Rutkowski Group Sp. z o.o.

Opinie o Rutkowski Group Sp. z o.o.

Aktualność
Od 10 lat tworzymy komfortowe, przyjazne i piękne miejsca do życia.
Tym krótkim video chcielibyśmy przedstawić Wszystkim efekty naszej wieloletniej pracy i zaangażowania. Chcemy tworzyć produkty doskonałe, dlatego na co dzień pracujemy nad ich ulepszaniem.
Zapraszamy do obejrzenia filmu Jakość rodzi się z pasji

Jako Pracownik Rutkowski Development potwierdzam, że tak. W pracy cenię sobie m.in. szczerość i otwartość w relacjach z Współpracownikami i Przełożonymi, co z kolei przekłada się m.in. na dobrą atmosferę i komunikację. Jeśli mam z czymś problem, wiem, że zawsze mogę przyjść z nim do Przełożonej i rozmawiamy dopóty, dopóki nie znajdziemy optymalnego rozwiązania. I co najważniejsze - rozwiązanie jest wdrażane w życie i funkcjonuje.

doświadczony pracownik

Jako wieloletni, doświadczony pracownik chciałabym się w wypowiedzieć w kwestii pracy w firmie Rutkowski Development. Na samym początku chcę podkreślić- co jest bardzo WAŻNE - lubię swoją pracę, uściślając – to co robię oraz to czym się zajmuję daje mi satysfakcję. Aplikowałam do tej firmy całkowicie na inne stanowisko. Chęć robienia tego co lubię oraz otwartość przełożonych sprawiła, że zajmuje dane stanowisko. Szefostwo jest otwarte na zmiany, które dotyczą nas samych. Rozwój jest bardzo ważny w tej firmie. Dla osób, które są ambitne, mają potencjał i potrafią przekonać do tego szefów drzwi są zawsze otwarte- jednakże siła argumentów i umiejętności interpersonalne są przy tym kluczowe. Odnajdą się w tej firmie osoby, które są kreatywne, komunikatywne, zaangażowane oraz otwarte na cel i zmiany. Umiejętność pracy w zespole również jest ważna, jednakże tego można się nauczyć pracując z tak fajnymi ludźmi???? Pozytywna atmosfera, którą tworzą ludzie jest siłą napędową w tej firmie. Wiele spotkań, wyjazdów integracyjnych jest sponsorowanych przez szefostwo co jest motywujące, napędzające i potrzebne ???? Tak jak napisałam powyżej tę firmę tworzą ludzie. Nie bez znaczenia jest fakt, że szefom zależy na podnoszeniu naszych kompetencji , tudzież wysyłają pracowników na szkolenia. Szefostwo jest wymagające i konkretne co w moim mniemaniu jest budujące, przy czym jeśli masz problem- zawsze na szefów możesz liczyć. Podsumowując. Jeśli chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi w firmie, która pnie się do góry, która nie ma ograniczeń- I Ty również możesz się do tego przyczynić- aplikuj, spróbuj, nie sugeruj się opiniami z internetu, ponieważ jak to w życiu bywa - zazwyczaj ludzie niestety pamiętają i piszą o złych rzeczach, nie doceniając tych dobrych.

były pracownik budowlany
@doświadczony pracownik

Nie napisałeś jednak w jakim charakterze tam pracujesz? Bo z mego doświadczenia ,a przepracowałem tam 11lat jako budowlaniec , żadnych szkoleń ,podwyższenia kwalifikacji czy też wyjazdów integracyjnych nie miałem :) owszem one były ale tylko dla Kierowników i pracowników biurowych :) mimo to dobrze wspominam te lata ,chociaż żeby tam zarobić to trzeba nadgodziny brać ,bo nawet praca w ''delegacji'' tzn. dojazd do Suwałk czy Giżycka był płacony w jedną stronę :( No chyba że to teraz się zmieniło , ale z tego co wiem , to na budowie zostało 6 (usunięte przez administratora)

Janek

Rzeczywistość, często bywa zaskakująca. Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem zakupu mieszkania w Trójmieście i nawet wybrałem się tam, na targi mieszkaniowe. Po rozeznaniu różnych uwarunkowań podjąłem jednocześnie rozmowy z przedstawicielem handlowym na Giżycko firmy Rutkowski Development. Wstępne rozmowy wskazywały na kompetencje i przyjazną komunikację przedstawiciela developera z Ełku. Oczywiście taka postawa przedstawiciela firmy sprzyja jakości prowadzonych rozmów. Wiele rozmów oraz rekonesans w rejonie budowy z Specjalistą d/s sprzedaży mieszkań zmieniło moje plany. Uwzględniając poziom jakości realizowanej inwestycji i fachowość przedstawiciela firmy, tj. Pani Joanny Macewicz, która nawet w czasie urlopu potrafiła udzielić stosownych odpowiedzi, spowodowały to,że postanowiłem zakupić dwa mieszkania nie w Trójmieście a w Giżycku. Chociaż Rutkowski to marka już znana, ale nie oznacza pewności i braku wątpliwości. Można by powiedzieć, iż wykazałem się patriotyzmem lokalnym dokonując zakupu w swoim rejonie zamieszkania, ale przyczynkiem do tego był profesjonalny pracownik firmy, który potrafił przekonać do oferty swego pracodawcy i zainwestowania przeze mnie poważnej kwoty - jak na zwykłego obywatela tutejszej społeczności - na rynku lokalnym. Należy przyznać, że negocjacje nie należały do łatwych, ale warto było się trudzić i już jest OK. Odczuwam nawet pewną satysfakcję z tego zakupu, a jednocześnie gratuluję Panu Rutkowskiemu świetnego pracownika handlowego. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, potrafi wiele. Nic wartościowego łatwo nie da się osiągnąć, ale zawsze warto podejmować życiowe wyzwania. Klient musi być dobrze przygotowany do transakcji, gdyż firma będzie na pewno przygotowana. Jeżeli obie strony, nie do końca są zadowolone z wyniku końcowego tzn. że negocjacje się powiodły. Pani Joanno, dziękuję! Usatysfakcjonowany nabywca - Janek

Jakub
@Marek

Tak, miałem przyjemność już być w tym konkretnym mieszkaniu .

Maja

Pracę u RutkowskiDevelopment będę wspominać bardzo dobrze. Wspaniali Pracownicy z ogromną wiedzą, kompetencjami i chęcią pomocy dla nowo zatrudnionych. Bardzo pozytywna atmosfera w Firmie. Spółka oferuje możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz niezbędne narzędzia do pracy. Miejsce pracy pod względem wizualnym również jest na wysokim poziomie. Polecam zainteresowanym.

Edyta
@Maja

Szkoda w takim razie, że zmiana miejsca zamieszkania zmusiła Cię do zmiany tak wychwalanej pracy. Ale jako była pracownica Rutkowski Development na pewno znasz niemal każdy szczegół na temat tego pracodawcy, dlatego fajnie byłoby, jakbyś dała kilka rad osobom, które zamierzają tam aplikować. Rutkowski Development właśnie aktualnie rekrutuje i dlatego chciałabym Cię zapytać, czy od potencjalnych kandydatów wymagają dużego doświadczenia zawodowego?

Administrator Nowy wpis

Rutkowski Group Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik Budowy. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Po dacie ostatniego zapytania widzę, że wznowiono ofertę dla inżyniera budowy. Nietrudno zgadnąć, że nikt się nie dostał, ciekaw byłbym jednak przyczyny. czy wymogi na rozmowie wychodzą jednak wysokie? Proszę mi przybliżyć jej przebieg, na co jest zwracana szczególna uwaga?

Jeri Mae Nowy wpis

Good day! I was excited to see your job listing for the Assistant Engineer position. As a Draftsman AutoCAD Operator and Projecct in Charge at the same time with 5years professional experience. I’m confident that I would be a valuable asset to the team. Your job listing mentions a need for someone who is experienced in Structural, Architectural and MEPF works, both of which are areas I have extensive experience in. My past employer in the Philippines as a Draftsman at Ragojos Heritage Construction Corporation, where I honed my skills by completing the project on time and by mentoring slower staff to increase speed and reduce errors. I have my 2 certificates for seminar and training, National Certificate in Technical Drafting (NC2) and Mandatory 8-hour Safety and Health training. I’m confident that my proven track record of excellent work ethic, unparalleled attention to detail, and high performing draftsman will make me an immediate asset at your company and allow me to contribute to the team’s success. I am working as warehouse staff now and as a Freelance Draftsman at the same time in City of Gdansk and I noticed about your Rutkowski Group at construction site and decided to visit the site and searched about your company and I would like to share you that your company has a very nice projects that allow me to contact you. I look forward to discussing the Assistant Engineer position and my qualifications with you in more detail. I’m available to talk at your convenience. I’ll be in touch next week to follow up and to make sure you’ve received my application. Thank you so much for your time and consideration, Sincerely, Jeri Mae +48727688785

Jaka może być ocena z pracy inżyniera budowy ds. obsługi posprzedażowej? Oferta pracy została właśnie wystawiona, nie widzę przy tym wprost skierowanych opinii na temat zatrudnienia na tym stanowisku. czy jest tu może ktoś kto brał teraz niedawno udział w procesie rekrutacyjnym i o nim opowie? Jakie są średnie przewidywane zarobki?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rutkowski Development Sp.J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Gamrat

W dniu kiedy podjąłem decyzję o zwolnieniu się z firmy RD był najpiękniejszym dniem mego życia, czułem się lepszym człowiekiem, moi koledzy podzielają moje zdanie. Podczas pracy w we firmie nie miałem żadnego wsparcia, byłem pozostawiony sam sobie. Żadnych szkoleń. Same problemy i wieczne pretensje. Imprezy integracyjne były, ale skupiały się na (usunięte przez administratora)i fetyszu podlizywania się szefostwu (sami sobie klaszczą). Improwizacja większa niż w Dziadach Mickiewicza. Odzież BHP skupia się do prywatnych mokasynów (usunięte przez administratora)

Witam. jakiś czas temu pojawił się komentarz odnoszący się do wzrostu gospodarczego grupy. Faktycznie są również powystawiane ogłoszenia ale głównie branżowe. Zastanawiam się czy jest tu może jakiś dział IT? w tym zakresie pracy szukam i może cos się znajdzie?

Dzień dobry, dziękujemy za nawiązanie kontaktu. Obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego do Działu IT, niemniej jednak zachęcamy do pozostania z nami i śledzenia naszych ogłoszeń.

@Pracodawca

Ciekawi mnie z jakich stanowisk składa się wspomniany dział IT. interesuje mnie to czy wpisuję się w wymagane umiejętności. Raczej trzyma się w niezmiennym składzie? Trudno było mi odszukać ofertę

Dzień dobry, na ten moment nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego do Działu IT.

@Rutkowski Group Sp. z o.o.

Ja również to wiem, bo już kiedyś próbowałem odszukać ofertę od Państwa. : ) też mnie ciekawiło jacy specjaliści są potrzebni na dziale. jakie technologie obecnie dominują?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Rutkowski Development Sp.J. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Budowy.

Dzień dobry, działamy w grupie kapitałowej i poszukujemy kandydatów do pracy na różne stanowiska. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji. Jest to dla Nas ważne, bowiem zaprezentowanie swojego profilu umożliwi nam poprawną weryfikację posiadanych kompetencji.

Vincent

Dzień dobry, Widzę, że pojawiło się ogłoszenie o pracę na Doradcę klienta. Jak to wygląda jeżeli chodzi o zarobki? Mam 5-letnie doświadczenie w sprzedaży jako PH. Aktualnie zarabiam między 6-7 tyś. zł netto. Szukam miejsca gdzie zarobię więcej. Czy może wypowiedzieć się ktoś kto pracował lub pracuje w tej firmie? Pozdrawiam, Potencjalny Kandydat :)

O zarządca? Jak zarabia? także na to stanowisko widzę teraz oferty. również w tym przypadku nie podano widełek. Zastanawiam się czy mogą być one zależne od lokalizacji? Obecnie szukają na Ełk oraz Gdańsk. Te nabory wynikają teraz z rozwoju czy po prostu ktoś odszedł?

Nasza Grupa kapitałowa znajduje się w fazie wzrostu gospodarczego i szukamy do współpracy nowych członków Zespołu. Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji. Pozdrawiam Zespół rekrutacyjny

Dzień dobry, jakie są zarobki jako doradca klienta? Czy jest jakaś podstawa i prowizja od sprzedaży? Czy może ktoś mniej więcej przedstawić zarobki?

Montereo

Brak kontaktu z działem sprzedaży, nie można się doprosić oferty, brak kontaktu, bardzo zły kontakt. Jak wszystko tak działa jak sprzedaż w Ełku, to lepiej od nich nic nie kupować.

@Montereo

Witamy serdecznie. Przede wszystkim przepraszamy za wszelkie niedogodności, właśnie trwa sezon urlopowy, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego: biuro@rutkowskidevelopment.pl - sprzedawca obecny na stanowisku odpowiada na zapytanie w ciągu 24 h. Jeśli natomiast potrzebna jest pilna odpowiedź zachęcamy do zostawienia wiadomości prywatnej z numerem telefonu na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/RutkowskiDevelopment na pewno zadzwonimy z ofertą:) Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Izabela
@Rutkowski Development Sp.J.

Czy na temat tego sezonu urlopowego była gdzieś wcześniej udostępniana informacja? Dodatkowo zastanawiam się czemu przypada on w firmie akurat na ten bieżący okres. Specyfika działalności na to pozwala?

Dzień dobry Panie Marku, nie zgadzamy się na wulgarne komentarze na naszym profilu. Cenimy sobie szacunek w komunikacji. Pozdrawiamy

Zuzanna

A co jest niby nie tak z tą atmosfera?

Alicja

A możesz opisać swoje doświadczenia? Domyślam się, że jesteś byłym pracownikiem?

Witamy serdecznie. Przede wszystkim przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zgłaszane usterki staramy się na bieżąco rozwiązywać. Czy kontaktował się Pan bezpośrednio z działem usterek? Zapraszamy na https://rutkowskidevelopment.pl/kontakt/ do działu "serwis gwarancyjny". Koleżanka Agnieszka zajmie się Państwa sprawą z należytą troską. Pozdrawiamy, Zespół Rutkowski Development.

Ktoś

Tragedia stan wykończenia

@Ktoś

Czesława W.

Współpracuję z Firmą Rutkowski, jest okej .... kierownik budowy w Giżycku Pan Gracjan to profesjonalista, fachowiec, oraz bardzo cierpliwy człowiek z empatią podchodzący do każdego .... szacun ....gratuluję takiego pracownika szukać ze świecą

Karol

Dlaczego teraz nie ma żadnych ofert pracy?

@Karol

Panie Karolu, aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie w zakładce Praca: https://rutkowskidevelopment.pl/praca/

Czy jest możliwość pracy w Rutkowski Development Sp.J. na część etatu?

Wszystko zależy od aktualnych potrzeb firmy, dlatego jeśli pytanie dotyczy konkretnego stanowiska prosimy o kontakt z naszym Działem Rekrutacji. Aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie w zakładce Praca: https://rutkowskidevelopment.pl/praca/

Joanna

Czy obecnie są jakieś oferty pracy w Firmie Rutkowski Development. Dział administracyjno biurowy. I czy oferta widoczna na waszej stronie jest akutalna( specjalista do spraw administracyjno finansowych)?

@Joanna

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Na naszej stronie internetowej, przy każdym ogłoszeniu jest numer telefonu, pod którym udzielamy wszelkich informacji odnośnie rekrutacji: 724 696 724 - prosimy o kontakt, a otrzyma Pani pełną widzę na temat poszukiwanych obecnie pracowników. Pozdrawiamy serdecznie!

Aktualność
Pomimo trudnego 2020 roku, nie daliśmy za wygraną. Doskonalenie naszej jakości zaowocowało docenieniem przez branżę deweloperską. Otrzymaliśmy aż 3 nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach:

• Tytuł Budowlana Firma Roku 2020 r. w północno-wschodniej Polsce, nadany przez magazyn Builder. Nagroda jest potwierdzeniem osiągnięć firmy i docenieniem jej pozycji na rynku w 2020 roku, który postawił przed branżą dodatkowe, zupełnie nowe wyzwania wywołane pandemią.

• Diamenty Forbesa 2021 r., otrzymane od biznesowo-informacyjnego miesięcznika Forbes. To najbardziej znany i ceniony ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej rozwijających się w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

• a także Osobowość Branży dla Pana Prezesa Antoniego Rutkowskiego jako uznanie dla talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem na wymagającym i konkurencyjnym rynku.

Niezwykle nam miło!
Otrzymane tytuły są docenieniem naszej codziennej pracy i profesjonalizmu. Nie da się także ukryć, że wyróżniają nas na tle konkurencji. Czasem warto stanąć „na rzęsach” by później zobaczyć się w szeregu Najlepszych.

Zostaw merytoryczną opinię o Rutkowski Group Sp. z o.o. - Ełk

• Jak się pracuje w Rutkowski Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rutkowski Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rutkowski Group Sp. z o.o.?

Rutkowski Group Sp. z o.o.