Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Letymy duur

Jak tam nocna zmiana dajecie rade? Z kodem FAME macie 20% zniżki na artykuły GBS. GBS - 5 razy więcej kofeiny niż normalna kawa GBS dobrze jest polecam - Michał "boxdel" Baron

NEgocjacje

Jak Idą negocjacje płacowe ? Coś wiadomo

NEgocjacje
@NEgocjacje

Co cię negocjacje płacowe interesują masz dbać a jak nie to wyjazd

Mały
@NEgocjacje

Dostaniesz podwyżkę ale normy......

Znowu

Kiedy Solidarność poinformuję e filmiku ze znowu będą ludzi zwalniac

Znowu
@Znowu

Nie długo zwolnią tych co mają na czas określony żeby znów nie zatrudnienie na stałe przyjmna osiołków z worków o ile ktoś przyjdzie z młodych za mniejsza kasę o to chodzi

Biuro

Zwolenia są już dawno przyklepane. Przerzutka na wrześnie to było tylko otarcie łzy. Poleci połowa wrzesni bo brak zamówień. Na antoninku będzie srogi odstrzał, zobaczycie co się będzie działo. Nie łudźcie się o umowę na stałe , takie już w vw nie istnieją. Przyjmą kolejnych worków i cały czas tak w kółko. Czyli cały czas za „ ryj” trzymani.

Szef
@Biuro

Nastepne wieści z palarni :))))

Ktoś
@Szef

Może i opowieści z palarni ale prawda jest taka że w każdej bajce jest trochę prawdy

Palarnia
@Ktoś

No w palarni sa naprawdę szczególnie prawdziwe opowieści :ddff

@Biuro

No jest podpisane porozumienie ze musza zatrudnić na umowe stałe 1000osob a reszta poleci

@Biuro

(usunięte przez administratora)idź na września to mają w UJ zamówień tylko Antoninek niby przykrywką że nie ma części a nie ma zamówień od maja 2 zmiany

1986

Dokladnie teraz tu piszą po to zeby siać zamęt na firmie i zla atmosferę wprowadzać straszyc pracowników.

@Biuro

Co ty zrobisz na września mają od już zamówień na Antoninek nie mają tylko tłumaczą się że na brak części ale nie tylko i zamówień nie ma co mają mówić

@Biuro

Jeszcze raz obudz sie :) przemysl na spokojnie i napisze jeszcze raz to co chciałes napisać :)))) widze ze juz sie gubisz w tych kłamstwach :)

@Biuro

Nie wiem ilu poleci i miejmy nadzieję że jak najmniej. Ale zakład który ma wszystkich pracowników na stałe nie ma racji bytu. Ludźmi przez agencję bądź z umowami na czas określony łatwiej manipulować. Niestety ale tak jest. A tam gdzie manipulacja tam większy wyzysk i możliwości. Istnieje takie cos jak wypalenie zawodowe gdzie chodzisz do pracy odklepac swoje i resztę masz gdzieś ale to mają ci co są na stałe i pracują już X lat. Chyba rozumiecie.

@OG

Dokładnie masz rację

@Biuro

Czy był Olbrysiowy komunikat w tej sprawie? Jakich worków? Skad takie sensacyjne informacje?

Jajko
@Biuro

Od kwietnia na Antoninku 200 aut na zmianę.Kto to będzie składał jak teraz pozwalniają?

Włod

a skąd takie informacje?

Kardynał Dziwisz
@Jajko

To się zdziwisz kolego.. To się zdziwisz

@Jajko

Panowie po co to (usunięte przez administratora) osoby ,którym kończą się umowy a następna miałaby być na czas nieokreślony mają wylot. Oceny majstra nie mieliście ?

@Problem

Wszystkich zwolnią z umowami.Pomysl trochę

@Uhh

Dokładnie masz rację ludzi jest uj że spawalni przyjdą z zp7i8 a jak nie podoba się to wyjazd

@Uhh

Miałem na myśli że wszystkich z umowami nie zwolnią.. Kto będzie robił

@Biuro

Solidarności nas wybroni sam Piotr O wstawi się za nami tak jak to było z chłopakami z czerwca lipca i września. A później na spotkaniu z pracownikami ilu to on ludzi nie uratował. Przecież jego hasło głosi. BLIŻEJ CIEBIE. BLIZEJ LUDZI. Ręce opadają pajac zwykły jak Najman.

wlod
@Problem

A skąd znowu takie informacje? od 2 lat ciągle ktoś tu pisze o zwolnieniach albo masowych albo grupowych. albo o zamknięciu zakładu

@Z4

w innych zakładach nam go zazdroszczą, też by chcieli mieć takiego "(usunięte przez administratora)", który tyle robi dla ludzi!

oponka
@robotnik

Co żesta się tam Mariusza uczepili

@robotnik

Tak tyle robi że nam go zazdrości każdy zakład . 16 .17 zmian podpisał A jak ludzi wykorzystali to wypad zeszli znów na 15 i też podpisali że ponad 1000 osób straci pracę no brawo mu

@Z4

Tak masz rację chcieli by mieć takiego przy..gupa wiara płaciła składki i w upie ich mieli jedne zaklamanie najważniejsze że her olbrys ma dobrze a reszta ma (usunięte przez administratora)i padnąć na(usunięte przez administratora)

@Z4

albo pokażesz gdzie podpisał że można zwolnić 1000 osób, albo przestań (usunięte przez administratora) głupoty. Z tego co wiem to umowy się pokończyły. Przeproś olbrysia za te twoje brednie!

@Z4

a teraz podpisał 15 zmian to mu podziękuj :-)

@robotnik

To wejdź nalepiej mu w upe żałosny jesteś przez takich jak ty gupow właśnie jest jak jest

Jozin
@robotnik

15 zmian źle , 16 , zmian źle ,17 źle . Każdy by tu chciał jak biurowy chapac widzę

ml4
@robotnik

jak ci zle to sie zwolnij, zrob mi miejsce bo umowa mi sie konczy niedlugo

ml4
@ml4

Czytaj że zrozumieniem były pracownik co jesteś po podstawówce ja nie żałuję że mi nie przedłużyli umowy wyzysk i mydlenie oczu przez takich jak ty to wszyscy cierpią a umowy raczej nie dostaniesz na stałe(usunięte przez administratora)

Dobrze mowisz

Brak zamówień? Nie kłam. Śmiga aż miło

bob
@ml4

Mówisz że nie żałujesz to dlaczego wylewasz tu swoje żale? Dlaczego nie wypisujesz na goworku nowego pracodawcy? Chyba nadal nie możesz przeżyć. A dlaczego? bo w porównaniu do innych miejsc, w VW jest dobra praca, kasa też zła nie jest.

bob
@bob

Nie bądź śmieszny dobra praca czy placa prace to mają dobrą po układach co wchodzą w upe liderom i majstrowi a płacą bez szału jak na taką firmę i trza dbać dbać jak beduin

@Ktos

Śmiga na montażu tylko150 aut co ci mają powiedzieć włącz myślenie

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
alberto

Byłem na ocenie , spytałem majstra co z umową ponieważ w czerwcu mi się kończy , to powiedział że nic nie wie i że czeka na sygnał z góry

Mundek
@alberto

Mistrz co ma ci powiedzieć dostanie informacje to wtedy bedzie myslal a co ci ma powiedzieć dwa czy tam trzy miesiące wcześniej? Nie bądź smieszny napewno każdy chciałby miec ta umowe i tego ci życzę wystarczy czekać.

@alberto

No to majster cię w (usunięte przez administratora)zrobił

Alberto

Dlaczego ? W sensie co masz na myśli

@Problem

Stuknij się w (usunięte przez administratora)kto ci powie 3 miesiące na przód powie to ci jak już z tydzień przed a nie z takim wyprzedzeniem

@Alberto

No bo widzisz kolego majster już to wie tylko ma polecenie z góry żeby nie siać paniki .Dowiesz się w odpowiednim czasie obstawiam ,że koło kwietnia . Pewnego dnia poproszą Ciebie do majstrówki na rozmowę z majstrem i personalną i tam się dowiesz wszystkiego

Synek to na2 miałeś mieć głąbie i w pory sam (usunięte przez administratora) żebyś się nie zdziwił że Antoninek 2 zmiany bo nie że części nie ma gupie gadanie a i zamówień nie ma i sam wylecisz (usunięte przez administratora)

Kolo
@alberto

Majster już wie ,tylko kazali mu siedzieć cicho ,dowiesz się miesiąc przed końcem umowy.

Byyylyyyy

Tak serio kumple jak myślicie dzwonili do kogoś z lipcowycj z propozycją pracy czy jednak cisza

Arek
@Byyylyyyy

Co ciebie tak ciągnie z powrotem do tego szamba jeszcze nie poszukałeś sobie lepszej roboty to co teraz się dzieje w tej firmie to szkoda gadać.

Rol
@Byyylyyyy

Za kilka lat produkcja nowego rozkręci się na dobre, marketing zacznie działać, covid stanie sie normalką jak AIDS. Wtedy zaczną rekrutować worków. Też mam chęć wrócić, ale wystarczy przypomnieć sobie jak mnie i wielu kumatych potraktowali. Dlatego nie dziekuję.

VW

Cisza..

@Arek

Chłopie weź się za robotę i nie lin bzdur. VW TO (usunięte przez administratora) Widać nigdy pracy nie zaznałeś. Przepraszam wszystkich którzy solidnie pracują ale mistrz prawych lub lewych drzwi się znalazł.

Arek
@Ktos

Odezwał się jakiś kieras albo inny (usunięte przez administratora) prawda boli co ja całe życie ciężko pracuję i znam się nie tylko na przykręcaniu śrubek jak jesteś taki bystry to złaś tam z góry wejdż na linie i pokaż na co cię stać.

Robol

Ludzie prawdę piszą a wy tylko ten Mariusz i Mariusz. Macie w solidarności jakieś argumenty do tego co tu piszą DOWODY a nie obiecanki i opowieści tysiąca i jednej nocy? Najlepiej opluwać i odwracac uwagę od innych ważnych tematów.

Babok
@Robol

opluwają to koty rządzących tą firmą ! ! Nie bez powodu ich kopnęli w Piz...... W firmie VW nie ma w ogóle odejść dobrowolnych pracowników, myślisz że dlaczego? Bo jest tu w miarę spoko. Mario teraz doceni jak mu przeleje nowy szef 2300 zł za miesiąc pracy hahahhahahahahha hahahahahahahaha hahhahahahahahha hahahahahahahahha hahahahahahahahah M.A.R.I.O —->. B.E.Z M.Ó.Z.G

@Babok

To jest grupa baboli ze spawalni oderwało ich od pługa z PGR-u wilcy mistrzowie liderzy właściwie całe te zoo od m.u.c.h.y do całego tego ptactwa i płazów

Plummm

Nie tylko volkswagen zszedl na psy mieszczuchu tylko wszystkie molochy powoli to robią takze robić nagdodzinki panowie :))

Scenarzysta.
@Plummm

Tylko VW zszedł na psy.... 450 zł podwyżki i 1,8 tys. zł dodatkowej premii mają otrzymać pracownicy fabryk samochodów i silników koncernu FCA Poland w Tychach i Bielsku-Białej - poinformowali związkowcy po wtorkowym spotkaniu z dyrekcją w sprawie wzrostu wynagrodzeń w firmie. Związki zaakceptowały wysokość podwyżek. Także wylot z biur i solidarności, możecie wspomóc ZAŁOGĘ i na nadgodzinki. Na spawalni nie chcą dawać HDK i urlopów więc do pracy! W końcu trole się na coś przydacie. Plummm

@Scenarzysta.

Oprócz tytułów medialnych panie snujący obrazy wedle swojego widzi-misie dowiedz się najpierw ile lat nie mieli podwyżki i jakie maja teraz pensję po podwyżkach. 3G jest wyższe niż ich średnie wiec więcej takich krasomówców i wierszokletów jak ty i będzie trzeba obniżyć w VW wynagrodzenia aby zrównać się z FIAT.

Chomik

Kiedy te planowane nie przedłużenie umowy co mówicie o nich cały czas?

Chomik
@Chomik

Nie przedłuża umów i będą z ulicy brać ludzi

To już było

Dopóki nie ma oficjalnych informacji o zwolnieniach to nie ma o czym rozmawiać.Nie siać fermentu

olotek

To fodum to jest gorsze niż ściek plot we wiacie dla palaczy na crafterze. Jakie zwolnienia? To już było??? Skąd macie takie informacje i kto wam płaci

czesio
@olotek

olotek żebyś się nie zdziwił ale później będzie za późno.

Monter

Co tam słychać na odlewni??? Cos wiadomo cos sie szykuje????

@Monter

Jakiś postój mają mieć

GBS DOBRZE JEST
@Masny Ben

Wiadomo dlaczego ma być ten postój?

@GBS DOBRZE JEST

Chłopakom nie chce się robić bo za mało GBS piją

T

Od kiedy te planowane nie przedłużenia umowy he?

Pan

Słyszeliście cos, że znowu mają sporej części umów nie przedłużać?

Pan1
@Pan

Coś tam właśnie słyszałem ale ile w tym prawdy...?

gruby
@Pan

PLOTA PLOTA PLOTA mam wrazeniee ze mariusz f. i jego 2 funfli podgrzewaja atmosfere na forum aby znowu ich gazecie wybiorczej o nich napisali

Boniu
@gruby

Będą przyjmować lipcowych a później worki. Potwierdzone info.

Hehe
@Boniu

A przyszly tydzien idziemy do pracy jak masz takie informacje????

Miszczzu
@Boniu

Jak narazie nie beda przyjmowac puki co nie moga nawet majac dofinanfowanie od panstwa beda przedluzac umowy 100%potwierdzone. Braki beda uzupelniane z innych hall spawalnia zp8 zp7 namiot itpppp sa jeszcze uczniowie takze o umowy sie nie stresowac beda przedlozone ale ich zagrywką beda teraz straszenie nadgodziny itp wiadomo kto pracuje. Pozdrawiam miszczu RadzioQ

@Miszczzu

A co z umowami do maja???

@Polo

Będa przedluzane w sumie wszystko zalezy od przelozonego tez mozna powiedziec wezmie twoja cala prace przez te lata co pracowales przeswietla cie zanim dostsniesz ja ale jesli wszystko bylo ok robiles nagdodziny w miarę mozliwosci nie miales co chwile chorob itp to bez problemu masz przedluzona

Dudu
@Miszczu

W co ty wierzysz człowieku? W lipcu 2020 nie zwracali uwagi na nic, żadnych ocen podejścia do pracy itp. Nic nie miało znaczenia.Myslisz że teraz będzie inaczej? Zejdź na ziemię

@Dudu

(usunięte przez administratora) i tym co przedluzyli w lipcu to byli na prawdę dobrzy pracownicy :) no kolego napewno zbyt dlugo nie pracujesz a w tym roku akurat będzie volkswagen przeswietlal a pewnie ty jesteś do odstrzalu:D

kondi

masz racje Miszczu!

Tylko numer
@Miszczu

Hahaha oni mają wyje na to jak robiłeś czy nadgodziny czy L4 w tej firmie licza sie tylko plecy i rodzina możesz uważać sie za super pracownika a VW Ciebie podsumuje i sie wtedy zdziwisz .A i jeszcze kłamstwa "Majstra" ze to nie on wybieral ze mu kazali żal poprostu.

Dudu
@Miszczu

Pracowałem 5 lat na spawalni w antoninku z 13 co kończyły się umowy dostał 1 pracownik i nikt niczego nie prześwietlał wszyscy lecieli jak idzie.Szkoda mi Ciebie.. Dreptaj sobie do pracy i się pocieszaj w głowie że jesteś dobry i zostaniesz.Życie zweryfikuje...

@Tylko numer

No z takim podejaciem to ty chlopie dalko noe zajdziesz:Dbedzie tu pracowal z 20lat na grupie 3g:Dmoze i masz racje ze vw nie patrzy czy ty sie starasz czy nie ale nie kazdy mistrz jest taki sam jakos pracuje tu ponad 20lat i wiem takie wyniki osiagaja na ocenie czy dostaja podwyrzki itd i pamietaj nie kazdy miszcz nie jest taki sam. Moze tobie sie wydawać ze nikt cie nie docenia choc sie starasz ale po czasie napewno cie docenią. (usunięte przez administratora)

Emeryt
@Tylko numer

Zgadza się że liczą się tylko układy. Przykład z ZP8. Starzy pracownicy zostali przeniesieni na montaż a młodzi pozostali. Niektórzy nawet nie mając umów na stałe. Trzeba trzymać sztame z majstrem i liderem. A oni to uwielbiają jak się im nadskakuje.

Tylko numer
@Miszczu

Skąd wiesz jakie mam podejście do pracy ? Robiłem 3 lata starałem sie nauczyć wielu rzeczy wprowadziłem nawet usprawnienia przy stanowisku pracy L nie bralem w szaraki chodziłem . I co z tego mialem ? (usunięte przez administratora)Ci co chcieli robić to zostali wyrzuceni a lesery i Lkowicze zostali.

Caddy
@gruby

W marca będą cięcia majstrow. Majstrowi idą w linie wiec znowu będzie nadmiar ludzi na liniach. Ludzie mówią o zwolnieniach więc coś siedzi na rzeczy

Nowy zp8
@Emeryt

Pewnie tez gdybys miał znajomosci to bys tam zostal.... Czy ty myslisz ze jest tylko w tej firmie zp7 i zp8? :Dsmieszny jestes naprawdę dziadzie na linie:D

Elo
@Pan

Mam umowę do połowy czerwca , teraz jestem zatrudniony na 10-miesięcy ( kolejna na stałe ) . Odezwę się jak będę wiedział

Tak
@Caddy

I dobrze.orzyda się niektórym!!!

@Nowy zp8

Powinni zabrać sie w koncu za gwiazdeczki na zp8 ktore myśla że wszystko im sie należy jedna tylko pod oknem notorycznie w telefonie i notoryczne rozmowy z innymi pracownikami i jeszcze myśli ze dostanie umowę na stałe

Lutek
@Polo

Tak jak mówisz Polo. Na zp8 są same gwiazdy albo tylko im się wydaje że nimi są. A ci co jeszcze nie mają umów na stałe o ile jeszcze tacy są to tak wchodzą w tyłek majstrowi że aż przykro patrzeć jak tak można się zeszmacić.

Siwy21
@Polo

Czy mowa o koleżance K......??

były odlewnik
@Tylko numer

Dokładnie, ja miałem ocenę C i też poleciałem w lipcu... a zostali Lkowicze, UŻtkowicze, Opiekowicze, lesery ect

@Miszczu

To ciekawe jak prześwietlają. Przez 5lat moze w sumie 10dni L4 i w kazdym roku po 250-300 ndg, niedziela kazda, błędów tyle co na jednej ręce a on mi powiedział ze ciezka sytuacja w firmie. Tak doceniaja pracownika ktory zrobil im 40% produkcji Caddy 4.

Grudniowy
@Wrzesniowy

A co czasu na urlop ni ma ?

Gniotek
@Grudniowy

Jak tam księzniczka zp 8 nadal bajerka i telefon???

@Wrzesniowy

Ja dostalem informacje ze umowe bede mial przedłużoną podobno maja braki w personelu ogromne ze musza placic za nagdodziny a od maja soboty rano i popo pozdro

Miszczzu
@Koniec vw

Ciekawe czy święte krowy z ml4 beda mieć przedłużone umowy to mnie bardzo ciekawi......

Andre
@Miszczzu

No gdyby nie święte krowy z montarzu to bym tu jeszcze pracowal wszyscy tu maja rodziny na utrzymaniu i wszyscy moga napisać list w pewne miejsce tylko niewiem dlaczego akurat baby byly brane pod uwagę.............. Tak wielce maja rodziny na utrzymaniu a same je (usunięte przez administratora)w tej robocie przez swoje romanse...........

@Koniec vw

Kto ci takich głupot naopowiadal od maja to będą ale 2 zmiany bo nie ma zamówień

VW
@Koniec vw

To masz slabe informacje naprawde..... W maju jeszcze będziesz chodzil na 3zmiany sobota rano i popo do pracy. A jeśli chodzi o zamowienia to sa duze.....

@VW

Zobaczymy kto to będzie kupował jak teraz ledwo jadą nie na części tylko takie gadanie bo co mają wcześniej mówić i Niemcy odpoczywają i robią t6

@Koniec vw

O co chodzi? Jakie części?

@hue

Włącz myślenie nie na części tylko nie ma zamówień Niemcy nam przepychali T6 i mają labe a m my na nich ebiemy

Volkswagen
@Hue

Jak ci nie pasuje robic T6 to sie zwolnij :Dciesz sie ze masz co robić. 150aut za duzo????...... Poczekaj do maja takich nygusow jak ty jest tu co drugi karierowicze :Dczasem jak patrze na was myślicie jak byscie wykonywali niewiem jak skompikowana pracę zwlaszcza liderzy :d

@Volkswagen

No ja już nie robię i się cieszę bo jest zaj...EB w UJ na montażu bynajmniej a liderem nie byłem i kiepie takich guplot nie wypisuj włącz czarno maso myslenie

@Volkswagen

A ty prawdopodobnie nic nie potrafisz i pewnie masz wysoką grupę go boisz się upe byle gdzie wyruszyć i wokół komina tylko do roboty jezdzisz

@Volkswagen

Będziesz wchodził w upe jak od maja będą 2 zmiany bo co mają mówić że nie ma zamówień ty (usunięte przez administratora)

@Hue

Widzę jak Twoje oryginalność się przebija papugując moją ksywkę. Gratulacje. Obrażaniem innych w moim imieniu nic nie wskórasz. Nawet nie umiałeś poprawienie przepisać mojego pseudo. Ach Mariusz wydorślij. Andrzejem drugim nie będziesz. To już nie te czasy. Pozdrowienia

kumpel

będą, w lipcu też mieli

hue

No Mariusz ładnie się nam przywitałeś.

Byly
@Miszczu

No byli naprawdę the Best ja jebałem nadgodziny nie chorowałem, a nygus bez nadgodzin z lkami dostał ,licza się plecy i tyle w temacie

Lipcowy
@Boniu

To jest potwierdzone info czy kolejna plota ?

Heh
@Byly

A na co liczyłes? Szybko do tego wniosku doszedłeś xd

Lipcowy

Witam. Wiadomo coś czy będę przyjmować lipcowych 2020 ? Pozdro

Majowy

Co z tymi umowami bedo?

Piotr K.
@Majowy

coś bym napisał ale nie mogę bo majster na ocenie dał mi 6 punktów za "prawość w postępowaniu i Compliance" mówił ze to za brak oczerniania Vwp w mediach społecznościowych

Dilllo
@Majowy

Co z umowami? Bedzie dobrze tak mysle ktos puscil fame i tyle pracowales caly rok masz ocene b to niema co się bac tyle ci powiem.....

@Dilllo

A u nas myslisz ze jak było??Ocena B nawet podwyżka potem szkolenie na innych stanowiskach a teraz bezrobocie

Dillo
@Polo

Hehe to coś ty jeszcze tu robisz na tym forum jeszcze pracy nie znalazles:d Słabą ocene miales i slabe poparcie :) Myślę ze ocena C podwyrzka i szkolenie sie na wielu stonowiskach i mam bardzo duze poparcie wiec umowe mam kolego :))))

Bidon
@Dillo

Proponuję kolego stanąć na wprost lustra spojrzeć sobie głęboko w oczy i zejść na ziemię. Oceny mają znaczenie w szkole albo na studiach a nie w vw. Jesteś zwykłym numerem na przepustce i w systemie.. Nie będziesz potrzebny polecisz razem z tą swoją ocena

Września
@Bidon

Czy to prawda że wasi mistrzowie wytyczają ludzi ktorzy chodza na opieki, L4 krew biorą dlugie weekendy a później przenoszą na wrzesnie????? Do nas juz przyszło z antoninka 20 osób a jeszcze podobno ma przyjść 30 do kwietnia ktoś cos wie co sie szykuje

Bidon
@Bidon

Dokładnie masz rację burak uja co się zna albo odzi w upe jak większość w tej firmie i układy jak ma

@Dillo

Kochaniutki, nie takich pewniaków widziałem przez naście lat co pracuje i ich zwalniali, także puki czarno na białym nie będziesz mieć, niczego pewnym być nie możesz także nie cwaniakuj bo to cie zgubi.

Wrzesnia ZSP
@Września

Ogółem ma przyjść 100osob na wrzesnie z montażu z antoninka. Dokladnie na pierwszy rzut ida ci co biora opieki L4 krew telefony itd.co sie dzieje z ta firma.....

Mlody zp8 września
@Wrzesnia ZSP

Potwierdzam tez to slyszalem biora sie za ludzi podobno kierownik bedzie nad mistrzami a oni maja wskazać....

Scenarzysta.
@Mlody zp8 września

Potwierdzam ci co tak tu piszą o L4, to tak naprawdę piszą z biura Solidarności i ogólnie. Po to żeby trzymać ZAŁOGĘ w strachu, zresztą zawsze to robią, bo nie mają nic do roboty. Proste dziel i rządź.

Solidarny
@Scenarzysta.

Pracownik, który spotkał się z problemem nękania, może poinformować o tym związki zawodowe działające na terenie firmy lub złożyć zawiadomienie do Państwowej Inspekcji Pracy. W takich przypadkach PIP zarządza kontrolę całego przedsiębiorstwa. Na firmę, która ignoruje sygnały dotyczące mobbingu, można nałożyć karę finansową, a także zmusić jej przedstawicieli do wprowadzenia koniecznych zmian, mających na celu rozwiązanie problemu nękania w zakładzie pracy. W skrajnych przypadkach możesz wysłać pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich lub zgłosić się na policję, składając zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Ml1
@Scenarzysta.

U nas jest zakaz chodzenia na krew chcialem iść na krew bylem na rozmowie i radzę lepiej nie chodzić naprawdę. Jestem z poznania a na wrzesnie mi nie po drodze :)

Worek

Nie narzekaj tylko rob bo przyjde jeszcze troche za ciebie :)

Antonio

Jak widzę wszędzie molochy pracownikom dokuczają.???? Wyzysk podnoszenie normy brak premi i szybciej i szybciej. Pozdrowionka z Sandomierza były pracownik tłoków i szyb samochowych.????

Wrzesniowy

Dzisiaj, "w zwiazku z Covid oraz ciezka sytuacja w firmie" nie zostala mi przedluzona umowa. Wszystkie niedziele, soboty na popo, przez 5lat 3xL4, okolo 200Ndg w kazdym roku, bledy na palcach jednej reki. Brak argumentow dlaczego tak, zarowno od mistrza jak i personalnej. Dziękuję VWP za 5lat wodzenia za nos, zepsutych weekendów i zapomnianych przyjaciół ktorym ciagle musialem odmawiac- bo praca. Pozdrawiam Od jutra wkoncu L4 po jakis 3latach wypada.

@Wrzesniowy

Ile osób wrześniowych poleciało?

Slaw
@Wrzesniowy

Dziękuję za twoją pracę. Ja mam jeszcze umowę na czas określony i też będę wykonywał sumiennie swoje obowiązki. Dzięki. Naiwne... Wiem jedno, szanujmy się nawzajem.

Były
@Wrzesniowy

Wszystko za mało gdybyś miał brązowy język to byś został , a tak to kop w d stary nie przejmuj się na tej manufakturze świat się nie kończy

@Kasia

Z mojej majsterni 3 z 4 osób

Lekasz
@Wrzesniowy

W 5 lat trzy razy na zwolnieniu lekarskim!? Oj chorowity kolega. Uważaj na siebie może jakaś Szczepionka??

Brednie
@Wrzesniowy

Ciężka sytuacja nadgodziny i planowane soboty pracujące na Crafterze...porobili nas i tyle...

PAPA VW
@Wrzesniowy

Dostałeś 3800 zł za zwolnienie i rozliczyli Tobie pakiet elastyczności? Jakie trzeba spełnić warunki aby dostać te 3800 zł na zakończenie pracy?

Abc
@PAPA VW

Bez L4 od oznaienia że nie dostaniesz kolejnej umowy o prace

PaPa VW
@Abc

A do rozliczenia pakietu elastyczności dla osób którym nie przedłużono umowy tez nie można mieć L-4 od chwili oznajmienia o nie przedłużeniu umowy?

Bylynic się
@Wrzesniowy

Kolego sa orace w Poznaniu tez za nie mala kasę, mi nie przedłużyli w lipcu znalazlem prace ,jedna sobota w miesiacu pracyjaca pieniądze spoko jak i praca ,nie tylko vw jest na rynku, teraz mam przespane wszystkie noce i czas dla rodziny w roku w vw mialem ok 300 ndg ,zero l4 przez 2 lata wszystkie niedziele ,tylko przed nie przedłużeniem umowy nie mogłem przyjść i jeszcze mi gadali ,żebym przyszedł bo to może zawazyc na dalszej umowie ,oczywiscie nie przyszedłem i stało co się stało, jeśli ta niedziela miała wplyw na taka decyzje to gratuluję pracodawcy i dziękuję za zmarnowane 2 lata w vw , Pozdrawiam

Polak
@Bylynic się

Ja dodam tylko tyle od siebie,że współczuję i to bardzo chłopakom,którzy tak tyrają za 4500 w dodatku z kredytem na 30lat i są zadowoleni z życia jakby byka za rogi chwycili :-(

Ojciec z Gniezna
@Bylynic się

Jesteś tak kompletnie głupi że nie zasługujesz na umowę z VW...

Profesor
@Polak

Chciałbym zauważyć iż w tym konkretnym zdaniu, porównanie do złapania byka za rogi, jest karkołomnym wyczynem. Jednakże rozumiem, poprawne wykorzystanie jest ponad Twoje siły. Pozdrawiam

@Polak

A skąd ta kwota 4500? Tyle to ma chyba ktoś kto pracuje 20 lat. Chyba że liczysz z dodatkami i nadgodzinami (przynajmniej 20 nadgodzin).

Polak
@Profesor

Rozumiem,że należysz do tej grupy osób,którzy na fb profilu w zakładce praca wpisują volkswagen ?W tym konkretnym przypadku złapanie byka za rogi jest jak najbardziej trafione w punkt chyba,że dotyczy to akurat Ciebie przez co wylewasz swoje sfrustrowane żale na gowork... Niemniej jednak życzę Tobie dużo zdrówka i obyś w tym systemie pracy za tak godziwe wynagrodzenie doczekał zamiast renty chorobowej godnej emerytury a Twoje potomstwo nie musiało większość swego życia spędzać czasu w takiej fabryce pracując praktycznie za miskę ryżu... Pozdrawiam..

Bylyyyy
@Ojciec z Gniezna

Ojciec z Gniezna bigos na łbie w białej insignii i imieniem na progach haha buraki rude

Profesor
@Polak

Wybacz że odpisuję z dużym opóźnieniem. Odnośnie "złapania byka za rogi" to mam wrażenie że nie do końca rozumiesz znacznie tego powiedzenia. Polecam poszukać w Google. Co do FB to nie posiadam. Ale gdybym miał to, wpisałbym VW. Pozdrawiam i również zdrowia życzę.

Robol
@Wrzesniowy

Wreszcie Volkswagen przestał się patyczkować z leserami, wywala ich i zmienia umowy na niższa kasę, jak ktoś jest w związku to może liczyć na jakaś pomoc, pozostali, tak zwani spod kaloryfera i co się wypisali z solidarności w (usunięte przez administratora)

Ole
@Wrzesniowy

Ta cała pseudopandemia jest dziś pretekstem do wszystkiego .

Marika

@Volkswagen Poznań a dlaczego dłuższy postój?

Volkswagen Poznań
@Marika

Między innymi brak części dostaw

@Volkswagen Poznań

Maja jakieś opóźnienia w dostawach a linia jedzie itak duzo wolniej przez brak części

Ml1

U nas podobno nie idziemy ranna zmiana juz w piątek dostalem informacje taka od mistrza.....

@Ml1

To że nie ma części to też i nie ma zamówień co mają powiedzieć

@Ml1

A co mają mówić jak nie tylko że nie ma czesciy i zamówień i od maja 2 zmiany

Norbi

Żadnych dwuch zmian nie bedzie niewiem skad masz takie informacje zamówień jest duzo jesli pracujesz na montazu zobacz na kartę z ktorego dnia robisz auto...... Niema części a w maju to bedziesz jeszcze robic soboty lub 220aut w tym składzie.. I nie siej glupot bo żadnych ludzi nie przenosza może jakies pojedyncze osoby kolega co ma umowe do końca marca ma przedluzona umowe.

@Norbi

Zobaczymy zebys człowieku się nie zdziwił gdzie ty żyjesz włącz myślenie na września mają roboty w UJ a tu co ci mają powiedzieć dowiesz się na ostatnią chwilę Cobi jak

@Norbi

Jak ktoś wchodzi w (usunięte przez administratora)majstrowi i ma układy to ma przedłużona umowę włącz myślenie

@Norbi

To to masz rację ale nie kazdy mistrz jest taki sam jedni maja uklady jedni sobie sami zapracowali na przedłużenie umowy jesli ktos jest bystry nie ciol w kulki to niema co sie martwic

sprzatacz -.-

Hhalo! wie ktoś gdzie sie mariusz podziewa? obiecał mi że będzie zawsze mój a skubanego juz dobrych pare miechuw nie widać ?? czekam za Tobą !! Twój Józek

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o