Opinie o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły w Ostrów Wielkopolski

Praca w Szwajcarii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły w Ostrów Wielkopolski

sylwia & grzegorz

nie martw się, jedziemy wszyscy na tym samym wózku, co prawda my mieliśmy kilka telefonów ale też wciąż czekamy.firma nie oszukuje. sprawdziłam pracodawcę z którym rozmawiał mąż, firma istnieje ( w Szwajcarii) i wszystko jest ok. tylko wydaje mi się że Szwajcarzy mają inną mentalność niż my, załatwiają sprawy wolniej i są nieufni. ale tutaj nie ma się co dziwić,nie wiadomo co słyszeli o Polakach. I skąd niby mają wiedzieć że my na tą pracę czekamy przeważnie jak na wybawienie. Oni żyją w innym świecie.przynajmniej takie jest moje zdanie.pozdrawiam wszystkich jak my czekających.

marek

Po przeczytaniu tego wszystkiego co tu Państwo piszecie mam zawrót głowy ,ponieważ też wpłaciłem ,byłem na rozmowie w marcu, a do tej pory nawet jednego telefonu .Pozdrawiam przedstawicieli '_)

gość

Przed wyjazdem podpisujesz umowę z posrednikiem, umowę z pracodawcą na miejscu więc nigdy nie wiesz na co trafisz...

gość

Dzięki za ostrzeżenie, ale zamiast pisać to 4 razy tutaj, to napisz to przede wszystkim na stronie z opiniami o nich (są pod "mcwork Berlin"). Opisz też tam może jak to się stało, jak oni działają. Nie podpisałeś umowy przed wyjazdem czy co.

Czy po rozmowie w Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS

Do widomości wszystkich poszukujących pracy w Szwajcarii przez MC WORK!! Zostałem wysłany przez tą Agencję Pośrednictwa Pracy do Szwajcarii.Kompletna ściema.Trafiłem nie do firmy budowlanej,tylko do WŁOSKIEGO pośrednika.Uważajcie

i

euspecjalista milknie zawsze na zadane pytanie kto wyjechal?? nie franek z pcimia tylko kto konkretnie??bo wynika z tego ze nikt tylko placic trzeba za wyimaginowane oferty pracy!!

ciekawe

a jesli zespół euspecjalista sie tutaj wypowiada to niby w jakich zawodach wyjechali specjaliści ??

Jak "gibią" tyle czasu to mam w nocy dzwonić?! :/

POINFORMOWANY

Szanowny Poinformowany, nie jest prawdą to co Pan pisze, ZA POŚREDNICTWEM ADDCON-SWISS WYJECHAŁO JUŻ WIELU SPECJALISTÓW, Pan zwyczajnie kłamie, zastanawiam się dlaczego? Pozostałych forumowiczów informuję, że wyczerpujących informacji udzielamy bezpośrednio w naszej Firmie, kontakt znajdą Państwo na stronie www. Proszę również o kontakt Pana, który pisze, że ma podpisaną umowę z addcon-swiss, dobrze mówi po niemiecku i ma "dobre papiery". Uprzejmie informuję również, że osoby chcące bezpośrednio zapytać o opinię fachowców, którzy pracują już w Szwajcarii, mogą uzyskać za ich zgodą bezpośredni numer telefonu do tych osób i zapytać ich o sprawy związane z pośrednictwem jak i samą pracą w Szwajcarii. Nasi specjaliści już pracujący w Szwajcarii chętnie podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami. Pozdrawiamy Zespół euspecjalista.eu

poinformowany!

ja wplacilem juz w marcu.... znam niemiecki mam dobre papiery :) i co sciema!!!! (usunięte przez administratora)o wszystko\!!! w tym temacie!!!! wlasciciel dziala standardowo!! zobaczcie najakie konto wplywaja pieniadze!! czy to jest konto polskie?? czy zagraniczne??? PRACY TEJ CO W OGLOSZENIACH NA STRONIE EUSPECJALISTA BRAK!!! NIKT NIE WYJECHAL!!!!

A przecież z EUSPECJALISTA nie podpisuje się umowy tylko bezpośrednio z pracodawcą w Szwajcarii!?!

:p

He he.... i po długich oczekiwaniach pokazał się wpis od osoby która "jest" w Szwajcarii..... Każdy może tak napisać....po prostu padam ze śmiechu...

to prawda

LukiMorus - 2011-03-11 19:31:10 Witam, czy ktoś słyszał lub pracował przez euspecjalista.eu ??? Polecam firmę !!! Umowę podpisałem z nimi i nie żałuję 40CH wpisowego.Wyjechałem od nich do Szwajcarii jako robotnik drogowy za 31 CH na godzinę i jestem bardzo zadowolony z pracy .Jak chcesz od nich wyjechać musisz być cierpliwy, znać jezyk no i znać się na robocie.Polecam tym którzy chcą zarobić . Odpowiem na każde pytanie pisz na mojego mejla maslana77@interia.eu . Polecam w Szwajcarii jest pozwolone przez państwo opłata za pośrednictwo pracy . A jak komuś się nie podoba to niech pracują w Niemczech za półowe kasy na jakiegoś Jugola lub Turasa przerabiałem to już kilka razy.Pozdrowienia ze Szwajcarii.

Czyli witam w klubie ! Ja też odłożyłem na bok inne oferty i złamałem swoją żelazną zasadę nigdy nikomu nie płacić za ,,załatwianie\'\' pracy.(nie raz próbowano mnie oszukać) ten raz odpuściłem i się doigrałem. Zobaczymy co dalej ?

Magdana

Janie, prawda jest taka, że mój mąż już kilka miesięcy temu usłyszał, że dla osoby z jego kwalifikacjami praca jest, ja też to słyszałam w rozmowie telefonicznej niespełna miesiąc temu. Specjalnie o to pytałam, ponieważ mąż dostał już kilka ofert z innych krajów niż Szwajcaria, ale Szwajcarię dotychczas traktowaliśmy priorytetowo. Chciałam się zorientować, czy warto czekać, rezygnując z innych propozycji. I w jakim stopniu realne jest znalezienie pracy w Szwajcarii z takimi kwalifikacjami, jakie posiada mój mąż. Zostałam zapewniona, że ofert w zawodzie męża jest mnóstwo, ale pomimo tego do dnia dzisiejszego otrzymaliśmy dwie takie, z których żadna nie odpowiadała naszym oczekiwaniom. Nie wątpię, że w Szwajcarii oferty pracy SĄ, wystarczy poszukać na Euresie czy SECO, ale zorientowałam się również, że oferty przedstawione na stronie pośrednictwa na pewno nie są nimi sensu stricte i absolutnie nie warto się nimi kierować.

Stach

Z tego wynika że Ci co już pracują pojechali tylko do kurczaków i tak ciężko pracują że sobót i niedziel nie mają ,o laptopach nie wspomnę. Wypisana jest cała lista zawodów i co nikt nie ma laptopa ani czasu. A może nikt nie napisał bo zwyczajnie nie ma o czym !

Piszecie o NICZYM. Nie ma ani jednego wpisu od osoby która wyjechała ! A to żona a to brat czy kolega a Ci co niby wyjechali to co bez śladu zaginęli.

:p

Jasne....wszyscy walą do nich drzwiami i oknami...Puknij się... Zwykłe zdzierstwo kasy i tyle...

Magdana

Nie sądzę, że dzwonią tylko po to, by sobie pogadać, bo przecież to są ich pieniądze. Być może mają niezły tłok i nie ogarniają wszystkiego jak należy? Więc jeśli oferta jest interesująca czy wstępnie Wam odpowiada, to może warto byłoby samemu się przypominać i dopilnować sprawy? Ja osobiście w takiej sytuacji "wisiałabym" na telefonie chyba codziennie ;)

U nas był podobny schemat.Mąż miał kilka telefonów,od posrednika z adccon swiss,od pracodawców ze Szwajcarii i każdy z nich miał przysłać maila ze szczegółami oferty pracy.Po prostu dzwonią aby sobie tylko pogadać i na tym się kończy.

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły - Ostrów Wielkopolski

Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły
1.3/5 Na podstawie 348 ocen.

Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły