Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Kombajnista...

Panowie po ilu górników chodzi do przodka? 5 plus 2 do żelaza czy 6 do wszystkiego? Noi czy to prawda ze maja być wolne weekendy???

grp 2
@Kombajnista...

Sześciu górników chodzi do przodka do wszystkiego, jak dobrze pójdzie. Ponieważ często się zdarza że na fedrunku nawet tylu nie ma. ..

Ben

Jednak od listopada wolne weekendy !! Huuraaaaaa

aaa

PANOWIE CO USTALONO NA WCZORAJSZYCH ROZMOWACH?

@aaa

Jakie negocjacje? Związki nie negocjują tylko słuchają prezesa i mu przytakują.

Kolo
@aaa

Nic nowego premia wruci wtedy jak będzie wykonany w 100% plan Od poniedziałku do piątku będzie tylko pracował dyżur powieszni i Dół W sobotę i niedzielę idzie będzie przychodził za 100% dniówki Takie to mamy układy na PG

Kolega

Wczoraj po długiej chorobie zmarł nasz kolega Krzysiek Wieczny odpoczynek radz mu dać Panie Spoczywaj kolego w Pokoju

Odszedł na "Wieczną Szychte".Współczucia dla Rodziny [*]

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

Leszno
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Gumiok

Huraaaa wreszcie będą wolne weekendy !!

dołowy
@Gumiok

no ale i mniejsza kasa będzie

Gruby
@Gumiok

Skąd ta informacja? Od kiedy tak ma być?

Ikor
@Gruby

Idź do związków to ci powiedza . Ja dzis bylen i wszystko wiem

@Gruby

Związki mu bajki naopowiadały :D takie same że wraca premia.

Mieczysław
@Gumiok

Już zmiana decyzji tylko nieliczni od poniedziałku do piątku reszta a normalnie ehh bez premi bez wolnych weekendów a wypowiedzeń coraz więcej

Ślusarz
@Grzes

Gdzieś był jak tych paniczów w starej chałupie nigdy nie ma może pan prezes by się tymi delegacjami zajął bo nawet wypisać się nie można

Kaczuszka

Halo ! Przechodzę z jsw na Czechowice (powieszchnia-sortownia) powiecie mi jak wyglądają u sas zarobki ?

Donald
@Kaczuszka

To tylko świadczy że masz problemy z głową Jak można odejść z państwowej roboty do spółki która ma długi itp

Mike
@Donald

To zwykły (usunięte przez administratora) internetowy. Coś ostatnio dużo zapytań o robotę na tu go worku. A to z brzeszcz a to z jsw a ja myślę że to jest jeden autor. Żeby ludziom robić wodę z mózgów.

Były
@Kaczuszka

He he, zastanów się dobrze bo jak trafisz na zmianę pampersa to będziesz musiał mu przynosić codziennie paczkę pampersów. Teraz kiedy zmienił się właściciel to nie wiem czy mu jedna paczka na zmianę wystarczy.

Mitolotto
@Mike

Na forum bumechu jest juz trzy lata taki iks i setka jego nickow,ktory jest placony z BUMECHU, a przynajmniej przez spaslaka czyli waszego, tego, wiecie kogo, wogole to on ma pare innych trafionych pseudonimow, prawda ze trafiona ksywa, trol zlosliwy ktory zatrul cale forum, mozecie aprawdzic non stop lata do modera, jak sie go (usunięte przez administratora), takze nie pozwolmy sobie zeby ten smiec nas tu dzielil falszywymi wpisami, pamietajcie to jest trol perfidny, nic di niego nie diciera, fajansiarz jakich malo. Odwiedzcie forum bumecha, to poplacecie ze smiechu, co oni tam wypisuja

Prawnik - amator

Do Andrzeja - rzecznika pana Prezesa. System premiowy dla pracowników fizycznych oparty jest na zadaniach indywidualnych, realizowanych w swoim oddziele. Inaczej sprawa ma się w przypadku dozoru i kadry kierowniczej. Tam dochodzą cele solidarnościowe, wyniki jakościowe i sprzedażowe. Premia wchodzi do podstawy wyliczenia L4! Premia wypłacana jest za każdy przepracowany dzień! Nie można odliczać premii za L4 czy urlop, bo jest to niezgodne z prawem czyli zapisami zawartymi w ZUZP. To tak dla Twojej wątpliwej wiedzy w tym temacie. Nie czepiaj się Niemców, bo tam przynależność do związków zawodowych jest niemal obowiązkowa. Piszę niemal, bo jak przyjmujesz się do pracy to masz wybór, albo zapisujesz się do ZZ i jesteś objęty ZUZP, albo nie robisz tego i jesteś poza Układem więc na dużo niższej stawce, bez praw które są w nim zapisane. Poza tym przedstawiciele ZZ zasiadają w Zarządach firm w których działają i biorą odpowiedzialność za podejmowane tam decyzje. U nas... no nie będę komentował, bo do takich rozwiązań trzeba by było zmienić u wielu tok myślenia oraz mentalność. Jak jest u nas, każdy widzi i nie sądzę żeby szybko takie myślenie zostało zaadeptowane np w PG SILESIA :-) Premia dla pracowników fizycznych zawarta w załączniku do ZUZP wygląda na Silesii tak, (skrót) Art 3 Kierownicy komórek organizacyjnych po zakończeniu miesiąca, za który ma być wypłacona premia, dokonują miesięcznej oceny poziomu realizacji zadań premiowych podległych Pracowników i przyznają premię według następujących kryteriów; Od 0% - 10% Premi wynagrodzenia zasadniczego, za realizację zadań ILOŚCIOWYCH! OD 0% - 5% Premi wynagrodzenia zasadniczego za JAKOŚĆ WYKONYWANEJ PRACY. Od 0% - 5% Premi wynagrodzenia zasadniczego ma CHARAKTER UZNANIOWY Tak wlasnie to wygląda. Nie ma prawa Prezes grzebać w premi bo jest ona INDYWIDUALNA I PRZYPISANA ZADANIOM W POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁACH. Czy naprawdę ciężko to zrozumieć? Myślę że nie, bo gra toczy się o wiele więcej. Trzeba wycisnąć max z pracownika za jak za mniej. Stąd negocjowane (jeżeli można nazwać monologiem i wydawanymi poleceniami) spotkania z tzw stroną społeczną. Zmiany już za niedługo nastąpią i zapewne nie będą one podyktowane dobrem pracownika. Niestety strona społeczna z “bólem serca " jednak, mając na względzie wyniki ekonomiczne i dobro załogi i zakładu, zapewne to podpisze. Więc wybór osób które rezygnują z pracy czy przynależności wydaje się być usprawiedliwony i zrozumiały.

@Prawnik - amator

Kolego, Może wyjaśnię, bo jeszcze jakiś Andrzej oberwie na kopalni :) Nie jestem pracownikiem, nie jestem też rzecznikiem prezesa i patrzę na to wszystko z odległości większej :) Nie bronie prezesa, nie twierdzę, że się nie należy tym co pracowali. Twierdzę jednak, że od zawsze uważacie, że wam się zwyczajnie należy i tu jest problem. Życzę wam, aby cena węgla była wysoka, wydobycie duże i wysokich premii, bo jak tak się utrzyma przez kilka lat to i premia będzie. Musi natomiast być wydobycie i to nie jest żadna tajemnica. Ruszą ten kolejny korytarz, co mówili w Maju chyba? bo węgiel na pniu schodzi, dlatego chopy nie denerwujcie się, nie obrażajcie na mnie, bo nie o to mnie chodzi.

Prawnik - amator
@Andrzej

Nie korytarz tylko chodnik. Nie flaps tylko posiłek regeneracyjny lub bon żywnościowy! Może napisz gdzie pracujesz to wtrące parę "mądrych" zdań w Twoją pracę. Jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to po prostu nie pisz, bo się ośmieszasz! Swoimi przemyśleniami obrażasz górników oraz pracowników Silesii,, którzy i tak robią więcej niż powinni i dopuszcza prawo!.Problem jest szerszy niż Ci się wydaje, a diabeł tkwi w szczegółach. Premia wszystkim się należy, bo jest to PRAWO, które nikt nie może łamać czy dobrowolnie interpretować. Prezesa też się to dotyczy. Chciałbym jechać samochodem 200km/h, ale ktoś mi tego zabronił , ustanawiając odpowiednie przepisy prawa! Czy jesteś to w stanie zrozumieć? Czy można pracować niezgodnie z przepisami? Pomyśl, bo myślenie nie boli. Niestety wydaje się że najgorsze jeszcze przed nami.... i to już niedługo :-( Przykre to...,żeby Polak - Polakowi był takim wilkiem... Tffffuuuu.

Fart

To jest szczęście w piątek 13 sierpnia w grze lottto Górnik z KWK Ziemowiit wygrał 206.000.000 miliona zł Gratuluję Robert

Pg Silesia
@Fart

A dlaczego gratulacje tu Składasz??? Przecież to nie jest pracownik naszej kopalni

@Pg Silesia

Bo pracował na tej kopalni do romu 2019

wodnik
@Fart

To dobrze, że chcesz człowiekowi życie zniszczyć. Jak się dowiedzà kto to. To mu nie dadzą spokoju najlepsi przyjaciele, doradcy finansowi, (usunięte przez administratora)

@wodnik

Uwierz mi mało kto by chciał mu podskoczyć chłopak wychowany całe życie na ringu .

Normalny
@Fart

No to super gratulujemy wygranej i wychowania na ringu ale kogo to obchodzi? Daj już spokój chłopie.

@Normalny

Tobie by ci żal (usunięte przez administratora) ściskal że robisz za ciape A nie wypłatę frajeze

Kolega z poziomu

I co do kiedy związki dały ultimatum prezesowi ? Maja podobno na nowo premie obliczyć

@Kolega z poziomu

Podobno jak nie oddadzą premii to z basztówki nie wychodzą.

@Grzes

Koledzy, Za co właściwie należy się premia? czy wy wymagacie premii dla wszystkich, za to, że wyników nie było? kto wam tak doradza, obiecuje, że wy takie myślenie macie? W każdej firme, jak nie ma wyników, to nie ma premii i raczej większość to rozumie. Każdy wie jak ciężka jest to praca pod ziemią, ale niech ktoś mi z was wytłumaczy, dlaczego wam się należy i cho....y?! i za co? Jeżeli dla tych co pracowali, to spoko- dlaczego należy się premia tym, co siedzą na zwolnieniach? I kto w tych związkach siedzi, że wy tak krótkowzrocznie patrzycie, ze wam się należy? W każdej firmie pracownicy i ich premia powinna zależeć od wyników- kto wam ciągle wmawia, ze wam się nalezy?

Nergal
@Andrzej

Słuchaj Andrzej to ja ci wytłumaczę . Za to że mimo przeciwności pracujemy za 2 , 3 a nawet 4 ludzi to po pierwsze . Polityka i zarządzanie firmy skłania ludzi do ucieczki w inne pewne miejsce . Zawsze było tak ze ci na l4 nie dostawali pełnej premii a teraz solidarnie wszystkim zabrali . Jak chcesz wykonać plan jak nie ma pełnej baaaa nawet z tego co pisali 30 procent załogi ale czy to oznacza że będzie plan wykonany ???? Jeśli by był to po co trzymać te 30 procent ludzi i im płacić ? Kumasz Jędruś ? Jeśli nie to tobie już niż nie pomoże

@Nergal

Nergal bracie ja cię doskonale rozumiem, ale pokaż mi miejsce pracy, gdzie nie jest ciężko? Jeżeli was nic nie trzyma, to jest to wolny kraj i można iść tam, gdzie jest lepiej. Wszędzie jest dobrze na pewno! Teraz jest cena węgla i chwilowo w państwowych jest spokój, ale to nie potrwa długo. A jak widzę tych wszystkich związkowców, co mydlą nam oczy, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Jeżeli firma ma 20 mln przepływów finansowych mniej, to nie jest to pozytywna wiadomość, ponieważ to oznacza, że wydobycie powinno pokryć te przepływy a w lipcu co? 50% nie osiągnięte i wytłumacz mi, że teraz się należy no proszę słucham bracie. Tym co pracowali indywidualnie jak najbardziej, bo byli i pracowali za 2-3 jak powiedziałeś. Nie jesteś głupi, dlatego rozumiesz, że prezes ma pod sobą ponad tysiąc pracowników, którym musi zapewnić pracę i jaki by nie był, to będąc prezesem zrobiłbyś to samo. Wytłumacz mi dlaczego w tym kraju wszyscy myślą, ze im się po prosty należy? Przypominam ci tylko, że na koniec zeszłego roku cały sektor był w zupełnie innej sytuacji i pewnie będzie kilka dobrych lat dla sektora wydobywczego. Pytanie do ciebie teraz co byś zrobił - od razu konsumował, rozdał, bo się wszystkim należy, czy oczywiście dał premię, jeżeli wyniki przyjdą i myślał w perspektywie 2- 5-10 lat co dalej, aby utrzymać miejsca pracy? U Niemca związki zawodowe są wysoko postawione bo wiedzą, że jak firma zarobi, to będą dla pracowników odpowiednie premie- wszyscy zarabiają- dlaczego tu nasze ( polskie) koło wzajemnej adoracji związkowe woli podjudzać ludzi obiecując im, że się należy?

Premiaaa
@Andrzej

Ale Andrzeju ta premia nie jest przyznawana na takich zasadach jak tu sugerujesz. Opisane jest wszystko ZUZP i na pewno nie ma tam punktu że może jej wogóle nie być. Ktoś się na ten Układ zgodził i powinien go przestrzegać.Jest bardzo nie wporządku że nie informuje się wcześniej załogi czy też związków że sytuacja jest zła i premia jest tak drastycznie obniżona tylko dowiadujemy się o tym dzień przed wypłatą lub w dniu wypłaty. Na wielu stanowiskach pracy ,kiedy jest awaria czy też jakieś utrudnienia pracownicy pracują dużo bardziej wydajnie i ciężej żeby ratować sytuację. Ale będą pewno robić inaczej bo zamiast być za to docenieni i wynagrodzeni są karani brakiem właśnie premii. Wiele oddziałów wykonywało w lipcu i wykonuje nadal swoją robotę tak jak ma być zrobiona a nawet lepiej bo jest ciśnienie i co? I nic. A Niemców to lepiej zostawmy w spokoju bo zarabiają dużo dużo więcej niż my a ceny w sklepach mają te same dlatego nie dziwi mnie że są bardziej elastyczni jeżeli chodzi o dodatkową premie.

Nr1
@Andrzej

Wynikiem tej sytuacji jest działanie zarządu poprzedniego i nowego! BA. R,ANIE!!! A MY CIĘŻKO PRACUJEMY NA ŻYCIE! Jesteś jakiś u .poś, ledz-ony gościu!!!!!!!!!!!!!

Były zwiazkowiec
@Andrzej

To co napisałeś to było już przerabianie za Czecha Też nam mówiono że nie można przejesc pieniędzy i trzeba te pieniądze trzymać hak będzie źle i ci ANDZEJKU Czech poszedł grał tym przez 10 lat i jak ludzue mają uwierzyć po raz kolejny ?

Kolega

Lokaty w tym roku idzie na emeryturę Kończy 50 lat i pa mówił tak mi w tamtym roku

Jarzabek
@Kolega

Ilu już takich było na Silesi,którzy co rok odchodzili na emeryturę,a pracowali dalej...i tak co rok-jeszcze porobię,pójdę za rok,a bo Barbórka,a bo węgiel,a bo coś tam...

Emerytka
@Jarzabek

I w końcu jak już się nachapią tych pieniądzorów i małżonka w końcu da zezwolenie że może taki jeden czy drugi iść na tą wyczekiwaną i zasłużoną emeryturę żeby w końcu odpocząć ,poużywać życia ,mieć wywalone na tą (usunięte przez administratora) kopalnie , okazuję się bardzo często że po krótkim czasie lądują tam skąd powrotu już nie ma. I tyle z tego życia mają. Ale każdy jest kowalem swojego losu.

sama góra
@Kolega

lokaty myśli że jest (usunięte przez administratora) że weżmie emeryturę i wróci na posadę z emeryturą to taki z niego kombinator i (usunięte przez administratora)

Jan

Jaki wielki wypadek masz na myśli?

sama góra
@Jan

jak jaki wypadek jego symulowany wypadek i wielka operacja o której wcześniej już gadał na biurowcu conajmniej pół roku wcześniej taki to nasz lokaty oszuścik kopalniany

Strzał z D
@sama góra

Napewno zrobił to na parkingu

Rabula

Związki dobrze dla nas chciały tylko prezes źle zrozumiał że chcemy 2'/, a nie 20'/,. A za usługę pobrał 0,1'/, prowizji i wszystko jest cacy.

dołowy
@Rabula

ale w końcu cos zdzialali?

@dołowy

Tak, zrobili co tylko mogli. Wywiesili kartkę o masówce :D

@Daniel

Gdyby nie związki tobys nie miał premii we wtorek pewnie jesteś z Żywca bo tam są nie kumaci

koza
@Górole z przodka

(usunięte przez administratora).związki Ci kasę przelali czy kopalnia? ....bo jakoś przelewu z premią od związków nie zauważyłem na koncie....a nagroda zarządu i owszem z Silesi przyszła oprócz premii co z wypłatą była....

@koza

Nawet nie możesz zrozumieć że pisałem że we wtorek kolego więc się nie wypowiadaj

Mietek
@Rabula

Szczęść Boże Panowie, A jaka była premia w pierwszej połowie? Udało się osiągnąć cele wyznaczone przez zarząd? czy one są realne do osiągnięcia? Prezes napisał, że mimo początkowych sukcesów, to rozumiem, że udało się wyrwać premię za poprzednie miesiące? Plan poniżej 50%, ale to dużo poniżej, czy dramatyzuje?

Szczęść Boże Panowie, jakie zarobki u was na przodkach ?

rumpresztrikin
@Kandydat

Na to kolego wiele czynników składa się np czy będziesz chorował na kolege to wtedy wiecej bedziesz miał za mniej

Ciiekawy
@rumpresztrikin

Piszecie że choroba na kolegę jak to si3 robi bo nie kumam

Aktualnie pracuje w sugu za 3350 plus karki, widzę ze są jakieś przyjęcia i szukam alternatywy. Możesz podać konkretne stawki ?

Janusz
@Kandydat

Nie rób tak jak tu piszą kolego.Niby można mieć wiecej za mniej bo siedząc w domu.Był taki jeden który próbował chorować na kolegę ale przez to ma wszędzie wilczy bilet bo niestety opinia się porozchodziła pocztą pantoflową i pomiędzy i przez kolegów.a nagorsze jest to że on się czuje wygrany i dalej myśli jak to złamał system i nie dociera że się wszedzie przekreśla.No ale cóź każdy może iść do lekarza i powiedzieć że nie jest zdolny bo go głowa boli bo kolega się na niego krzywo popatrzył.Więc jak niechcesz być skreślony wszędzie to nie stosuj opisywanej tu sztuczki.co do zaróbków to się nie wypowiem bo to jest bardzo różnicowane przyjdź sobie na rozmowe co ci szkodzi.

Żal mi was

Najwiekszymi frajerami są członkowie tych związkow, i nie dośc ze zarobki obcięte to jeszcze z tych marnych groszy ich opłacacie i liczycie na gwiazdke z nieba hehehe ze wam coś załatwią tyle lat i dalej żadnych wniosków nie wyciągneliście NO to kur...macie i nie płaczcie teraz

@Żal mi was

A tak ładnie mówili : wywalczyliśmy premie :D no to my dostali po 2 %. Tak jak mówisz, tylko frajerzy siedzą w związkach. Nic do gadania nie mają a frajerzy ich utrzymują.

Pan

Panowie jakie info po masuwce?

Nergal
@Pan

Należy kupić i to pilnie słowniki ortograficznie bo jak tak dalej pójdzie to gdzie będziesz pracował panie masuwka

Pan
@Nergal

W (usunięte przez administratora) wsadź sobie tą ortografię. Ciekawe czy 10 tak samo jesteś mądry

Ryl

Ale Flip przemówił Szanowni Pracownicy, niniejszym informujemy, że w związku z całkowitym załamaniem planu produkcji, wszystkie wskaźniki premiowe oscylują w okolicach zera. W miesiącu lipcu produkcja węgla handlowego wyniosła 69,7 tys. ton, co jest wynikiem zatrważającym oraz poniżej 50% planu. W związku z powyższym oraz ujemnymi przepływami na poziomie powyżej -20 mln zł za miesiąc lipiec, zostaną przyznane i wypłacone wyłącznie nagrody zarządu w 100%. Premia zwiększona, zgodnie z ustaleniami ze stroną społeczną o część uznaniową, z wiadomych powodów wypłacona nie będzie. Wypłacone będą jedynie premie tzw „systemowe”, zgodnie z przeliczeniami Mining Planu. Sytuacja spółki na dzień dzisiejszy jest na razie umiarkowanie stabilna, jednakże jeśli takie miesiące będą się nam powtarzać częściej – może być zagrożona. Dotychczasowa sytuacja sprzętowa była w ostatnich miesiącach znacząco poprawiana (i jest nadal), wszystkie zgłaszane i uzasadnione wydatki były realizowane bardzo szybko. Stan sprzętu na ścianie 354 mógł być sukcesywnie poprawiany, a ostatnie miesiące pokazują, że i produkcja mogła być umiarkowanie skuteczna. Nic nie uzasadnia tak niskiej produkcji, która zagraża realizacji bieżących kontraktów sprzedażowych oraz w dłuższej perspektywie istnieniu firmy. Mamy kontrakty, mamy gdzie sprzedawać, ale nie mamy czego sprzedać. Początkowe sukcesy uśpiły czujność całej firmy, a obecna, nieplanowana, ponad 33% absencja, dodatkowo zmniejszyła znacząco nasze zdolności produkcyjne. Zarząd przewiduje możliwość dodatkowego wynagrodzenia pracowników za miesiąc lipiec 2021, wyłącznie po indywidualnym rozpatrzeniu poszczególnych przypadków. Nie może być tak, że jedne osoby będą się wozić na plecach tych, co ciężko pracują. Z poważaniem, Marcin Sutkowski, Marek Celmer, Zarząd PG Silesia

na wypowiedzeniu
@Ryl

Frekwencja chorobowa jest wysoka bo nie ma premii i nie ma jak wziąć urlopu bo brakuje ludzi a cały czas odchodzą kolejni. I ciągle to szczucie jednych na drugich. Nie jest winą mojego kolegi który siedzi w domu ze złamaną ręką że ja nie dostałem premii. To wasza wina.

Olaboga
@na wypowiedzeniu

A Dozór ile miał premii?

@Olaboga

Pewnie całą bo muszą ludzi gonić bo jest mało ludzi .Jeden za trzech robi,a im tam pewnie dobrze smarują

Normalny
@Olaboga

Jak ściana albo przodki robią metry to kase dostaje cały dozór z każdego oddziału i może jeszcze wystarczy dla kilku fizycznych ale nie dla wszystkich i nie po równo. Jak ściany albo przodki po tyłach to kase mają zabraną wszyscy nawet baby na przeróbce i Pani sprzątaczka. Jest sukces to garstka do wynagrodzenia a jak porażka to wszyscy solidarnie. Kto sie wozi na czyich plecach?

@Ryl

Wozisz się to ty gościu na moich plecach a co do premii to zmieniasz warunki jak robota zrobiona to kto tu ścienne wali

Ewan
@Normalny

podobno jest jakiś nowy od finansów, wystraszonego dyrektora lali już nie ma , ten podobno jak jak kadrowa przyciągnięty z Bumechu, moze nie taki(usunięte przez administratora)jak kadrowa, i da wiecej kasy

Ryl

W Grudniu też będzie komunikat że rok był ciężki i Barbórki nie bedzue

Kikut
@Ryl

Przeca już jest informacyjo łod Flipa i Flapa że nie bydzie Babrórki, nalepiono jest na tabuli

Miks

Od dawna wam pisze że to są biedoki ledwo ciągną i łączą koniec z końcem jeżeli wogole tak jest i już nie popadają w kreskę i długi ???? ja czekam kiedy wkoncu wypłata nie wpłynie nawet 10 ... co zrobią Ci pseudo Górnicy z waszej Kopalni... bo jak narazie przez tyle lat nie pokazali .... to pewnie i w takiej sytuacji zjada i jeszcze godzinkę dłużej zostaną ???? naprawdę jest mi was żal

Qaz

Co zrobiłeś z poprzednią wypłatą? Dlaczego nic nie odłożyłeś? Gdybyś regularnie odkładał, nawet małe kwoty, to nie musiałbyś 6 sierpnia interesować się wypłatą która będzie 10 sierpnia.

Memento Morii
@Qaz

Ty jesteś rzecznikiem Bumechu? Żyje zapewne z flapsów które dał mu w swojej łaskawości pan Prezes. Pyta o realne pieniądze które są mu potrzebne do życia. Zobaczymy jaka będzie premia. Obiecane jest 20%. Ha, ha, ha....

Ubogi górnik
@Memento Morii

No no już za pare dni zobaczymy jak nam związki przywróciły premie ale będą śmiechy na forum po 10.08

!!!
@Memento Morii

1.9% premi

Damian
@!!!

To już masz przelew? W jakim banku?

as
@Damian

Nawet prezes napisał pismo do załogi, średnio fizycznie 1,9

@as

A czego się spodziewaliście .... Buhahahaha.Za miskę ryżu Panowie !!!Wypruwajcie sobie żyły dalej w tym (usunięte przez administratora) Buhahahah

trume
@Miks

masz racje jeszcze teraz tylko brakuje aby sigal tak jak ten pajac w poszukiwaniu kasy chodzil po sasiadach bo mu sie na pice skonczylo

Janusz
@trume

O co chodzi z tą premią, bo jestem na urlopie i nie wiem co się dzieje?

as
@Janusz

Po prostu jej nie ma

Virquin
@trume

a który to zas chodził po piniondze po sąsiadach?

qooyyot
@trume

a co jakaś nowa akcja była z tym chodzeniem czy chodzi o sprawę Titelitury? ktoś-coś ?

Kamil

Napiszę mi ktoś z grzeczności o czym jest masówka. Ja w tej chwili przebywam na L4 bo jestem po zabiegu kolana Z góry dziękuję za info

@Kamil

Chwalili się na lewo i prawo że wywalczyli zwrot premii, a pracodawca dał po 2 % w tym miesiącu. Teraz żeby nie było że są tylko w gadce mądrzy to robią masówkę.

@Grzes

A teraz siedza u prezesa zwiazkowcy. ściemy wala przed ludzmi zeby na idiotow nie wyjsc.

Rabula

Jeszcze nie tak dawno karali za przewinienia ujmując z premii. Teraz wszyscy mają karę że tu pracują. Tak się robi u Polaka prywaciarza.

Marynawoc
@Rabula

Mi nie jest źle 4,5k rozdzielenia, warsztat , odstawa jeszcze 100 wpadka za spanie w przodku i flapsy tak elektryk, elo

Ciepłe kluski

Wiecie że próbują ściągnąć górników na silesie bo podobno'' u nas są przyjęcia i oferują 4800 zł na początek i mi kumpel mówi że z Brzeszcz do Nas brygady się wybierają a ja podwyżki nie mogę u nas dostać chociaż szukam innej pracy i nic nie wiem a ja mam 4300 i mnie chce tu hu.. strzelić i nie ma premii... a nowo przyjęty będzie miał więcej niż ja po 10 latach.... oni potrzebują świeżą krew by robiła za darmo następne 10 lat za mnie.... że by cie (usunięte przez administratora)

W tym miesiącu rąbneli każdego na premii na 849 zł. Od lipca zeszłego roku każdy jest z premii w plecy 10,014 zł. Wnioski wyciągnijcie sami.

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1546.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1395, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA