Opinie o Spurek w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spurek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spurek o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spurek w Kielce

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
EN Nowy wpis
Inne

Tak nawiązując tylko co do tego wspomnianego ogłaszania się przez 360 dni w roku, jak ktoś kiedyś napisał, to była w Internecie oferta dla Księgowego również właśnie z tego okresu. Czy w biurze może być nieco inaczej? Prócz Księgowych kogo jeszcze potrzeba na dziale? Z tamtego opisu wynikało, że zarobki są atrakcyjne i występuje możliwość na rozwój. Tylko jaki?

Wiktor
Inne

Firma pod każdym względem dobra lecz wymagająca dobrej i fachowej pracy z czym niektórzy mają kłopot

Kazik
@Wiktor

Ci którzy nie mieli kłopotu z dobrą i fachową pracą już dawno stąd odeszli

paweł

Cacy Nowy wpis

Najgorsza firma na świecie

Zuzanna Nowy wpis
@Cacy

Uważasz tak i mimo to wciąż tu pracujesz? Opowiesz coś więcej o tym?

Zuzanna
Inne

Z tego co widzę po wpisach wszyscy unikają odpowiedzi odnośnie zarobków tutaj. Jest to faktycznie taka tajemnica? Zdarza się, że osoby zajmujące te same stanowiska otrzymywały inne wypłaty? Można aktualnie wyrabiać tutaj jakieś nadgodziny?

Rychu
@Zuzanna

Nadgodziny to są w cenie, płacze to co ci obieca Prezes to nikt ci nie da. Prezes zawsze wie lepiej nie ważne czy jesteś fachowcem czy nie i tak on ma zawsze rację, a jak nie to i tak będzie twoja wina. Co do wypłaty to obieca, a na koniec zmienia zdanie i wypłaca mniej. I zapamiętajcie: takich jak Wy to on ma całą stertę Cv na biurku lub stoją na każdym rogu. Gdyby nie znajomości ( przez łapówki ) to już dawno byłoby po firmie.

Zuzanna
@Rychu

To ostatnie to nie jakaś sugestia, że i tak nie warto odchodzić stąd? :/ Jak on argumentuje to, że nagle wypłaca mniej, tutaj pracownika nie chroni jakieś prawo?

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spurek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
(17 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Blik

Firma bez perspektyw na przyszłość wszystko oparte na kłamstwach runie jak domek z kart

Tom

Wieś śpiewa wieś tańczy ,słoma z butów i żadnego pojecia

najgorsza atmosfera jaką kiedykolwiek widziałem

Magdalena
@pracownik

To niedobrze. Wiadomo przecież, że dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna - wypływa na jakość wykonywanej przez nas pracy. Pozostaje mieć tylko nadzieję, iż optymalne warunki pracy jakoś to rekompensują. No to jak to jest chociażby z wynagrodzeniem? Jest adekwatne do obejmowanego stanowiska?

Karolina
Inne

@zizulazu skąd taka informacja ze firma nie istnieje ? Możesz to potwierdzić ?

Zizulazu

Myślałem ze ta firma już nie istnieje . A tu zawsze się kogoś oszuka i tak się kręci

Tedy
Inne

Rzadko zamieszczacie opinie na forum, tak cicho od dawna??

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie MOLEWSKI SP. Z.O.O.mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

operator z jedynka

Szczerze nie polecam ten firmy nikomu wszystko ładnie pięknie dopóki niepoojawisz się na budowie nagle z operatora stajesz się pracownikiem fizycznym lopata i to jest twoja maszyna i nie masz nic do gatki. Bajery mają dobre żeby tylko wysłać cię choć na tydzień po tygodniu sam zrezygnujesz zapłaci ci ile Bedzie chciał bo i tak najniższa ludzie którzy tam pracują niewiedzą nawet co to ubranie robocze czy buty ogólnie kackupa ladnie zapakowana

Zdzich
@operator z jedynka

Czy w firmie nadal minimalna, czy oferują normalne zarobki na umowie

Norbi
Inne

Świetna firma, dobry pracodawca , tu można pracować tylko trzeba jeszcze chcieć!!

Jatt

Dobrze wiedzieć nie idę tam już. Zobaczymy jak jest w Rosie

Karol
Inne

Jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze narzeka!!!!!

dany

dobra firma pracowalem kilka lat

Skaza
@dany

To czemu już nie pracujesz

dany
@Skaza

jestem zawodowym żołnierzem:)

pracownik de 2
@dany

to się wróc do chrzestnego

pracownik de

Lepiej zucic się pod koła niż pracować u matOła

anonymous
@pracownik de

,,żucic''mówi samo za siebie ,to nie firma dla (usunięte przez administratora)

Waldi
Inne

Dobra firma ale niestety maja swoich hejterów. Szkoda, że nie potrafimy docenić tego co mamy.

wies ek

KŁAMSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kierowca wywrotki

firma wypłacalna,z kasa nie ma problemu wszystko ok,jezdza po czasie ,nie przeładowują

Zostaw merytoryczną opinię o Spurek - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Spurek?

Zobacz opinie na temat firmy Spurek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spurek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188