Opinie o Roman Guguła Rgk.Meble w Chrząstowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Roman Guguła Rgk.Meble. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Roman Guguła Rgk.Meble o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roman Guguła Rgk.Meble w Chrząstowice

Kuchnia Nowy wpis

Pan zacząl po miesiącach opóźnień, nie skończył a teraz kto inny musi poprawiać i kończyć prace nad kuchnią. Bajera +5, wykonanie 1.

Badurki Nowy wpis

Bardzo Polecam tego Pana! Po raz kolejny stanął na wysokości zadania. W październiku 2020 roku Pan Roman stworzył dla nas piękną kuchnię. Niestety w wyniku pożaru cała kuchnia spłonęła. Pan Roman Pokazał nam jak wielkie ma serducho i stworzył dla nas drugą kuchnię. Jak dla mnie i mojej rodziny, to bardzo uczciwy człowiek, który tworzy piękne meble. stworzył również dla mnie szafę, która ma funkcję lustra, ściany i oczywiście szafy z pułkami oraz szufladami. Jest bardzo uczciwy i nie mogę na niego powiedzieć złego słowa. Co do komentarzy innych w sprawie niedotrzymanych terminów, uważam, że jeżeli człowiek jest staranny i wykonuje swoją pracę dobrze, oraz uczciwie, a nie fuszerkę, to właśnie stąd biorą się opóźnienia. Pan Roman tworzy meble krok po kroku, żeby później ktoś mu nie zarzucił, że coś jest źle wykonane. Polecam każdemu kto jest wyrozumiały i cierpliwy, bo uważam, że na prawdę warto poczekać, a efekt będzie zadowalający.

Ola Nowy wpis

Bardzo serdecznie polecam! Najlepsze meble, jakie mam - solidne, pięknie wykonane, wszystko według projektu i w terminie. Miłego dnia wszystkim!

Agnieszka Nowy wpis

Polecam w 100%. Efekt końcowy-rewelacja. Pan Roman bardzo ładnie zaprojektował nasza kuchnie i wykonal ją bardzo solidnie,zadbał o każdy szczegół. Rewelacja!!!

Firma Roman Guguła Rgk.Meble poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Łukasz

Ja jakie pytania przygotować się na rozmowie o prace ?

Zuzanna

Wiele na forum wypowiedzi pojawiło się na temat usług i produktów oferowanych przez firmę Guguła Roman RGK - MEBLE, niewiele natomiast o samej pracy w tym miejscu. Czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność w tym temacie? Czy w firmie jest na tyle dobrze, że warto aplikować? Napiszcie, jak pracuje Wam się w Guguła Roman RGK - MEBLE, jak przebiega komunikacja na linii pracownik-pracodawca, oraz czy polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Marti

Nigdy więcej!!! Pan Roman jest niesłowny, nie dotrzymuje terminów, nie odbiera telefonów przez ponad 2 tygodnie i nie oddzwania. Jakość wykonanych mebli dyskusyjna. Moje sugestie dla Guguła Roman RGK - MEBLE: Czas być uczciwą i rzetelną firmą, która nie zlewa klientów.

Zuzanna

Dzień dobry, to bardzo dobrze, że na forum dotyczącym tego jak pracuje się w firmie Guguła Roman RGK _ MEBLE znajduje się tyle opinii odnośnie jakości usług świadczonych przez firmę. Mnie jednak zastanawia w największej mierze sytuacja związana z warunkami zatrudnienia. Jak pracownicy MEBLE oceniają tego pracodawcę?

Sławek&Ania

Bardzo solidna praca i wykonanie. Zamawiając meble do kuchni dostaliśmy termin i był on wiarygodny. Balismy się gdyż ściany były bardzo krzywe ale pan Roman zapewnił że nawet nie będzie tego widać i po zakończeniu montażu wygląda to naprawdę bardzo fajnie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do wykonania. W między czasie zachciało się nam dodatkowych elementów i również nie było problemu z zamówieniem i wykonaniem że strony Pana Romana. Tak więc jak przy zamówieniu mebli powiedział że wszystko będzie dobrze i w terminie tak zrobił. Bardzo dziękujemy i naprawdę plecamy RGK Meble.

"zadowolony "

Nie polecam. Problemów nie bylo tylko w czasie zamawiania mebli ( na wymiar kuchennych) po miesiącu opóźnienia i nastempnych dwóch tygodniach montażu okazało się że tu jest szpada tam jest dziura blat jest źle przyciety np: przy piekarniku ,gdy powiedziałam że ma być to usunięte Panowie stwierdzili ze niedasie. Oczywiście w momencie gdy stwierdziłam że nie chce takich mebli na wymiar i ze maja je zabrać wtedy wszyski 90 procent można było bez problemu usunąć. Oczywiście wszystkie elementy dodatkowe które kupiliśmy jak na przykład dwie przedłużki, włącznik do Led były wybrane z wyższej lepszej półki (ocZywiście kupował je Pan Roman) przestały działać poprawnie po dwóch miesiacach. Nie polecam szkoda nerwow i kasy. Meble lepszej jakoscie można na wymiar kupić w np w Ikei i bez problow , nerwów

Zuzanna

Pracujesz w Guguła Roman RGK - MEBLE? Chętnie dowiemy się więcej o pracy na Twoim stanowisku. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę?

welon

z tego co wiem to można również skorzystać z takiej usługi, ale trzeba przy okazji chyba najpierw o to zapytać

kolo

Mimo złej opini ja polecam meble z firmy rgk meble bardzo solidna robota i termin dotrzymany .Myśle że złośliwi i niezadowoleni klienci trafiają się wszędzie i nie zawsze wynika to ze złego wykonania zlecenia.Pisze to z własnego doświadczenia bo sam mam firmę budowlaną.RGK Brawo

klient

zamawiając meble w firmie Rgk , nawet przez myśl nam nie przeszło że w ty miejscu będziemy musieli wystawić negatywny komentarz. Niestety bardzo zawiedliśmy się na tej firmie, to że P. Roman nie dotrzymuje terminu to jest NIC, chociaz jak komus zalezy na czasie to naprawdę nie polecamy. Źle zmontował nam "szafę" ( po przesunięciu drzwi góra się ładnie schodziła ale niestety dół już nie)po wielu telefonach i prośbach aby przyjechał i naprawił oraz obietnicach że będzie, niestety nie doczekaliśmy się na P.Romana. a z drobnych szczegółów to np zamiast drążka w szafie są półki , a łóżko też nie posiada wcześniej ustalonego elementu dekoracyjnego. dużo by jeszcze pisać. jeśli ktoś jednak po naszym wpisie podejmie ryzyko i zamówi meble w tej firmie to niech zwróci uwagę czy ma idealnie równe ściany i podłogi bo ów pan nie maskuje ewentualnie powstałych szpar.w całej tej naszej współpracy nie mamy zastrzeżeń do stołu i krzeseł (pomimo że czekaliśmy na nie bardzo długo) ale jak się okazuje nie są one robione przez firmę Rgk a tylko przez nią przywożone na miejsce do klienta. no cóż współpraca z tą firmą zapowiadała się dobrze ale niestety p. roman umie chyba tylko pięknie mówić i obiecywać bo śmiem twierdzić że na stolarce to zbyt dobrze to się nie zna. podsumowując jeśli ktoś ceni sobie spokój i dobrze wykonaną pracę niech szuka innej firmy.

klient 1

Dziekuje firmie Rgk Meble za kolejne , zadawlajace w 100% meble.Rada dopracujcie terminy a bedziecie bezkonkurencyjni,polecam

Kaśka - zadowolona klientka

Po raz kolejny jestem zadowolona z mebli wykonanych przez Firmę RGK Meble. Tym razem zamówiłam szafę, która tak jak wcześniejsze meble została zrobiona bardzo starannie i solidnie. Rekomenduję Firmę wszystkim, którzy cenią precyzję, dbałość o szczegóły, jakość oraz profesjonalne podejście do klienta. Zamówienie i montaż wykonane w terminie w miłej i życzliwiej atmosferze. Polecam i dziękuję.

?

Zgadzam sie z opinią klienta z rusocic , wykonane meble sa zgodne z poprzedzającym projektem , solidne .Bardzo miła obsługa w sklepie gdzie uzyskaliśmy odpowiedz na kazde pytanie oraz udzielono nam pomocy w aranzacji mebli , które wykonał profesjonalny projektant z którym współpracuja , dla mnie rewelacja jeżeli ktoś nie do końca wie czego chce ,polecam i pozdrawiam RGK MEBLE

klient-rusocice

Meble bardzo solidne ,mały problem z terminem realizacji ale warto było czekac bo efekt koncowy był fantastyczny,gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Roman Guguła Rgk.Meble - Chrząstowice

Roman Guguła Rgk.Meble