Termo Profil Sp.J.

Opinie o Termo Profil Sp.J.

A miałem pracować Nowy wpis

Byłem tam na rozmowie na stanowisko operatora wózka widłowego, po rozmowie z panem a mianowicie co należy do moich obowiązków i tym jaka pensa, ( pokazał mi to na kalkulatorze ) to parsknęłam śmiechem i wyszedłem :)

Kamil Nowy wpis

Fachowa obsługa na sklepie, okna pierwsza klasa. Dziękuję produkcji za świetnie wyprodukowane okna

SmiechNaSali Nowy wpis

Popieram magazyn chodzi do sklepu kiedy się podoba albo siedza w toalecie z telefonami. Nie polecam.

Śmiech Nowy wpis

Była afera z pseudo odbijaniem każdy w firmie wie jak było kto kogo i inne rzeczy złapali statystę to z kolegą odwrócili kota ogonem i śpiewali jak w na spowiedzi zapomnieli jak sami prosili żeby odbić czy jak jeździli po termometr bądź kwiaty na rocznicę no ale czekamy kiedy zaś będzie zrobione zebranie i kolejny raz będzie mówione że nie wolno wychodzic do sklepu odczuwam to jak by był to zakład pracy chronionej

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Termo Profil Sp.J.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy w Termo Profil Sp.J. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Duża rotacja pracowników,niekompetencja,organizacja pracy daleka od ideału,atmosfera w pracy fatalna:)

Wacek
@pracownik

Zgadzam się z opinia Jak ktoś nie dostosuje do towarzystwa Mimo dużej wiedzy i zaangażowania w pracę to nie ma szans na dalszą umowę o pracę .Jak w szkole skarżenie do szefa o każdą bzdurę .Bardzo duża rotacja pracowników .

Tiguan

Źle się dzieje na starej hali to fakt

@Tiguan

Chodzi o tę ostatnią opinię? A coś jeszcze się tu dzieje czy tylko głównie to? Generalnie to macie planowane jakieś zmiany tutaj od stycznia? Wprowadzają coś?

Urszula

A co to za bon na święta? To bon na jakieś zakupy, ma jakąś wartość pieniężną czy jak? Widziałam na stronie internetowej że jest rekrutacja na montażystę okien, drzwi, rolet, więc jakby chłopak chciał pracować, to lepiej wiedzieć, co to za bon świąteczny? Podasz szczegóły?

NOWICJUSZ

Witam. mam zamiar przyjąć się do firmy Termo Profil na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na okresie próbnym?

Kuba

Witam na wstępie chcę powiedzieć iż bardzo cieszy mnie że w końcu ktoś wziął się za proceder odbijania dyskietek kolegom z pracy ale to jest kropla w morzu są osoby które mogą dużo więcej jedni wychodzą sobie na działaczkę,jadą na garaż,wychodzą z pieskiem na spacerek a to wszystko i tak mało pozdrawiam i mam nadzieję że wkońcu ktoś zrobi porządek

Lol
@Kuba

A zapomniałeś napisać na swoją budowę też jeździsz

Lol
@Kuba

Zapomniałem dopisać że sam jezdziłeś na budowę

Bartek
@Kuba

Sam jezdziłeś do siebie na budowę domu a teraz robisz aferę kolega z Ciebie ????????????

@Kuba

Nie podoba mi się ten wylewający się hejt. Konfidenctwo nie jest ani fajne ani w modzie. Kolega na kolegę najeżdża? Jak to tak? A jak już macie coś do powiedzenia to prosto w twarz a nie po tchórzowsku na goworku pisać. Państwo (usunięte przez administratora) już wam wszystkim mózg zlasowało. Weźcie się do roboty, róbcie to co macie i potraficie a nie patrzcie innych... to i nowy ład zapanuje i w tej firmie!

@Kurza mać

Czyli tak właściwie to tu ogólnie taka atmosfera hejtu panuje między ludźmi?

@Grażyna

Nie panuje atmosfera hejtu tylko ludzie już mają dość że niektórzy robią sobie co chcą a inni muszą to znosić i uwierzcie mi że prędzej czy później szef i szefowa o wszystkim się dowiedzą

@Grażyna

no jak widać po wpisach pana, nazywającego się Kubą... Robi wszystko, żeby uprzykrzyć życie pozostałym pracownikom. Nie wiem co siedzi w łbach takich ludzi.

@Kurza mać

W sensie, że odbieracie to jak jakieś podjudzanie? Bo nie mam pojęcia jak to interpretować

@Grażyna

Podjudzanie, które ja osobiście bym już podciągnął pod (usunięte przez administratora). Koledzy zachowują się jak w przedszkolu. Skarżą jak dzieci przełożonym na wszystko nie widząc tego, że sami są pracownikami, których możnaby spokojnie zastąpić. Połowa roboty spartolona. A jak ktoś robi dobrze albo więcej i sprawia, że mogą wypaść słabo w oczach szefostwa, to już im się nie podoba. Jak dla mnie skandal. Takie zachowanie nie przystoi dorosłym ludziom.

@Kurza mać

No jeśli to w tym świetle jest przedstawiane to faktycznie nie do końca fajnie to wygląda. Nie dziwię się, że tak to oceniasz... Ale także nie rozumiem chyba podejścia w sensie oni mają z tego naprawdę aż tak wielki profit jak lepiej by się zaprezentowali? Serio warto?

Ona

Czy firmie zatrudniają także kobiety na stanowisko magazyn i produkcję? Jeśli tak mogę prosić o jakieś informacje na temat pracy i zarobków:)

Kuba

Wyszła afera z odbijaniem dyskietek kolegom i co z tym zrobili??? Osoba która najwięcej odbijała osobę została brygadzistą hahah wychodzi na to żeby coś osiągnąć w tej firmie trzeba podbierać innych z pracy

Piotruś
@Kuba

No i co kolego? Miałeś nadzieje że ty nim będziesz hahahah. Jednego ci się udało udupic, kto będzie następny?Jakie następne kroki z twojej strony? Mamusie pewnie duma rozwala

@Piotruś

Ale to poważnie było tak jak pisze?

Kuba

I co? To już ma być koniec to są konsekwencje jakie firma wyciągła wobec osób które latami oszukiwały i naciągały pracodawcę na pieniądze!!!! To ja już nie wiem co trzeba zrobić żeby wylecieć masakra jakaś pamiętajcie jednak że reszta ludzi to wszystko widzi i ja wam gwarantuje że szef i szefowa się o tym wszystkim dowiedzą koniec kumoterstwa i zamiatania pod dywan pozdrawiam

@Kuba

Gościu, Ty to pierwszy powinieneś wylecieć za postawę, jaką prezentujesz. Idź, naskarż szefostwu, jak dzidziuś w przedszkolu pani. Oj chłopie, obyś to ty nie pożałował, bo w kuluarach już się głośno mówi o tym, kim jesteś. Uśmiechaj się dalej do nas wszystkich, tą fałszywą facjatą.

Czy soboty są wypłacane i dzień do urlopu ? Czy jak tam to wygląda ?

młody

Czy to prawda pracownicy w firmie nie mają przerwy w pracy ?

@młody

A kto Ci tak powiedział? Bo jeśli ktoś jest na uop to jak wiesz są warunki przy których przerwa przysługuje i tego nie da się obejść. :)

Judgin

Panie Marcinie z GO-WORKU moja opinia na temat firmy Termoprofil nie była wulgarna ani obrażliwa była jak najbardziej prawdziwa, a takiej wy nielubicie Wg. was opinie mają być dobre, albo takie o niczym!!! Ja nie krytkowałem wyrobu firmy czyli okien bo te są naprawdę w porządku.Problem polegał na montażu przez pracownikow firmy okien zakupionych w firmie Montaż nieudolny partacki i niechlujny co potwierdził częściowo serwis firmowy.Czto to są wulgarne i obrazliwe słowa?????? Tu możecie mnie blokować, ale gdzi indziej nie dacie rady Błędy trzeba naprawiać a nie tuszować! Tak działa dobra firma dbająca o swoją opinie i o klienta.

Dawido
@Judgin

Jestem bardzo zadowolony z montażu. Okna solidne. Jak kupować okna to tylko od producenta. Wcześniej miałem montowane okna u pośrednika, jednym słowem "tragedia" Termo profil zamontował okna szybko, sprawnie, sprzątając wszystko. Polecam serdecznie montażystę Kamila.

@ judgin
@Dawido

Proponuję przyjazd o obejrzenie montażu Kamila jeszcze nie wszystkie usterki poprawiłem mam do sprzedania 25 klinów montażowych polecam!

@@ judgin

A co konkretnie tak źle mu wyszło, ze miał Pan z tym tyle problemów?

Judgin

Gdzie moja opinia jako klienta???????

@Judgin

A co napisałeś? Jeśli była obraźliwa, wulgarna i łamała regulamin forum to mogła zniknąć. Możesz napisać jeszcze raz, tylko spokojniej?

Xyz

Jak wyglada atmosfera w firmie ? Czy ludzie pracujacy tam sa ok dla nowych ?

Adrian
@Xyz

Też jestem ciekawy. Chce się przyjąć a zawsze jak człowiek nowy to ma trochę pod górkę. Liczę że atmosfera jest fajna a ludzie w miarę przyjaźni. Jakbyś się zdecydował na robotę to napisz jak jest.

Ktoś

Ile zarobie na początek? Nigdy nie pracowałem przy oknach?

pulisič

Różne opinię się o firmie słyszy, ale prawda jest taka że jeśli ktoś chcę pracować i ma wybierać między dojazdami do Eko czy pracy na miejscu to wybór jest raczej bardzo prosty. Wypłata zawsze na czas, zarobki w porównaniu z innymi podobnymi firmami raczej nie różnią się zbyt wiele, ale atmosfera zupełnie inna, niż w wielkich firmach. Atmosferę w pracy tworzą ludzie i chyba to jest największą zaletą pracy w Termo ( magazyn), nie będę się wypowiadał co się dzieje na produkcji bo tam jestem zbyt rzadko, żeby się wypowiadać na temat atmosfery, ale według mnie wygląda dobrze. Ktoś tam wspomniał w komentarzach o zarobkach 12.5 na rękę, zapomniał już wspomnieć że to jest zarobek na umowie próbnej, później stawka jest wyższa i dochodzi do tego premia uznaniowa, ale po co to pisać skoro ktoś, kto to pisał pewnie nie nadawał się do pracy i myślał, że będzie leżał :-) pozdrawiam

Jacek.
@pulisič

Wypłata na czas, to jest standard w każdej firmie. Jeżeli gdzieś nie płaci się na czas zgłaszasz takiego pracodawcę do PIP i się zwalniasz, bo to znaczy że firma ma problem z pieniędzmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Termo Profil Sp.J. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Termo Profil Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Termo Profil Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termo Profil Sp.J.?

Termo Profil Sp.J.