Jan-Dar Sp. Z o.o.

Opinie o Jan-Dar Sp. Z o.o.

Edyta

@Pracownikjeśli masz uwagi co do pracy konkretnego pracownika firmy, to takie informacje warto przesłać wewnętrznie i bezpośrednio do firmy. Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w firmie oraz jak oceniacie firmę jako pracodawcę, jednak nie jest to najlepsze miejsce na skupianie się na poszczególnych jej pracownikach.

Traktowanie pracownika tragiczne! "Manager regionu" to nieprofesjonalna baba wydzierająca się i obrażająca pracowników.! Sama nie robi nic całe dnie potrafi przesiadywać w biurze nie spojrząc nawet na sklep! Wymyśla chore "kary" dla pracowników. Wysokie plany na miesiąc, brak premii. A tylko wymagania - wiecej i wiecej. Firma podwyższa co kroć ceny, a potem się dziwią wszyscy, że spada sprzedaż. Lecz to przecież pracowników wina, nikogo więcej. Zero decenienia dla personelu tylko gonitwa "więcej i więcej" !! Nie polecam. A Prezesowi zarządu radzę popilnować Pani "Manager" , która tylko "siedzi" w telefonie i urządza sobie zakupy w czasie pracy. Zainteresowania stoiskiem nie ma wcale. - Przepraszam, jak jest okazja aby pokrzyczeć to wtedy jest zainteresowanie. Nie będę wspominać o telefonach w dniu wolnym od wyżej wymienionej osoby. Telefony z krzykiem i pretensjami.!!! Firma prosperuje dobrze lecz są tam ludzie i mam na względzie głownie Panią K. na nie właściwym miejscu.

praca dodatkowa

Witam, podjęłabym pracę w waszej firmie jako pracę dodatkową , ponieważ pracuję już na zasadzie umowy o pracę i chciałabym sobie dorobić. Czy istnieje taka szansa?

Państwu G nie odpowiadaja opinie i je usowaja

Zespół Grochola

Oczywiście, że usuwane są opinie, które zawierają wulgaryzmy, obraźliwe i nieprawdziwe informacje oraz takie, które są przejawem prześladowania w internecie tak zwanego cyberstalkingu. Wpisy takie usuwane są przez portal Go Work, jako niezgodne z regulaminem i prawem. Jako Zespół Grochola jesteśmy gotowi podjąć każdy temat, który nie rani i nie obraża nikogo. Wiele osób pisze anonimowo czując się tym samym bezkarnymi, nie rozwiązując jednak żadnej sprawy. Prosimy o kontakt osobisty, tak żeby móc wspólnie rozwiązać sytuacje, które tego wymagają.

Sprzedawca

Szybko i sprawnie. Telefon,rozmowa...jeśli cos by nie pasowało,to manager nie zapytał kiedy moge zacząć prace. Zaczęłam nastepnego dnia. Pracuje do dziś.

Ciekawisia

Witam ile zarabia pomocnik piekarza przez okres zlecenia a ile na normalnej umowie ? Jakie godziny pracy jakie zmiany

@Ciekawisia

Pomocnik piekarza to nie jedno stanowisko i nie jedna zmiana. Zapraszamy no rozmowę lub proszę przesłać CV. Wszystkie szczegóły ustalimy w czasie spotkania.

Piorun

Hej dziewczyny i co była ktoras na rozmowie z menagerka.......

Piorun

No to kiedyś się okaże czy jest tak ugodowa I dostępna do byłych pracownic..... dziewczyny no to dzieła zobaczcie czy tak będzie trzymam za was rece

Lg

No dobrze żeby się zgłosić do menagera ale ona niejest ugodowa osoba i nie jest lubiana na punktach.To czy ona wyslocha co się stało itd

@Lg

Drodzy Państwo. Rozważania na forum w kwestii powrotu do pracy nic nie zmienią. Pani Manager jest osobą profesjonalną i posiada kompetencje do podejmowania decyzji. Prosimy o kontakt i rozmowę, wtedy uzyskają Państwo wszelkie odpowiedzi i sytuacja się wyjaśni.

Piorun

Jestem waszym pracownikiem.Pisze w obronie tych dziewczyn co się zwolnily a chcą wrócić bo zwolnily się bo miały problem i załamanie a niewiedzialy z kim otym porozmawiać to pochopnie się zwolnily a teraz chcą wrócić. A sprawę ta by chcieli załatwić z prezesem i jego żona a nie z managerem który nieda szansy tylko skreśla. A co z tego co wiem i piszą ludzie to p.menager nie jest dobrym człowiekiem...... .

Lg

Do managera ja myślałam ze prezes i żona prezesa ma decydujący głos.Ale z ta menagerka nieda się pogadać.Panie prezesie to już wiadomo dlaczego się zwalniamy jak decyduje manager a nie szefostwo .

@Lg

Lg to nick. Nie wiemy kto do nas pisze i jakie były przyczyny odejścia. Osobami kompetentnymi pracującymi w terenie są Managerowie. Jeżeli chce Pani omówić swoje spostrzeżenia proszę o umówienie się na spotkanie przez biuro.

L
@Zespół Grochola

Mnie zatrudnił menager. Pracuje od kilku miesiecy,poznalam szefostwo. Jedynie fakt,ze nie wszędzie jest fajnie,ponieważ w każdym punkcie sa inni ludzie. Jestem zadowolona. Jeśli ktoś chce pracować,ma ambicje i rozumie wymagania pracodawcy to nie ma żadnych problemów. Jeśli ktoś uważa, ze panuje mobbing lub wyzysk to najwyraźniej nie nadaje się do takiej pracy. Nie każdy ma talent do sprzedaży. A sprzedaż to nie wszystko. Trzeba dbać o Wizerunek sklepu,jakość produktów i obsługę klienta...a to nic trudnego,wystarczy chcieć

Lg

Czy w sprawie porzucenia pracy bo miało się problem a nie pogadalo się z managerem a chce się wrócić do pracy kto ma decydujący głos szef czy manager do kogo się udać?

@Lg

Decyzja należy do Managera.

Zaufana

Witam.Mam pytanie czy można do was wrócić do pracy.Pracowałam u was krótko ale nie odpowiadały mi godziny pracy.Bardzo bym chciała wrócić ale na inny sklep.Czy jest taka szansa.

@Zaufana

Jeśli się Pani do nas zgłosi rozważymy tą propozycję.

Zaufana
@Zespół Grochola

Na pewno sie zglosze mam przyjechać czy telefonicznie.

Zespół Grochola

W skład Zespołu Grochola: Prezes Zarządu Główny Technolog Kierownik Zakładu Specjalista ds. HACCP Manager Regionu Oczywiście nie wszyscy są na miejscu, każdy z nas ma swoje zadania. Jednak konsultujemy się z osobami będącymi w Zespole Grochola według zakresu wiedzy i kompetencji poruszanych tematów.

@Zespół Grochola

Jasne wiecie co Zespole probujecie sie wybielic ale i tak wam sie nie uda ludzie ktorzy pracuja albo juz odeszlu od Was maja swoje zdanie na ten zaklamany zespol.

Zespół Grochola

Rozmawialiśmy dziś o Pani sytuacji w Zespole. Jest nam niezmiernie przykro, że nie może się Pani pogodzić z rozejściem naszych dróg. Skoro jak Pani pisze, Koleżanki zostały to znaczy, że jednak nie jest tak strasznie. Szczególnie, że nastąpił wzrost wynagrodzeń. Praca jest wymagająca i nikt tego nie kryje. Sprzedaż dziś to sztuka, nie tylko stanie za ladą i podawanie towaru. Życzymy Pani sukcesów zawodowych.

Fgf
@Zespół Grochola

Boże co za kłamstwa, rozmawialiśmy z zespołem. Ha ha ha ha ha ha Chyba grochola i jego żona to jest zespół Zespół wspaniały

@Zespół Grochola

" Szczególnie, że nastąpił wzrost wynagrodzeń" ale wzrost dla rządzących ? Czy juz szukacie głupich do pracy na święta a później mandat mandat i pensje znow wroci do tej co teraz smieszne sa te podwyzki ktorych nie widać ale milo ze pamiętacie w ogole o pracownikach i piszesz tu kierownik o wzroście czekamy :D

@....

Drodzy Bib, Lg i ..., Lubimy odpisywać na posty ze słowem kłamstwa. Cóż to wasze opinie, do których macie prawo. Jak zostało to podkreślone nasi byli i obecni pracownicy mają wyrobioną opinię na temat Zespołu Grochola tak jak i na temat osób wchodzących w jego skład. Znamy opinie na temat swój i zakładu, wielokrotnie słyszeliśmy je kiedy myśleliście, że nikt nie słyszy. Łatwo obrażać ludzi za ich plecami, tak jak łatwo patrzeć im w oczy i udawać sympatię. Brak szczerości w stosunku do przełożonych to nie problem Naszej Firmy. To standard w większości firm na całym świecie, w stosunku do każdego przełożonego, który oczekuje zaangażowania i dokładności w pracy oraz sumienności wykonania obowiązków. Wiemy to, tak jak i Wy. Co do mandatów. Kary porządkowe są za rażące uchybienia nie za błahostki. Wpis o podwyżkach wynagrodzeń dotyczył sklepów. Osób do pracy na święta nie potrzebujemy. Potrzebujemy ludzi do pracy na stałe, rozszerzyliśmy asortyment i otwieramy nowe sklepy. Takie działania wymagają zwiększenia zatrudnienia. Jak zapewne wiedzą nasi pracownicy, pracy w piekarni mamy coraz więcej, jednak nie każdy nadaje się do ciężkiej pracy. Nie uznajemy pomówień i obrażania, zwłaszcza anonimowego atakowania osób. Osoby kryjące się za nickami nie są wcale tak odważne i nienamierzalne jak im się wydaje. To forum ma za zadanie wymianę konstruktywnych opinii. Przepraszam jeśli dzisiaj kogoś rozczaruje poza Panią o nicku .... oczywiście, która widziała widocznie jak odpisywałem na posty w biurze. Życzę Wszystkim Paniom miłego wieczoru. Pozdrawiam Kierownik Zakładu.

@Zespół Grochola

Kary porządkowe czyli w jakiej maksymalnej wysokości mogą być dawane ? Czy kodeks pracy nie mówi nam o tym ze kara porządkowa może wynieść 1/10 wynagrodzenia . Czyli wnioskując ze jak ktoś w firmie dostaje 500 zl to wysoko zarabia śmiech na sali bo teraz każdy tu pisze jaka jest tam prawda a Ty kierownik tylko się ośmieszasz odpisując ze tak ładnie wszystko wygląda .

@....

Co do kary porządkowej oczywiście zgadzamy się, są jednak jeszcze inne możliwości kar dyscyplinarnych, które przewiduje kodeks pracy za przewinienia pracownika. Jednak nie stosujemy, żadnej, która nie jest konieczna. Co do śmiechu mam swoje zdanie ;) wystarczy, że odwrócę się plecami do rozmówcy i wiem, że się uśmiecha. Podążając tym tokiem rozumowania mamy samych zdrowych pracowników. Niestety zdrowie i odwaga nie zawsze są wprost proporcjonalne. Tak jak wykonywanie pracy, nie zawsze oznacza staranne i sumienne jej wykonanie. To pracodawcy odpowiadają przed kontrahentami, a pracownicy przed pracodawcami. Dlatego płaca podzielona jest na podstawę i premię. Jeżeli moja wypowiedź jest zbyt mało wyczerpująca zapraszam jutro do biura wszystko sobie wyjaśnimy jak zawsze.

.......
@Zespół Grochola

Jestem w szoku co ty (usunięte przez administratora).piszesz groszek Proszę usiądź wygodnie i przeczytaj to sobie co ty piszesz ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

.......
@Zespół Grochola

(usunięte przez administratora) przeczytaj to co napisałeś proszę i się zastanów ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Jesteś żałosny

Zespół Grochola

Cytując Nasz wpis z 3.10.2016r. Poszukujemy intensywnie ludzi do pracy. Dlaczego? 1. Otwieramy nowe sklepy. 2. Zwiększamy produkcję. 3. Poszerzamy asortyment, wprowadzamy nowe ciasta oraz produkty piekarnicze. Bez nowych ludzi ciężko jest realizować cele, które sobie stawiamy. Niepokojący to fakt może być dla konkurencji. Zachęcamy wszystkich chętnych do aplikowania we właściwych lokalizacjach. Jednocześnie uprzedzamy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pewnie nie wyrobily planu dlatego Prezesowa je zwolnila powaznie bym sie zastanowila nad pojsciem do nich do pracy rotacja jest ogromna i to nie jest na pewno zwiazane z tym co zaklamany zespol pisze.

Zespół Grochola

Oczywiście podzielam Pani obawę, jednak nie można zwolnić kogoś ze sklepu, który dopiero ma się otworzyć, nie można wykonać planu sprzedaży jeżeli sklep jest przed otwarciem. Przykro nam, że Pani nie podołała naszym oczekiwaniom i musiała odejść. Wierzymy, że jest Pani z tego powodu zadowolona, tak jak My. Niestety domeną byłych pracowników jest pisanie negatywnych opinii. Podkreślamy, że każda opinia jest dla nas ważna.

Vv
@Zespół Grochola

A zupa była nie słona. ....

Zespół Grochola

Jeżeli chodzi o oferty pracy. Dynamiczny Rozwój powoduje wzrost miejsc pracy. Potrzebujemy wsparcia profesjonalistów oraz osób chcących nauczyć się zawodu. Chętnych prosimy o wysyłanie CV oraz aplikowanie na wybrane stanowiska. Mamy wielu chętnych dlatego proces rekrutacji jest rozłożony w czasie.

inforaf

Witam. Kilka słów. Wiem że na forum jest dużo różnych opinii, ale dla porównania przedstawię pracę jaką wykonywałem przez ostatnie parę lat: kurier. Wypłata 2100netto za minimum 12h na dobę. Fajnie? to dla tych co krytykują wszystko dookoła... Mam już za sobą okres młodzieńczy i jestem już panem w ustatkowanym wieku dlatego szukałem długo pracy dla mnie, co ciekawe odnalazłem w tej firmie. Lubię jeździć, lubię ludzi, lubię sam sobie zorganizować robotę logistycznie i czasowo a co ważne wszystko to przyspiesza moją pracę oraz zadowolenie mojego pracodawcy, on mi płaci nie najgorzej a ja jestem zadowolony i skory do współpracy. Krótko i zwięźle: chcesz pracować nie ma sprawy. Kierowca wstaje o 2.30 jedzie do pracy na 3.45, potem załadunek, wyjazd na kilka sklepów, powrót, ponowny załadunek i znowu kilka do kilkunastu sklepów. Powrót do bazy 13, 14. I tyle.

....

No dobrze każdy zarabia na tyle ile zasługuje ale jezeli pracownik z dlugi stażem wykonuje sumiennie swoja prace na danym stanowisku dostaje mniej niz pracownik ktory jest nowy to troche nie jest sprawiedliwe bo chyba kazdy powinien zaczynać od równej stawki i wykazywać sie i dopiero osiągać większe stawki

Zespół Grochola

Szansa na zatrudnienie w Bydgoszczy istnieje. Jest tylko jeden warunek, potrzebujemy mieć kontakt wysłany przez aplikację na wybrane stanowisko lub CV na adres wskazany w biuro@jan-dar.pl . Po rozmowie kwalifikacyjnej wszystko się rozstrzygnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan-Dar Sp. Z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jan-Dar Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jan-Dar Sp. Z o.o.