Opinie o Milex Meat Sp. z o.o. w Niesułków-Kolonia 72

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Milex Meat Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milex Meat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milex Meat Sp. z o.o. w Niesułków-Kolonia 72

Czy firma Milex Meat Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wiecie, czy Milex Meat Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik Nowy wpis

Tak

Danuta

Na stronie firmy znajduje się oferta pracy na stanowisko kierowcy. Jak firma zapatruje się na kobiety na takim stanowisku? Miałabym jakąkolwiek szansę w rekrutacji? Poza tym może mi ktoś podać jakieś aktualne stawki na takim stanowisku? Bo w ofercie pustka na ten temat

Firma Nowy wpis
@Danuta

Witam, Oczywiście kobieta na stanowisku kierowcę również jest mile widziana. Zapraszamy - proszę o kontakt z firmą. Nr telefonu na stronie internetowej. Pozdrawiam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Milex Meat Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

Nie ma nadgodzin.

Krzysztof
@Odpowiedź

A weekendy są pracujące? Jak wygląda kwestia ustalania grafiku? Można się dogadać?

Odpowiedź
@Krzysztof

Ubój jest od poniedziałku do piątku.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Milex Meat Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Bożena

Szkoda, że komentarze co do tej firmy jako pracodawcy są mało merytoryczne, a do tego bardzo skrajne. Piszecie, że polecacie albo nie polecacie. To jak to w końcu jest? Czy ktoś może napisać coś więcej? Co konkretnie jest warte polecenia albo niepolecenia?

Worker77
@Bożena

Wszystko zależy czego szukasz w jakiejkolwiek firmie. Jeśli lubisz ciężką pracę to tutaj masz to w banku oczywiście z dodatkiem presji i oczekiwania takich rezultatów, które są nierealne. W przypadku gdy oczekujesz samorozwoju, podnoszenia swoich merytorycznych kwalifikacji czy zdobywania wiedzy przez szkolenia - tego tu nie doświadczysz :) Tak jak na początku wspomniałem, Ty wybierasz czego potrzebujesz w pracy :)

Czy firma wypłaca umowione pieniądze czy kombinuje z umowami ? Wiele firm podpisuje umowy o pracę z najniższa krajowa oraz z premia uznaniowa, a potem płaci najniższa co jest zwykłym chamstwem, cwaniactwem I czystym cynizmem, a po wspomnianej premii ani słychu ani widu.

Farmer70

Kierowcy kupujący bydlo są najlepsza wizytówka firmy pełen profesjonalizm i fajny kontakt. Dobra robotę robił im ten skupowy Łukasz bo każdy minus firmy umiał zamienić na plus i mnie zachęcił. Często oddaje bydlo i polecam kolegom :) Łowicz i Sochaczew pozdrawia :)

Qweety

Wszyscy co w opiniach wypisuje ohy ahy .zmienià opinię jak napiszę p systemie zarabiania w Milexie.Tylko dojdę do siebiepo chorobie.Peoazwę uBeoic Się q cierpliwość. I poszukać dobrych adwokatów.pozdrawiam

Krzysztof

Wszystko w najlepszym porządku

Agnieszka
@Krzysztof

Napisałeś opinię z perspektywy pracowniczej czy perspektywy osoby, która korzysta z usług Milex Meat? Napisz proszę, bo to dosyć ważne i w miarę możliwości rozwiń swoją wypowiedź, bo taki ogólnikowy wpis niewiele mówi użytkownikom zaglądającym na to forum.

Polecam. Świetni ludzie.

Mogę potwierdzić, że pracodawca solidny. Polecam.

Rolnik

Sprzedaję do nich regularnie i nigdy mnie nie oszukali. Przyjeżdżają po sztuki swoim transportem i płacą szybko. Wybija się dobrze.

Kris

Polecam Milex Meat. Nigdy nie miałem problemów. Pieniążki zawsze na czas. Firma solidna.

Jan
@Kris

Potwierdzam

2v2

(usunięte przez administratora) Pod koniec stycznia Napiszę jaki to schemat.(usunięte przez administratora)

ARAB!

Nie Polecam !!!!

Magdalena

Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Podziel się proszę opinią z naszymi użytkownikami, którzy aktualnie szukają pracy. To bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie Milex Meat.

rodeo

walo na wybojach czy nie walo może by sciepnoł pare sztuk na handel jak nie walo

LARRY2323

Supi polecam

rolnik

firma rzetelna i przewidywalna w sensie finansowym, robiąc z nimi interesy zawsze wpłaty za sprzedane bydło mięsne mamy na czas, firma nie oszukała mnie ani razu, a ktoś powyżej grubo się myli w swojej ocenie zakładu

stronek

ta firma to oszuści robią rolników na kasę oszukują na wadze za byka który ma około 800 kg wyliczają ze ma mięsa 380 kradną na wadze

Zostaw merytoryczną opinię o Milex Meat Sp. z o.o. - Niesułków-Kolonia

• Jak się pracuje w Milex Meat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Milex Meat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milex Meat Sp. z o.o.?

Milex Meat Sp. z o.o.