KNS Śląska Fabryka Okien

Wodzisław Śląski

Opinie o KNS Śląska Fabryka Okien

xxx 2015-02-23 22:55
firma kompletnie nie szanuje pracowników - płatności przeciągają ile się da
pracownik 2015-03-13 07:41
potwierdzam, zasłaniają się inwestycjami, ale kogo to obchodzi jak jest rodzina na utrzymaniu?
normalny 2015-06-14 15:34
były kontrole ale nic się nie zmieniło, nic sobie nie robią z praw pracowników
Witam 2015-09-04 09:17
Pracowałem tam,okoliczna patologia po podstawówce ,max zawodówce.Zła atmosfera,praca ciężka.Tylko mając nadgodziny można coś zarobić ale jakim kosztem.Nie polecam,chyba że na chwilę.
kasiek 2016-02-18 18:59
A jak jest na biurach? w miarę fajnie? jakie zarobki? orientujecie się?
Kasiek 2016-04-24 17:42
Ale ile można dostać przeciętnie na rękę ?
ehhhhhhhhhhhhh 2016-08-29 12:59
To nie jest praca to niewolnictwo. Na 10 godzin przypada tylko 20 min przerwy. A tak to cały czas trzeba zapi**dzielać. Nie jest to w ogóle praca z przyszłością bo mają widzi misie i mogą zwolnić. Nie polecam nikomu tam pracować. Porażka nie robota.
ehhhhhhhhhhh 2016-08-29 14:03
+ tej firmy jest to że jest umowa o pracę i w gruncie rzeczy jest gdzie pracować, ale warunki tam są okropne.
xxx 2016-09-21 20:59
nie ma co narzekac na warunki pracy. umowa jest, wyplata zawsze jest na czas, 20 min przerwy, ale tak naprawde jak ktos stanie odpocznie, badz wyjdzie na ubikacje na chwile to nikt nie ma problemu, przy nadgodzinach mozna fajnie wyjsc na wyplacie. wydaje mi sie, ze niektore komentarze sa tutaj na wyrost. kazdy dostaje szanse, mlodzi po szkole, kobiety. wspomniane kobiety robia po 10 godzin dziennie i nie widac, ze im to mocno przeszkadza, wiec cos o tym swiadczy, ze zle nie jest. pozdrawiam
ffffffffff 2016-09-24 00:59
szkoda tylko że każdy tam gdy tylko znajdzie troche lepszą pracę to ucieka od kns jak najszybciej i oby najdalej.
Nick 2016-11-18 16:26
( usunięte przez administratora ) na zime zwalniają D:
SZOK!!!
robot 2017-01-14 13:40
ile dostajecie za nadgodziny ? bo w innym okolicznym zakladzie z oknami soboty pierwsza zmiana i niedziele trzecia zmiana jest bez dodatkowej kasy, tylko dzien wolny do wybrania...
hhe4e 2017-01-15 17:38
jak tam pracowałem dostawałem za nadgodziny 14zł netto/h przy umowie 1850brutto , po miesiacu od razu podwyzka na 2000brutto , praca nie jest zła , jak to na produkcji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba
Pacownik KNS 2017-01-18 00:22
Pracuję w KNS na produkcji już dość długo i nie zgadzam się z negatywną opinią. Praca jak każda inna. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie ma co narzekać, ja sobie chwalę tą pracę i polecam. Jeśli chodzi o zwolnienia na zimę to faktycznie były ale zwolnili tylko bumelantów. Niech każdy "poszkodowany" przez pracodawcę firmy KNS odpowie sobie na pytanie czy sam trzymałby takiego pracownika?!
Nick 2017-01-19 15:42
Wypłata fajna praca też. Nie miałem ani jednej bumeli i wyleciałem.
Zostaw swoją opinię o KNS Śląska Fabryka Okien - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KNS Śląska Fabryka Okien