ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS``

Toruń

Opinie o ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS``

wacek 2010-10-22 19:17
mała i marna firemka, którą zarządza trzech wspólników, nie szanują pracowników i często zwalniają bez powodu, nie polecam, bo nie można z nimi wiązać żadnej przyszłości, unikajcie tej firmy.
as 2011-11-10 06:44
Mam okna KNS wszystko wyglądało ok. do montażu,
po włożeniu okien przy zamykaniu rama okna pracuje i trzeba użyć siły aby okno zamknąć? Okna mają dziwne zgrzewy z PCV na rogach uszczelek i obie uszczelki zewnętrzna i wewnętrzna na rogach są nie do zgniecenia. Wydaje mi się że to jeden z powodów naprężeń na zawiasach serwis montażu nie odpowiedział, a serwis producenta KNS twierdzą że to jest OK nic nie pomierzył i na oko stwierdził że wina leży po stronie montażu. Mam \"Pat\" i problem z oknami.
Michu 2012-03-22 22:14
KNS to duża firma i bardzo dobry producent, dbający o jakość produktów. Więc jakieś wpisy i dziwnej treście trzeba traktować jako wpisy konkurencji. Cały czas się rozwijają i inwestują w produkcję. Kontakt z firmą wzorowy. Serwis bardzo fachowy i bardzo szybko załatwiający reklamację. A że faktycznie jakiś montażysta skopał montaż to nie dziwne, że ktoś nie chce poprawiać po kimś źle zamontowanego okna. Trzeba się z tym udać do salonu gdzie się kupiło okna i tam załatwiać takie sprawy jak zły montaż. Bo to salon a nie KNS zamontował te okna.
Jak dla mnie okna z tej fabryki to produkt wysokiej jakości.

Pozdrawiam
Michu
Michu 2012-03-22 22:16
Co do ciężkiego zamykania okna to wystarczy przeprowadzić prostą regulację okna na okuciach. I tutaj masz 2 lata gwarancji salonu na takie usługi, więc wystarczy to zgłosić i umówić się na wizytę serwisową od salonu a nie producenta.

Pozdrawiam

Michu
klient 2012-07-26 23:53
porazka. nie kupujcie tych okien jesli chcecie spac po nocach spokojnie,
silva 2012-10-28 20:22
Znajoma ma okna z KNS\\\'u i chwali je sobie. Teraz właśnie szukam okien do swojego nowego domu i po sprawdzeniu jak działają ich okna i okna z pewnej dużej znanej firmy to jestem za KNS\\\'em. Jestem już po wycenie gdzie ona zamawiała okna i prawdopodobnie je wezmę bo widzę, że wszystko jest ok z tymi oknami. I jeszcze jedno, ważne jest żeby byle kto nie zamonował okien.
zainteresowana 2013-02-13 03:31
Mam nadziejęże wiecie Państwo że KNS ma w swojej ofercie tylko uszczelki termozgrzewalne?? Na początku super i tanio ale co będzie jeśli po kilku latach uszczelki będą do wymiany? Już nie będzie tanio i super!! Pozdrawiam wszystkich dla których liczy się tylko cena
gość 2013-05-26 19:30
Szukam okien i chyba zdecyduję się na okna z KNSu na Vece, może nie są tanie, ale za dobrze wykonane i estetycznie wyglądają.
ekoludek 2013-10-11 12:29
co tam słychać w fabryce zwalniają u was?
LOZO 2014-02-13 09:45
narazie obeszło sie bez zwolnien.
adik 2015-01-20 18:21
jak chcesz pracowac w KNS to idz do kadr teraz bo masz szanse
pracownik 2015-01-21 17:05
Kilka osób odchodzi,więc kilka przyjmą.
Zarobki dość dobre,w sezonie dużo nadgodzin,premie.
Minusy to dość ciężka praca i brak podwyżek po roku.
koto 2015-03-04 16:29
Mam te okna 1.5 roku powyginały sie okno patjo wygielo sie 4 centy skrzydła uszczelki nie trzymają ogólnie szajz na 12 sztuk okien wszystkie do naprawy nie polecam
fachura 2015-03-04 20:52
ciekawe jaka stal wstawili w profile bo to jednak veka wiec niezle
pracownik 2015-03-13 07:46
w tej firmie nie szanuje się ludzi, motto - nie ten to inny, chętnych jest wielu... firma źle zarządzana a jako pracodawca kompletne dno. prawie zawsze spóźniają się z wynagrodzeniami znaczy mają ludzi w d....
gosc 2015-03-16 21:32
Slyszamam od znajomej ze muzi czekac na wyplate,ze nie przelewaja wszystkim rownoczesnie! Powodu nie znam ale sam fakt jest dosyc dziwny
montażysta 2015-03-16 21:36
naprawde konkretne okna w jeszcze rozsadnej cenie to na profilu veka produkuje firma Vetrex i ich polecam
rysiu 2015-04-23 22:20
Fabryka średnia , zero pokory uważają się za najlepszych i nigdy nie przyznają się do winy , na serwis czeka się od miesiąca w górę
bez wypłaty co miesiąc 2015-06-14 15:39
jeśli chodzi o te wypłaty, to trzeba wierzyć, że się dostanie, bo były kontrole PIP ale nikt sobie z tego nic nie robi, nadal się opóźniają i to nie o dzień dwa, ale czasem bywało że o tygodnie... a ludzie mają się cieszyć, że jest praca, ale kto za satysfakcję wyżywi rodzinę??? szefostwo w każdym razie ma ludzi w d... dlatego drugi raz bym się do tej firmy już nie zatrudnił.
David 2016-03-07 19:43
Nie polecam tej fabryki, gwarancji praktycznie nie ma, pół roku po zamontowaniu okien piasek za uszczelką w każdym oknie. Osoba zajmująca się reklamacjami w tej firmie powiedziała "że jest piasek na budowie..." kpina!!! Kupiłem jedne z najdroższych okien aby nie mieć problemów a niestety same kłopoty.
Klient 2016-03-07 19:44
Nie polecam tej firmy, gwarancji praktycznie nie ma, pół roku po zamontowaniu okien piasek za uszczelką w każdym oknie. Osoba zajmująca się reklamacjami w tej firmie powiedziała "że jest piasek na budowie, więc to nie ich wina" kpina!!! Kupiłem jedne z najdroższych okien aby nie mieć problemów, bardzo ciężki kontakt jeśli chodzi o reklamację, nie szanują klientów
romek 2016-05-16 21:44
gdyby jakiś pracownik napisał o sytuacji w zakładzie byłbym bardzo wdzięczny. Składam CV jako Przedstawiciel Handlowy na rynek niemiecki. Jest umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja. Jeszcze raz proszę o info
pracownik1,5roku 2016-12-09 18:31
Firma to jest kompletna katastrofa pracowalem tam 1,5 roku na produkcji. Jedne wielkie hamstwo. Kierownik jak i zarowno jego brat brygadzista osoby nie kompetentne. Firma zarzadaja same nie odpowiedbie osoby. Wypłaty nie na czas. Zarobek smieszny w dodatku nie choruj, nie chcij wolnego. Urlop sobie zachowaj na grudzien jak firma ma przestój. NIE POLECAM NIKOMU!!!! Omijajcie ich szerokim krokiem. FIRMA TO WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A bym zapomnial podstawa najniższa + premia tlumacze: jak wezmiesz l4 albo uż-urlop na żądanie- to zabieraja ci premie wiec zostajesz z podstawa - najniższa. Ha ha ha porażka brak jakich kolwiek dodatkow niczego nie ma nawet paczek na swieta. Pracownika traktuja jak zero. Motto firmy to : jak nie ty to inny
Krystyna 2017-09-15 15:08
Bzdura, ja posiadam okna z firmy KNS i podczas zamówienia zaznaczyłam że chcę uszczelki nietermozgrzewalne i takie mam w swoich oknach. Zanim wystawisz opinię dowiedz się u producenta szczegółów.
Zostaw swoją opinię o ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS`` - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS``