Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B Inter-Baupol w Bolesławiec

mira

czy naprawde jest az tak zle??? moj mąz wyjezdza wkrotce do tej firmy i az sie boje po tym co tu czytam

marian856

Witam. Kolego Kam to jest firma która płaci tak jak jej pasuje nie od umiejetnosci tylko od tego jak wchodzisz w tyłek kierownictwu czytaj uwaznie wypowiedzi pracownikow. Pozdrawiam

IRA

najgorsza firma po 7 latach 800 euro jako majster kierowca

goliat

cala ta firma to jedna wielka pomyłka nikomu jej nie polecam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.B Inter-Baupol? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
estem Fidzi

Pracowalem od 2013.r do 2014.r do konca kwietnia, po swietach terazniejszych co byly pracowalem tydzien czasu, w Niedziele sobie wypilem, a w Poniedzialek mnie zwolnili bo w Niedziele byl szef na kontroli w Hotelu zobaczyl mnie wypitego i mnie wywalil. A co do zarobków to jest szczera prawda [usunięte przez moderatora] kierownictwo nie potrafi sie odezwac do pracowników normalnymi slowami. W mojim przypadku stawka godzinowa to 5,50 euro, Nie polecam tej firmy bo to Zakłamani [usunięte przez moderatora] i pracownik niema nic do prowadzenia. A co zjazdów do domu odwiedzic rodzine po 4 mies. pracy jest problem , a jak sie uprzesz zeby jechac do domu to ci mówia zebys sie pakowal i jechal i nie wracal, bo na twoje miejsce dwa busy ludzi niby czeka. I jeszcze jedno slowo powiedzialem kierwonikowi ze potrzebuje zaswiaczenie gdzie jestem ubezpieczony to mi odpowiedzial, w zusie i sie odwrucil i poszedl. Jeszcze raz Niepolecam Tej FIRMY Czymajcie sie od niej z Daleka. Pozdrawiam ;)

marian856

Witam. Ja założyłem sprawę w sądzie rejonowym w Bolesławcu o uznanie wypadku który miał miejsce w pracy w Niemczech na terenie budowy i o przywrócenie do pracy. Jak zakończy się ta sprawa to opiszę więcej. Pozdrawiam wszystkich

marian856

Panowie jeśli ktoś z was pracował w tej firmie i jest przekonany że ma rację to niech się skontaktuje zemną lub odda sprawę do państwowej inspekcji pracy ja jak na razie oddałem sprawę do pipu i tam wygrałem a teraz toczy się sprawa w sądzie rejonowym w Bolesławcu przeciw firmie inter-baupol którą założyłem za radą pip-u w Katowicach. Pozdrawiam

prawda
@marian856

Panie Marianie ja zrezygnowałem z Sądem,też już miałem sprawę podaną do Sądu ale wyjechałem do Szwecji. Sprawa podobna do Pana. Odradzam pracy w tej Firmie, nie powiem co o niej myślę.Powodzenia w sprawie.

ktoś

wazelinka co boisz się nie martw się odwiedzimy cię w Belgi

dino

NIKOMU NIE POLECAM PRACY (usunięte przez administratora)TO CO W OFERCIE JEST NAPISANE TO JEST JEDNA WIELKA BAJKA, SA INNE FIRMY O WIELE LEPSZE,FIRMY TEJ NIE POLECAM!!! CHYBA ZE KTOŚ LUBI PRACOWAC W (usunięte przez administratora).

staszek111

a czy firma Przedsiębiorstwo Baupo Sp z o.o.to ta sama może firma tylko ze zmienioną nazwą?Ponieważ są teraz ogłoszenia na cieślę szalunkowego do Niemiec ale nie ma opinii o tej firmie,a ponoć jest z Poznania.Czy ktoś coś wie?

czeslaw

przepraszam zartowalem ja wam wieze ze tak jest i tak sie dzieje we firmach i tu trzie zachzeba wiezyc tym co w tej firmie pracowali nie pracodawcy bo zawsze pracodawca bedzie zachecal ludzi a wzeczywistosci jest inaczej trzeba z nim zrobic pozadek

czeslaw

powiem krotko jest firma ktora ma opinie dobra i wlasnie bede sie staral aby sie do tej firmy dostac

gość

Nie polecam .Wszystko co napisane wyżej to prawda.Zrobisz 1500m cz 3000m zarobek ten sam 1300 euro to max przy pracy od 7 do 18.Wiem bo wróciłem przed świętami i zrezygnowałem.Nie słuchajcie opowiadań że jak ktoś zna się na robocie to zarabia więcej!!!!a o zacieraniu struktury zapomnijcie od tego jest DAKA wy macie nakładać i nie dyskutować.Widzę znów są ogłoszenia o przyjęciach :) jak ktoś myśli że opinie tutaj są wymyślone to proszę jechać życzę powodzenia.I jeszcze jedno zero tv(chyba że trafisz do pokoju kto ma) internet mobilny w O2 45euro modem jak kupisz kartę za 25 euro to z biedą na miesiąc wystarczy.Hotel można wytrzymać tylko dwa karaluchy .4 osobowe pokoje (Mannheim)nie wiem jak we Frankfurcie .Oczywiście są ludzie którzy pracują po kilka a nawet kilkanaście lat ,nie wiem jak tam wytrzymali ?może ja się nie nadaję do takiej pracy gdzie pracownika traktuje się jak parobka.Pracowałeś w Polsce 20 lat przy dociepleniach to zapomnij tam jesteś laikiem i nic nie umiesz.Mi wyszło za pracę około 4,90-5 euro na godzinę.Zjazdy do Polski na własny koszt oczywiście urlop bezpłatny.Decyzja należy do was jak ktoś pojedzie i wróci prosimy o opinie i wrażenia,Pozdrawiam

ex-pracownik

Ja pracowalem z tej firmy w holandii. Tak jak koledzy pisza,tyrasz od rana do wieczora i wszystkie soboty za max 1500 euro a jak podpadniesz kierownikowi to zarobisz duzo mniej a w polsce dowala ci podatek tak ja mi.

gość

Interbaupol zapieprza na firmę DAKA (właściciel ten sam obu firm , przynajmniej w rzeczywistości, bo na papierze może być inaczej, żeby lepiej wyglądało). DAKA jest dla właścicieli , a Interbaupol dla (usunięte przez administratora) !!! Dlaczego w DAKA zwykły Turek ma więcej za 8 godzin podczas których się obija niż rzetelnie pracujący Polak w Inerbaupolu? Odpowiedź jest prosta bo to jedna wielka produkcja kasy dla cwanych właścicieli na skórze taniej siły roboczej z Polski.około 250 godzin miesięcznie? Kto je widział w listach obecności? Za 250 godzin 1200 Euro ? Ciekawe kto w niemieckiej firmie DAKA pracowałby za te pieniądze ?

Ja bym im tylko na miejscu Arbeitsamu trzepał dwa razy w miesiacu listy obecności i poszli by z torbami !!!

czarek

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma hehe

marian856

Witam ta firma to kupa (usunięte przez administratora) a personel to pozalsie boze kreca i kombinuja aby wyplacic jak najmniej niedaj bog wypadku to jestes pozostawiony sam sobie niespisza zadnego protokolu a tymbardziej pomocy nieuzyskasz zadnej. Pani prokurent z Boleslawca potrzebne jest wyksztalcenie na temat kultury osobistej nieumie rozmawiac z petentami odzywki typu mdli jak ciebie slysze i tp. Ta firmaaz prosi sie o kontrole pip lub innej instytucji pantwowej albo niech przyjma nauczyciela aby nauczyl ich jak maja sie zachowywac i traktowac LUDZI. Pozdrawiam wszystkich i pilnujcie sie przed ta firma

marian856

Niestety jest to prawda ze pracujesz od siudmej rano do osiemnastej godzina przerwy to daje dziesiec godzin pracy razy piec dni plus karzda sobota pracujaca po szesc godzin to daje 56 godzin tygodniwo a placone masz za 40 h reszte pokrywasz hotel i dojazd do pracy maksymalna wyplata jak dobrze policza to 1300 euro hotel dzielisz z karaluchami i pluskwami pomocy lekarskiej zero tyle tylko ze atmosfera w pracy jest okej bo robic trzeba wszedzie jak ktos ma ochote to lepiej dobrze sie dowiedziec i zastanowic bo mozna sie wkopac aha jedzenie na wlasny koszt bo zaliczka jest placona dopiero po miesiacu przepracowanym okolo pietnastego trzysta euro pozdrawiam wszystkich

niebieski ludek

Kupa ludzi bez honoru poniżają współpracowników by ich trzymali w firmie oszukują na dietach wliczają do zarobku z dietą jak zarobisz 1200 to będzie sukces nie daj boże jechać na urlop do domu oczywiście bezpłatny bo innych niema to puszczą cię bez pieniędzy żebyś nie chciał jeździć bo kto będzie na nich robił za soboty nie płacą bo to dniówka dla właściciela ale jak nie pójdziesz to ci potrąca dniówkę kierownicy to łajzy bez honoru jakby (usunięte przez administratora) w oczy pluł to deszcz pada może z jednym wyjątkiem nie polecam jeśli masz za grosz honoru i byś mógł spojrzeć żonie i dzieciom w oczy nie kłamie POZDRAWIAM ale nie te łajzy

znajomy
@niebieski ludek

calkowicie sie zgadzam ludzie pracuja po dziesiec godzin aplacone maja za 8 dotego maja 5euro za godzine ale w razie kontroli maja mowic ze maja 12,30 euro nie dostaja diet bosa czasowo meldowani w niemcach czyste oszustwo

Zostaw merytoryczną opinię o P.B Inter-Baupol - Bolesławiec

• Jak się pracuje w P.B Inter-Baupol?

Zobacz opinie na temat firmy P.B Inter-Baupol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B Inter-Baupol?

P.B Inter-Baupol