Stollido Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stanisław Kulejewski

Kłodzko

Opinie o Stollido Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stanisław Kulejewski

bartek

Cześć. Chciałbym dowiedzieć się czegoś konkretnego od pracowników na temat tej firmy. Jakiś czas temu przeglądałem oferty od nich, głównie na lakierników i pomocników, wydawały się całkiem korzystne.

Zostaw opinię o Stollido Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stanisław Kulejewski - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stollido Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stanisław Kulejewski