Opinie o Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j. w Słupsk

Ry

Szefostwo ok. Część załogi do wymiany. Szef powinien zrobić z tym porządek, bo współpracy jakiej kolwiek brak straszna atmosfera, nie polecam tam pracy.

@123

Jak w tym przypadku wygląda przekazywanie informacji zwrotnej? Mam na myśli osoby, które spełniały wszystkie wymogi. Czy jeśli na próbnym poprzednikom się nie powiedzie to Pracodawca może jeszcze dzwonić z informacja do wcześniejszych kandydatów? Warto jeszcze poczekać?

Bonusy otrzymują tylko przedstawiciele handlowi bo zarabiają pieniądze dal firmy. Pozostałe osoby w firmie są traktowane jak zbędny wydatek i nieroby. Zero poszanowania dla pracownika.

Ry

Ponury Żniwiarz
@Ry

W tej firmie ludzie pracują po 5,10,15 a nawet 20 lat więc nie można wypowiadać się,że atmosfera jest do niczego,każdy pomocny i uśmiechnięty tylko do człowieka trzeba mieć podejście i krytykę lub cenna radę brać na klatę,skoro dana osoba,którą to pisała ma taką opinię to znaczy albo nie chciało się pracować ,bo myślało że "praca będzie inna"albo po prostu człowiek się do tej pracy się nie nadaje,a jak się nie nadaje to do piekarni ciasto mieszać a nie teraz już nawet w piekarni maszyny ciastko mieszają.....załoga super i jak w każdej pracy trzeba się zaaklimatyzować....Szefostwo super zawsze mozna się dogadać i pomocni.....Pozdrawiam

123 Nowy wpis

Ba mamy dużo pracy i potrzebujemy co najmniej jedną. Systematycznie wdrażamy kolejnych do pracy. Dokupujemy kolejny samochód do wywozu powiększamy bazę klientów jak i handlowców-chcemy się rozwijać-to źle?

Estera Nowy wpis
@123

Cześć wyrwało mi się to zdanie pewnie trochę z kontekstu. Czego potrzebujecie (co najmniej jedną)?co jaki okres czasu kolejne auta są kupowane? I jak duży teraz macie tabor?

123 Nowy wpis
@Estera

Obecnie zakończyliśmy proces rekrutacji. Mamy pełną obsadę, oczywiście osoby są na okresie próbnym i mają czas aby się pokazać z dobrej strony.

@123

Część załogi do wymiany? Czemu i jak duża? To sugestia do konkretnego działu? A co z pozostałą częścią? To stali pracownicy czy może część jest rotująca? Chce się upewnić, bo kiedyś ktoś zaznaczył, że jedna opinia była nieprawdziwa i nikt temu już nie zaprzeczył

Firma Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j. szukała pracownika na Dyrektor Obsługi Klienta. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Cichy

Właściciele porywczy i niestabilni emocjonalnie. Podejście do pracownika przedmiotowe. Atmosfera w pracy tragiczna. Jak by ich klienci wiedzieli co I w jaki sposób mowia o nich właściciele tej firmy to szybko zmienili by dostawce artykułów bhp

IM
@Cichy

Obrażać i pisać nieprawdziwe informacje każdy potrafi a szczególnie w Internecie. Jeśli jesteś taki odważny to podaj swoje imię i nazwisko a nie ukrywasz się pod pseudonimem. I proszę o usunięcie wpisu jeśli nie chcesz mieć do czynienia z działem prawnym z tzw. hejt.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko OBSŁUGA KLIENTA I PRACOWNIKÓW.

W sumie to czemu urlop miałby nie być płatny? Zastanawia mnie ten ostatni wątek. Wisi tu generalnie ogłoszenie na obsługę klienta oraz pracowników. Widzę przy tym wynagrodzenie na poziomie 4 tys liczone w górę. Jakie są maksymalne perspektywy? jak oceniacie atmosferę? jacy są klienci i czy można liczyć na wsparcie?

Czy urlop w Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j. jest płatny 100%?

Odpowiedź

Urlop to urlop zawsze jest 100% płatny.

Dla dobrych pracowników tak

Paulina
@123

To trochę lakoniczna odpowiedź - przydałoby się więcej szczegółów. Napisałeś, że Ci najbardziej wydajni pracownicy Simbhp otrzymują jakieś świadczenia dodatkowe. A możesz dopowiedzieć, jakie są to konkretnie świadczenia?

@Paulina

Najlepiej zlożyć CV do firmy i w rozmowie doprecyzować szczegóły. Szefowie ustalajaą indywidualnie wszystkie kwestie

Atmosfera wśród pracowników jest wzorowa Szefostwo tylko niszczy spokój i porządek w pracy. Latają i czepiają się o drobnostki. (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie mizerne a jak ktoś chce robić nadgodziny to zabraniają. (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy.

rez

niestety pierwsze wrażenie ok natomiast później (usunięte przez administratora) Mimo zarzekania się, obiecywania przez właściciela, że na pewno będzie nawet tego samego dnia odzew co do wyniku rekrutacji takowego odzewu nie ma do dziś a znów szukają do pracy. Cóż.... duże pieniądze nie robią z człowieka o manierach, wysokiej kulturze. A co do umowy i wynagrodzenia to: "pieniądze nie stanowią dla nas żadnego problemu, dogadamy się ale...... ale na razie to trzeba z miesiąc popracować na umowie zlecenie....." hahaha. dorobkiewicze

@rez

Osoby, które dopełniły wszystkich formalności po ostatniej rekrutacji dostały umowę o pracę. A to że szukają nowych osób to chyba nic złego bo nie rozumiemy zarzutu stawianego przez Ciebie. Tak jak w każdej firmie ludzie przychodzą i odchodzą naturalne ruch kadrowe.

Teresa
@rez

A jakie stanowisko? Wpadłam w sieci że było ogłoszenie dla Kierownika ds Obsługi Klienta. I właśnie jestem ciekawa czy dają UoP od razu? Bo piszesz o zleceniu. A wiesz jak na tym stanowisku?

Barbara

Dzień dobry, czy ktoś wie kiedy tak orientacyjnie można liczyć na jakieś nabory do firmy? Na stronie była informacja, że niestety aktualnych ofert nie ma.... Jak częste w firmie są rotacje i ile osób obecnie pracuje? wiadomo na jakich warunkach?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j.? 22 lutego na portalu Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier. Ktoś z Was aplikował?

biuro

ogłoszenie nieaktualne zamiast jednej zostały przyjęte dwie osoby i pracują z powodzeniem

jurek

jak ktoś chce pracować i jest spokojnie i normalbiw

Henry

Dobra firma , osiągnęła swoją wysoką pozycję w branży. Praca jest również dobra bo szanują ludzi!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

ght

nie jest tylko po polsku

byly

Pracowalem trzy lata i szefowie są normali jeden . Owszem są dni że zapierdol jest duży szczególnie w końcówce roku. zarobki są ok jak ktoś przyklada się do pracy a nie niszczy rzeczy.

gosc

Firma jak firma każdy tam jest kierownikiem zarobki miernota .ogolnie bałagan kto rano wstaje ten kieruje .Latanie jak w kieracie

rzeka

chyba wyślę cv, zaopatrzenie bhp to nigdy nie schnące żródełko popytu

Zostaw merytoryczną opinię o Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j. - Słupsk

• Jak się pracuje w Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j.?

Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j.
  • Karola Borchardta 35
    76-200 Słupsk

Simbhp Sławomir Małecki Ireneusz Mikucki sp.j.