Opinie o Spurek w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spurek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spurek o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spurek w Kielce

YYYYY Nowy wpis

Cześć. jeżdżę na wywrotce i widziałem, że kiedyś była dodawana taka oferta dla kierowcy ciężarówki na mój rejon z tym, że nie podali nawet widełek, tu myślałem, że się zorientuje w zarobkach. nie widzę jednak ostatnich komentarzy dotyczących samych kierowców. oni ich jeszcze przyjmują?

Podwykonawca Nowy wpis

Firma naciągająca i oszukująca podwykonawców.

Warunki pracy od tych dwóch lat już jakoś się poprawiły? Ktoś pisał, że ogłoszenia są dość częste a ja jakoś do żadnego nie mogę się dokopać, a na operatora bym aplikował. Nie orientujcie się może więc w tegorocznych stawkach? Chce wiedzieć nim się skontaktuję

Wiktor

Firma pod każdym względem dobra lecz wymagająca dobrej i fachowej pracy z czym niektórzy mają kłopot

Kazik
@Wiktor

Ci którzy nie mieli kłopotu z dobrą i fachową pracą już dawno stąd odeszli

paweł

kłamstwo

Megapapuśny Nowy wpis

Jak by firma była dobra to nie ogłaszała byś się 360 dni w roku

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spurek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Cacy

Najgorsza firma na świecie

@Cacy

Uważasz tak i mimo to wciąż tu pracujesz? Opowiesz coś więcej o tym?

Zuzanna

Z tego co widzę po wpisach wszyscy unikają odpowiedzi odnośnie zarobków tutaj. Jest to faktycznie taka tajemnica? Zdarza się, że osoby zajmujące te same stanowiska otrzymywały inne wypłaty? Można aktualnie wyrabiać tutaj jakieś nadgodziny?

Rychu
@Zuzanna

Nadgodziny to są w cenie, płacze to co ci obieca Prezes to nikt ci nie da. Prezes zawsze wie lepiej nie ważne czy jesteś fachowcem czy nie i tak on ma zawsze rację, a jak nie to i tak będzie twoja wina. Co do wypłaty to obieca, a na koniec zmienia zdanie i wypłaca mniej. I zapamiętajcie: takich jak Wy to on ma całą stertę Cv na biurku lub stoją na każdym rogu. Gdyby nie znajomości ( przez łapówki ) to już dawno byłoby po firmie.

@Rychu

To ostatnie to nie jakaś sugestia, że i tak nie warto odchodzić stąd? :/ Jak on argumentuje to, że nagle wypłaca mniej, tutaj pracownika nie chroni jakieś prawo?

Blik

Firma bez perspektyw na przyszłość wszystko oparte na kłamstwach runie jak domek z kart

Tom

Wieś śpiewa wieś tańczy ,słoma z butów i żadnego pojecia

najgorsza atmosfera jaką kiedykolwiek widziałem

Magdalena
@pracownik

To niedobrze. Wiadomo przecież, że dobra atmosfera w pracy jest bardzo ważna - wypływa na jakość wykonywanej przez nas pracy. Pozostaje mieć tylko nadzieję, iż optymalne warunki pracy jakoś to rekompensują. No to jak to jest chociażby z wynagrodzeniem? Jest adekwatne do obejmowanego stanowiska?

@zizulazu skąd taka informacja ze firma nie istnieje ? Możesz to potwierdzić ?

Zizulazu

Myślałem ze ta firma już nie istnieje . A tu zawsze się kogoś oszuka i tak się kręci

Tedy

Rzadko zamieszczacie opinie na forum, tak cicho od dawna??

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie MOLEWSKI SP. Z.O.O.mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

operator z jedynka

Szczerze nie polecam ten firmy nikomu wszystko ładnie pięknie dopóki niepoojawisz się na budowie nagle z operatora stajesz się pracownikiem fizycznym lopata i to jest twoja maszyna i nie masz nic do gatki. Bajery mają dobre żeby tylko wysłać cię choć na tydzień po tygodniu sam zrezygnujesz zapłaci ci ile Bedzie chciał bo i tak najniższa ludzie którzy tam pracują niewiedzą nawet co to ubranie robocze czy buty ogólnie kackupa ladnie zapakowana

Zdzich
@operator z jedynka

Czy w firmie nadal minimalna, czy oferują normalne zarobki na umowie

Norbi

Świetna firma, dobry pracodawca , tu można pracować tylko trzeba jeszcze chcieć!!

Jatt

Dobrze wiedzieć nie idę tam już. Zobaczymy jak jest w Rosie

Karol

Jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze narzeka!!!!!

dany

dobra firma pracowalem kilka lat

Skaza
@dany

To czemu już nie pracujesz

dany
@Skaza

jestem zawodowym żołnierzem:)

pracownik de 2
@dany

to się wróc do chrzestnego

pracownik de

Lepiej zucic się pod koła niż pracować u matOła

@pracownik de

,,żucic''mówi samo za siebie ,to nie firma dla (usunięte przez administratora)

Waldi

Dobra firma ale niestety maja swoich hejterów. Szkoda, że nie potrafimy docenić tego co mamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Spurek - Kielce

• Jak się pracuje w Spurek?

Zobacz opinie na temat firmy Spurek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spurek?

Spurek