Opinie o Usługowa Spółdzielnia Integracja w Kłodzku w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Usługowa Spółdzielnia Integracja w Kłodzku. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługowa Spółdzielnia Integracja w Kłodzku o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługowa Spółdzielnia Integracja w Kłodzku w Kłodzko

aa

NIE POLECAM TEJ FIRMY.TU JEST JAK NA BIAŁORUSI I RZĄDZI SAM ON ŁUKASZENKO !!!!!!!!!!!!!

icek Nowy wpis
@aa

praca w tej firmie to harowa za grosze, w dalszym ciagu panuje (usunięte przez administratora)i wyzywanie niepelnosprawnych pracownikow

Magda Nowy wpis

Jak oceniacie tą spółdzielnie ?

Karo Nowy wpis

Jestem zatrudniona w tej firmie jako sprzątaczka i jestem zadowolona Polecam

oli Nowy wpis

Nie wiem dlaczego takei porownaie, jezeli komus nie odpowiadaja warunki zatrudnienia to musi tam pracowac nikogo nikt nie trzyma na sile

Agent Ubezpieczeniowy

sam przebieg rekrutacji wyglądał następująco, a mianowicie: Firma z Kłodzka ogłaszała się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kędzierzynie - Koźlu na stanowisko strażnika ochrony mienia pobrałem skierowanie a praca była bodajże na posterunku na stoczni w Koźlu, rekrutacja przebiegała tyle że wypełniłem formularz osobowy, i jakieś dokumenty, potem czekałem na odpowiedź, jakieś dwa dni, po czym zadzwonił do mnie koordynator i poinformował mnie ze jestem przyjęty, przyjechałem jeszcze miałem szkolenie, akurat musiałem jeszcze badania zrobić i 2 maja 2009 roku zacząłem pracę i to była dniówka bodajże.rekrutacja ok

nie miałem żadnych pytań ze strony koordynatora, jedynie tylko od razu miałem przyjechać na szkolenie i zaczynałem pracę.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Kłodzko
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kłodzko
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
Toromistrz

Toromistrz – pracownik kolei czuwający nad technicznym stanem torów kolejowych na określonym odcinku.2

Toromistrz

POWIEM TAK NIEMA BIURKA NIEMA NIC TYLKO SYF I MALARIA NIEMA GRZEJNIKA WODY NO PROSTU SKANDAL A JAK PYTAM O COŚ NA miesiądz NIE ZROBIĘ PANU PORTIERNI BYDLAK JEDEN

szymon Ryszka

Ja NIESTETY NIE 16 GODZIN DOTEGO SOBOTY NIEDZIELE SKANDAL I TO ZA TAK MARNE PIENIĄDZE SPAĆ SIĘ NIEDA

maciej

pracowałem w tej firmie na terenie Kędzierzyna-Koźla, jako strażnik ochrony mienia dwukrotnie i bardzo sobie chwaliłem tą pracę, mimo krótkiego okresu, to praca nie była ciężka, wypłata zawsze na czas, same pozytywy i polecałbym tą firmę, ja z przyjemnością bym wrócił, w charakterze pracownika ochrony. pracę można pogodzić np. z nauką jak ktoś się uczy zaocznie, tak że mówię same pozytywy. Ja byłem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługowa Spółdzielnia Integracja w Kłodzku - Kłodzko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Usługowa Spółdzielnia Integracja w Kłodzku?

Kandydaci do pracy w Usługowa Spółdzielnia Integracja w Kłodzku napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Usługowa Spółdzielnia Integracja w Kłodzku
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Grunwaldzka 14
    57-300 Kłodzko