Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Utracjusz

Czy ktoś może wydać opinie na temat T.Pawlowskiego z oflewni ?

Amigo

jak tam po wypłacie?

Dys
@Amigo

70% przytulone. Spoko, żona dostała dodatek 400 zl brutto.

Ziutek

Moja Żona ma 400 zl dodatku za 100% obecność, dodatkowo paczki dla dzieci na kazde swieta i premia świąteczna a w zakladzie nie ma zadnych zwiazkow zawodowych, wiec to zalezy tylko od pracodawcy czy cos da i zadne zwiazki chocby na rzesach zatanczyly nie sa w stanie go do tego zmusic

7lat pracy grupa 3 b
@Amigo

Wypłata 8300z nadgodzinami co myślicie nadgodzin 32.

Tykos
@Ziutek

To czy paczka będzie to zależy od pracodawcy. Vw nie daje paczek dzieciom, ja dostałem od związku, nie od pracodawcy. Kiedyś robili gwiazdkę i było super, dziecki się bawiły . Swoimi droga dzieciaki zadowoleni z paczki od s.

@7lat pracy grupa 3 b

super .Dobry pracodawca u pryawaciorza bys dostal . Aby do siebie biora . Nigdy u Prywaciorza

Dd

Dziękujemy Solidarności za porobienie chłopaków z odlewni????????????

@Dd

Przeciez zwiazki twierdzily ze wszyscy po negocjacjach sa bardzo zadowoleni i wdzieczni a te porozumienia opieraja sie na tym co zostalo wypracowane podczas negocjacji wiec o co teraz chodzi?

???
@Dd

Ale to ile zarabiacie jak ponoć wpadliście w wyższy próg podatkowy???

Solaris
@Dd

Jakie podrobienie? Załatwili ze wypłaca teraz za wszystkie nadgodziny, wcześniej podwyżki i premie, ja bym chciał byc tak poroniony w moim zakładzie, my nie mamy nic za nadgodziny, zazdroszczę ze macie taka Solidarnosc.

Dd
@Solaris

To zmień pracodawcę baranie,a tu się nie (usunięte przez administratora)

@Dd

Chciałbym być tak porobiony. Ryczą, że wypłacili im nadgodziny a nie zamienili na wolne. Co za……..!!!!!

Monster
@Ktos

jakby bylo odwrotnie tez byliby niezadowoleni

wtyd
@Dd

Porobienie , haha odbierajać takie siano w grudniu . Faktycznie czuje się (usunięte przez administratora) Kończ wypisywać takie bzdury pijąc piwko pod Genią bo czytać tego nie idzie.

@wtyd

Widze ze zwiazkowcy jak zwykle przekuja wszystko w sukces, no wszak gdyby nie oni to pewnie robilibysmy za miske ryżu, nie wazne co, jak zwiazki cos powiedzialy to masz sie chlopie cieszyc i dziekowac a jak masz inne zdanie to jestes (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i jeszcze niewdziecznik!!!

A.G.
@Dd

Na konwencji w Warszawie lider AgroUnii wypowiedział się na temat związków zawodowych w Polsce w korporacjach, że ich poprostu mnie ma, są kupione przez korporacje!!!I mam nadzieję że jest to początek końca tych ludzi którzy nas cały czas sprzedają!!! Wszystko się kiedyś kończy!!!

@A.G.

Caly ten smieszny zarzad zwiazkow powinien wrocic na beton, zamiast nich powinni zostac wybrani nowi ludzie z poza tego ukladu, wtedy moze bylaby szansa dla zwyklych pracownikow Beton wzywa!!!

Maserati
@A.G.

A odlewni ponad 200 osób złożyło rezygnację z członkowstwa są w nich majstrowie liderzy i oczywiście chłopaki z linki Czas na zmianę przewodniczącego

Rocco
@Maserati

To wystartuj w wyborach może wygrasz Maserati, moim zdaniem z obecnym Przewodniczącym nie masz żadnych szans!!! Co najwyżej możesz mu wypastować buty.

@Maserati

Chłopie pobudka. Czas przestać pic albo nauczyć się liczyć.200 to nie ma teraz na lini w ciągu dnia na całej odlewni. No chyba ze zbyt blisko grzejnika siedzisz. Zagotowały się komóreczki.

Delegat
@Maserati

Jeżeli wystartujesz w wyborach to nawet twoja cała Majsternia nie zagłosuje na Ciebie , wiec śni dalej o roli Przewodniczącego

Zwykły pracownik z betonu.
@Boleś

Nie jest tajemnicą że w wyborach może startować każdy członek związku. Ty jednak nie masz po co bo z taką retoryką nie masz szans. Dopiero było by wesoło.

Bzdury piszesz , weź ochłoń !! 200 osób na pewno hahah

Boleś
@Zwykły pracownik z betonu.

Cóż za festiwal hipokryzji w wykonaniu związkowców

świadomy
@A.G.

Tylko pomyśl gdyby tych związków w ogóle nie było .Pracodawca robi co chce i kiedy chce jak jemu pasuje. Jak czytam , że w Vw wiara robi (usunięte przez administratora) to już wiem z kim mam do czynienia populiści , krzykacze , osoby , które robią tylko zamęt .Ja osobiście jako świadomy takim rzeczą mówię nie. Kredyty hipoteczne , kredyty na auta , przekroczony próg podatkowy a Wy piszecie , że jest źle .Mnie też się to nie podoba co się dzieje . Liczę , że szybko przyjdą lepsze czasy .Taka moja opinia do wszystkiego co tu się wypisuje.

Narco
@świadomy

Gdyby nie związki pracodawca musiałby postępować zgodnie z regulaminem pracy. A tak idą na układy. Przykładowo można według regulaminu pracy w roku przepracować 260 nadgodzin , związki doszły do porozumienia z pracodawcą, że szeregowy pracownik (robol) może u nas 400 nadgodziny zrobić. ???? Nie mówię czasem coś tam zrobili.

Prawnik
@Narco

Stary co ty bierzesz, po co takie bzdury piszesz? Ja by nie związki to by pracodawca niczego by nie musiał uzgadniać, a limit nadgodzin to nie 400 tylko 416, większość pracownikow chce mieć możliwości robienia wiecej niz 140 w roku.

@Narco

Gdyby nie było związku to pracodawca tworzy regulamin sam.

Bodzio
@Ktos

Może by był lepszy niż z związkami

@Ktos

Moze jeszcze poza kodeksem pracy by go pisal? Sa tysiace firm bez zwiazkow i jakos ludzie nie narzekaja

Karol
@???

W tej firmie bardzo duża część załogi wpada w drugi próg podatkowy. A tak podobno jest tu źle i ciężko... Dramat ludzie, co wy wypisujecie?

Lolek
@Narco

Marna prowokacja kolego. Tutaj zarabia się takie siano, że większość się bije, żeby osiągnąc limit nadgodzin 416 w roku. Takie są fakty pracy w VW. Nigdzie dookoła zwykły robol na lince nie zarabia takiego hajsu i nie wpada w drugi próg podatkowy w październiku/ listopadzie. Skończcie w koncu brynczeć, bo tego słuchać się nie da. Jak się nie podoba jeden z drugim to wyjazd za brame i szukajcie szczescia gdzie indziej, skoro tu wam tak źle. Po co się męczyć?

Franczesko
@Lolek

Racja. Zupelnie nie rozumiem tego biadolenia. Wiecie ile osób w tym kraju marzy o chociaz zblizeniu sie do drugiego progu???

Wolo

Ja słyszałem że wypisało się 1000000000000000000 Czas zebys przestał tu pisać

Lakus
@Dd

Nooooo Masakra, wypłacili wam nadgodziny, strasznie mi przykro z tego powodu... Chyba se jaja robicie że narzekacie Na z1 nadgodziny obcięte Gola pensja a wy płaczecie że ful nadgodzin i wypłacone Wam to naprawdę(usunięte przez administratora)

Grupa 3 @
@Lakus

8300do ręki z 32 nadgodzinami co myślicie ????średnia ostatnia z 12 miesięcy 5500na rękę chyba niema co narzekać....

Radziu111

Cześć. Moja przygoda się skończyła z VW w odlewni i jestem z tego bardzo dumny ponieważ za te pieniądze niech sobie sami robia kierownik i majster. Byłem dwa razy się pytać kierownika czy dostanę podwyżkę a on mnie odsyłał do majsta a majster na chorobowym i tak w kółko i w końcu za drugim razem powiedziałem że jak trzeci raz przyjdę to tylko z wypowiedzeniem i kierowniczek z kitką tylko się spojrzał i nic nie powiedział bo przecież musiał skonsultować się z majstrem. Generalnie kierownik na narzędziowni to na niczym się nie zna sucha tylko majstrów co mu powiedzą. Jeszcze jak byłem ostatni dzień w pracy to nawet się nie przywitał unikał mnie jak mógł to tylko świadczy jaki ma poziom kultury osobistej a wręcz jakiej nie posiada. Generalnie nie polecam pracy w vw ponieważ system pracy jest bardzo chory na okrągło w pracy ci co mają stwki duże to będą pracować do emerytury tam bo nigdzie tyle nie dostaną. Teraz mam pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku za lepsze pieniądze i co najlepsze mam w końcu czas dla rodziny a nie że z dojazdami nie było mnie 12 godzin. Jak chcecie iść na narzędziownie to negocjować stawkę minimum 5G bo za mniej się nie opyla robić w tym kołchozie. A i kiedyś majster mi powiedział że na moje miejsce jest tyle osób ze normalnie wyśmiałem jego bo odpowiedziałem mu że na bramkach to się przepycham bo każdy na moje stanowisko chce iść haha i tak szybko zgasł.

@Radziu111

Wstyd to jest pisać na Go Work na mistrza , że ktos Ci nie dał podwyżki .Może byłeś słabym pracownikiem. Siedzicie tam i nic nie robicie taka prawda . Sorry 8 kaw dziennie i spanie na nockach.Taka robota.

@wstyd

Ty za to jestes pracownikiem roku

????
@Radziu111

Masz w 100% rację to jest zgnilizna w tej firmie, chwała tylko ci którzy są na ścianach, a reszta to niech zapiepsza a podwyżki dla kolegów i nikt z tym nic nie robi!!!Ale to się kończy, jeszcze te wszystkie zakłamane osoby to odszczekają!!!!

@Boleś

Nie jestem. Ale wiem , że Ci co najwięcej krzyczą źle nie mają. Ciągle mało. Najgorzej mają Ci co są cicho i robią swoje. Narzędziownia na Odlewni źle nie ma i dziwi mnie to narzekanie.

Remek
@wstyd

Dokladnie! Najbardziej roszczeniowi to zazwyczaj najbardziej leniwi

Puerto
@wstyd

Podobno na montażu w styczniu odbędzie się zebranie informacyjne na którym po za informacjami o sytuacji naszej firmy na rynku, będą także przyznane nagrody dla pracowników montażu w dwóch kategoriach: 1. Mistrz wyrobionych ruchów 2. Małpobot roku 2021 Kto wie... może to właśnie Ty zgarniesz tytuł???

Monster
@Puerto

Weź przestań sciemnać bo ludzie spać nie spać ekscytacji

Wstyd
@Puerto

Nie dam rady zgarnąć. Pewne, że będziesz przede mną.

Majster
@Radziu111

Jestem ciekaw czy faktycznie tak zrobiłeś i powiedziałeś. Jak taki z ciebie bohater to dlaczego piszesz na ANONIMOWYM forum i prujesz się na majstra któremu tak naprawdę klaniales się w pół, a może nadal kłaniasz. Hue Hue hue

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
KAROL W

Witam, były jakoś może ostatnio zatrudnienia na produkcji we Wrześnii???

Volkswagen

Kiedy ostatni dzień zakład 1 idzie do pracy w grudniu????

AC
@Volkswagen

kiedy powiesz sobie dość

Mistrz
@Volkswagen

24 już nie idziemy ostatnia zmiana 23grudnia nocka

aa
@Mistrz

kiedy ruszy znów ta spalinowa maszyna

Sid

Odlewnia stoi cały grudzień Wiadomo jak zakład we Wrześni ?

turbo
@Sid

wiadomo

Antoninek
@Sid

A coś wiadomości kiedy będzie stał zakład 1 Antoninek????

@Antoninek

Nie będzie stał w wigilię 3 zmiany idą mają zamówienia trza orac i w sylwester 2 zmiany i gitara

24 grudnia wolne
@Kowaczewski

Zaklad1 24 grudnia wolne do końca roku jest informacja na aplikacji!!!!!!!

Witam Powie mi ktoś jak wyglada praca na dziale podmontaz ? Co tam się robi ? W miarę luźno czy latanie od kasty do kasty ?

Seba

Luzik za te pieniądze można robić 3000 brutto i gitara i na 3 zmiany szał w uj

Wwwww
@Seba

Tak mało?

Pimpek
@Seba

Po co zaniżasz? Boisz się że ktoś dostanie się do vw I będzie nad człowiekiem tak jak ty? Na lukratywnym kontrakcie? XD

Odp

Robota dla głupiego (bez urazy) Dasz radę.

Richard

Radzę iść na rozmowę i samemu sprawdzić ile Ci zaproponują. Na forum ciężko się prawdy dowiedzieć zwłaszcza że większość negatywnych komentarzy piszą byli pracownicy którzy myślą że nic się w firmie od lat nie zmienia co nie jest praawdą

Kowalski
@Richard

Na początek jest jakieś 4200 brutto czyli 3000 do łapy, po 3 miesiącach podwyżka około 200

Kowalski

Znowu ty? Jeszcze tu jesteś? Tu nie trzeba włączać myślenia, wystarczy umieć czytać. Na start jest teraz 3868 + 200 premii + 200 za nocki do tego od stycznia podwyżka 5 procent i po trzech miesiącach kolejna co daje ponad 4600 czyli 3300 do ręki po 3 miesiącach od chwili zatrudnienia

@Kowalski

Jaka podwyżka włącz osle myślenie wszystko oszlo w górę a inflacja to zeżre chyba że jesteś przy korycie

Biurowy

No tak. Biurowy to nie pracownik. Tylko produkcyjni pracują.

Popert
@Biurowy

z tego co zauwazylem to zgodnie z prezentowana tu retoryka to produkcyjni tez nie wszyscy, chcialbym kiedys poznac osobiscie tych co to tak tutaj narzekaja jak ciezko pracuja, mam do nich wiele ppytan.

hii

omikron - pewnie znów zamkną tą budę..

@hii

Ta koronadziekanka nigdy się nie skończy. Kto w to jeszcze wierzy?

BedziemJechac
@hii

nic nie zamkną postój jedynie moze byc z powodu trudności produkcyjnych

Cześć

Kiedy zaczną rozwozic paczki świąteczne?

@Cześć

W grudniu po południu. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

@Cześć

Zobacz sobie kolego na kwitku z wypłaty ile Ci zabieraja składki, pomnóż razy 12 miesięcy i zastanów sie czy ta paczka jest tego warta...

Paczka
@Boleś

Po pierwsze nie można niczego mnożyć razy 12 bo co miesiąc są inne wypłaty, po drugie nie jest się członkiem dla paczki, to tylko dodatek, mi i innym pomogli dostać umowę i wynegocjowali lepsza kasę, jak by każdy myślał tak płytko jak ty, to by nikt nie należał i byśmy nie mieli niczego. Swoją droga ciekawe dlaczego ci tak zależy żeby ludzi zniechęcać do solidarności? Boli cię ze tylu jest członków i ze ludzie im ufają?

@Paczka

Dlaczego nie lubie związków? Poczytaj sobie poprzednie posty to bedziesz wiedzial, nie wiem ile razy mam to samo powtarzac, a co do ludzi to ich slucham i jakos nie wyrazaja sie pozytywnie, nawet wielu chcialoby sie wypisac ale boja sie roznych ruchow po wypisaniu...

Robol
@Boleś

Ty masz chyba jakiś swój osobisty problem, jakiś związek cię kiedys skrzywdził? Każdy normalny człowiek co nie należy ma gdzieś co robią i sie cieszy ze i tak coś mu wynegocjują, jak sie wogole nimi interesuje.

@Robol

Aha jakbym zwiazkowca slyszal i te slynne odpuść sobie...

@Boleś

Jakiś czas nie było mnie na tym forum ale stosujesz cały czas jeden argument wyciągnięty niewiadomo skąd. „PISZE TO ZWIĄZKOWIEC”. To już jest nudne.

@Boleś

Jak ty zanudzasz. Będę chciał to się wypiszę tyle, że do tej pory nie widzę powodu żeby to zrobić.

Pracownik.
@Boleś

Paczka może nie ale cała reszta tak.

Boleś

Tak jak twoje uciekanie od tematu wynagrodzen w biurze zwiazkow, proponuje nie czytac i nie komentowac moich wpisow tylko zajac sie czyms innym to sie nie bedziesz nudzil

@Boleś

Akurat w solidarności nie tylko korzystam z paczki świątecznej ale z wielu innych rzeczy....spójrz na życie

Normalny
@Boleś

To wejdź do biura związków i sie ich zapytaj ile zarabiają, a nie się popisujesz na jakimś anonimowym forum, myslisz ze tutaj ci ktos napisze o zarobkach, wiadomo ze nie, piszesz tutaj tylko zeby prowokować. A moze to ty bys sie Bolesiu tutaj przedstawił, napisał imię, nazwisko to gdzie pracujesz, na jakim dziale, czy wogole w vw i ile zarabiasz? Podaj swój numer telefonu, przekaże go chłopakom z solidarnosci oni zawsze oddzwaniają, mogą do ciebie podejść, pogadać, moze w czymś pomoc, bo widać ze tej pomocy ewidentne potrzebujesz, moze chociaż pomogą wybrać odpowiedniego specjalistę?

Odważny
@Marek

Przestań się ośmieszać z czego innego korzystasz płacisz na nierobów składki a oni cie mają w upie a cieszysz się ze paczuszkę za 40 złotych dostaniesz jak dziecko i możliwe że po terminie albo w Niemczech tego by nie zeżarli to tu dadzą włącz myślenie co ci pomogą chyba że rok na tą paczkę czekasz i może dadzą Ci kalendarz a może w tym roku paczek nie będzie przez przestoje(usunięte przez administratora)

@Odważny

Jeszcze powiedz wszystkim co można pisać, myśleć, robić. Co ma paczka do Niemiec i czy zjedzą czy nie?

@Normalny

Myslalem ze skoro kolega tak niedawno ochoczo pisal ile to jest na 1G to sie pochwali przed innymi ile dostaja w biurze zwiazkow, a twoi koledzy z solidarnosci moze i pomagaj ale swoim, sam sie o tym przekonalem to tez daruj sobie to juz nawet nie wiem ktora probe wyciagniecia ode mnie danych...Ty masz swoje zdanie o nich i ja to szanuje, a ja mam swoje i tyle

Nienormalny
@Boleś

Słuszna uwaga, pomagaja ludzia ktorzy sa w zwiazku. Kilka razy potrzebowem pomocy i zawsze mi pomagali

Brak odwagi
@Odważny

A moze a moze ….. Słabe informacje ma kolega. Albo ból nie powiem czego

@Nienormalny

Wówczas tez bylem,.nie pomogli, dlatego juz od dawna nie jestem w tej szajce

32 grudnia

Playboy

38 grudzien

Stoimy do 8 lutego
@Playboy

Nie ma takiej daty chlopaki

Kalambur
@Playboy

Dajcie juz spokoj z takimi glupimi komentarzami. Czy tutsaj jest szansa na merytoryczna dyskusje?

Masny Ben

Widać po komentarzach ile to forum jest warte. Ktoś pyta kiedy paczki rozwożą a ludzie zamiast odpowiedzieć to się albo o związki kłócą albo wyzywają albo nieistniejące daty piszą. Dobrze że uciekłem z tej firmy bo jak szedłem na linie o coś zapytać to 80 procent ludzi to ameby intelektualne albo cwaniaczki

Skoda

Wypłata VW a wypłata w skodzie w Czechach to jest przepasc ,a dodatki w skodzie po 17 tyś.

Vwp
@Skoda

A konkretnie jakie że przepaść? Przecież jak zaliczysz dodatki w vwp to jest wiecej niz 17 tys w roku!

@Vwp

Chyba jestes kolejnym genialnym zwiazkowcem ze swoimi genialnymi obliczeniami z ktorych wynika, ze zyjemy jak paczki w masle, no ale kartka papieru wszystko przyjmie nawet wasze wyliczenia

....

Inflacja za październik wyniosła 6,8 %

@Skoda

Jaka jest ta płaca w skodzie? Może będzie trzeba złożyć tam cv?

szkoda

Najwyrazniej taka niesamowita ze az nam kolega przepadl. Znowu chcial ktos jatrzyc i nastawiac ludzi a jak przyszlo do podawania konkretow to goscia nie ma

Damian

Idź do skody jak ci tu tak źle

@Damian

W skodzie tak nie (usunięte przez administratora) jak w obozie i weekendy wolne

Maciek

Witam!Do kiedy pracujemy w grudniu? Dzięki

@Maciek

Cały grudzień nawet w wigilia 3 zmiany i po świętach też i w sylwester 2 zmiany są części to trzeba ebac ludzie się na wszystko godzą to tak mają niedługo będą na pół etatu robić i też gitara po uj siedzisz w domu eb na szwabów

Janusz

Pozdrowienia dla wszystkich nadludzi z volkswagjena

Znów jakiś pseudo informator działa. Produkcji w święta, wigilie, sylwestra nie będzie. Poczekajcie jeszcze parę tygodni i będziecie mogli pseudo prorokom pokroju Boleś i inni podziękować za wyssane z palca informację.

OG

Chłopie ty chyba nie zajarzyles że ludzie głupio odpowiadają na głupio zadawane pytania. Wiara sobie jaja robi a Ty się spinasz. (usunięte przez administratora)

@OG

Nie wymagajcie za duzo od zwiazkowca, negocjacje go wykonczyly musi teraz poodpoczywac do nastepnych:)

@OG

Kij się złamał wyleźć nie chce????. Pozdrawiam.

Boleś

A Ty sie nie miales przypadkiem podzielic informacja o zarobkach i widelkach w biurze zwiazkow? Tak sie ostatnio chwaliles ile to na 1G ludzie dostaja a teraz co ? Tylko obrazac potrafisz?

Gordon

I przez takich co wszystko biorą dosłownie potem wszyscy ploty wymyślają ehhh

Lukrecja

Czy ktoś z was pracuje jako konsultant do obsługi umów leasingowych? Jak płaca? Jak zespół? Opłaca się wysyłać cv?

Jo
@Lukrecja

Za 3090 brutto i gitara waro w vw

Mały

Witam! Wiecie może do kiedy pracujemy w grudniu na wrześni? Dzięki

@Mały

Do 31 grudnia 23:59 :)

Ciekawskyy

A bedo jakieś postoje oprócz świąt?

Jo

I w wigilię też zamówień jest tyle że trza robić i święta też w grudniu i w sylwester 2 zmiany idą masakra

@Jo

Nie masakra tylko sie skonczyly negocjacje, i jest jak zawsze, podziekujcie zwiazkom

prac
@Jo

To czy nie mogą zrobić tak, by 31.12 był wolny w zamian za pracującą sobotę?

Olaf

Pamiętajmy, że odlewnia stoi i chłopaki nie wiedzą na czym stoją. A tu narzekanie pełną gębą. Ja podejrzewam, że za wieloma wieloma komentarzami tu stoi PAN MARIUSZ! HAHAHAH

Kozak
@Olaf

Albo on albo jego kumple. To ma sens

janusz
@Olaf

wiele komentarzy jest pisanych ewidentnie ta sama reka

McKwacz

a co mnie on obchodzi?

Dragon
@McKwacz

MNIE OBCHODZI BO FACET KOCOPAŁY WCIĄŻ OPOWIADA!

@Dragon

To jest własnie kolejny odcinek długiego serialu pod tytułem "FałFałWałWał". Facet przejął schedę po Andrzeju i miał jakiś tam pomysł. Chciał po prostu być kimś takim jak Piotruś. W pełni kumałem jego motywację i zapał do pracy - choć tej ponoć było mało bo siedział na godzinach - właśnie te godziny go zgubiły, bo nie umiał jeść małymi łyżkami. Inicjatywa miała ten plus, że zajmowała się naprawdę małymi przydatnymi sprawkami. Ale dała totalnie ciała w sprawach większego kalibru jakieś pozbawione sensu wnioski czy spory. Do teo lanie hejtu w sieci. Mieli panowie szanse - zmarnowali.

Nobi
@hue

(usunięte przez administratora) jak sobie wyobrażasz negocjace zarządu z Mariem w bluzie na sobie z napsiem "ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY"??? PIOTRUŚ TO BIUROKRATA tylko to jest JEDYNY NASZ WYBÓR! BOLESNY ALE JEDYNY!

@Nobi

Patrząc na to w taki sposób - masz rację.

abc

chwalisz się czy żallsz,co do tego ma VW?

Radek

Uwielbiam to forum anonimowej goownoburzy. Każdy tu wylewa swoje żale, a tak naprawdę pracuje jak mróweczka w fabryce i nawet nie ma odwagi odezwać się w realu bo strach mu na to nie pozwala. Duża część tej burzy pochodzi też od BYŁYCH pracowników. Oczywiście pracodawca nie jest idealny zawsze można coś poprawić... Ale w tym czasie gdzie wszędzie w motoryzacji jest kicha, to za to porozumienie OLBRYSIA I RESZTY czapki z głów... Wiem zaraz ktoś tu napisze że u Niemców lepiej. No to sorry, język, plecak i heja do tamtejszych fabryk. Każdy może tam spróbować. (trzymam kciuki) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Pierdyle
@Radek

Wszystko zależy jakie kto ma oczekiwania od życia, jeżeli ktoś chce odebrać wypłatę na ,,5 minut” to jak najbardziej, pracodawca godny polecenia, starczy na podstawowe opłaty, jedzenie i może jedne jeansy na wyprzedaży w factory, Jeżeli ktoś oczekuje czegoś więcej jak ww. niezbędne opłaty/środki do przeżycia to może być słabo jak w całym tym bandyckim Państwie.

@Radek

Nie no ogolnie super, cale 5% podwyżki, chyba sprzedam samochód zeby tej kupy pieniedzy nie przepuścić na paliwo...

Henryk
@Pierdyle

Niestwty, kolejny raz wszystko ładnie ubrane w słowa, a mało kto podejrzewam, weźmie kalkulator do ręki i podliczy, ze niestety kolorowo nie będzie, ale to hak zwykle temat rzeka

@Henryk

Najwazniejszy jest przekaz, a przekaz mowi ze jest super a najlepiej to na kolana i dziekowac zwiazkom

Pokrzywa
@Radek

(usunięte przez administratora) to większość tych rolników dojeżdżających po XX km dziennie już by dawno ich olała z uwagi na mało rentowne zarobki względem kosztów wynikających z codziennych dojazdów. Uwierz że nad tym ILE dać rolasom pracowały mądre głowy, analitycy i ekonomiści a potem trzeba tylko odegrać dobry teatrzyk zgodnie ze scenariuszem podyktowanym odgórnie

@Pokrzywa

Zwiazki swietuja sukces bo Ci robole dostali pare nedznych groszy a teraz maja sie cieszyc, nie dyskutowac i do roboty won!!

@Boleś

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale zawsze gdy podwyższają płace to i linka jest podkręcona bardziej. Myślicie że za damski (usunięte przez administratora)nam kasę dadzą? Oni sobie to odbija z nawiązką. Jeśli chcecie zarabiać w tej fabryce jeszcze raz tyle to będziecie tyrać dwa razy tyle co tyracie. Zobaczycie

@Boleś

Jestem wdzięczny za te podwyżki. Wcale się ich nie spodziewałem i chciałbym wreszcie pracować normalnie. Nie wstyd mi ze jestem „robolem”. Znam swoją wartość i taki nienawistnik nie jest wstanie mnie obrazić.

Boleś

Nie martw sie juz niedlugo bedziesz zasuwal az milo, w radio juz slychac oferty ze klient ktory zamowi auto do konca roku otrzyma je do czerwca albo dostanie 5000 zl za kazdy dzien zwloki, ta link to sie bedzie krecic szybciej niz karuzela

@Boleś

Oby. W końcu niech wróci stabilność. Lepiej jest męczyć się z nadmiarem zamówień niż ich niedoborem.

Emeryt

Znam Bolesiów z VW. To są normalni ludzie.Ale ty chyba do normalnych się nie zaliczasz.Z ciebie robol jak z kozi (usunięte przez administratora) trąba

Majkel
@Radek

(usunięte przez administratora) Już nie wiem jak określić taki poziom. Dobrze, że tacy ludzie nie reprezentują mnie jako jakikolwiek związek w rozmowach z zarzadem. Bo nie tylko by trwały pół roku ale wynegocjowaliby także poniżkę pensji.

Nie wiem skąd informacja, że się nie podoba wynik negocjacji. U mnie wiara jest zadowolona.

Donald
@Radek

Oj anonimowa (usunięte przez administratora)ma to do siebie, ze jeden uzytkownik możę tu wystepować pod kilkoma ksywami. I jak to sobie myslę to okazuje się jeden facio stoi za autorami 20 postów. Hihihhi

Benek
@Donald

Haha dokładnie, festiwal jednego Mariusza :D

Boleś

Tak wiemy ze u was w solidarności jestescie z siebie dumni, a informacja taka ze poprostu z ludzmi rozmawiam i nawet nie trzeba pytac sami komentuja jak zalosny jest wynik...

@Benek

Festwial to ma raczej teraz Solidarność, festwial poklepywania sie po plecach...

????
@Boleś

Nie było żadnych negocjacji,ludzie zastanówcie się to jest "teatr" i to bardzo kiepski.

Polo
@????

Porozumienie nie jest jak dla mnie to cud jest że mamy jakiekolwiek podwyżki. Pisowska inflacja jedynie nas zżera, ale to już inna sprawa. Ciekawe czy któś tu ma rozsądną propozycje inną niz to wynegocjowana.

@????

Wiem ze nie było, tylko budowanie napiecia i strachu a potem wielki sukces, w zasadzie co by nie powiedzieli byloby to sprzedane jako sukces

DobraZmiana
@Polo

No nie wiem czy inflacja to taka inna sprawa. Juz nie mówiąc o tych wszystkich podwyzkach. Niedlugo bedziemy wszedzie na piechote biegac. Kto to widzial zeby paliwo powyzej 6 zlotych bylo? Wspanialy mamy ten pisowski kraj naprawde. Gloisujcie tak dalej to rzeczywiscie nam zostanie juz tylko (usunięte przez administratora) jak to Mateuszek zapowiadal

Szczurzasty
@DobraZmiana

A to za PEŁO lepiej ci było? Puknij sie w czoło!

Kobra
@Szczurzasty

NA pewno było taniej!

Pisior
@Kobra

ale kase to sami brali do kieszeni i swoim ziomkom rozdawali. boli cie ze teraz normalne rodziny dostaja wreszcie pieniadze i moga sobie pozwolic na normalne zycie bez liczenia kazdego grosza? zaraz pewnie uslysze ze jestem beneficjentem 500+. i powiem wam ze jestem i sie nie wstydze!

@DobraZmiana

Inflacja jest kwestią ogólnoeuropejską. W obecnej skali cięć, i szukania oszczędności. Ludzie w Japonii Toyka zamyka 14 fabryk.Nissan zamyka Meksyk, Renault też żle na wszystko patrzy. To właśnie brak mikroczpiów. Chiny żrą wszystko. Ja się dziwie, ze VV nie zwolnił dla zasady 10% załogi na cito. A wy narzekacie. (usunięte przez administratora) moim zdaniem sobie i tak niezłe radzi z obecną sytuacją.

Piasek
@Pisior

500+ się kiedyś skończy... Więc chodźomy zanim znajdzie nas... 18nastka twa... I 500+ pa pa pa To ostatni jęk... Teraz czuję że ciężko jest..

Ani
@hue

Nie długo to za darmo będziesz robił jak tak będziesz myślał auta to nie 1 potrzeba

deko
@hue

Myślisz, że PO by sobie nie poradziało

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o