F.U.H. Elpro Serwis

Katowice

Opinie o F.U.H. Elpro Serwis

klient 2016-09-07 15:33
Odradzam korzystania z usług tej firmy,'' naprawa ''polega na dojeździe do klienta, skasowaniu 90 zł i informacji po kilku dniach , że cześć do urządzenia jest taka droga , że nie opłaca się naprawiać!!!!!!! FIRMA ZARABIA NA DOJAZDACH A NIE NA NAPRAWACH !
Kasia 2016-09-20 10:34
Zgadzam się - za dojazd kasuja teraz 190 zl, za to, żeby podjechał facet - powiedział dokładnie to samo co zgłosiłam (wymiana ramy wsadowej jest potrzebna) nie rozkreca pralki - tylko na nia patrzy... informacji ze podroze "technikow" sa płatne nie ma..
Marcin 2017-09-20 13:48
Serwis - tragedia! Nie mają prawa używać słowa SERWIS! To w ich przypadku uwłacza temu słowu. Nie mają pojęcia o naprawach. Przysyłają serwisantów z łapanki. Na nie jest w stanie nic powiedzieć, na wszystko się dziwi. Jak mu powiedziałem, że te objawy są opisane szeroko w Internecie to się jeszcze bardziej zdziwił. Zostawił sprzęt bardziej uszkodzony niż przed jego wizytą i jeszcze zażądał zapłaty za wizytę!!! Koszmar.
Zostaw swoją opinię o F.U.H. Elpro Serwis - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H. Elpro Serwis