.Blisko upadłości. Przestrzegam przed kupnem mieszkania. Można wpłacić i nie mieć mieszkania bo wierzyciele są bliscy zgłoszenia upadłości Matusewicz Development.
Willa Wroclaw 2015-06-15 22:57
Nie polecam. Deweloper tonie w długach i kolejka wierzycieli jest bardzo długa. Przed kupnem proponuje sprawdzić zadłużenie dewelopera. Zarządca nie ma pieniędzy na opłaty bieżące (prąd, gaz, woda) bo deweloper nie płaci. Właściciel Pan Matusewicz to człowiek bez zasad, który nie dotrzymuje złożonych obietnic. Omijać z daleka !!!
3
były 2015-12-04 11:39
Jest Źle, i to tragicznie. Firma jest na skraju upadłości. Pracownicy w Gryfowie Ślaskim gdzie jest siedziba firmy Matusewicz Budowa Maszyn S.J - (włascicielem jest ten sam człowiek co odziału dveloperskiego czyli Tadeusz Matusewicz) nie mają pieniedzy od września za swoją pracę. składane są obietnnice i mydlenie oczu podwykonawcom i pracownikom że kasa będzie, a jej nie ma. Problemy z wypłatami sa już od marca,jest komornik i straszenie przez dostawców zgłoszeniem o upadłość. Własciciele jednak mają się dobrze bo rozwijają interes w chinach, kasy dla podwykonawcoe, dostawcow i pracowników brak. Proponuje sprawdzic sobie wszystko na temat firmy i jej długów zanim nawią ze sie jakąkolwiek współpracę.
Ediii 2015-12-23 15:41
Złodziej!Matusewicz zrobił swoim ludziom najlepszy świąteczny prezent, pozbawił nas zarobku w grudniu. Dziękujemy za ten wspaniały prezent i życzymy równie NIE wesołych świąt rodzinie Matusewicz.
piotr 2016-05-20 09:05
Myślę że zmierza ku lepszemu, są już pierwsze pozytywne sygnały.
JB 2017-03-07 19:14
To nie jest hipokryzja, tylko zwyczajne kłamstwo.
Zostaw swoją opinię o Matusewicz Development - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matusewicz Development