Jan-Dar Sp. Z o.o.

Opinie o Jan-Dar Sp. Z o.o.

Mareczek

Co wy wygadujecie tutaj najwazniejsza jest umowa o prace a nie jakies chore zlecenie . Na zleceniu wolnego nie mozecie wziasc bo wam za to nie zaplaca. A obcinaja pensje na kazdym kroku wystarczy ze komus brakuje i macie premie na minusie a nadgodziny hmmm pracujesz ale nic za to nie masz

Zespół Grochola

To prawda, że na zleceniu nie ma nadgodzin. Na zleceniu płaci się za każdą przepracowaną godzinę. Jeżeli ktoś nie może przyjść do pracy to nie przychodzi na tym to polega. Nie ma za co obciąć pensji skoro kogoś nie ma w pracy, nie pracujemy na akord. Bardzo proszę o wpisy zgodne z faktami. Skoro Pan Mareczek ma złe doświadczenia z innej firmy proszę ich nie przekładać na NAS.

Mareczek
@Zespół Grochola

Doswiadczenie takiego traktowania mam z waszej firmy.

@Mareczek

Mareczek nie przypominam sobie takiego zdarzenia, ani osoby, która nie miała zapłacone za swoją pracę. Za ciężką pracę doceniamy naszych pracowników finansowo oraz dodatkowymi bonusami.

fik
@Zespół Grochola

ty,zespół Grochola zmień nazwe na zesół ale jakiś ciężko nieuleczalnej głupoty.To co wypisujesz toż to same brednie

@fik

Napisanie, że wszystko to brednie nie jest racjonalne. Łatwo kogoś obrażać i mówić, że wszystko jest złe. Po za tym co do słowa zesół nie rozumiem genezy tego słowa. Zapraszam na rozmowę, na pewno wyjaśnimy sobie Pana wątpliwości.

Zespół Grochola

Awans i wzrost stawki jest w Pana rękach. Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.

Katafiasz
@Zespół Grochola

ale tam dam nie drencza ludzi i ich nie wyzywaja w piekarni bo jak jest nowwy to mowia ze jest tak styrany

....

tylko kto dostal w tej firmie premie chyba ten co głęboko trzyma paluszek szkoda ze wypisywane sa takie brednie na temat pensji i premii skoro sa osoby ktore nawet zarabiaja najniższa krajowa

@....

Pan lub Pani .... niestety, psuje atmosferę dialogu informacjami niezgodnymi z faktami. Jeżeli ktokolwiek pofatyguje się na rozmowę kwalifikacyjną przekona się, że kwoty za przepracowany pełny miesiąc znacznie przekraczają najniższą krajową. Jak wspominałem wcześniej prowadzimy aktualnie nabór.

Zespół Grochola

Może być zdecydowanie więcej. Wszystko zależy od predyspozycji oraz zajmowanego stanowiska.

Sprzedawca

Szybko i sprawnie. Telefon,rozmowa...jeśli cos by nie pasowało,to manager nie zapytał kiedy moge zacząć prace. Zaczęłam nastepnego dnia. Pracuje do dziś.

Zespół Grochola

Pensja uzależniona jest od stanowiska oraz umiejętności indywidualnych pracownika. Wysokość wynagrodzenia możemy omówić w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapewniam jednak, że najniższe pensje przekraczają 2000zł brutto. Oczywiście wyspecjalizowani pracownicy zarabiają znacznie więcej.

Zespół Grochola

W odpowiedzi na znak zapytania przy wypłacie na czas. Oczywiście wszystkie wypłaty są wypłacane terminowo. Obecnie ze względu na okres urlopowy poszukujemy pracowników niewykwalifikowanych na różne stanowiska.

Premie ? To Ty chyba masz na minus

@....

Premia jest nieodłącznym składnikiem pensji. Każdy pracownik ją otrzymuje, jeżeli wykonuje należycie swoje obowiązki. W przypadku kiedy Pan lub Pani .... narusza obowiązujące zasady i przepisy oraz nie dopełnia obowiązków traci część premii. Takie zasady obowiązują w każdej firmie i są zgodne z obowiązującym prawem. U nas utrata premii zdarza się jednak bardzo rzadko.

alll
@Zespół Grochola

" W przypadku kiedy Pan lub Pani .... narusza obowiązujące zasady i przepisy oraz nie dopełnia obowiązków traci część premii ...." Czyli dostaje tzw mandaty i to jest ta wielka premia na minus :)

mik

Jednka macie racje, że takie sytuacje nie powinny nie miec miejsca wogole. Po to są pracwnicy zeby na bierzaco sprawdzac swiezosć produktow

Jan-Dar

Dziękujemy za informację. Oczywiście sprawdzimy obieg asortymentu od momentu produkcji do wydania na sklep. Jednocześnie zapewniamy o wysokiej jakości i świeżości naszych produktów, które na bieżąco w dniu produkcji wysyłane są do sklepów. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że personel zatrudniony w naszych sklepach jest przeszkolony i działa w sposób profesjonalny, dbając o satysfakcję klientów. Ze wspomniane przez Pana zdarzenia wyciągniemy wnioski, aby nie dopuścić więcej do takiej sytuacji.

niunia
@Jan-Dar

masakra

cvx

@joanna owszem ejst rektuacja na przyklad na stanwosiko magazyniera/ kierowcy kat. B w Pruszczu Gdanskim wymagane jest m.in. prawo jazdy kat "B" , uprawnienia do obsługi wózka widłowego zasilanego gazem

bez rekrutacji jestes przyjeta

Pozdro dla pieczeniowki

joanna

jej serio poziom tych komentarzy jest delikatnie mówiąc daleki od ideału..niby tak wam źle w firmie ale konkretnie to nie wiem dlaczego..no i nadal tam pracujecie więc chyba da się wytrzymać

@joanna

z kim z czym da sie wytrzymać ? Z dnia na dzien coraz lepsze maja pomysly :) Gratuluje wielkiego zaangażowania na swieta i powodzenia

Dora

Zgdza sie teraz jest okropnie gdzie sa dziewczyny ktore jeszcze do nie dawna pracowaly z nimi mozna bylo wszystko zalatwic zostala tylko Pani (usunięte przez administratora)z ktora jeszcze cokolwiek mozna zalatwic.

Eeee

Oj jak wielmoznych wkurza ze ktos pisze prawde..... ale po to jest ta strona aby moc napisac prawde co tam naprawde sie dzieje.

Sebol

Tak samo jak mozna poznać ze te wypowiedzi nalezą do naszego byłego dyrka złodzieja m.w pseudo. Napinacz i żebrak ;)

Zgadza sie Hana w bardzo prosty sposob mozna rozpoznac ze te odpowiedzi naleza do NICH nigdy sie nie zmienia i zawsze beda tak traktowac swoich pracownikow.

Nie pisz tak bo ktos pomysli że to naprawdę prawda hi, hi, hi i ktos w to wszystko uwiezy

Ja;)

Ci, którzy zasługują na słowa pochwały i podziękowania słyszą to często, a statyści.... Beach Please .... Skoro nie słyszałaś/les to znaczy ze do niczego sie nie nadajesz....

Zebyscie wy tak zawsze potrafili mowic o pracownikach a to tylko znowu na pokaz .......

Zostaw merytoryczną opinię o Jan-Dar Sp. Z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jan-Dar Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jan-Dar Sp. Z o.o.