Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Pyra

Są już pierwsze zwolnienia dla stałych!!!!!!. Dzisiaj będą wręczone. Ogólnie 150 osób w tym rzucie

Prac
@Pyra

Idź się wyspać bo bredzisz :)

Hugo
@Pyra

A smoki w tej bajce byly

hapol

to będzie odprawa:)

Slaw
@Pyra

U mnie już jeden poleciał

@Slaw

Na jakim zakładzie

@Pyra

Bo ci pracownicy mają większe pieniądze a reszta co ma umowy do lipca to są na 3 grupie to co za sens zwolnić ich jak pięciu starych zarabia tyle co 20 młodych

Darek

Dla stałych okej.Mlodxi 100000000000 są lepsi niż te nygusy

Ona
@Pyra

Niestety trzeba wracać do mamy.

@Pyra

Nic nie uzyskasz takim pisaniem a na pewno nie dostaniesz następnej umowy. Baaaj

Adam co z california

Co z california

@Adam co z california

Cali wielka wtopa generująca starty.

Qwer

CALIFORNIA zlikwidowana?

@Qwer

Jedzie mormalnie

Cali

Jak normalnie jak tylko na jedna zmianę to nie jest normalnie

Adijos
@Cali

California wyjedzie swoje auta co ma na bufforze do końca, i wszyscy idą na montaż. Wstępnie na 2 miesiące. Także california niedługo zamknięta.

Kris

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
STARY

Witam, Dziś w zakładzie 1 Mistrz kazał Liderowi zrobić Listę, Które i Jakie Osoby mają na czas OKREŚLONY...czyli tych na stałe nie rusząja!!...znowu!!

Kargul
@STARY

A po co mają tych stałych ruszać skoro są dobrzy?

Kowalski
@Kargul

Mam w teamie 2 stałych pracowników i są tą praktycznie najgorsi pracownicy. Był jeden work, wzorowy pracownik dodatkowo na niższej stawce i go załatwili. Taka polityka.

Miszcz
@STARY

Bzdura, mistrz doskonale wie jakie umowy mają jego podopieczni. Nie musi w tym celu prosić Brygadzisty. Ja prdole ludzie po co piszecie takie bzdurne posty!?

Xd
@STARY

A co? Mistrz nie wie,który z jego pracowników ma umowy na czas określony? Nie pisz bzdur i nie siej paniki wśród załogi. Zajmij się robota, bo przez takich nygusów jak Ty, którzy uwazajs,że wszystko im się należy zamiast pracować siedzą na telefonie A młodzi,pracowici są zwalnniani.

@STARY

Przyjdzie decyzja odgórnie że tyle i tyle osób z każdego działu ma odejść i majstrowie będą decydowali i tyle tak jest zawsze

S
@STARY

Najlepsze jest to ze zwolnią kupę ludzi a reszta dostanie podwyżki bo inflacyjna muszą dać:D

@STARY

Chyba jestes z Wrześni albo Nekli żeby takie piedoły pisać????????

Jan

Jak chcesz (usunięte przez administratora) wiedziec Nekla jest miastem a po twoich wpisach widac ze sloma z papci ci wystaje i wielkiego miastowego zgrywasz (usunięte przez administratora) co masz do wrzesni i Nekli anonimowo potrafisz a stanac twarza w twarz to piety masz (usunięte przez administratora)

@Ali

A co ci przeszkadzaja ludzie z Nekli i Wrzesni maja wieksza koltore id tych z miasta bo siedziec caly czas na telefonie i myslicie ze inni zawas beda (usunięte przez administratora) a wy kase za darmo brac i ciagle glupie teksty do kazdej pracy nalezy dorosnac a jezeli nie czujesz sie doroslym to zaczni edukacje od przedszkola te dzieci naucza was szacunku do drugiego czlowieka i koltory

Prawdziwy miastowy
@Jan

Tak wielkie miasto nekla z 3700 mieszkańcami XD nie wiem kto wam dał prawa miejskie bo jest cała masa wsi większych on Nekli :p

@Prawdziwy miastowy

No napewno nie Ty bo jak bys tak rzadzil jak w vw Nekla to jusz by nie istniala a ciekawe skat jasniepan pochodzi i napisz co masz do Nekli i ich mieszkancow zapoznaj sie od kiedy ma prawa miejskie ilu mieszkancow napewno nie ma takiego jak Ty jestes i nie obrazaj jak nie wiesz

Ola

Zakladaj maseczke i pampersa jak masz problem poplaczesz sie jak dostaniesz wypowiedzenie wiesz co to jest RODO nie ujawnia sie danych nawet miejscowosci wiec jestes kiepsko rozwiniety aby pisac posty

Prawdziwy miastowy
@Ola

Oj wy prości małomiasteczkowi ludzie, jeden analfabeta, a druga myśli, ze wie co to jest RODO, chyba koleżance się pomyliło z rodzinnymi ogrodkami działkowymi xD leze i kwicze

@Jan

Tak słynne trójmiasto Troszki ,Kokoszki,Nekla

Jestem wieśniakiem:-)
@Ali

Mamy 21 wiek, a ludzie sie od wieśniaków wyzywają i klasyfikują kto skąd pochodzi i gdzie mieszka. Ja wybudowałem się między Wrześnią, a Neklą... i jest super cisza i spokój. Do okoła sami rolnicy, (usunięte przez administratora) pozytywnie ludzie. To pójdę do sąsiadki po jajeczka, to po kaczuszke na czerninke, a jak sąsiad otworzy oborę to odrazu czuje ten super zapach i to znak dla mnie i zaraz lecę na szklanecze bimbru zagryzioną kaszaneczką, którą sam zrobił. Mieszkam na wsi i jestem wieśniskiem mnie to nie obraża. Przeniosłem się tu z miasta. Dziecko przynajmniej krowę widziało i wie skąd mleko jest... wasze nie długo będą krowy w zoo oglądać na wycieczce. Pozdro dla ludzi pozytywnych

@STARY

No to się zdziwisz już nie długo, podobno mają zmieniać umowy z nieokreślony na czas określony ma być selekcja.

Workowy

Wstrzymali rozliczenia work i co dalej czekać czy szukać czegoś

BLB
@Workowy

We Wrześni worki rozliczali teraz w poniedziałek

Plakat

Plakaty Solidarnością wiszą? Co dalej bo same plakaty nie uratują ludzi. Jakiś manifest, pikieta czy też jakieś narzędzia wywierające presję na pracodawcy?

Hary

Przepraszam i to jest pracodawca roku ? Chyba samozwańczy. Umowa na czas nieokreślony to immunitet w tej firmie, u mnie na dziale jest mnóstwo Lkowiczow i obiboków i znów się prześlizgną. A człowiek, chciałby się rozwijać, zależy mu na pracy, stara się to mu podziękują, super VW

Seba
@Hary

W końcu dbają o tych co uruchomili ta firmę a nie na gotowe przyszli coś się nam należny jakieś zabezpieczenie pracy. Jak taki ambitny jesteś to rozwijaj sie na własnej działalności.

Zgrzewaczzczwórki
@Hary

Tęczowy prezydent Jaśkowiak co roku wręcza tytuł człowieka roku p. Ohsen. A VW dostaję "super pracodawcę". Dlatego że to największy podatnik w Wielkopolsce. Ważne żeby się kasą zgadzała,a że ludzie poszkodowani, to kogo to obchodzi! Geld mus sein!

Jaca
@Hary

Najpierw jest ridzina znajomi. Jeżeli będą chcieli kogoś jeszcze zostawić to w dalszej kolejności tacy jak Ty.

gość
@Hary

Bo jak zwolnią pracownika stałego to muszą mu wypłacić odprawę

jasiu
@gość

nic nie muszą. wypowiedzenie 3 miesięczne i nara ( odprawa przy zwolnieniach grupowych )

abc
@jasiu

bzdury opowiadasz,kodeks pracy się kłania!!!

abc
@gość

nie tylko stałego!!!

gosc
@jasiu

To raczej przy zwolnieniu indywidualnym, przy grupowych muszą być odprawy dlatego nie zwalniają stałych :)

Antas

Myśle ze nie zwulniom tych co dobre robotę robiu nie jednym dobry mechas jest bo napszyklad ten co ma do czyninio z maszynami bo ziemie ma i on to wachowiec ja tez dużo robię bo ziemie mam a maszyny nie som nowe i praktyka jezd i takich powinni czymac choć i tak się trochę boje bo cieszkie czasy a jak wirus zaatakuje co ftedy

Pracowity a nie ściemniacz

Panowie w mediach ( e-poznan) było podane że VW nie przedłużył umów 450 osobami, a Aplikacji mobilnej jest że 450 stanowisk pracy....czyli jak 450x3zmiany równa się 1350?

OG
@Pracowity a nie ściemniacz

W mediach można przeczytać że VW podaje redukcję personelu na poziomie 4% więc jest to suma 450 osób.

@OG

Masz racje tam też jest napisane o 10000 pracownikow obecnie jest ponad 11000

Hmm

Dlaczego nikt nie pyta ile osób biur ma polecieć?? Dlaczego rozmowa tylko o pracownikach produkcyjnych?

kierownik

Dziwne, szukają oszczędności zwalniają ludzi na akademii jakoś nikt nie chce ruszyć tyle tam spraw niepotrzebnych i koszty dla firmy

Charles
@kierownik

Byłem na szkoleniach w Akademi Więcej bym się nauczył w akademii pana kleksa niż tam Jedna wielka ściema

Robota lebsza niż u prywacioza moge sie wykozac i mam niezłe placone i nie kcem inny roboty bo tu je lepi mam dom w remuncie a nie na hipotekę bo fronki są nie dobre bo drogie

Antoninek

JakA jest atmosfera na wrzesni spawalnia bo mam przeniesienie z Antoninka z kumplem

Js
@Antoninek

Na jaki dział kolego i jakiego majstra

Ml3

Przyszedlem dzis do pracy i mistrz kazal liderowi zrobic liste pracownikow cos omawiali ale niewiem co dokładnie... Mozna sie domyslec :)

Oracownik

Pracujesz w pocie czoła a na samym końcu cię zwolnią nie ma tam perspektyw nie jest to stabilny pracodawca ;(

Dostalem telefon, jest praca w Swarzędzu. Warto? Stawka na początek dość mierna.

Maciej

Czy wiadomo jaka jest obecnie liczba osób z umową do lipca ?

Ups

Na samej Wrześni 70% załogi. Czyli jakieś 2000 ludzi

Maciej
@Ups

Ok czyli nie jest tak źle. Ktoś jednak musi mieć przedłużoną umowe. I mam nadzieję że będą to ta osoby co nie sciemnialy.

Lipiec
@Maciej

Około 2700 osób ma umowę do lipca i jakieś 1000 określone od czerwca do końca roku. Takze jeśli ktoś pracuje dobrze niech śpi spokojnie.

Kkk
@Lipiec

Tak jak jest na plakacie solidarności. Co trzecia osoba wypada. Czyli są jakieś perspektywy i nadzieja dla lipcowych

Yeti
@Maciej

Rodzina i znajomi i może komuś się tam uda????

John

Wiadomo w pierwszej kolejności umowy przedłużane będą mieli z rodziny i ci co im liderzy i majstrowie cv zanosili do kadr.

Ciekawe
@John

W czerwcu już powinni poinformować ludzi ze w lipcu nie przedłuża umowy nie sadzicie tak?

Wystraszony

Coś złego się dzieje najbardziej zagrożona września bo tam najwiecej nie ma stałych umów , problem taki ze tych z Antoninka swaja gdzieś musza upchnąć i będzie tak ze września leci a tamci zajmą ich miejsce

@Wystraszony

Na każdym zakładzie są ludzie któży nie mają umowy stałej

Wystraszony

Słabo to widzę wśród worków tez byli spoko ludzie wielu fachowców nadgodziny zero l4 żadnych na telefon a jednak polecieli wszyscy powód umowa czadowa my tez mamy bynajmniej wielu ma czasowe trudne czasy SOLIDARNOSC pomóż nam

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o