RADOS S.C. Ociesa Łukasz, Ołowniak Radosław

Starachowice

Opinie o RADOS S.C. Ociesa Łukasz, Ołowniak Radosław

JAK 2014-06-05 11:57
Niestety, bardzo negatywna opinia. Po wymianie szyby lalo sie do srodka. Uwalali tapicerke jakims smarem. Polamali kratke podszybia. Ci kolesie to zbieranina bezrobotnych.
renata 2014-11-04 09:50
Bardzo porządna firma.Szybko profesjonalnie wymienili szybę bardzo miła obsługa,oby więcej takich firm.
rad 2014-12-20 23:43
Super firma. Szybko profesjonalnie i milo.POLECAM !!!!!!!
klient 2016-04-26 19:57
Jak najbardziej polecam firmę, usługa wykonana szybko i w pełni fachowo.
Malgorzata i Tomasz 2017-04-19 10:30
Fatalny service!! W Cayenne polamali mi elementy od pasow bezpieczenstwa, oczywiscie nikt nic nie powiedzial, Mercedes wycieli tylnia szybe bez naszej zgody!!! Polozyli porysowana folie, kiedy to odkrylismy uslyszelismy ze i tak nie bedzie widac w lusterku, szyba boczna przesunieta na prowadnicach ze wialo jak cholera a P. Monika podczas rozmowy z mezem zasugerowala zeby skasowac nas wiecej, niestety, telefon przebijal!! Buta, arogancja, chamstwo i fatalne podejscie do klienta
Kasia 2017-05-24 12:34
Jak najbardziej polecam, szybko, sprawnie i bez żadnych kłopotów
Michał 2017-08-02 09:07
Ku przestrodze Żebyście nie byli tak rozczarowani jak Ja!!
Przy wymianie szyby Panowie uszkodzili lakier a po 24 godzinach zaczęły odpada uszczelki od Szyby Czołowej. NIE POLECAM!!
Zostaw swoją opinię o RADOS S.C. Ociesa Łukasz, Ołowniak Radosław - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RADOS S.C. Ociesa Łukasz, Ołowniak Radosław