Opinie o A.A. Herberg. Agnieszka Herberg w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy A.A. Herberg. Agnieszka Herberg. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.A. Herberg. Agnieszka Herberg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.A. Herberg. Agnieszka Herberg w Łódź

Jak w A.A. Herberg. Agnieszka Herberg wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Agnieszka Herberg Nowy wpis

Adekwatne i niezbędne do stanowiska . Zapraszam do kontaktu osobistego wszystko wyjaśnię dokładnie , ul. Dąbrowskiego 91, 93-202 Łódź. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Herberg

Małgorzata

Bardzo polecam biuro Pani Agnieszki pomogła przejść przez pasmo kruczków prawnych profesjonalna pomoc miała dla mnie czas cierpliwość a sprawa którą dla mnie prowadziła skończyła się dobrze.Bardzo dziękuję Pani Agnieszko.

@Małgorzata

Dziękuję bardzo. Służę pomocą jeżelii jeszcze zajdzie potrzeba, pozdrawiam Agnieszka Herberg

Agnieszka Herberg

Przekażemy osobie sprzątającej uwagi. Co do obsługi , trudno wszystkich zadowolić, zwłaszcza tych piszących opinie na zawołanie z różnych kont . Jeżeli ma Pan uwagi merytoryczne , zapraszam do biura w celu ich wyjaśnienia i skonkretyzowania swoich uwag. Anonimowa uwaga , powtórzona już dzisiaj drugi raz. Pozdrawiam.

Anna W

Zdecydowanie polecam Biuro Nieruchomości Herberg. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Mieszkam za granicą i mogłam liczyć na ogromna pomoc Pani Klaudii ( Pośredniczka nieruchomości)- podpisałyśmy upoważnienie notarialne i Pani Klaudia zajęła się wszystkimi formalnościami i na bieżąco informowała mnie o przebiegu transakcji. Jestem bardzo zadowolona i z przekonaniem polecam Państwu usługi Biura Nieruchomości Herberg.

Agnieszka Herberg

A z jakiego powodu wprowadza Pan klientów w błąd odnośne mojego wykształcenia i praktyki. Wszystkie moje dyplomy potwierdzające wykształcenie są wystawione w firmie. Można je też potwierdzić na uczelniach. MOże nie mieć pan do mnie sympatii ale należy trzymać się prawdy a nie okłamywać ludzi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie A.A. Herberg. Agnieszka Herberg? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
JS

Ciekawa jestem czy ktoś kupił nieruchomość w Jedliczu B za 250 tys zł bez problemów? Jeśli biuro sprzedało to może panią Agnieszkę ruszy sumienie i odda mi 4000 zł kaucji blokujasej bezzwrotnej

@JS

Witam . Tak , wspomniana przez Panią nieruchomość została już sprzedana , choć z istotnym opóźnieniem wynikającym ze wstrzymania przez Panią procedury sprzedaży przez ponad miesiąc, co w okresie pandemii było zwyczajnym utrudnieniem dla właścicieli mieszkających za granica Polski. Co do zwrotu kaucji bezzwortnej blokującej , sprawa została załatwiona zgodnie z przekazanymi już wcześniej Pani informacjami oraz Pani pełnomocnikowi i warunkami na jakie się wówczas zgodziła. Decydując sie na zakup nieruchomości warto sprawdzić zdolność kredytową , źródło jej finansowania oraz przede wszystkim mieć również na uwadze interes sprzedającego , który przez zblokowanie przez Panią sprzedaży na tak długi okres ponosi straty. Pozdrawiam Agnieszka Herberg

JS
@Agnieszka Herberg

Witam Dlaczego twierdzi Pani ze blokowałam sprzedaż przez ponad miesiąc, skoro nie miała Pani dokumentów, na podstawie których można by było podpisać umowę? Kiedy dotarło pełnomocnictwo w oryginale z klauzulą" apostile", chyba jeszcze trwało to kilka tygodni po mojej rezygnacji? A wypis z Wydziału Gruntów i Lasów Państwowych? Pani Agnieszko nie do końca napisała Pani prawdę, przypisując mi całą winę. Jak Pani wie to jeszcze nie koniec . (Nie musi Pani odpowiadać tutaj na ten wpis). Pozdrawiam JS

@JS

Witam dokumenty były gotowe w dniu kiedy zaprosiliśmy do podpisania umowy przedwstępnej, jednak Pani zwlekała i zmieniała daty spotkania. ostatecznie tak aby na koniec powiedzieć ze nie ma p\ani zdolności kredytowej , bo nie sprawdziła jej Pani przed rezerwacją nieruchomości , nam mówiąc co innego. Oczywiście może Pani na mnie wylewać wiadro pomyj bo tego nie jestem w stanie zatrzymać, nie wiem co kryje sie pod hasłem - to jeszcze nie koniec. Mam nadziej że coś zgodnego w prawem. Zawsze jestem gotowa aby przedstawić dokumenty w tej sprawie. Pani pełnomocnikowi wyjaśniłam sytuację pisemnie jak juz wczesniej wspominałam . Agnieszka Herberg

Anna W.

@Anna W.

Dziękujemy Pani Aniu za opinie, również za cudowne kartki i kosze słodkości. Życzymy zdrowia i powodzenia . Pozdrawiam Agnieszka Herberg

Bożena

Proszę zastanówcie się, jeżeli chcecie zamienić, kupić lub sprzedać mieszkanie, lub cokolwiek. Podpisują umowy z ceną korzystną dla klienta i na wyłączność, a potem jak się nie sprzedaję długi czas, chcą niekorzystnej obniżki. O co im chodzi ? W ilości sprzedaży. Po taniości szybko sprzedadzą i dużo. A klienta mają w d.. A jak nie zgodzisz się obniżyć ceny to mają Cię w d..

@Bożena

Czy próbowałaś rozmawiać na ten temat z kimś z firmy? Może przedstawienie swoich obiekcji przyniosłoby oczekiwane rezultaty? Jestem ciekaw czy ostatecznie zgodziłaś się na obniżenie ceny, daj znać jak to wszystko się zakończyło!

@Andrzej

Dzień dobry. Dziękuję za Pana wpis jak również za pozostałych. Bardzo cenne pytanie. Wiec odpowiem - NIE . Żadna w opisujących tu Pań swoich sytuacji nie zgodziła się na obniżenie ceny . Choć proponowana przez nas cena w obu przypadkach była realna w skali tego, co dzieje się na rynku. Żadna z Pań nie chciała nawet słyszeć o zmianie ceny. Niestety tak dzieje się często, że klienci trzymają ceny sztywne sądząc że się uda i nie słuchając oceny doświadczonych osób w realiach rynku. Ceny sa zwykle sumą tego co muszą " załatwić:: z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży i dlatego odbiegają od realiów. Obie Panie zawarły umowy , w których były określone jasno zasady - nasze obowiązki i nasze wynagrodzenie. Brak efektów wynikał wyłącznie z zaporowej ceny i braku chęci podejścia do jakichkolwiek negocjacji. Biuro pobiera wynagrodzenie za wykonane czynności, zresztą jak każde biura. Nie jesteśmy wyjątkiem . Na rynku działamy od 2009roku , wiec mamy dobre rozeznanie w rynku co najmniej łódzkim oczywiście zapewniamy fachowe doradztwo prawne , kredyty. Oczywiście nie wszyscy będą zadowoleni, zwłaszcza kiedy trzeba pośrednikowi zapłacić . Gdybyśmy nie szanowali klienta lub oszukiwali, dawno już nie byłoby nas na rynku . Zapraszam do kontaktu lu skorzystania z naszych usług tak dla skonfrontowania dokonywanych tu wpisów . Pozdrawiam Agnieszka Herberg

@Bożena

Witam, Nie chodzi nam o sprzedaż "po taniości", nie chcemy też obniżki ceny nieruchomości - ostatecznie prowizja biura jest najczęściej wyrażona w procencie od ceny sprzedaży, więc nie leży to w interesie biura. Sugerujemy obniżenie ceny , kiedy przy konkretnej ceny brak jest odzewu ze strony kupujących . Zwłaszcza , że nieruchomość przyjmowana do sprzedaży ofertowana jest w pełni - na płatnych i niepłatnych portalach czasopismach portalach społecznościowych a co najważniejsze klientom kupującym biura, którzy oczekują na oferty nieruchomości. Miała Pani przekazywane informacje co dzieje się z ofertą i braku zainteresowania, dlatego sugerowaliśmy obniżenie ceny znając realia rynku . Cena musi uwzględniać nie tylko potrzebę sprzedającego ale również to co dzieje się na rynku nieruchomości . POzdrawiam Agnieszka Herberg

Aneta

Witam. Podpisujesz umowę, że sprzedaż z dobrej cenie. A po trzech miesiącach okazuje się, że się nie da, chcą, abyś obniżył cenę i to dużo. Nie dzwonią wcale, a kiedy się skończy umowa, to proszę płacić, bo były koszty. Ściema ta firma. Umowa jest niekorzystna dla klienta. Chce się płakać. Jeśli Państwo zdecydujecie się na tę firmę. To uważajcie!!!! Ściemniają po to, by wyciągnąć pieniądze a mieszkanie jak nie sprzedane tak niesprzedane.

@Aneta

Witam . Przykro nam , że sprzedaż nie doszła do skutku. Jednak powodem była cena, której zmianę sugerowaliśmy już po dwóch tygodniach kiedy nie było odzewu od kupujących , brak przygotowania mieszkania do sprzedaży a przede wszystkim brak możliwości okazania klientom mieszkania ponieważ albo nie odbierała Pani telefonu albo nie pasował termin na spotkanie z oglądającymi. No cóż mieszkania nie da się sprzedać przez internet i odebrać w paczkomacie :) Biuro ponosi koszty ofertowania nieruchomości których zasady zapłaty określała podpisana przez Panią umowa , wcześniej przeczytana przez Panią i omawiana. . Pozdrawiam Agnieszka Herberg

Tomasz

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników firmy żeby mogli dzielić się opinią o pracy.

Odradzam. Dopóki nie było podpisanej umowy to wszystko było ok. Potem pytanie czy ma być faktura czy bez a będzie taniej.

odradzam

Przez trzy dni usiłowałam dodzwonić się do biura dzwoniąc na wszystkie 5 numerów podawanych w ogłoszeniu. Nikt nie odpowiedział. Napisałam sms-a, jak również wysłałam wiadomość na portalu na którym się ogłaszają. Później przeczytałam te opinie. Może to i dobrze, że z nikim nie udało mi się skontaktować. Kupno mieszkania to zbyt poważna sprawa aby korzystać z pośrednictwa biura, które wykazuje się kompletnym brakiem nawet minimum profesjonalizmu.

zażenowana

Zdecydowanie ODRADZAM!! Z tak nieuprzejmą obsługą dawno się nie spotkałam. Pani z którą rozmawiałam przez telefon była niesamowicie roszczeniowa, najchętniej chciałby abym sama znalazła ofertę i jedynie ją poinformowała o moim wyborze, sama wszystko załatwiła, a Ona zgarnęła 2,5% prowizji, która swoją drogą jest wyjątkowo wysoka, tym bardziej na tak żenująco niski poziom usług! Zero zaangażowania, pomocy i przede wszystkim jakiegokolwiek profesjonalizmu. Firmę Herbeg szczerze odradzam!

dzwoniąca

Oszuści. Biuro wystawia oferty za ceny najniższe na rynku, bez zdjęć, czyli fikcyjne, zeby sciagnac klienta, po czym odbierajac telefon wszystkie sa zawsze nieaktualne (niewazne ze ogloszenie zostalo dodane kilka minut wczesniej) i oferują inne, dużo droższe. Tłumaczą, że system ich wariuje i sam dodaje stare ogłoszenia... ehhh...

darek

biuro nie zna swojej ofert chce oszukać potencjalnych klientów zarówno na stronie biura jaki na stronie gratki dom nieruchomość na Morcinka w łodzi kosztuje 163 tys pani w umowie wpisuje 169 tys do tego inaczej rozmawiają o prowizji a inaczej wpisują w umowę nie polecam

Zniesmaczona

Nie polecam. Panie odbierają telefony kiedy mają ochotę. Biuro pobiera bardzo wysoką prowizję od sprzedaży. W innych biurach połowa kasy przed finalizacją transakcji reszta po. Tutaj cała kasa z góry płatna. Odradzam.

M

RÓWNIEŻ ODRADZAM.

Lupo

Zwierzyniec nie biuro. Psów pelno lata jak w zoo. Szczerze odradzam. Pazerni na kasę nic więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o A.A. Herberg. Agnieszka Herberg - Łódź

A.A. Herberg. Agnieszka Herberg
1.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Gen. Jarosława Dąbrowskiego 91
    93-202 Łódź