Opinie o Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Kierowca Nowy wpis

W dniu dzisiejszym kierowca tej firmy prawie mnie zabił na ulicy. Jeżdżąc dostawczakiem wymusza pierwszeństwo i spycha ludzi z pasa ruchu na chodnik. Styl jazdy osoby pijanej. W dodatku takie manewry z banerem firmy. Ludzie świadczą o firmie wiec nigdy w życiu bym nie zedwcydowal się na usługi tej firmy

Czarek

@Stefan Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wpis? Rozliczenia finansowe to złożony temat na pewno nie na forum pracownicze

Wierzyciel Nowy wpis
@Czarek

No właśnie w temacie rozliczeń. On jest moim dłużnikiem. Wiecie jak to odzyskać?

Arek Nowy wpis

Piotrze pomyliłeś numer haha pan Wojciech Szczęśniak mi pomógł pod numerem 572 : 300 :704 on się w tej kancelarii tym przecież zajmuje z tego co wiem Mówcie że od arka.

Hahah Nowy wpis

Piotrze ty pijesz od 8:13?? Pan Wojciech się tym zajmuje mi pomógł dzwońcie na 572 300 704

Teraz wzięli się za budowę domow w Morzyczynie czy w Zieleniewie -tragedia!!!!Omijać tę firmę szerokim łukiem!!!Informacja dla potencjalnych kupców!!!

vivaldi

Przydałaby się jakaś kontrol rzeczowa pod kątem Inspekcji Pracy, odprowadzania podatków do ZUS. Oraz zatrudniania ludzi na dziko,bez żadnych umów.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Magda

Jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ? Jakieś porady ?

Marcel

Firma dobra codziennie tankuje sobie osobówkę i jeszcze piaskiem można pohandlować , mało płaci ale mozna sobie odbić

Janosik

@Don Corleone Dobra firma dla pracowników a niezadowoleni mogą zmienić firmę!

Don Corleone

Firma porażka!!!Pracodawca jest rudy to jak może być dobrze w takiej firmie.

Gogol

@Cepek Może dowiemy się dlaczego masz zupełnie inne zdanie o firmie?

Karol

Solidny podwykonawca. Z właścicielem można się dogadać w każdej sprawie. Nie rzuca słów na wiatr. W stosunku do swoich pracowników jest wymagający i to być może jest cała tajemnica sukcesu.

@Karol

Firma pomyłka pozdrawiam

Cepek
@Karol

Pan to chyba podwyzke dostal za ta opinie nie zgadzam sie z tym absolutnie

Cepek

Firma tragiczna nie polecam szefostwo banda złodzieji i wyzyskiwaczy odradzam wszelkie interesy

Nie polecam sprzet Masakra.strach na droge wyjechac

krzysiek

Długo u nich pracowałem i znam firmę dobrze. Przez kilka lat nie udało mi się wypracować o Tomimpex-ie dobrego zdania, a próbowałem. Pracowałem długo ponieważ praca na miejscu i nie najgorsze zarobki, ale to wszystko z plusów. Teraz minusy: - każdy to złodziej paliwa, - sprzęt w okropnym stanie technicznym, - ustalasz coś z panem Tomkiem, wydaje ci się że się dogadaliście, (cieszysz się w duchu że nikt akurat do niego nie zadzwonił bo inaczej potraktowałby cię zlewająco i odbierał telefony jeden za drugim a ty byś stał jak taki baranek), a ten człowiek gdy się tylko po rozmowie odwróci, to już zapomina i możesz być pewny że będzie inaczej. Później zadajesz sobie pytanie po co zaczynałeś bezsensowną rozmowę, - o pani prezes nic złego nie napiszę bo nie chcę być ciągany po sądach, - Jak się zwalniasz to możesz być pewny że tylko na konto pieniążki wpłaci. O reszcie albo zapomnij albo spędź kilka godzin dziennie przed firmą i czatuj na prezesostwo. I tu zależy komu się szybciej znudzi. Jestem pewien że dlatego ludzie tam pracują. Każdy się boi o tą ostatnią. Nie chce mi się już dalej o tej firmie myśleć. Czyli NIE. Po zastanowieniu.......... nie polecę tej firmy. Oszczędź sobie dobry człowieku nerwów.

Krzysiek

Do Karola, nie wiem co masz na myśli "w stosunku do swoich pracowników jest wymagający", a może to ,że czasami dostaje białej gorączki jak,któryś z kierowców nie chce wyjechać dobitym sprzętem z hamulcem na jedno koło. Żebym nie był gołosłowny to przykład , jakieś 2-3 tygodnie temu kierowca wyjechał takim zestawem i oczywiście skończyło się wypadkiem...skutek...zatrzymanie prawa jazdy kierowcy,na pytanie kierowcy do policjanta za co ? odp: trzeba było odmówić jazdy,pojazd w takim stanie nie ma prawa poruszać się po drogach. Pozdrawiam.

krzysiek
@Krzysiek

Pracowałem tam dlatego że mi płacił. Jak przestał to odszedłem. Tzn. na początku chciałem wnieść do firmy swój wkład bo chciałem aby się rozwijała. Byłbym wtedy z siebie zadowolony i może jakaś podwyżka...? Jednak teraz, po paru latach zastanawiam się co dobrego mogę o firmie napisać, ale nie wiem co. Mogę przedstawić tą drugą stronę, ale już mi się nawet nie chce. Radzę omijać szerokim łukiem i nawet z panem Tomkiem nie rozmawiać bo on powie prawdę tylko gdy się pomyli.

admin

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O..

Zostaw merytoryczną opinię o Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Do Rajkowa 10
    71-004 Szczecin

Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. sp.k.