Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Opinie o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

przyszła ajentka z mieszanymi uczuciami

Jak wyglądają te szkolenia? Może ktoś mi to opisać? Mam ostatni dzień przed kiedy jeszcze mogę się wycofać. Rzeczywiście bite 3 tygodnie bez zjazdów do domu się tam siedzi? A jeżeli ktoś np bierze ślub, który wypada w trakcie takiego szkolenia, a data była ustalona rok wcześniej i nie można tego przesunąć lub np. ważna operacja? Proszę o wszystkie szczegóły nt. szkolenia zanim nie będę miała odwrotu.

Zosia

Jestem ajentką od 8 lat . Na samą pracę ( poza jakością sprzętu na jakim pracuję ) nie narzekam . Mam dwa punkty In Medio i szczęśliwie takich pracowników w tej chwili, którym mogę powierzyć nawet wprowadzanie do systemu dostaw, zwrotów itd. Pracy jest dużo, nawet bardzo dużo , co chwilę coś nowego, ale można to ogarnąć. Przygotowanie pracownika ( nowego ) zanim można go postawić choćby za kasą 2 tygodnie minimum. I tutaj jest bolączka niestety. Kiedy osoba chętna do pracy orientuje się jak dużo tej pracy jest zaczyna liczyć i bardzo często okazuje się, że po 4-5 dniach już się takiej osoby nie ogląda. I trzeba pracować samemu. jeśli chodzi o premie , to tylko z konkursów można coś dostać ( u mnie te pieniądze idą dla pracowników, bo premii nie mam z czego im dać ) . Zastanawiam się nad oddaniem obu punktów, tylko dlatego , że po 8 latach pracy mam taką prowizję z jaką nowy ajent zaczyna i po opłaceniu składek Zusów podatków i pracowników zostaje mi tyle co najniższa krajowa x 2 . A stresu jest naprawdę dużo. No i odpowiedzialność ogromna. Jeśli chodzi towary z datą ważności - można sobie z tym poradzić w tej chwili i tylko chyba ktoś kto nie myśli ma słodycze i napoje po terminie. RKS ??? Nauczyłam się , że jak nie marudzi to już jest dobrze :) ( nie narzekam, chociaż poprzedni o mało co mnie nerwicy nie doprowadził, zgłosiłam do KR i sytuacja się zmieniła ). Czy zdecydowałabym się drug raz? Nie - dużo jeszcze czasu upłynie zanim "szefostwo" tej firmy zrozumie , że zadowolony ajent to bardzo dobry ajent. I od takiego ajenta można i trzeba wymagać.

dziś zadzwonili z propozycją

Niestety statystyka jest taka, ze jeśli na goworku są złe opinie to rzeczywistość potwierdza te opinie. Miałem okazje sprawdzić to osibiście. W związku z powyższym odradzam. To tak samo jak z ryzykownym zachowaniem seksualnym, są tacy którym się udaje, ale większość bardzo źle na tym wychodzi. W związku z powyższym nie podpiszę umowy.

Pracowałem jako RKS i czytając te wasze bzdury zastanawiam się kto je pisze. ..?Na 34 ajentow z którymi pracowałem może jeden mógłby pisać takie bzdury reszta nie narzekała ani na warunki pracy ani na zarobki. ..każdy mógł złożyć wypowiedzenie i przejść do konkurencji lecz tego nie robili.Jeśli Ajent byl dobry to obejmował psd z większymi obrotami oraz z wyższą prowizją ..tak jest w każdej pracy dobry awansuje a inny tyko narzeka i pisze bzdury . Nikt za leżenie nie płaci. Praca Ajenta nie jest lekka ale polecam choć jest ciężko. Pozdrawiam Ajentow z Warszawy oraz tych złych RKS-ów ☺

ANTY RKS
@:)

Panie RKS a co Ty myślałeś że ludzie będą płakać Ci w kolana jak im jest źle i narzekać? Nie będą bo się boją że zaraz im kare jakąś wywalisz albo będziesz się czepiał byle czego ... To skoro ta praca jest taka wspaniała to wytłumacz dlaczego co chwila się ajenci zmieniają? Dlaczego ajent musi tyrać po około 250 - 300 godzin w miesiącu bo nie stać go na zatrudnienie tylu pracowników. I dlaczego jest tyle negatywnych opinii na temat tej "firmy"... Nie wydaje mi się żeby to pisała jedna osoba...

Ajent 1MINUTE
@ANTY RKS

Opinie są negatywne na temat Inmedio i to jest prawda ponieważ Kierownicy to niestety oszuści i (usunięte przez administratora) Firma prowadzi jeszcze inne sklepy 1 Minute i restauracje i tych akurat polecam ponieważ sam prowadzę kilka i układa się super jeżeli ma się jeszcze uczciwych pracowników. Ale jeżeli chodzi o Inmedio czy Ralay to nie polecam a wręcz odradzam bo tak jak wspomniałem kierownicy na każdym kroku będą was oszukiwali i zabierali wasze pieniądze aż wreszcie zostaniecie tylko z długami

Recepcjonistka

Dość szybki kontakt i umówione spotkanie.

Była to rekrutacja wewnętrzna, więc pytania były dla mnie śmieszne. Pytanie czy już złożyłam wypowiedzenie lub czego oczekuję od nich jako od nowego pracodawcy (w żaden sposób nie byłby to nowy pracodawca, ponieważ jestem zatrudniona w tej firmie od kilku lat…), jak często używam w pracy angielskiego pracując na międzynarodowym lotnisku i obsługując klientów… polecam przeszkolić najpierw osoby zatrudniające innych, a dopiero szukać osób na inne stanowiska. Po tygodniu miał być feedback, ale chyba ktoś o mnie zapomniał.

N.

Witam. Czytam te posty i faktycznie - każdy zawiera krytykę dla tej firmy. Nie jestem ajentką, ani nie pracuje w centrali. Pracuje na lotnisku w restauracji, która została otworzona przez tą firmę. I jako pracownik w zasadzie chyba najniższego szczebla wyciągam 2000 przy 148 h pracy w miesiącu, więc nie narzekam, nie jestem jakoś przepracowana. Mogłabym zrobić więcej godzin, ale studia na to nie pozwalają. Skoro tak bardzo narzekacie to może faktycznie przestańcie gonić za "własnym biznesem". Poza tym trudno o "własny biznes" w takiej firmie, która jest korporacją :)

prawie zadowolony ajent

Pracuje jako ajent od 3 lat i z większością negatywnych opinii się nie zgadzam. Cóż, może mam szczęścię.

@prawie zadowolony ajent

To nie szczęście. To sposób bycia. Po prostu lubisz czuć się wykorzystywany. Niektórzy tak po prostu mają, że to lubią. I czasem nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

mądry po szkodzie

Bylem ajentem i wiem co piszę. Ta firma nie da Ci nic dobrego. Zarobisz nie więcej niż na normalnym etacie przy takiej samej ilości godzin a się natyrasz tyle, że się wykonczysz fizycznie i psychicznie zwłaszcza. Powiem więcej. Każdy ajent, który dla nich pracuje to zwykły frajer, który nie ma odwagi, żeby otworzyć własny biznes albo zarobić pieniądze pracując w jakiejś firmie, która zatrudnia na umowę o pracę. Ja też byłem frajerem, ale zmadrzalem i jestem z tego dumny.

Normalny

To jakim cudem mają 900 sklepów wraz z Aelia w całej Polsce i nadal otwierają kolejne. Skoro jest tak źle nie powinni mieć racji bytu na naszym rynku a jest odwrotnie. Coś mi tu nie pasuje chyba kilkoro z was zaliczyło wtope i teraz próbujecie się wybielic. A pseudo dyrektorek z 25-im stażem post wyżej mając pod sobą cały dział handlowy startuje na ajenta kiosku z prasa. To jest naprawdę żałosne.

aaa
@Normalny

Też się zastanawiam jakim cudem mają tyle sklepów. Może dlatego że okłamują ludzi na pierwszych spotkaniach i szkoleniach zapewniając ich ze to jest raj na ziem a później dopiero cala prawda wychodzi na jaw ze to jest tylko strzelenie sobie w kolano? Czemu nie ma pozytywnych opinii?

@Normalny

takim cudem mają 900 sklepów, że w kraju takim jak nasz o nadal wysokim bezrobociu i skandalicznie niskich zarobkach zawsze znajdą się ludzie, którzy dadzą się zwabić możliwością posiadania swojego biznesu (większość skrycie o tym marzy), chociaż w rzeczywistości w tym swoim biznesie nie masz nic, absolutnie nic do powiedzenia (ale o tym się później dowiadujesz). Masz tylko tyrać i posłusznie, bez słowa sprzeciwu, wykonywać polecenia centrali. A jak nie to kara. Słodycze chcesz czy nie chcesz musisz przyjąć, leki i inne rzeczy, które mogą się przeterminować też. Nie ważne czy rotują u Ciebie czy nie. Musisz je mieć. A jak Ci się przeterminują to musisz je kupić i to po cenach sprzedaży a nie zakupu (!). Bajką jest to, że RKS pomaga Ci się tych jeszcze nieprzeterminowanych nierotów pozbyć przesuwając je na inny punkt. Jak mu się chce to czasem pomoże a jak nie to nie. Albo jak przywożą Ci jakiś nowy stojak, ekspozytor z jakąś nową promocją a Ty masz tak ciasno w punkcie, bo tyle masz innych stojaków, że ludzie się o nie przewracają i mają słuszne pretensje o to do Ciebie, to też nikogo nie interesuje. Musisz i na ten nowy stojak znaleźć miejsce. Przykłady można mnożyć. Na domiar złego jak musisz zwolnić pracownika, bo np. kradnie to zostajesz sam i zapierdzielasz bez przerwy 15 godzin dopóki nikogo nie znajdziesz. I to również nikogo nie interesuje. To nie jest tak, że ktoś zaliczył wtopę i próbuje się tu wybielić ( chociaż pewnie są i tacy). Chodzi tutaj o to, że nie każdy wytrzymuje taki kierat i nie każdy ma tyle szczęścia, żeby trafić na odpowiednich pracowników.

aaa
@mądry po szkodzie

Szczera prawda. Ja dodam od siebie że ta firma to banda wyzyskiwaczy! Wielka harówa z naprawdę małe pieniądze.

Maciej

Właśnie aplikowałem, będę proszony na spotkanie, a dopiero po tym przeczytałem opinie ( typowe dla Polaka mądrego po szkodzie). No to muszę to poważnie przemyśleć, bo 100% negatywnych opinii coś znaczy. Mam 25. letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i już mnie to zmęczyło ( stąd zmiana) - miałem "pod sobą" 20 rks'ów. My naprawdę pracowaliśmy w myśl zasady " pomóż swojemu handlowcowi, to on pomoże tobie" i " naszym najważniejszym klientem jest nasz handlowiec". Dlatego, gdy odchodziłem z pracy, ku memu szczeremu zaskoczeniu, wszyscy handlowcy urządzili mi pożegnanie w wynajętej restauracji i sami za to zapłacili. Piszę o tym ponieważ rks świadczy o wyższym kierownictwie i firmie jako takiej. Skoro tutaj jest tak wiele negatywnych ocen rks, to " wyzysk" jest filozofią firmy ( częste w firmach francuskich w Polsce). RKS jest wyzyskiwany przez swojego szefa, więc sam wyzyskuje swoich handlowców. Zadowolony jest wyłączeni prezes spijając śmietankę. Słabo to widzę, nie będę szukał dowodów na sobie. Jest wiele firm uczciwie traktujących swoich pracowników.

mądry po szkodzie

wszyscy ajenci to niewolnicy a ich pracownicy są wyzyskiwani jeszcze bardziej niż niewolnicy. Za taki zapierdal i odpowiedzialność jaka jest w Inmedio każdy ajent powinien mieć na czysto 5-7 tys. zł. a jego pracownicy, którzy dobrze wykonują swoją pracę, powinni zarabiać na rękę przynajmniej 2-2,5 tys. zł.+ mieć opłacany zus. O ile niektórzy ajenci prowadzący kilka punktów (ale tylko wtedy) mają te 5-7 tys, tak ich pracownicy na pewno nie.

Gregor9090

Lagardere to to samo co Aelia zmieniona nazwa poprzez zniszczony PR codziennie stosują mobbing ale mają dobrych prawników smutne

bezrobotna

patrząc na te wypowiedzi widzę że ludzie maja kupę czasu na narzekanie. Jacek, handlowiec, Zbyszek i wielu wielu innych, piszecie że Firma jest zła , że to (usunięte przez administratora) e nie ma czasu na siku, mała kasa itd. Tym czasem na pisanie takich głupot macie czas i na wieszanie psów na pracodawce i jeszcze macie pretensje że wam za to mało płacą. Każdy pracodawca płaci za wykonaną pracę i oczekuję efektów a nie za bierne nic nie robienie. Sądziłem że po tworzy się po to takie portale aby szukający mógł się dowiedzieć prawdziwych refleksji o danym pracodawcy bo akurat szukam pracy. czytając wasze wpisy mam wrażenie że są one mocno odbiegające od rzeczywistości. Ktoś wyżej napisał o wymianie łańcucha przez RKS u każdego ajenta bo skoro to (usunięte przez administratora) to i pewnie jakiś dodatkowo inny RKS siedzi pilnuje na wieżycce żeby ktoś się nie zerwał i wystrzeli do niego serię pocisków jak ten przepiłuje Łańcuch. Ludzie błagam was piszcie normalne wypowiedzi i prawdziwe bo każdy z nas był jest czy będzie w sytuacji szukania pracy a takie portale mają nam pomóc w ocenie pracodawcy i ew. związaniu się z nim. dziękuję za uwagę !

Była Ajentka
@bezrobotna

Bezrobotna, właśnie ludzie tu piszą prawdę na temat tej firmy. poczytaj sobie na temat innych firm. Są dobre i są złe opinie, a jak tutaj są same złe to musi coś w tym być. A jak Ty w nie nie wierzysz to zacznij prace z nimi i po roku (albo i szybciej) napisz swoją opinie. Zobaczymy jaka będziesz mądra wtedy.

Lolo
@bezrobotna

Jest obecnie mnóstwo ogłoszeń o nawiązaniu chęci współpracy z nowymi ajentami . Nie rozumiem dlaczego Pan/Pani wyraża swoją opinię nie wiedząc jak naprawdę jest. Skoro deklaracja jest statusu bezrobotnego to zapraszamy w szeregi przyszłych ajentów. Każdego przyjmą z pocałowaniem ręki.

gość
@bezrobotna

Witam panią bezrobotną.Pisząc ten wpis jest pani kobieta czy facet bo podpisując się jako bezrobotna,a jednocześnie pisząc że" Sądziłem"(a trudno pomylić na klawiaturze E z A) że po tworzy się po to takie portale aby szukający mógł się dowiedzieć prawdziwych refleksji o danym pracodawcy bo akurat szukam pracy. to myślę że jest PAN/I jest pracownikiem lub wręcz kierownikiem/czką która/y chce zabarwić /ubarwić współpracę z tą firmą.Po przeczytaniu ogłoszenia współpracy byłem chętny podjąć to wyzwanie,ale po przeczytaniu tych wpisów negatywnych w 99 % nie chcę się pakować i ostrzegam innych.Nie bądźcie naiwni.

gość
@bezrobotna

ACH I JESZCZE JEDNO.SKORO PAN/I OPISUJE TĄ FIRMĘ W SAMYCH SUPERLATYWACH,TO DLACZEGO JAKO osoba bezrobotna nie podejmie współpracy?Zero nakładu tylko trzeba otworzyć firmę i tyle Good lack.

Jacek

O jak ladnie sie centrala wypowiada. ..Zbyszek weź sie do roboty swojej i swojej pani rks zrób za nią jej robote tak najwygodniej, zwiększ obrót by ta pani otrzymała premię za wyniki a ty aneks do prowizji bo zmiana akcyzy sie szykuje i prowizja maleja..chłopie przyzwyczaj sie ze pracujesz sam i nie licz na nikogo...to nie ta firma. Ciekawe jesli mamy dwie lewe ręce to jak przeszliśmy wasze szkolenie oraz kto pracuje na wasze pensję. Chłopak sie żali i prosi o pomoc a oni go zlewają. .Brawo.

Zbyszek

Większość tych wpisów odzwierciedla całą prawdę o firmie...ze wszystkich ajentow z np. Warszawy większości po inwentaryzacji ponosi koszty błędów jesli nie blednie wyliczone inwentaryzacje przez zle księgowanie zwrotów prasy do ruchu to dostawy centralne ktore zalegaja w psd i brak lub lenistwo rks w przenoszeniu towarów do psd z lepszym obrotem.To rks ma troszczyć sie o to by np.przenieść papierosy ze starą banderą do innego psd i zalegajace towary ...Jestem ajentem z warszawy a moja pani RKS pojawia sie raz na trzy miesiące z wielką łaską a podobno ma mi pomagać i jak ona robi arkusz kotroli jesli u mnie jej nie ma a wyniki sie pokazują czary? Czy arkusz robi jak ja zamykam i ide do domu?Ale jak liczy kasę w kasie telepatycznie?

Handlowiec
@Zbyszek

A po co ty tam jesteś skoro pani RKS ma wszystko za ciebie robić. Mistrzu przekazując ci sklep przekazano ci cała wiedzę o tym biznesie. To ty masz zwiększać sprzedaż i minimalizować straty a nie RKS. To tak jak zatrudnić handlowca który bierze kasę, a dyrektor ma (usunięte przez administratora) po rynku i sprzedawać za niego. Chłopie na jakim ty świecie żyjesz, ewidentnie masz dwie lewe ręce do pracy i ani w Lagardere ani w każdej innej firmie się nie sprawdzisz z takim podejściem.

Gabamalutka07

firma zmieniła nazwę po aferze pracowniczej na Okęciu kiedy zbuntowany się pracownicy z Aelia na Lagardere są bezkarni stosują mobbing ukryte kary za chorowanie pracowników a mimo to wygrali sprawę.. Dlatego tez robią co chcą i nie liczą się z Tobą bo mają innych losi na Twoje miejsce odchodzi dużo fajnych ludzi, tych którzy widzą co się dzieje i jaka jest atmosfera nie polecam pracy w tej firmie.. Wycisna jak cytrynke, widzą zasługi tylko tych których chcą, dział atg w Krakowie jeszcze ok, PC ma nieogarnieta kierowniczke która kieruje się osobistymi sympatiami, magazyn tez charuje i jeszcze ma zabierają premie za straty na sklepie śmiech na sali proponuje się mocno zastanowić tam nic się nie zmieni pomimo ciężkich naruszeń pracowniczych mają za duże plecy

Charlie P

Witam, odzywa się były ajent sklepu :). Praca sama w sobie nie jest zła, duza samodzielność, rzadkie naloty kierowników (czasami raz na miesiąc) poza Warszawą oczywiście :), jak kierownik rejonu jest ok to jest calkiem sympatycznie a jak jest zły to i tak się zmieniają co pare miesięcy. Największą bolączką tej pracy jednak całkowita odpowiedzialność za towar. Umowa tak sporządzona, że za wszystko (kradzieże, straty, błędy inwentaryzacji, dostawców,prasy) płacisz z własnej kasy. Ja podchodziłem do pracy lajtowo , i mimo praktycznych braków w kradzieży musiałem dokładać co inwenturę po 1000 -3000 tys zł (prasa, przeterminowane produkty, zle policzony towar). Po wszystkich gimnastykach z fakturami, podatkami itd. (prowadzenie innej działalności dla kosztów) zostawało mi około 2500 zł na rękę (za kasą prawie nie stałem), co jest praktycznie rekordem w tej firmie :). Mimo to zrezygnowałem, ponieważ umowa nie dawała mi spokoju, tak duża odpowiedzialnośc za tak małe pieniądze, strach przed utratą pracowników (nowych tak dobrych bym nie znalazł), i brak możliwości zrezygnowania w każdej chwili (2 miesiące wypowiedzenia, a co jak złamiesz nogę ? nikogo to nie obchodzi punkt musi działać inaczej potężne kary). Punkt był w galerii, w której pracowała sprzątaczka, która wcześniej prowadziła 3 żabki i powiem wam, że jeszcze nigdy nie widziałem tak zadowolonej osoby z faktu, że czyści toalety bez żadnej odpowiedzialności. Osobiscie znam przynajmniej trzech ajentów, którzy współpracę z HDS (tylko od restauracji) zakończyli z kilkudziesięcioma tysiącami zobowiązania wobec firmy. Happy New Year :)

Jagna
@Charlie P

Ja kawairni nie miałam a 60-tys w plecy...

nick

Troche prawdy troche bzdur. Fakt praca lekka nie jest a jeszcze jak masz jakas kawiarnie albo bistro to dopiero..wtedy masz w sklepie dosłownie wszystko-jesteś dobrym handlowcem dobrym managerem to ogarniesz i osiągniesz sukces a KR czy RKS potrafią powiedzieć -kurde fajna robotę wykonales/las, ale fakt jest ze jesteś caly rok swiatek piatek i niedziela-możesz odpuścić ale jednak polecam pilnowac-to Wasza/Nasza kasa. Wyplaty na czas w sklepach typu cafe, a w prasowkach faktycznie bywają po 10tym jak wypada w weekend . Wrzuty towaru z centrali jak sie nie sprzedadza to likwidujemy ale nie na własny koszt tylko na koszt firmy-dobry RKS czy tam KR to zatwierdza pod warunkiem ze wykażesz ze to nie Twoje zamowienie-a jest to bardzo proste wiec bez obaw ale faktycznie to co my zawalimy albo likwidujemy na własny koszt inwentura albo odkupujemy w hipermarketach bo taniej i to niestety jest slabe ze placimy za ubytki w cenach sprzedaży..... I jest jeszcze kilka minusów ....brak spokojnego urlopu....nawet jak masz zaufanego człowieka to i tak caly czas myślisz a jak nie masz takiego człowieka to jesteś w du...pie. Pieniadze nie sa tragiczne.....ale sa nieadekwatne do obowiązków odpowiedzialności i godzin spędzonych w pracy. Reasumując oszustami nie sa ale placa za Malo za taka ilość godzin przez caly rok...za zakres obowiązków....dla pracowników zostaje Nam za malo-a Ci pracownicy maja również masę obowiązków i żeby ich utrzymać wypadałoby im dac więcej a nie stać Nas na to i następuje smutna zmudna rotacja, rekrutacja i szkolenia które trwają minimum miesiac:( KR I RKS to tez ludzie jak ktos ma jakiś hamow i gburów należy o tym mówić pisac i dzwonic gdzie trzeba...na poludniu Polski naprawde nie jest tak zle z nimi....ale pracujemy po to żeby zyc a nie żyjemy po to żeby pracowac i tu jest pies pogrzebany....zycia prywatnego jak chcesz byc dobrym ajentem prawie nie ma i kasy tez nie ma.... Ja jestem dobrym biednym ajentem i rozglądam sie za czymś nowym ....nie dlatego ze mnie mobi huja robią naloty oszukują dają kary , nie tego nie ma , tylko za maloplaca...duzo za malo....bo dadzą 6,7,8,9 tysiecy ale w zależności od punktu i tak pochlonie to w 60% koszt personelu a Ty i tak dymasz na okrągło.

nick

Młoda

Niestety też miałam nieprzyjemność pracować w Inmedio na Saszerów w Warszawie. Kierowniczka Katarzyna jak ta krowa "dużo muczy a mało mleka daje", ciągle tylko coś nie pasowało, pracuj szybciej, obsługuj, posprzątaj, zostaw to bo kolejka itd a sama tylko siedziała na zapleczu z szefową Aleksandrą i sobie plotkowały i jeszcze te ich "zabawne" żarty.. Na początku każdy był miły (tylko po to żebym podpisała umowę i pracowała) a potem jak chciałam odejść to już nikt miły nie był. Chciałam odejść a ona powiedziała,że się nie zgadza i mam pracować bo ona dwóch osób na zmianie nie zostawi, no ciekawe a jak ja i taka dziewczyna w weekend same zapierdzielałyśmy to było dobrze. Poza tym kierowniczka i szefowa przychodziły tylko od rana do popołudnia i w weekendy też nie pracowały. GORĄCO NIE POLECAM! z resztą to nie tylko moje zdanie, ciągle ktoś przychodzi i po dniu próbnym odchodzi bo ma gdzieś taką prace. Ciągłe kary i nic nikomu nie pasowało, wszystko z łaską i brak szacunku do drugiego człowieka, bycie miłym w twarz a za plecami obgadywanie i podśmiewanie się. Jak spotkam kiedyś kierowniczkę Katarzynę pseudonim duży nos i wredna morda to jej nawciskam za moje popsute nerwy.

Wiola

Gdzie lepiej ..Kolpolter Ruch csy Inmedio ??

Zostaw merytoryczną opinię o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.