TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O.

admin 2015-07-31 06:29
Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O..
Karol 2017-02-26 21:57
Solidny podwykonawca. Z właścicielem można się dogadać w każdej sprawie. Nie rzuca słów na wiatr.
W stosunku do swoich pracowników jest wymagający i to być może jest cała tajemnica sukcesu.
Krzysiek 2017-04-07 14:42
Do Karola,
nie wiem co masz na myśli "w stosunku do swoich pracowników jest wymagający",
a może to ,że czasami dostaje białej gorączki jak,któryś z kierowców nie chce wyjechać dobitym sprzętem z hamulcem na jedno koło.
Żebym nie był gołosłowny to przykład , jakieś 2-3 tygodnie temu kierowca wyjechał takim zestawem i oczywiście skończyło się wypadkiem...skutek...zatrzymanie prawa jazdy kierowcy,na pytanie kierowcy do policjanta za co ? odp: trzeba było odmówić jazdy,pojazd w takim stanie nie ma prawa poruszać się po drogach.
Pozdrawiam.
krzysiek 2017-08-14 07:49
Pracowałem tam dlatego że mi płacił. Jak przestał to odszedłem. Tzn. na początku chciałem wnieść do firmy swój wkład bo chciałem aby się rozwijała. Byłbym wtedy z siebie zadowolony i może jakaś podwyżka...? Jednak teraz, po paru latach zastanawiam się co dobrego mogę o firmie napisać, ale nie wiem co. Mogę przedstawić tą drugą stronę, ale już mi się nawet nie chce. Radzę omijać szerokim łukiem i nawet z panem Tomkiem nie rozmawiać bo on powie prawdę tylko gdy się pomyli.
Zostaw swoją opinię o TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O.