Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Etos

Witam, wie ktos cos na temat zarobkow w Kns Cargo? Jaka praca? Widzialem ogloszenie na stronie ..

Brygadzista eko okna
@Etos

Niewiem kto tam jeszcze pracuje ale podziwiam ludzi:) obecnie pracuje w eko oknach od 5 lat poprzednio w kns pare długich latek i niewiem do dziś po uja tam tak długo pracowałem wypłaty na czas A praca lżejsza i nomalniejsza czekam na odp kogos z biura kns:) tylko na to was stać

uprzejmy
@Brygadzista eko okna

skoro sie przeniosłes to twoja sprawa gratuluje ale nie gadaj głupot o poprzedniej firmie bo firma moze postawic cie przed sadem najwyzszym kpw

@uprzejmy

Czy w ciągu ostatnich lat warunki współpracy z tą firmą się zmieniły? Jeżeli tam pracujesz i mógłbyś je opisać, to ułatwiłbyś wielu osobom podjęcie decyzji o ubieganie się o pracę w KNS Śląska Fabryka Okien. Będę wdzięczny za poświęcony czas.

God
@Brygadzista eko okna

Ja aktualnie pracuje lata w eko oknach i obecnie zastanawiam się kto w eko jeszcze ma ochotę pracować i ciekawe czemu przeglądam akurat tą stronę XD Do eko wstyd się powoli przyznać i trzeba zmienić firmę XD

Ola
@Tomasz

Warunki pracy są dobre patrząc na nasz rynek pracy są godne że tak powiem , problem zaczyna się dalej , udawana dobra atmosfera bo broń boże się odezwiesz nie tak zrobią wszystko żeby się ciebie pozbyć ...i zrobią z ciebie nieudacznika . Jeżeli umiesz i lubisz się podlizywać oraz przytakiwać nawet wtedy kiedy nie mają racji to będzie twoja praca marzeń ...choć co do zarobków to średnio ...zero podwyżek

SzukamPracy

Witam chciałbym zapytać o pracę w tej firmie. Jak wygląda atmosfera, zachowanie kierownictwa jak i zarobki? Jestem osobą bez podobnego doświadczenia. Czy warto spróbować sił w tej firmie?

Beata
@SzukamPracy

Samo zatrudnienie umowa i praca ok minimum 2500 tys na rękę , ale atmosfera zależy od tego czy wazeliniarze cię polubią bo jeśli nie jesteś przegrany nawet jakbyś się starał ze wszystkich sił ...najlepiej dobrze się podlizywać albo należeć do rodziny z kierownictwa wtedy masz pewna posadę ...rudy rządzi

Bad

Witam, operator wózka widłowego, jakas opinia? :)

Johny

Czy sa przyjecia na magazyn profili ? Mam doswiadczenie.

Pracownik Gospodarczy

czekanie godzine az kierownik raczy podejść, a potem mydlenie oczu i kłamstwo za kłamstwem od warunków zatrudnienia po wypaty

Brak, raczej z góry jasno narzucone kłamstwa

Hetman

Witam jaka sytacja jako kierowca ogłoszenie dane na olx bylem na placu gdzie ciężarówki parkują dostałem numer do pana W.nie odbiera telefonu bylem na firmie gdzie jes stacja diagnostyczna zamknieta firma ktos sie orientuje czy potrzebują

Kokojambo
@Hetman

Nie ma zapotrzebowania na kierowców w chwili obecnej.

Jonicek

Mam okna z KNS u siebie w domu, jestem strasznie zadowolony z jakości.

Czy KNS Śląska Fabryka Okien praktykuje "luźne piątki"?

Były pracownik kns

Ale pod jakim względem luźne piątki? Co masz na myśli?

Czy KNS Śląska Fabryka Okien ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik kns

Możesz sobie wybrać czy chcesz pracować na 7 do 15 czy na 8 do 16. Ludzie różnie pracują. Ale musisz się określić.

Jerzy
@Pracownik kns

Taka elastyczność godzinowa jest bardzo ważna, bo ułatwia rozplanowanie wszystkich obowiązków. Czy do pracy przyjmowane są też osoby, które się jeszcze uczą, chcą nabrać doświadczenia zawodowego i mogą podjąć zatrudnienie na część etatu?

Onkel

Witam jak wyglada praca na serwisie ?

Tomasz

Cześć, czy ktoś wie czy będzie jakas premia świąteczna? Bo z tego co wiem to kierowcy nasi dostali po 450 zł premii. Wszystkim się należy nie wybrańcom.

Antek
@Tomasz

Hmm, powiem tak. KNS, a KNS Cargo to są dwie odrębne firmy. Więc nie można mieć żalu że pracownik jednej firmy dostał premię, a ten z drugiej firmy jej nie dostał. Aczkolwiek mi jako kierowcy nic nie wiadomo o premiach. Z bólem serca prezesów ma być zrobiona impreza firmowa dla kierowców i to wszystko. Niestety żadnej premii nikt dla nas jako kierowców nie przewidział. Pozdrawiam

@Antek

Antku może dwie odrębne firmy ale prezesi Ci sami oprócz tego jednego, więc moim zdaniem powinni traktować wszystkich swoich pracowników po równo. Słyszałem że kierowcy dostali do wypłaty premie tylko jeden z kierowników dzwonił do każdego z kierowcow z osobna i powiedział żeby się nie chwalić a na imprezę też bym poszedł z kolegami z produkcji.

Igor

@Brygadzista eko okna Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? KNS dobra firma i ciągle wracamy myślami?

Ciekawa

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia kobiet do firmy. W tej chwili pracuję w Eko oknach ale dojazdy są dość wyczerpuje dlatego szukam pracy bliżej domu. Pozdrawiam.

Kierman eko

Jaki zarobek kierowcy?,polecacie?

xd
@Kierman eko

Jeśli chodzi o prace na stanowisku kierowcy w KNS CARGO to radze się zastanowić,jednym zdaniem (usunięte przez administratora),miejsca rozładunku trudno dostępne,prawie zawsze pod zakaz,lub budowy,gdzie wózkiem trzeba dowieść stojaki z oknami,tam gdzie klient sobie zażyczy,bo jak brzmi dewiza '' klient jest najważniejszy'' Zarządzający transportem to kłamliwy i fałszywy człowiek,nie godny zaufania.

Agata
@xd

A na jakie zarobki można liczyć jako kierowca w firmie KNS Śląska Fabryka Okien? Czy są one adekwatne do wykonywanej pracy?

Antek
@Agata

W zależności od przepracowanej ilości dni w miesiącu. Po okresie próbnym około 7tys PLN

Zakupiłem okna z Firmy KNS, to był najgoszy błąd w czasie gwarancji była dwa razy zgłaszana reklamacja na nieszczelność i ostające uszczelki na którą trzeba było i tak czekać po miesiącu, a tydzień przed gwarancją nie uznali reklamacji, choc stan tych okien jest opłakany, przerwy miedzy ościeżnicą a oknem to od 1mm sie zaczynają, NIE POLECAM TEJ FABRYKI !!!

Filipek

Zawsze istnieje możliwość zmiany pracy jeśli komuś nie odpowiada firma!! Spoko praca dla chcących pracować.

Grzesiek

Czy ta mała ilość pracy trwa już długo?

Beata

@Mały sam napisz proszę więcej o warunkach zatrudnienia w KNS Śląska Fabryka Okien. Czy jest ono oparte o umowę o pracę czy pracuje się za zlecenie? Dlaczego twierdzisz, że nie ma możliwości zarobienia tego co jest obiecywane? Czy wynika to z jakichś potrąceń przy wypłacie? Rozjaśnij o co chodzi. Jednocześnie proszę, żebyś nie zapominał w swoich wypowiedziach o szacunku dla współrozmówców. Krytykę również można wyrazić w zrównoważony sposób. @Piotr co konkretnie w KNS Śląska Fabryka Okien sprawia, że oceniasz tę firmę jako dobrą? Co lubisz w swojej pracy? Jeśli napiszesz więcej, będzie to cenna wskazówka dla osób rozważających wysłanie tam swojej aplikacji.

Piotrek
@Beata

Atmosfera jest dobra ale mało zleceń i zarobki słabe.

KNS to dobra firma . Jeśli komuś ie odpowiada zawsze może zmienić pracę!!

Pulpet
@Piotr

No i zmieniaja ze za chwile nie bedzie jednej zmiany.

Mały sam

Omijać te firmę bardzo wielkimi krokami . Mydlenie ludziom oczy , napewno nie zarobicie tego co wam powiedzą na poczontku , traktowanie ludzi jak czarnych . Nic dziwnego ze ukryaincow zatrudniają .. słów brak na te firmę . Mniej niż 0 !

Bolo

Firma może nie jest idealna ale przecież takich nie ma!!

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością