Opinie o P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski w Cielcza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski w Cielcza

Rafał Nowy wpis

Rezbir to najlepsza firma dla której pracowałem. Życzę im samych sukcesów na polu zawodowym i prywatnym.

filozof Nowy wpis

Mamy dobrą firmę i fajną atmosferę w pracy więc nie szukajcie przysłowiowej dziury w całym!

Restauracja

Przyjechal soboe gosc w czarnych włosach wysoki pseudo Pudzian, burak jeden z firmy rezbir na obiad do restauracji naprawdę dobrej Ale doszedł do wniosku że mu nie smakuje z. Z terroryzowal personel wyłudził zwrot pieniędzy. Takich ludzi się niepowinn9 wpuszczać do publicznych miejsc

Pseudo Pudzian!!
@Restauracja

Słuchaj ,,Buraku" jeśli masz godność i pewność tego co piszesz ładnie się przedstaw i podaj numer tel. Wyjaśnimy to sobie. Nie wiem czy to osoba z restauracji pracownik czy klient. Ale prawda jest zupełnie inna : zamawiajac obiad Pani zapewniała mnie że duża porcja jak za taką cenę po czym gdy przyniosła obiad okazało się że placek bardzo mały i 5 kawałeczków małych mięska za tą cenę to kpina jadam cały czas w restauracjach i wiem co ile powinno kosztować, nawet NIE spróbowałem tego więc jak mi nie mogło smakować?? Podszedłem GRZECZNIE do personelu powiedziałem pani Grzecznie zaznaczam , że to nie jest warte tej ceny,ta porcja nie jest taka jak opisywała że nie spróbowałem nawet kawałka i czy mogę prosić o zwrot pieniędzy. Żadnego jak opisujesz terroru nie było chyba za dużo filmów albo coś mocniejszego musiało wejść skoro masz taką fantazje!!! Sądzę że powinniśmy się spotkać i tego ,,Buraka'' grzecznie sobie wyjaśnić skoro już mnie obrażasz!! A pracownicy Firmy Rezbir zapewniam są w Pełni Kulturalnii cieszymy się dobrą opinią i pierwszy raz zdarzyło nam się takie pomówienie odnośnie Pracownika. Pozdrawiam

restauracja 2
@Pseudo Pudzian!!

Wow, w szoku jestem że kolega "Pudzian", tak grzecznie odpisał, przeważnie leje w r... ale co się odwlecze to podobno nie uciecze.... Powodzenia

Kamila
@restauracja 2

Chyba powinnam Wasz przypomnieć o jednej, ale ważnej kwestii. Na tym forum skupiamy się raczej na dyskusji o bieżących warunkach pracy w P.H. Rezbir - tematy poboczne nas tu nie interesują. Czytałam, iż naczelną dewizą firmy jest: wysoka jakość za rozsądną cenę. No a jak tam mają pracownicy? Czy za swoją ciężką pracę mogą liczyć na dobre zarobki?

Ello Nowy wpis
@Kamila

Jedynie mogą cię wykorzystać twoje znajomości a później good bay. Poza tym firma ma zasadę że kobieta nie dają umów na pełen etat bo ,, bo zachodzą w ciążę" a jeśli chodzi o bezpieczeństwo stroje ochronne pracując z chemią na produkcji odpowiem tak :. Hahahahaahahahaaaaaa tyle.

Były pracownik Nowy wpis

Jako były pracownik zrozumiałem po kilku latach pracy że to osoby którym nie można ufać po tylu latach pracy zysku na mojej osobie i klientach których sam przyniosłem do tej firmy oczerniali mnie moją osobę w oczach osób z którymi wsporacuje kilkanaście lat a najlepsze to że za pozwoleniem młodego (usunięte przez administratora). Objechali mnie od złodzieja największy (usunięte przez administratora) tej firmy ma godność wymawiać takie słowa. Ogolne zgadzam się z wypowiedziami innych czas powiedzieć prawdę ta firma prosperuje tylko dzięki jednej firmie okradla ich z pracowników i receptur sama nie potrafiła wymyślić nawet płynu do szyb. Nie pisze to że złości ale skoro już nie współpracujemy i mogę chyba powiedzieć prawdę . Żałuje tylko że gdy kilka lat temu wyrzucili 2 współpracowników identycznie ich oskarżali a po czasie okazało się nie prawda poprostu chcieli przejąć ich rynek....!!! Zawsze broniłem ich co widać po moich wypowiedziach niestety się zawiodłem...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Martyna

Tutaj jest praca z chemię więc moje pytanie jest takie czy są specjalne ubrania ochronne dla pracowników produkcji ?

Prawda taka ze gdyby nie Shine Chemicals to takie badziewie jak REZBIR nigdy by nie powstało. Ci z rezbiru pracowali kiedyś w Firmi Shine. Beszczelnie ukradli receptury na produkty i zaczeli produkować swoja chemie. Fakt taki ze Shine się rozwinela a Rezbir stoi w miejscu. W końcu i tak nie miał szans bo zawsze była to marnota i słabeusze. To co sprzedają nie myje i nie umyje. Tak rozmaconego produktu żadna firma nie miała. Sama woda

Hulk

Święte słowa Paweł, 100 % racji

Belg

W samo sedno

Kamila
@Belg

@Belg Wiemy już, że podzielasz zdanie użytkowników @Paweł oraz @Hulk. Ale dobrze byłoby, jakbyś rozwinął swoją poprzednią wypowiedź i napisał coś więcej w tym temacie. Jaką posadę obejmujesz w strukturach firmy Przedsiębiorstwo Handlowe REZBIR?

Pseudo Pudzian!!
@Paweł

Nie wiem czy Pan Paweł miał kiedy kolwiek do czynienia z produktami firmy Rezbir bo to co tu czytam jest smieszne. Akurat Moja osoba może się tu wypowiedzieć najpewniej i sporo z pierwszej ręki. Opisujesz gdyby nie shine... A wiesz jakie tam warunki pracy były?? Jakie place jaki stosunek do pracowników itp. Zapewne nie. Każdy z byłych pracowników zmienia na lepsze jedni poszli do Rezbir inni do innych firm masz pojęcie jakich,masz taką informację czy tylko piszesz to co słyszałeś?? Odnośnie jakości chemii możemy się umówić na próbę pokaz i sprawdzić produkty tych 2 firm. Prawda jest taka że Shine nigdy ale przenigdy nie miało powtarzalności produktu, o Rezbir nie mogę tego powiedzieć ponieważ pracuje w tej firmie i pracowałem w Shine kilka lat. Jakość hmmm możemy sprawdzić która z firm sprzedaje wiecej. Sądzę że sama ilość sprzedaży w firmie Rezbir sama się broni jakością... Ale co ja tam wiem sprzedaje tylko kilkanaście ton miesięcznie sam pewnie tyle co całe shine ????????????

Waldi

Dobre opinie o firmie słyszałem i mam zamiar starać się o pracę. podpowiecie jaka atmosfera i zarobki?

Taty synek

UWAGA UWAGA! Firma zatrudnia najchętniej ludzi z konkurencji podrzegając wcześniej do kradzieży danych i baz danych klientów z obecnej firmy. Tak zatrudnił i pozyskał receptury na chemie. I w końcu i jego okradli. Wyrzucił z pracy złodziei z hukiem i wysłał do firmy konkurencyjnej po kolejne receptury oraz klientów po czym przyjmuje ich z powrotem. Ludziom z branży proponuje omijać gościa z daleka chyba że macie ochotę szerzyć niezdrowe ideologie szefa i żyć tylko ich problemami. OMIJAĆ!!

Hulk
@Taty synek

Święte słowa Taty Synek, 100% racji ;)

Pracowałem tam bardzo bardzo długo. SZefostwo to szkoda gadac bo zyciowe problemy do pracy przynosili i jako pracownik musiales tego sluchac!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! motto firmy-nie musi myc ważne ze pachnie! bez sesu bo albo Donald albi buble gum czuc. Jedz na myjke kolo komisu konczaka za mc Donald to sam zobaczysz. Badziewie na całego. Porazka! tym plynem nawet buta nie wyczyscisz ale pachniał będzie na pewno i tylko tyle!

Więcej robią szumu na rynku niż dobrej chemii (o ile cokolwiek sami robią) Wąski i słaby asortyment, z którego nie da się wyżyć!

Chemikal brother

Szef wspiera POLSKĘ jak najbardziej. Kupuje u niemców towar następnie rozrabia (jeżeli ktoś jest z branży proponuję powąchać DRY TEK ze Stockmaiera oraz MAXI WAX NANO, tak samo z maliną aka foam baloon) i każe handlowcom wciskać ten kit ludziom.

Janek

Ja uwarzam, że piany aktywne mają dobrej jakości porównując z pianami wielkicj firm zagranicznych które sprzedają chłam. Trzeba wspierać Polskę i sprzedawać i kupować polską chemie. Oczywiście nie oszukiwać i nie kąbinować z rozcieńczaniem czegokolwiek. Myśle że Szefowi nie zależy na tym żeby pogrzebać swój biznes tylko na tym żeby go rozwijać. Poierajmy polskich producentów bo inaczej rusek lub niemiec będzie naszym szefem.

Darek

Podtrzymuję opinię kolegi Grzegorza. Firma słaba na maxa, potrafią tylko rozcieńczać produkty i kazać handlowcom wciskać ten chłam ludziom. Szef zawsze klepie po plecach i dużo obiecuje a wychodzi jak zawsze.... Żenada

robert

to jest bardzo bardzo kiepski temat

antek

zgadzam się że średnio z tą firmą , kasa min auto najlepiej własne, i żeby chociaż ktoś chciał kupować

grzesiek

jak dla mnie to słabo, proponuje omijać jeżeli szukasz poważnej pracy, ale jak szukasz handlu z bagażnika słabej ale w miarę taniej chemii to może być ok

Zostaw merytoryczną opinię o P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski - Cielcza

• Jak się pracuje w P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H. Rezbir Zbigniew Kowalski
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Leśna 5A
    63-200 Cielcza