logo Rutkowski Development Sp.J.

Rutkowski Development Sp.J.

Ełk

Opinie o Rutkowski Development Sp.J.

moni 2016-07-19 11:45
czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie w p[racy jako Specjalista ds. administracyjno - prawnych? chodzi mo konkretnie o Ełk bo tam jest teraz taka rekrutacja
patagonia 2016-12-13 13:33
Podbijam, jak się pracuje w tej firmie?
ghh 2017-02-25 17:49
Aaa
BYŁY pracownik Rutkowski Developement 2017-05-02 11:33
W danym dziale nie, ale pracowałem w tej firmie. Łagodnie mówiąc - oszuści. Wyzyskują ludzi, nie wypłacają nadgodzin, że o innych sprawach nie wspomnę., bo musiałbym wymieniać większość przepisów prawa pracy, bhp itp. które mają po prostu za nic.
zainteresowana 2017-05-31 17:47
a coś konkretniej mógłby pan napisać? bo bliska mi osoba jest zainteresowana pracą u nich.
Dominika 2017-08-10 12:02
@zainteresowana widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy Twoja bliska osoba zdecydowała się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.
Zostaw swoją opinię o Rutkowski Development Sp.J. - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rutkowski Development Sp.J.