Rutkowski Group Sp. z o.o.

Opinie o Rutkowski Group Sp. z o.o.

Agnieszka

Ostatnio jest tyle ogłoszeń o miejscach pracy w w/W firmie. Ogłoszenia, które powtarzają się co miesiąc. Wygląda to jakby zbieranie CV dla email aby później móc wysyłać reklamy deweloperskie.

@Agnieszka

Pani Agnieszko, mamy dobrą wiadomość! Rośniemy w siłę i potrzebujemy więcej specjalistów do pomocy:)

Aktualność
Założyciel i współwłaściciel Rutkowski Development, Antoni Rutkowski, po raz kolejny otrzymał zaszczytny tytuł Osobowości Roku w kategorii Biznes, w powiecie ełckim.

Mieszkańcy Ełku i okolic docenili trud oraz zaangażowanie Pana Antoniego w rozwój gospodarki powiatu ełckiego. To duże wyróżnienie, szczególnie że zwycięzca został wyłoniony w wyniku niezależnego głosowania. Dziękujemy za wszystkie głosy i słowa uznania. Jesteśmy dumni, że naszemu Zespołowi przewodzi tak wyjątkowa osoba.

Aktualność
Od 10 lat tworzymy komfortowe, przyjazne i piękne miejsca do życia.
Tym krótkim video chcielibyśmy przedstawić Wszystkim efekty naszej wieloletniej pracy i zaangażowania. Chcemy tworzyć produkty doskonałe, dlatego na co dzień pracujemy nad ich ulepszaniem.
Zapraszamy do obejrzenia filmu Jakość rodzi się z pasji
Pracownik RD od 2019 r.

W Rutkowski Development pracuję już od roku. Cenię sobie tę firmę z wielu względów. Zespół jest bardzo pomocny i zaangażowany, a Prezesi otwarci na pomysły pracowników. Otrzymałam niezbędne, nowe narzędzia do pracy - laptop, telefon, samochód służbowy. Firma organizuje wyjazdy integracyjne i wręcza gratyfikacje za efektywną pracę. Możliwe są szkolenia:-) Polecam!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rutkowski Development Sp.J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Monik

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podpisalismy umowe wstepna na mieszkanie w budujacym sie bloku w Ełku na B.Komorowskiego.Przy podpisywaniu zostalismy poinformowani iz jest mozliwosc kupna garazu , beda rowniez miejsca postojowe ogolnodostepne i zadaszone i na tym koniec .Nie powiedziano nam ze na miejsce zadaszone trzeba sie decydowac przy podpisywaniu um.wstepnej .Nie mamy rowniez mozliwosci kupna w 3 etapie budowy gdzie miejsca rowniez beda przewidziane .Zostalismy bez kluczowej informacji i bez miejsca postojowego .Chcielibysmy to zgłosic gdzies wyzej poniewaz dziewczyna z ktora podpisywalismy umowe wstepna i chcielismy porozmawiac o miejscu post.powiedziała nam iz napewno informowała nas o tym przy umowie i nie mamy o czym rozmawiac .Czy to jest profesjonalne podejscie ? Podpisana umowa na zakup mieszkania i reszta nas juz nie interesuje ?Moze ktos bedzie wiedział jak nazywa sie młoda blondynka włosy do ramion ktora zazwyczaj jest na recepcji w biurze w Ełku ? Na umowie mamy tylko jej aparafke .Moze ktos kojarzy , pomorze?Moze rowniez ma kontakt do odoby wyżej postawione niz osoby na recepcji ?

@Monik

Witamy serdecznie i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Doszło do błędu komunikacyjnego, który zazwyczaj nam się nie zdarza. Wierzymy, że udało się rozwiązać ten problem. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Bartek

Powiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie i czy trudno dostać się do pracy(biuro)

@Bartek

Witamy, dynamicznie się rozwijamy i w związku z tym poszukujemy osób do wsparcia naszego obecnego Zespołu:-) Zapraszamy do zakładki PRACA na https://rutkowskidevelopment.pl/praca/ w celu zapoznania się z aktualną rekrutacją. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Czy w Rutkowski Development Sp.J. są szkolenia zewnętrzne?

Oczywiście, że tak. Regularnie:-) Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Czy w Rutkowski Development Sp.J. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jako Pracownik Rutkowski Development potwierdzam, że tak. W pracy cenię sobie m.in. szczerość i otwartość w relacjach z Współpracownikami i Przełożonymi, co z kolei przekłada się m.in. na dobrą atmosferę i komunikację. Jeśli mam z czymś problem, wiem, że zawsze mogę przyjść z nim do Przełożonej i rozmawiamy dopóty, dopóki nie znajdziemy optymalnego rozwiązania. I co najważniejsze - rozwiązanie jest wdrażane w życie i funkcjonuje.

Łucja
@Marta

Bardzo przyjemnie czyta się właśnie takie komentarze. Super, że w Rutkowski Development, jeśli ma się z czymś problem, zawsze można przyjść z nim do Przełożonego i otrzymać konkretną pomoc. Szukają tam teraz Specjalisty ds. Ofertowania. Możesz mi powiedzieć, jaki jest mniej więcej zakres obowiązków na tym stanowisku?

Zespół Rutkowski Development

Witamy, każdy problem zgłaszany przez pracownika jest rozpatrywany przez Zarząd:-) Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development

Zespół Rutkowski Development

Witamy serdecznie. Przede wszystkim przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zgłaszane usterki staramy się na bieżąco rozwiązywać. Czy kontaktował się Pan/ Pani bezpośrednio z działem usterek? Zapraszamy na https://rutkowskidevelopment.pl/kontakt/ do działu "serwis gwarancyjny". Koleżanka Agnieszka zajmie się Państwa sprawą z należytą troską. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Rutkowski Development Sp.J.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zespół Rutkowski Development

Witam serdecznie. Wyposażamy pracowników w podstawowe narzędzia pracy - laptop służbowy oraz smartphone. Samochody służbowe dostępne są ogólnie, w ramach pracy działów. Część stanowisk wyposażana jest w indywidualne samochody służbowe. Dla pracowników organizowane są szkolenia. Zapraszamy do złożenia Cv. Pozdrawiamy, zespół Rutkowski Development.

doświadczony pracownik

Jako wieloletni, doświadczony pracownik chciałabym się w wypowiedzieć w kwestii pracy w firmie Rutkowski Development. Na samym początku chcę podkreślić- co jest bardzo WAŻNE - lubię swoją pracę, uściślając – to co robię oraz to czym się zajmuję daje mi satysfakcję. Aplikowałam do tej firmy całkowicie na inne stanowisko. Chęć robienia tego co lubię oraz otwartość przełożonych sprawiła, że zajmuje dane stanowisko. Szefostwo jest otwarte na zmiany, które dotyczą nas samych. Rozwój jest bardzo ważny w tej firmie. Dla osób, które są ambitne, mają potencjał i potrafią przekonać do tego szefów drzwi są zawsze otwarte- jednakże siła argumentów i umiejętności interpersonalne są przy tym kluczowe. Odnajdą się w tej firmie osoby, które są kreatywne, komunikatywne, zaangażowane oraz otwarte na cel i zmiany. Umiejętność pracy w zespole również jest ważna, jednakże tego można się nauczyć pracując z tak fajnymi ludźmi???? Pozytywna atmosfera, którą tworzą ludzie jest siłą napędową w tej firmie. Wiele spotkań, wyjazdów integracyjnych jest sponsorowanych przez szefostwo co jest motywujące, napędzające i potrzebne ???? Tak jak napisałam powyżej tę firmę tworzą ludzie. Nie bez znaczenia jest fakt, że szefom zależy na podnoszeniu naszych kompetencji , tudzież wysyłają pracowników na szkolenia. Szefostwo jest wymagające i konkretne co w moim mniemaniu jest budujące, przy czym jeśli masz problem- zawsze na szefów możesz liczyć. Podsumowując. Jeśli chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi w firmie, która pnie się do góry, która nie ma ograniczeń- I Ty również możesz się do tego przyczynić- aplikuj, spróbuj, nie sugeruj się opiniami z internetu, ponieważ jak to w życiu bywa - zazwyczaj ludzie niestety pamiętają i piszą o złych rzeczach, nie doceniając tych dobrych.

@doświadczony pracownik

Fajnie, że doświadczeni pracownicy zatrudnieni w firmie Rutkowski Development tak szczegółowo i chętnie opisują swoje wrażenia z dotychczasowej pracy. Poruszyłaś wiele kwestii, lecz zabrakło mi informacji o tym, czy pracodawca zapewnia pracownikom odpowiednie wynagrodzenie, porównując je z ilością obowiązków, które powierza? Mogłabyś ocenić, jak to w Twoich oczach wygląda? Zachęcam.

były pracownik budowlany
@doświadczony pracownik

Nie napisałeś jednak w jakim charakterze tam pracujesz? Bo z mego doświadczenia ,a przepracowałem tam 11lat jako budowlaniec , żadnych szkoleń ,podwyższenia kwalifikacji czy też wyjazdów integracyjnych nie miałem :) owszem one były ale tylko dla Kierowników i pracowników biurowych :) mimo to dobrze wspominam te lata ,chociaż żeby tam zarobić to trzeba nadgodziny brać ,bo nawet praca w ''delegacji'' tzn. dojazd do Suwałk czy Giżycka był płacony w jedną stronę :( No chyba że to teraz się zmieniło , ale z tego co wiem , to na budowie zostało 6 (usunięte przez administratora)

Janek

Rzeczywistość, często bywa zaskakująca. Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem zakupu mieszkania w Trójmieście i nawet wybrałem się tam, na targi mieszkaniowe. Po rozeznaniu różnych uwarunkowań podjąłem jednocześnie rozmowy z przedstawicielem handlowym na Giżycko firmy Rutkowski Development. Wstępne rozmowy wskazywały na kompetencje i przyjazną komunikację przedstawiciela developera z Ełku. Oczywiście taka postawa przedstawiciela firmy sprzyja jakości prowadzonych rozmów. Wiele rozmów oraz rekonesans w rejonie budowy z Specjalistą d/s sprzedaży mieszkań zmieniło moje plany. Uwzględniając poziom jakości realizowanej inwestycji i fachowość przedstawiciela firmy, tj. Pani Joanny Macewicz, która nawet w czasie urlopu potrafiła udzielić stosownych odpowiedzi, spowodowały to,że postanowiłem zakupić dwa mieszkania nie w Trójmieście a w Giżycku. Chociaż Rutkowski to marka już znana, ale nie oznacza pewności i braku wątpliwości. Można by powiedzieć, iż wykazałem się patriotyzmem lokalnym dokonując zakupu w swoim rejonie zamieszkania, ale przyczynkiem do tego był profesjonalny pracownik firmy, który potrafił przekonać do oferty swego pracodawcy i zainwestowania przeze mnie poważnej kwoty - jak na zwykłego obywatela tutejszej społeczności - na rynku lokalnym. Należy przyznać, że negocjacje nie należały do łatwych, ale warto było się trudzić i już jest OK. Odczuwam nawet pewną satysfakcję z tego zakupu, a jednocześnie gratuluję Panu Rutkowskiemu świetnego pracownika handlowego. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, potrafi wiele. Nic wartościowego łatwo nie da się osiągnąć, ale zawsze warto podejmować życiowe wyzwania. Klient musi być dobrze przygotowany do transakcji, gdyż firma będzie na pewno przygotowana. Jeżeli obie strony, nie do końca są zadowolone z wyniku końcowego tzn. że negocjacje się powiodły. Pani Joanno, dziękuję! Usatysfakcjonowany nabywca - Janek

Jakub
@Janek

Witam , czy może Pan powiedzieć dokładniej jak przebiegły negocjację ?? Jestem zainteresowany zakupem mieszkania w Giżycku własnie od tego Dewelopera . Moim doradcą handlowym jest również Pani Joanna . NA jakie upusty można liczyć u niej . Pozdrawiam Jakub .

@Jakub

Kontaktowałeś się w tej sprawie już bezpośrednio z deweloperem? Ciekawi mnie, czy deweloper ma już świadomość, że interesuje Cię to konkretne mieszkanie.

Jakub
@Marek

Tak, miałem przyjemność już być w tym konkretnym mieszkaniu .

Maja

Pracę u RutkowskiDevelopment będę wspominać bardzo dobrze. Wspaniali Pracownicy z ogromną wiedzą, kompetencjami i chęcią pomocy dla nowo zatrudnionych. Bardzo pozytywna atmosfera w Firmie. Spółka oferuje możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz niezbędne narzędzia do pracy. Miejsce pracy pod względem wizualnym również jest na wysokim poziomie. Polecam zainteresowanym.

@Maja

Miło czyta się opinie osób, które zadowolone są z tego, jak wygląda ich praca. Nie zawsze zdarza się tak, że pracownik tak wychwala swoje miejsce pracy, dlatego można stwierdzić, że jesteś wśród osób, które znalazły odpowiednie dla siebie miejsce do wykonywania obowiązków zawodowych. Zastanawia mnie jednak, dlaczego nie pracujesz już w firmie Rutkowski Development? Proszę o odpowiedź.

Maja
@Franciszek

Niestety nie pracuję już w zespole tej Firmy, ponieważ mieszkam w innym mieście i dojazdy były bardzo trudne.

Edyta
@Maja

Szkoda w takim razie, że zmiana miejsca zamieszkania zmusiła Cię do zmiany tak wychwalanej pracy. Ale jako była pracownica Rutkowski Development na pewno znasz niemal każdy szczegół na temat tego pracodawcy, dlatego fajnie byłoby, jakbyś dała kilka rad osobom, które zamierzają tam aplikować. Rutkowski Development właśnie aktualnie rekrutuje i dlatego chciałabym Cię zapytać, czy od potencjalnych kandydatów wymagają dużego doświadczenia zawodowego?

Franciszek

Miałeś okazję pracować w firmie Rutkowski Development? Mógłbyś napisać, jak długo tam pracowałeś i co było głównym powodem tego, że odszedłeś z tej firmy? Czy zdecydowało o tym to, że w firmie według Ciebie panuje chaos, czy może chciałeś rozwijać się dalej, dlatego zmieniłeś miejsce pracy? Odpowiedz proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

@Franciszek

Jestem Pracownikiem Rutkowski Development od prawie roku. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, co skutkuje m.in. powstawaniem nowych miejsc pracy. To, co jest na duży plus, to zespół - pracuje tu wiele fajnych osób, a relacje, jakie mamy są bardzo koleżeńskie. Ważne jest też to, że zawsze można szczerze o wszystkim porozmawiać, zarówno o pozytywnych rzeczach, jak i pojawiających się problemach. Mój Przełożony, jak do tej pory, nigdy nie zostawił mnie bez wsparcia. Są organizowane fajne inicjatywy dla Pracowników, jest możliwość rozwoju. Ogólnie jestem zadowolona z pracy.

Dominika

@Ania jesteś zainteresowana pracą w firmie Rutkowski Development Sp.J. Czy firma aktualnie poszukuję grafików, że zadałaś właśnie takie pytanie? Jak dostaniesz się na rozmowę kwalifikacyjną to opowiesz nam jak wyglądała?

Pracował ktoś tam jako grafik?Mógłby się wypowiedzieć?

Dominika

Szkoda, że nic nie piszecie o pracy w Rutkowski Development Sp.J. Przydałoby się to osobom, które będą aplikować do firmy na stanowisko Serwisant Techniczno – Budowlany http://www.rutkowskidevelopment.pl/dzial-praca Firma oferuje rozwój. Czy wiecie jak na takim stanowisku wygląda rozwój zawodowy? Są jakieś szkolenia?

Dominika

@zainteresowana widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy Twoja bliska osoba zdecydowała się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

zainteresowana

a coś konkretniej mógłby pan napisać? bo bliska mi osoba jest zainteresowana pracą u nich.

ghh

Aaa

Zostaw merytoryczną opinię o Rutkowski Group Sp. z o.o. - Ełk

• Jak się pracuje w Rutkowski Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rutkowski Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rutkowski Group Sp. z o.o.?

Rutkowski Group Sp. z o.o.