USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA " INTEGRACJA" W KŁODZKU

Kłodzko

Opinie o USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA " INTEGRACJA" W KŁODZKU

maciej 2014-02-13 23:17:12
pracowałem w tej firmie na terenie Kędzierzyna-Koźla, jako strażnik ochrony mienia dwukrotnie i bardzo sobie chwaliłem tą pracę, mimo krótkiego okresu, to praca nie była ciężka, wypłata zawsze na czas, same pozytywy i polecałbym tą firmę, ja z przyjemnością bym wrócił, w charakterze pracownika ochrony. pracę można pogodzić np. z nauką jak ktoś się uczy zaocznie, tak że mówię same pozytywy. Ja byłem zadowolony.
szymon Ryszka 2015-09-20 09:00:36
Ja NIESTETY NIE 16 GODZIN DOTEGO SOBOTY NIEDZIELE SKANDAL I TO ZA TAK MARNE PIENIĄDZE SPAĆ SIĘ NIEDA
Toromistrz 2015-09-24 03:12:19
POWIEM TAK NIEMA BIURKA NIEMA NIC TYLKO SYF I MALARIA NIEMA GRZEJNIKA WODY NO PROSTU SKANDAL A JAK PYTAM O COŚ NA miesiądz NIE ZROBIĘ PANU PORTIERNI BYDLAK JEDEN
Toromistrz 2015-09-24 03:16:39
Toromistrz – pracownik kolei czuwający nad technicznym stanem torów kolejowych na określonym odcinku.2
aa 2016-03-15 16:58:22
NIE POLECAM TEJ FIRMY.TU JEST JAK NA BIAŁORUSI I RZĄDZI SAM ON

ŁUKASZENKO !!!!!!!!!!!!!
oli 2016-04-23 18:16:02
Nie wiem dlaczego takei porownaie, jezeli komus nie odpowiadaja warunki zatrudnienia to musi tam pracowac nikogo nikt nie trzyma na sile
Zostaw swoją opinię o USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA " INTEGRACJA" W KŁODZKU - Kłodzko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA " INTEGRACJA" W KŁODZKU