Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aktualność
Szanowni Państwo !

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na profilu naszej firmy.
Jako zespół KNS Śląskiej Fabryki Okien życzymy sobie, aby było to miejsce wymiany merytorycznych opinii, pozbawionych wulgaryzmów, hejtu i naruszania godności osobistej zarówno Pracowników jak i Pracodawców.

Nie wyklucza to jednak konstruktywnej krytyki, którą mają Państwo prawo wyrazić i na którą jesteśmy otwarci.

Nie mniej jednak, proszę pamiętać, że prawo zakazuje wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, dlatego też wpisy o nacechowaniu skrajnie negatywnym, naruszające regulamin Serwisu, a także uderzające w godność osoby ludzkiej - będą usuwane przez administratora, a ich autor może narazić się na odpowiedzialność karną zgodnie z KK art.212.

Oczekujemy od Państwa rzetelnych wpisów na temat działalności naszej firmy, zarówno w opinii kontrahentów, pracowników jak i klientów.

W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym
sekretariat@kns-okna.pl
Jonicek

Jestem pracownikiem Śląskiej Fabryki Okien KNS i jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Narzekają i narzekać będą ci którym się nie chce robić i na chorobowe co chwila chodzą. Kto chce pracować to będzie pracował, bo umowę dostanie od pierwszego dnia, wynagrodzenie co miesiąc ma wypłacone, za nadgodziny dostanie, odzież roboczą dostanie, na głowę mu nie kapie bo firma się rozwija i robi wszystko by pracownikom pracowało się w komfortowych warunkach. Pracuje już w firmie kilka lat i widzę osoby które zwolniły się i wrócił z powrotem do KNSu więc to chyba najlepszy przykład na to że miały się tu dobrze. A jak ktoś nie chce ryb i flaszki to zawsze może mi dać. Nie zmarnuje się .

Grażyna
@ekocwel

Trafił w punkt jednak? No to napiszesz co Tobie się tutaj w warunkach pracy podoba? Zawsze miło przeczytać coś na zachętę

@Ekoludek

Cześć, Pracuje już jakiś czas w Mszanie na aluminium. W porównaniu do innych hal produkcyjnych, można powiedzieć, że jest tu spokojnie. Praca na jedna zmiane. Panuje tu fajna atmosfera, ekipa jest młoda i w większości ogarnięta. Jak zaczynałem starsi stażem koledzy zawsze byli pomocni. Jeżeli jesteś w miare kumaty, nie walisz spóźnień czy l4 co drugi tydzień to też dobrze zarobisz. A jeśli chcesz więcej zawsze jest możliwość dorobic w sobotę, jakieś sprzątanie, usprawnianie hali czy ponoc tez jezdza na montaże. Jesli chodzi o obowiązkowe soboty to moze sie zdarzy jedna, dwie na rok ale o tym jestesmy informowani na zebraniu z kierownikiem. Nadgodziny tu różnie, zalezy od stanowiska, jedni wiecej drudzy nawet i wcale.

xxx Nowy wpis

Pracownik produkcji nietypowej. W sumie ogłoszenie jest bardzo, ale myślę że same konkrety. Piszą o atrakcyjnych warunkach zatrudnienia, ale co to znaczy w realu? Nie ukrywam, że chciałbym atrakcyjną pensję (usunięte przez administratora) Benefity też są tylko luźno rzucone, więc fajnie byłoby wiedzieć co wchodzi w ich skład.

Rocco Nowy wpis

Od początku otwarcia Okien za miedzą tam pracuję, w knsie 2 lata. Teraz dopiero wiem co to wypłata, nawet za wizyty lekarskie żony kasę wracają, wpadajcie koledzy i koleżanki za płot, firma z innej półki znacznie wyższej

Co się dzieje ?

Czy to już powoli koniec KNS ? Cały czas odchodzą konkretni ludzie jak z działu Handlowych tak z produkcji ? Czy to prawda że @Pracodawca to już tak trzyma tylko po to żeby trzymać i za chwilę ogłosi upadłość? Pytam bo jestem zaniepokojony.

Lola Nowy wpis
@Co się dzieje ?

A mimo to na stronie mają kilka ofert pracy. Dlaczego uważasz, że firma miałaby ogłosić niedługo upadłość? No jako potencjalna kandydatka jestem zaniepokojona :D A w ofertach wręcz piszą, że oferują stabilność, a sami siebie opisują się jako dynamicznie rozwijających się. Jak to się ma do tego co piszesz?

Marcin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Witam,jakie zarobki magazyn wózek? Netto

Pracownik Gospodarczy

czekanie godzine az kierownik raczy podejść, a potem mydlenie oczu i kłamstwo za kłamstwem od warunków zatrudnienia po wypaty

Brak, raczej z góry jasno narzucone kłamstwa

Dobry, na wózki jako to wyglada ta robota? ujdzie czy jak zwykle to bywa , 30 minut na wózku a 8 godzin pakowanie

Julita
@Paweł

Cześć, ja nie wiem, ale mam pytanie odnośnie tej pracy. Jaka jest pensja na wózkach? Albo znacie widełki płacowe? Mam tatę, który szuka pracy i zastanawia się nad kasa i wiecie, jeszcze czy na wózkach pracuje się na zmiany?

Kierowca Tyra
@Paweł

Nie wiem gdzie pracowałeś jako wózkowy, akurat w KNS wózkowy jeździ tylko wózkiem, raczej nie zauważyłem by cokolwiek innego wykonywał :)

Zuzanna
@Kierowca Tyra

A nadgodziny wózkowy też może wyrobić czy akurat na tym etacie nie jest to wymagane? Jeśli chłopak ma uprawnienia na wózki, ale z doświadczeniem trochę gorzej to też ma szansę na pracę? Bo przecież gdzieś musi zdobyć to doświadczenie.

Nieznajomy
@Julita

Pracuje w KNS kilka lat, nie jestem "wózkiwym" ale wiem jak to wygląda, na 8 godzin może z pół godziny, max godzinę ktoś spędzi na wózku widłowym a reszta to produkcja niestety a na wypłacie 100/200zl różnicy, pozdrawiam.

@Nieznajomy

Hej, co do (usunięte przez administratora) wózkowego, to o co chodzi z tą różnicą na wypłacie? Bo ja myślałem, że jest tak, że na umowie jest wpisane, ile dana osoba zarabia miesięcznie, więc zastanawiam się, skąd ta różnice. Bo to tak wygląda, jakby ktoś mniej miał godzin na wózku, yum mniej zarabia. Napiszcie, czy jest tak, że nie ma stałej pensji.

Agacia

Widziałam, że szukają kierowców i zastanawia mnie wysokość pensji. Na początek ma się 9 tyś, a potem można dobić do tych 11 tyś czy jak to wygląda? Jak można dogadać się co do wyjazdów, co jaki czas zjeżdża się do domu?

KierWeSo
@Agacia

Weekendy w domu to zarobisz od 9,500 , chcesz jechać na weekend lub dwa w miesiącu to wyciągniesz 11 nawet 11,500 wszystko do dogadania z szefem , chcesz weekendy w domu to jesteś chcesz cały miesiąc w kabinie to też nie problem

@KierWeSo

To weekendy są płatne jakoś lepiej? Jeśli tak, to ile? Poza tym, mowa tutaj o wynagrodzeniu netto czy brutto? Interesuje mnie praca w tej firmie.

Matizo

Czy przyjmują jeszcze na produkcję ?

@Matizo

Przyłączę się do pytania. Widziałem ogłoszenie rok temu, od tamtej pory nic. Ktoś wyżej pisał, że firma ma się dobrze, czy to znaczy, że dział produkcji też się rozwija? Słyszał ktoś może o planowanym naborze?

Pakowacz

Na olszynach nie na mszanej tak

@Pakowacz

To jedna firma, ale dwa zakłady? Sorry za pytanie, ale ja niedawno się dopiero wprowadziłem. A z jakimi kwalifikacjami najchętniej biorą ludzi i ile na produkcji bym zarobił w tym czasie? Coś na święta firma przyznaje dodatkowo pracownikom?

Czy w Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Sympatyczny

Na start ludzie którzy pytają czy warto tam iść. Nie nie warto jeżeli macie wybór iść do knsu bądź poczekać na otwarcie eko okien w Wodzisławiu radzę poczekać. W KNSIE ludzi traktują z góry jak typowa maszynę robocza. Dodatkowo klienci również nie są zadowoleni z okien co drugi ma pokrzywione okna co jest chyba przyczyną kominowania szefostwa nad podmianka stali w profilach na slabsza aby zaoszczędzić. I niestety tak samo oszczędzają na pracownikach.

@Sympatyczny

Co do czekania, aż otworzy się fabryka w Wodzisławiu to chybiona decyzja, do tej konkretnej fabryki nie bedą przyjmowani ludzie z zewnątrz, jedynie przenoszeni będą (juz są) pracownicy z Kornic

Na stronie firmy wisi oferta dla kierowcy samochodu ciężarowego (kategoria C+E). Widełki 9-11 tys. zł netto. Wie ktoś, czy zatrudnienie jest na umowę o pracę, czy na B2B? I czy konieczne są uprawnienia na wózki, też wymienione w ogłoszeniu, czy można je zrobić później?

Wercia

Chciałabym się dowiedzieć czegoś o specyfice tej pracy jako pracownik produkcyjny u nich. Czasem są w takich zakładach jakieś lekkie czynności a czasem trzeba dźwigać i kobieta nie da rady po prostu… tu jak szukają, tak jak kiedyś, to co to jest za rodzaj pracy?

ols

Czy nadal jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Pracownik biurowy – transport i logistyka?

Pan Tadeusz

Jestem ciekawy kiedy szanowny szef pomyśli o podwyżkach dla pracowników bo za niedługo nasze wynagrodzenia będą niższe niż minimalna krajowa... Pozdrawiam

Mania
@Pan Tadeusz

Nikt nie pytał o to? W ogóle mówisz o samych podstawach? Premie żadne nie dochodzą albo coś w tym stylu? Daj znać jak to u was wyglada

ooo

Czy ktoś wie jak bardzo można negocjować wynagrodzenie w dziale logistyki? Widziałam że szukają na stanowisko biurowe ale nie podano widełek wynagrodzenia a nie chciałabym przesadzić jeśli zostanę zaproszona na rozmowę. Będę wdzięczna za informacje

Hej ile można zarobić na dziale handlowym z językami ?

Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością szuka kogoś na to stanowisko Specjalista ds. wycen. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Bogdan

O co poszło? Koledze wpis skasowano. I czy prawdą jest, co czytałem u innych forumowiczów, że płaci się tu nowym pracownikom 4200 zł netto? Możesz też wytłumaczyć, czy praca jest zmianowa i jak firma wdraża do pracy?

Nowa

Hej, możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy kobiet w KNS pracuje w Eko ale chciałabym się przenieść bliżej, werbowali nas do Wodzisławia a teraz przenieść nie chcą, na jakie zarobki można u was liczyć na start pozdrawiam

Zuzanna
@Nowa

A o które stanowisko ci chodzi, to biurowe co była oferta pracy? Mówisz, że masz bliżej, a ciekawe czy dojazd dobry w miarę. I czy dorzucają się do paliwa ludziom?

Wiktoria

Widziałam że firma szuka do biura. Orientuje się ktoś czemu poprzedni pracownik zrezygnował? Czy ta umowa o pracę to jest od pierwszego dnia? Czy dopiero po okresie próbnym?

mm

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do biura?czy warto wysłać cv? jaki zarobki w biurze?

@mm

Hej, no właśnie, bo teraz jest oferta pracy do biura. Też jestem ciekawa. Jakie benefity dają? Bo napisali tylko, że oferują benefity. Ale jakie konkretnie? Ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Śląska Fabryka Okien KNS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością