Opinie o Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Administrator

Firma Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego rekrutowała na stanowisko Inspektor. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 2800 PLN?

TF
Inne

Jak to możliwe, skoro minimalna krajowa wynosi teraz więcej, a za chwilę ją podniosą? Sugerujesz, że nie zatrudniają na umowę o pracę, tylko na podstawie jakieś innej umowy? Szczerze, kto z pracowników napisze, jakie są teraz zarobki, czy coś się od tamtych wpisów zmieniło i czy otrzymuje się dodatki stażowe, albo tak zwaną 13 pensję?

Alicja
Inne

Cześć, szukam sobie czegoś o tej pracy w KRUSie, widzę że nawet w pojedynczych komentarzach ktoś tutaj chwali, tylko powtarza się coś o tych zarobkach, że niezbyt. To ile tam się właściwie zarabia?

Niki
Były pracownik
@Alicja

Przeważnie najniższa krajowa i siedzenie po godzinach w ramach wynagrodzenia

Gabriela Nowy wpis
Inne

Z tymi dodatkowymi dniami wolnymi to fajnie macie. Chciałam się zorientować co do pracy jako inspektor. Zarobki z oferty to 4242 zł plus dodatek stażowy. Dodatek stażowy napewno później a na start pracownik ma wymienioną podstawę czy jeszcze wpadają jakieś miesięczne premie?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Michał

Były pracownik

03.02.2024 03:02

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało? Napisz, co robiłeś/aś na co dzień w firmie, czym się zajmowałeś/aś?

Michałikona wywiad

Pracowałem jako Główny Specjalista. Generalnie do moich obowiązków należało: administrowanie serwerami i siecią, wdrażanie poprawek i aktualizacji do systemów operacyjnych oraz biznesowych. Ponadto byłem odpowiedzialny za nadzór nad funkcjonowaniem komórki organizacyjnej, opisywanie faktury, przygotowywanie dokumentacji SIWZ do przetargów. Uważam, że na takim stanowisku zarobki w przedziale 3500-4000 złotych są o wiele za małe, ale niestety tak wygląda praca w budżetówce. Generalnie pracownicy biurowi w KRUS mają i tak jeszcze gorzej. Sytuację ratują trochę premie kwartalne, motywacyjne i premie z Funduszu Dyrektora. Premie są jednak niestety na ten moment uznaniowe, więc to, czy ktoś je dostanie, zależy od wielu czynników.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Michałikona wywiad

Generalnie KRUS nie dostarcza narzędzi do pracy zdalnej dla biznesu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą? Czy z pracy zrezygnowałeś/-aś sam, czy zwolniono Cię? Czy jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na zakończenie Twojej współpracy z firmą?

Michałikona wywiad

Przede wszystkim były to niskie zarobki, o których wspominałem wcześniej. Dodatkowo przeszkadzał mi brak odpowiedniej komunikacji z przełożonym (Dyrektorem Oddziału Regionalnego), niezrozumienie potrzeb pracowników oraz faworyzowanie niektórych osób.

Jakie dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?

Michałikona wywiad

Pozytywnym aspektem są znajomości i ludzie, którzy niestety w większości przypadków tak jak ja, opuścili tę firmę.

Jakie dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?

Michałikona wywiad

Niekomunikatywne kierownictwo oraz bardzo niskie zarobki.

Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?

Michałikona wywiad

Generalnie możliwości były tylko głównie dla kadry menadżerskiej. Ewentualnie jeżeli nie było przełożonego w tym czasie, to ktoś musiał jechać w zastępstwie.

Czy firma planowała szkolenia i jak często się odbywały? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczyły.

Michałikona wywiad

Szkolenia odbywały się cyklicznie — dwa razy w roku. Ich tematyka była różnorodna, ale związana z wykonywanymi zadaniami. Typowo tematyczne szkolenia raczej trudno było zorganizować. Często słyszało się argumenty, takie jak: "Bo to koszty", "Bo za jednego pracownika z IT, to można kilkoro osób z biznesu wyszkolić z Excela", gdzie potem ludzie i tak z tego Excela nie korzystali. Szansą na wzięcie udziału w szkoleniach było dostanie się do jakiegoś projektu i skorzystanie ze szkoleń z nim związanych. Ewentualnie na własną rękę szukanie szkoleń finansowanych z funduszy unijnych.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Michałikona wywiad

Ograniczenia w szkoleniach wynikały z tego, że firma obcinała wszelkie dodatkowe koszty.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Michałikona wywiad

To zależało głównie od działu i od menadżera. Bywało z tym różnie. Generalnie tworzyły się podgrupy, w których atmosfera była w porządku.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Michałikona wywiad

Podobnie jak wyżej. Wszystko zależało od menadżera. W moim przypadku akurat komunikacja i atmosfera były bardzo trudne. Generalnie w moim odczuciu posiadanie swojego zdania nie było mile widziane.Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą pracy w Krusie. Jako dokument muszę przedstawić "oświadczenie potwierdzające spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia w prowadzeniu samochodu osobowego", jednak wzoru nie ma na stronie. Czy ktoś może wie jak takie oświadczenie powinno wyglądać?

Pracownik
Pracownik

Pracuję w placówce terenowej, moim zdaniem istnieją spore dysproporcje w obowiązkach nałożonych na pracowników. Pensje niskie, ale kierownik pozwala nam wychodzić szybciej i czasami dostajemy dodatkowe dni wolne (oprócz urlopu). I tak zawsze kończymy w poniedziałki i piątki o 2 h szybciej. Wypisujemy wówczas wniosek urlopowy lub wyjście w godzinach prac, który później ląduje w niszczarce. Dzięki temu mamy więcej wolnego, choć akurat ja mam tak dużo pracy, że nie zawsze jest mi to na rękę.

Lucek
Inne
@Pracownik

Te dysproporcje w ilości obowiązków, o których mówisz, są między pracownikami tego samego oddziału, pracujących na takim samym stanowisku? Jakie są więc możliwości zapytać przełożonego, z czego się te różnice w ilości zadań biorą, i czy nie może tego zrewidować, by było bardziej po równo?

Pracownik
Pracownik
@Lucek

@Lucek, pracuję w małej placówce, jedna osoba ma ub. społeczne, druga zdrowotne, trzecia wypadki itd. - od starszego inspektora do aprobanta. Rozmowy nic nie pomogły, zresztą dwie osoby są bliskimi znajomymi kierownika (są traktowane w uprzywilejowany sposób), a trzecia jest zazdrosna, bo lubi być najlepszą, więc smaruje wazeliną, donosi i kopie dołki pod resztą załogi, byleby tylko cos osiągnąć. Ja mam swoją godność i nie chcę przy tych ludziach zmienić się w podłego człowieka, więc póki co robię swoje.

PO Nowy wpis
Inne
@Pracownik

A na czym te lepsze traktowanie polega? Mniej pracy czy lepsza kasa? Bo w sumie te dwie rzeczy to najbardziej wrażliwy temat. Jakie szefostwo lubi informacje jak pracownicy mu donoszą, ma to związek z życiem prywatnym pracowników?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko RADCA PRAWNY W PLACÓWCE TERENOWEJ KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W GRUDZIĄDZU (NR 3064) w firmie Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wyślij CV
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Łódź
Fixit Polska Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter centrali wentylacyjnych
Niederau
A-Climax-Klima Germany GmbH
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Alicja
Inne

Cześć, szukam sobie czegoś o tej pracy w KRUSie, widzę że nawet w pojedynczych komentarzach ktoś tutaj chwali, tylko powtarza się coś o tych zarobkach, że niezbyt. To ile tam się właściwie zarabia?

Były KRUSworker
Były pracownik
@Alicja

Najniższa krajowa

Magdalena
Inne
@Były KRUSworker

czyli podwyżki od stycznia? a jeszcze jakieś zmiany się zapowiadają? i do stawki się odnosisz tylko a całokształt odnośnie pracy to jakbyś podsumował?

Były KRUSworker
Były pracownik
@Magdalena

Podsumowałbym krótko: BEZNADZIEJNIE!!!

Magdalena
Inne
@Były KRUSworker

czyli faktycznie Ci nie podeszły ale pewnie nie uargumentujesz konkretnie dlaczego? A tak ogólnie to ile średni staż pracy może tu wynosić? to że były jesteś pewnie na rotację wskazuje ale są tu jacyś stali bywalcy, którym warunki odpowiadają?

Były KRUSworker
Były pracownik
@Magdalena

To że były znaczy, że przepracowałem tam prawie 20 lat. I o ile na początku mojej kariery w KRUS atmosfera była bardzo fajna. tak po upolitycznieniu się firmy za czasów koalicji PIS-Samoobrona każdy kolejny dzień to było sukcesywne staczanie się po równi pochyłej. A już ostatnia "dobra" zmiana przechodzi samych siebie. Są ludzie, którzy pracują tam od samego początku jak tylko KRUS powstał w '93 roku i zarabiają tyle samo a nie rzadko mniej niż nowy narybek z zapleczem politycznym. A wymagania mają jak w corpo, bo się należy. Robić się nie chce, bo za taką kasę to nie będą się przemęczać. A potem Jaśnie Dyrekcja jeździ po starych pracownikach, że nie współpracują z nowymi i ich nie uczą. Aż się człowiekowi ulewa!

Helena
Inne
@Były KRUSworker

To na jakim poziomie są zarobki tutaj? Pracownicy z dłuższym stażem nie mają jakichś dodatków z tym związanych? Dużo jest tu pracy, zdarzają się nadgodziny?

Długoletnia pracownica
Pracownik
@Helena

Pracownicy z długoletnim stażem nie wiele więcej niż najniższa krajowa . Np 30 lat pracy w KRUS 3550 plus wysługa 20%..

Beata
Inne
@Długoletnia pracownica

A jakieś dodatkowe benefity są? Można korzystać z prywatnej opieki medycznej? Albo jakieś inne pracodawca oferuje?

KOTEK
Inne
@Beata

W każdym kwartale nagrody i premie. Na pracownika 300zł netto. Prywatnej opieki medycznej nie ma. Były takie propozycje ale było za mało chętnych.

Beata
Inne
@KOTEK

Czyli do najniższej krajowej jest raz na kwartał taka premia? Czy to co miesiąc ale waloryzowane kwartalnie jakoś? A jak z urlopami? Ciężko uzyskać wolne czy nie robią problemów?

Elka
Inne
@Były KRUSworker

Może wreszcie skończy się (usunięte przez administratora)starszych pracowników. Ile to można wytrzymać. Zniszczono niejedną dobrą Placówkę. Nowi nie nadają się do pracy, zero podejmowanie decyzji, zero samodzielności a pierwsi wyciągają ręce po kasę ???? Trzeba i im dobrać się (usunięte przez administratora)

Niki
Były pracownik
@Alicja

Przeważnie najniższa krajowa i siedzenie po godzinach w ramach wynagrodzenia

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

WW
Inne

Hmmm, ale dlaczego? Dlaczego inne firmy nie chciałby takiej osoby zatrudnić? Jednak jak ktoś pracował tu np. rok, to zawsze jest wpis do cv i jakieś doświadczenie. A inne firmy mają jakieś wątpliwości co do działalności firmy? Do tego jak jest wewnętrznie zorganizowana?

Były KRUSworker
Były pracownik

Nie zgodzę się z Tobą. Pracowałem w KRUS o wiele dłużej niż rok i jakoś znalazłem zatrudnienie w innej firmie w ogóle nie związanej z tematyką ubezpieczeń. I znam osobiście wiele innych przypadków, gdzie ludzie mieli dość zapierdzielania nierzadko po godzinach za jałmużnę, bo zarobkami tego nazwać się nie da, i odchodzili do lepszych firm, banków itp i jakoś dawali radę

GU
Inne
@Były KRUSworker

Hej, mnie zainteresował wątek nadgodzin. Czy tutaj wymagane są te nadgodziny? Czy to pracownicy sami chcą dorabiać w ten sposób, albo robią nadgodziny, bo nie wyrabiają sie z nawałem obowiązków? Wgl jest opcja, że pracownik nie chce pracować po godzinach, a firma nie zmusza i nie ma z tego powodu negatywnych konsekwencji?

Krusowiec
Były pracownik
@GU

Chyba żartujesz zostajesz bo jesteś zawalony obowiązkami i nie ma nadgodzin zostajesz za dziękuję choć nawet tego nie usłyszysz

Pytanie
 Pytanie

Czy w Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Administrator

Firma Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego rekrutowała na stanowisko Inspektor. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 2800 PLN?

Były KRUSworker
Były pracownik
 Pytanie
@Administrator

Aż 2800?? Poszaleli

LW
Pracownik
@Administrator

Zawsze na start i potem przez 5 lat

Były KRUSworker
Kandydat
@LW

Nie 5, tylko przez cały okres zatrudnienia. No chyba że są regulacje w związku z podwyżka minimalnego wynagrodzenia

Monika
Pracownik
@Administrator

Niestety TAK

Ela
Pracownik
@Administrator

Tak 2800 zł brutto

Tak
Były pracownik
@Administrator

Tak

Pracownik
Pracownik
@Administrator

Atmosfera spoko... zarobiki głodowe. Nikt nie chce przyjść do tej pracy. System na którym pracujemy napisany na kolanie. Obecnie szukam innej pracy i niebawem odchodzę bo szkoda czasu na głodowe zarobki ......

Agacia
Inne
@Pracownik

To ile teraz inspektor ma? tu bylo wspomniane 2800, ale to już jakiś czas temu, od tamtej pory to wzrosła minimalna już kilka razy co najmniej. No a jakieś inflacyjne podwyżki były czy nici? Będę niesamowicie wdzięczna za jakiś drogowskaz, na co liczyć etc.

TF
Inne

Jak to możliwe, skoro minimalna krajowa wynosi teraz więcej, a za chwilę ją podniosą? Sugerujesz, że nie zatrudniają na umowę o pracę, tylko na podstawie jakieś innej umowy? Szczerze, kto z pracowników napisze, jakie są teraz zarobki, czy coś się od tamtych wpisów zmieniło i czy otrzymuje się dodatki stażowe, albo tak zwaną 13 pensję?

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na prywatną opiekę medyczną?

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Oczywiście. Jak sobie wykupisz i będziesz opłacać to jak najbardziej ????

Ilona
Inne
@Były pracownik

A czemu nie chcą tego wprowadzić? Były może jakieś rozmowy z szefem na ten temat? Jaka była jego reakcja?

Lara
Inne
@Ilona

Bo to jest budżetówka. W budżetówkach nie ma pieniędzy na tego rodzaju bonusy. Szef danej jednostki terenowej nie ma nic do gadania. Jest figurantem, siedzi i cieszy się, że ma pracę i niezłą płacę.

Były pracownik
Były pracownik
@Ilona

Poza tym to, że to jest sektor państwowy musiałby być przetarg na świadczenie takich usług, i wiadomo, że wygra najtańsza oferta, która będzie jeszcze gorsza od NFZ'tu. Dwa, że w budżetówkach robi się cięcia na wszystkim co się da. Jeszcze trochę to pracownicy będą sprzątać po sobie i przynosić swój papier toaletowy. A "szef" to figurant, który często gęsto nie ma nic wspólnego z rolnictwem, skończył zarządzanie w jedynej słusznej toruńskiej uczelni albo w Lublinie i strasznie wielki specjalista od kierowania urzędem i ludźmi

Irena
Inne
@Były pracownik

A musi się na tym rolnictwie znać? Chyba od tego ma ludzi, co nie?

Były pracownik
Były pracownik
@Irena

A ludzie są tacy sami specjaliści jak i rzeczony "Figurant". Czyli szwagier ciotki wujka Zenka syn, który często gęsto przychodząc tutaj do pracy pierwszy raz wogóle słyszy o czymś takim jak KRUS. Przepracowałem tam 18 lat i na oglądałem się takich "fachowców" co nie miara

RT
Inne

A czy to ważna i wymagana tu umiejętność? Jeśli masz rozeznanie o pracy tutaj, to napisz, czy wymagają wykształcenia związanego z rolnictwem lub innych jeszcze kwalifikacji? Od razu uprzedzam, nikogo tu nie znam. Ot pytania gościa z ulicy, który zastanawia się nad dalszymi krokami w zawodowym życiu.

RG
Inne

Czytałem ofertę pracy dla Starszego referenta w Stanowisku Pracy ds. Prewencji, Rehabilitacji i Orzecznictwa Lekarskiego w Placówce Terenowej w Ożarowie. Z info wynika, że umowa jest na zastępstwo. Wyczytałem, że zdarzają się wyjazdy służbowe. Za takie wyjazdy firma wypłaca jakieś dodatki? Jakie diety dostajecie? Może orientuje się ktoś jak finansowo przedstawia się to stanowisko?

Nikola
Kandydat
 Pytanie

Witam. Zastanawiam się nad pracą w Krus Suwałki. Po przeczytaniu tych opinii co się dzieje w placówkach KRUS zastanawiam się czy warto starać się o tą pracę. Może jest tu jakaś była pracownica którą by mogła się wypowiedzieć???

Monika
Były pracownik
@Nikola

Jak będziesz chciała dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszam.: m.zablocka007@gmail.com

Obcy
Były pracownik
@Nikola

Nie warto. Szkoda Twojego czasu i zdrowia. Jesli mozesz nie zaczynaj wcale.

Olo
Pracownik
@Nikola

. Uciekaj od tej instytucji jak najdalej

Franciszek
Inne
@Olo

To może wyjaśnisz dlaczego? Łatwo napisać że coś jest nie tak, ale może jednak rozpiszesz się nieco mocniej i wyjaśnisz czemu odradzasz tu pracę.

Aneta
Były pracownik
@Franciszek

PO co ma ktoś wyjaśniać. Zatrudnij się w tej firmie i sam sobie wyrobisz o KRUS zdanie.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Nikola

Pytasz się czy warto? Trudno powiedzieć wszystko zależy jako panuje atmosfera w placówce. Są placówki do których pracownicy chodzą do pracy z uśmiechem ale ta atmosfera jaka panuje zależy od kierownika.

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Referent w firmie Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego?

Sara
Inne

Szukam pracy w jakiejś pewnej instytucji, nie prywatnej firmie. Udało mi się znaleźć ogłoszenie, na które w miarę spełniam wymogi, chodzi o młodszego specjalistę w biurze ubezpieczeń. Ale widzę, że spóźniłam się o parę dni. Nie ma żadnego dodatkowego naboru? Czy w ogóle poinformowali o zarobkach, bo w ogłoszeniu nic nie ma?

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego?

kom
Były pracownik
@Pytanie

Zależy w jakie środowisko trafisz - ludzie są różni, są kliki, ale są również neutralni ludzie. Powodzenia w trafieniu na przyjazną atmosferę, bo to jest w pracy najważniejsze.

Ilona
Inne
@kom

Zgadzam się. Dobra atmosfera jest najważniejsza. A jakie są tutaj zarobki? W porządku?

Elka
Pracownik
@kom

Zgadza się ale jednak Ci, którzy przychodzą teraz do pracy są z polecenia i im się wszystko należy, wykonują tylko swój zakres, który mają bardzo okrojony. My pracownicy z długoletnim stażem pracy jesteśmy do wszystkiego i za wszystko odpowiedzialni.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Ile się czeka na wyniki po rozmowie kwalifikacyjnej ?? Czekam już ponad tydzień i nic zero odpowiedzi czy dostałam się czy nie....

Małgorzata
Inne
@Kandydat

O, czyli rozmowa była kwalifikacyjna. A jak ona wyglądała konkretnie? O co pytali? Ile czasu trwała rozmowa? Czy było jakieś zadanie rekrutacyjne, przed lub po tej rozmowie? Można poznać tego typu szczegóły?

Rozmowa kwalifik.
Kandydat
 Pytanie
@Kandydat

Jak wyglada rozmowa ?? Jakie pytania ??

Rozmowa kwalifik.
Kandydat
 Pytanie
@Małgorzata

Czy już po rozmowie jakie były pytania zagadnienia jak ona wyglada ?

rolnik
Inne

Załatwienie czegokolwiek w krus sulęcin graniczy z cudem a nie jaka hurban nie miła opryskliwa i hamska

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej w OR Lublinie? Jak wygląda taka rozmowa? Ile czeka się na wyniki rekrutacji? Po jakim czasie odzywają się do osoby, która wygrała konkurs?

753-103-82-69
Inne

Dzień dobry. Placówka terenowa KRUS w Nysie, to już jedna z nielicznych instytucji, gdzie klient może spodziewać się rzadko spotykanej w dzisiejszych trudnych czasach, życzliwej obsługi i sympatycznej empatii. Podlegałem pod KRUS, jak powyżej od dwudziestu paru lat, aż do złożenia wniosku na emeryturę i przez ten długi okres nigdy nie miałem kłopotów z załatwianiem różnych spraw z którymi musiałem się borykać będąc współwłaścicielem gospodarstwa rolnego. Pomimo zmieniającego się kierownictwa i Pań obsługujących petentów, zawsze wychodziłem w pełni usatysfakcjonowany załatwieniem sprawy. Jednak w ostatnim czasie szczególną uwagę zwróciłem na Panią, która pracuje w dziale obsługi bezpośredniej klienta od niedawna a właściwie, owej Pani bardzo merytoryczne przygotowanie do tej pracy i ciepłe podejście do petenta. Pani Dorota Pacławska, bo o niej mowa, pomogła mi w bardzo fachowy sposób wypełnić Wniosek Emerytalny, doradzić następne kroki jakie muszę zrobić, aby ów wniosek nie był rozpatrywany w trybie tzw. biurokratycznym. co jest częstą praktyką podobnych instytucji a z którymi miałem wątpliwy zaszczyt rozpatrywania różnych spraw. Reasumując, to ogólnie miałem ja jak i moja rodzina szczęście, że po kupnie gospodarstwa dwadzieścia parę lat temu, trafiliśmy do takiej placówki jak KRUS w Nysie. Jeszcze raz dziękuję Pani Dorocie Pacławskiej za wrażliwość i determinację w załatwianiu mojej sprawy. Serdecznie pozdrawiam. Zadowolony klient.

Sołtys
Inne

Nie zgadzam się z tą opinią, jest bardzo krzywdząca, wielokrotnie bywam w KRUS- e w Bydgoszczy, czekając w poczekalni można się dużo nasluchac. Fakt, że jest czasami sporo dokumentów do dostarczenia, ale to nie jest wina pracowników tylko systemu. Czasami podejście petenta jest żenujące szczególnie osób, które mają rozszczeniowe podejście do życia. Z całą odpowiedzialnośca mogę powiedzieć, że Panie z punktu informacji mają dużą wiedzę i anielska cierpliwość.

anna
Inne

Oddział KRUS w Bydgoszczy tragiczna obsługa klienta - bardzo negatywnie oceniam pracę obsługę interesantów . Żeby złożyć dokumenty na emeryturę trzeba poświęcić kila całych dni . Pracownicy powinni się zamienić iść na naukę do ZUS ( Marii Konopnickiej w Bydgoszczy ) tam obsługa super porady , pomoc w wypełnieniu dokumentów i bardzo miłe panie

Sołtys
Inne
@anna

Nie zgadzam się z tą opinią, jest bardzo krzywdząca, wielokrotnie bywam w KRUS- e w Bydgoszczy, czekając w poczekalni można się dużo nasluchac. Fakt, że jest czasami sporo dokumentów do dostarczenia, ale to nie jest wina pracowników tylko systemu. Czasami podejście petenta jest żenujące szczególnie osób, które mają rozszczeniowe podejście do życia. Z całą odpowiedzialnośca mogę powiedzieć, że Panie z punktu informacji mają dużą wiedzę i anielska cierpliwość.

Zostaw merytoryczną opinię o Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego?

    Zobacz opinie na temat firmy Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
Przejdź do nowych opinii