Termo-Profil s.jaw.Dulak

Opinie o Termo-Profil s.jaw.Dulak

ja 2014-02-19 00:12
nie polecam
Pozdrawiam 2014-09-09 12:48
Nowo przyjęty może liczyć na 7-8zł netto plus premia 10-30%. MINUSY - Brygadziści to tzw"poganiacze baranów".Hałas,monitoring,straszenie obcięciem premii (nagminnie). Przez około 7 miesięcy w roku praca po 10h + soboty 8h dwu zmianowa.Atmosfera w pracy zależy od kumoterstwa.PLUSY -stała praca,na zimę raczej nie zwalniają,brak innej,płacą za nadgodziny (50%).
on 2014-11-26 20:44
nie polecam. obóz pracy , jesli jestes przyjety po znajomosci to masz pewny stolek i pensje jesli nie licz sie z brakiem premii i ponizaniem w biurze przez "kierowniczke" bez wykształcenia ktora tez jest oczywiscie z rodziny i nie potrafi kierowac działem i podejmowac decyzji, dzis powie Ci tak jutro sie tego wyprze. płaca w biurze to najnizsza krajowa i ani grosza wiecej, rotacja pracownikow baaaaaaaaaardzo duza !!! jesli masz inna prace nie rezygnuj bo to jak z deszczu pod rynne .....
i co sie gapisz? 2014-12-01 23:04
O becnie pracuje w firmie 7 rok i z roku na rok jest coraz gorzej najbardziej co mnie boli i nietylko mnie ale kolegow z hali produkcynej to to ze szefostwo niedocenia czlowieka tylko nim pomiata a nakoniec roku go zwalnia . Jak sie to mowi kasa bije do glowy ... Nie polecam pracy bo za 7.50 to moze przyjsc murzyn i obrabiac dupsko
xyz 2014-12-03 22:54
juz polecialo 25 ludzi i zwolnienia jeszcze beda jak zawsze przed swietami ...
hehe 2014-12-23 14:19
hehehehe 25 ludzi? toś poleciał kolego...ale się uśmiałam :) Ja pracuje od 3 lat i bardzo sobie chwale. Każdy wie co do niego należy. Za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robienie w żadnej pracy nikomu nie płacą bo do pracy przychodzi się robić swoje a nie jęczeć że jest monitoring! Są wypłacane dodatki socjalne zawsze przed świętami i inne socjale. Naprawdę polecam jeśli chce się człowiekowi pracować uczciwie.
jaa 2015-01-24 22:42
ta firma to wielkie nieporozumienie, ciągle przyjmują i zwalniają ludzi, a jeśli cie nie zwolnią to sam się zwolnisz prędzej czy później, kierowniczka obiecuje na rozmowie super pieniądze a kończy się zawsze na podstawowej najniższej krajowej plus UWAGA 30-50 zeta premii a pracy coraz więcej dokładają, w sezonie nie ma czasu spokojnie zjeść kanapek. Okropna atmosfera a jeden na drugiego nadaje za plecami, nie polecam... zamiast szanować pracownika, którego trzeba było wyszkolić to maja zasadę, że taka pracę może wykonywać każdy prosto z ulicy... dziwne że ta firma jeszcze ma klientów
jaa 2015-01-24 22:45
hahahaha jeszcze mnie rozbawił wcześniejszy wpis o dodatkach socjalnych przed świętami i innych socjalach... no rzeczywiście 50 zeta na święta to jest coś hahahaha
do piachu 2015-02-12 21:33
mam wrazenie ze ktos tu broni firme TermoProfil wcale bym sie niezdziwil jesli by to bylo same szefostwo . Co ty nazywasz dodatkiem socjalnym 150zl na swieta w grudniu a styczniu lutym i marcu premia po 10% i co jeszcze na tym kaZdy pracownik traci jest wykozytywany psychicznie i fizycznie . Przyjdz na Hale zapierdalac to zobaczysz jak to milo a 10 jak zobaczysz pasek to najlepiej isc sie powiesic co juz sie zdarzalo...

brak slow i zal mi takich ludzi ktorzy wykozystuja i chca zarobic na ludziach totalne zero profesjonalizmu ze strony tych co ta firma kieruja podumuje to w dwoch slowach BANDA ZLODZIEJI !!! i ten kto robi na hali produkcyjnej zgodzi sie zemna w 100%
do piachu 2015-02-12 21:41
Dokaldnie jak wpis troche wyzej napisal czy pracujesz 5 lat czy 1 miesiac i tak jestes pionkiem nikt niedoceni i nieszanuje pracownika czy masz 5 letnie doswiadczenie czy nuesuecznie najlepiej ujebac z wyplaty kase ...

Atmosfera hahah takiego czegos niema i niebedzie nigdy wieczny stres i gonitwa na kazdym stanowisku bo jak to gadaja brygadzisci szef patrzy w kamere moze kupcie mu cyfre+ hahaha
klaudia 2015-02-15 21:57
Tam się ciągle ludzie zwalniają, więc to mówi samo za siebie nikt nie wytrzymuje dłużej niż parę miesięcy, szkoda zdrowia na szefową krawcową wariatkę, kto pracował to wie o kim mowa :)
twuj stary 2015-02-24 21:51
zaczyna sie robic niebezpiecznie ludzie z "wielkiego" TermoProfil sami sie zwalniaja i ida do konkurencji do eko ... w sumie w eko na umowi probnej ma sie 2 200 a ja tyle mam po 7-letnim stazu w Termo buhahaa
do Tomeczka 2015-08-13 17:00
To zapraszam Tomku z twoim cv zobaczymy czy bedziesz taki chetny do pracy jak bedzie na lini produkcyjnej za pie rd ala ć po 10 h w temperaturze 35 stopni za 2 tys zl bo nowy wiecej niewyciagnie haha znam ludzi co po 3 latach maja tyle co nowy . Znalaz sie madrala przez kabel pffff ....
cdn... 2015-08-13 17:06
W tedy sie przekonasz na wlasnej skorze ze u Szefostwa Termo nieliczy sie pracownik i dbanie o niego tylko kasa na ich kontach .... Prywaciaki
Witam 2015-09-04 09:13
2000 złotych przy 10 godzinach dziennie plus dwie soboty,zarobisz wszędzie.Nawet w biedronce na kasie zarobisz tyle .Praca przy oknach jest ciężka i marnie płatna jak za tą pracę.
Cudaczek 2015-09-05 15:09
Ja wiem, ze 2 tysiace na hali produkcyjnej to nie sa kokosy , ale nikt nie napisze ,ze od calego wynagrodzenia sa uczciwie odprowadzane skladki i nikt nie pracuje na czarno.Pracowalem w tej firmie troche i tylko sprawy osobiste zmusily mnie do odejscia. Nie rozumiem tych co narzekaja ,przeciez mozna przejsc do konkutencji tam bedzie lepiej sklaki na zus od najnizszej i na zime urlop bezplatny - powoszenia
cudo 2015-09-06 08:35
ehhh tak uczciwie odprowadzaja skladki racja ale od najniszej krajowej. twoja emeryturka i tak bedzie lipa nie zaplacisz nawet czynsz .A ja sobie wyobrazam tych co kochaja robic w termoprofil teraz maja po 20 pare lub 30 lati jak sa dziadkami kolo 50 ,60 lat i zapierdalaja po 10 godz.Trzymam za was kciuki chlopy.. Wytrwalosci zycze. powodzenia . Moja emeryturka juz za rok o mam lat 43..
o 2016-09-25 11:15
firma raczej w okolic jest znani raczej zaopatruja wszytskich w systemy okienne czy nawet systemy alarmowe dla domów,
Dominika 2017-08-01 10:57
Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje na temat aktualnych ofert pracy. Obecnie Termo-Profil poszukuje między innymi Pracowników biurowych (w tym ze znajomością języków obcych) oraz Handlowców na rynek włoski, niemiecki i francuski. Ktoś z Was obecnie pracuje w którymś z tych działów firmy? Co możecie doradzić osobom, których zainteresowała oferta pracy? Co powinny wiedzieć o pracy w firmie zanim prześlą swoje CV? Każda dodatkowa informacja może być dla nich bardzo pomocna.
globalView 2017-08-06 10:19
Ja mogę doradzić tylko tyle, że jeśli ktoś posługuje się płynnie którymś ze wspomnianych języków to powinien otworzyć umysł na coś więcej. Wynagrodzenia są tam bardzo słabe. Ta firma nie przetrwa długo, ze względu na pogardę właścicieli względem zatrudnionych u nich ludzi i marnowanie wypracowanych przez pracowników pieniędzy na najdroższe możliwe na świecie auta. Właściciele poza tym nie grzeszą inteligencją.
Dominika 2017-08-25 09:32
@globalView piszesz o pogardzie wobec pracownikom. Co konkretnie masz na myśli? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to w przypadku handlowców dużą jego częścią jest zwykle prowizja. Możesz również powiedzieć, czy można liczyć na szkolenia ponoszące kwalifikacje, czy też możliwości rozwoju?
Gosc. 2017-10-06 22:35
Witam jak tam teraz na produkcji zmieniało się coś czy dalej nie bardzo.Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Termo-Profil s.jaw.Dulak - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termo-Profil s.jaw.Dulak