Opinie o Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno w Nowa Wieś Wielka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno w Nowa Wieś Wielka

Obywatel Wielkiej Lipy

Brak słów do tej firmy. Stamtąd już dawno odeszli dobrzy ludzie którzy chcieli osiągnąć coś więcej i się bardziej rozwijać. Zostali tylko... wiadomo kto.... Ta firma jest bez przyszłości.

Obywatel Wielkiej Lipy Nowy wpis

Były Nowy wpis

Podobno do fortaco potrzebuja ludzi na magazyn do transportu składajcie CV

Bobo Nowy wpis

Co tu dużo gadać.Praca u Pana Rafała to ciezki kawałek chleba delikatnie mówiąc ????. Z tej firmy jest się trudniej zwolnić niż przyjąć. Pozdrawiam

BLACKJACK

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie. Dziwię się tylko firmie General Electric że dalej trzyma takiego transportowca.

Miodek
@BLACKJACK

Jaki to transportowiec. Pojęcia nie ma o robocie. Wszystko tylko żeby szybką kasę zrobić i jak najmniej ludziom zapłacić. Całą robotę odwalają tam ludzie.

Były Nowy wpis
@Miodek

Oj tu bym się nie zgodził. Rafał co jak co ,ale pracuje za 3 i ma pojęcie o robocie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Daria

Może warto zająć się swoimi obowiązkami zamiast prowadzić obserwacje i później rozpisywać się na forum. Takie sytuacje trzeba zgłaszać szefostwu bo to w naszym interesie , firma jest ok!

Krzysztof
@Daria

Ok? Powiedziała co wiedziała. Luiza przestań kłamać. Mam wymienić wszystkie rzeczy i momenty w których firma nie była i nie jest w porządku? Sporo tego jest. Od kiedy ty taka lojalna wobec szefa? Przypomnij sobie swoje początki w firmie jak po nim jechałaś. To pytanie retoryczne ale: co on dla ciebie takiego zrobił że tak go bronisz ??

Tomasz

Pewni jesteście, ze nie można pozytywnie napisać o pracy w firmie? Miałem chęć aplikować.

@Tomasz

No co Ty ziomuś nie popełniaj tego błędu, nic Cie tam pozytywnego nie spotka, ciezka robota za niecale 2 tys, problemy doslownie ze wszystkim, zapomnij o jakimkolwiek urlopie, a nie daj boże zachoruj, to (usunięte przez administratora) potrafi do Ciebie przyjechac, podac sie za pracownika zusu czy na pewno jestes w domu. Uciekla masa pracownikow a nikt sie nie przyjal, i najlepsze na koniec, typ nawet na tyle nie potrafi zniesc jak ktos sie od niego zwolni, ze poluje na ludzi na wypowiedzeniu, żeby znalezc powod do dyscyplinarki, nie polecam, latwo sie (usunięte przez administratora) a pozniej bardzo ciezko wyjsc bez strat.

Paulina

Widzę, że starasz się pomóc, ale w sumie nie wiadomo, dlaczego odradzasz pracę w Interno. W dzisiejszych czasach każda praca, także ta przy przeładunku, znajdzie swego amatora. Dlatego może uzasadnij kilkoma zdaniami, co wg Ciebie jest nie tak z tą firmą. Podpowiedzi co do zarobków w Interno w 2021 roku mile widziane!

Kamil

Firma ma problemy finansowe ?

Tadek
@Kamil

Ma problemy. No bo jak szef wywozi tony złomu z zakładu to źle świadczy o nim i firmie i to nie wiadomo czy za zgodą ludzi z GE. Poza tym wyrobił sobie głupim zachowaniem złą opinie i nikt go już tam nie nawidzi.

Anuska

Chyba się trochę przeliczyles kolego! Ja pracuję u Rafała 5 lat i mnie w (usunięte przez administratora) nie zrobil mnie ani razu.. Takie opinie dodają ludzie Rafała którzy przez (usunięte przez administratora)wyleci z pracy..

Grzegorz

@Lka O co chodzi? Zalegają z wypłatami? Atmosfera nieprzyjemna? Napisz konkretnie z czym się nie zgadzasz

WKS Śląsk Wrocław

Szymkowiak miły,kulturalny szanuje pracowników nie przeklina nie okrada z pieniędzy zawsze spokojny wyrozumiały jak trzeba to pomoże zawsze można wszystko załatwić od razu nie krzyczy firma prężnie się rozwija pełen profesionalizm i klasa

Wrocław

Szymkowiak jest miły,kulturalny nie przeklina nie okrada pracowników z pieniędzmy pełen profesionalizm i klasa

Mirka

Są jakieś ciuchy robocze dla pracowników?

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie? Jak wymagania stawia firma przed kandydatem?

Pajęczyna

Kto pracował w Interno ten się w cyrku nie śmieje... Pracowałem w tej pseudo firmie 7 lat i nic dobrego nie mogę o niej napisać. Prawo pracy i przepisy BHP łamane na każdym kroku, przyzwolenie Szymkowiaka na to aby jego pijani pracownicy kontynuowali pracę pomimo bycia pod wpływem. Bicie słabszych jednostek, okradanie z dniowek i premii pod byle pretekstem. Kamery na szatniach, wszechobecny mobbing i (usunięte przez administratora) straszenie pracowników, robienie problemów gdy ktoś się zwalnial. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że nikt tego dziada z GE nie pogonil- przecież Interno to firma odpowiedzialna za transport ciężki, a często przy operacjach transportowych pracowali pijani ludzie za zgodą i wiedza ,,prezesa". Nie będę pisał wulgaryzmów w jego stronę bo wolałbym aby ta opinia nie została usunięta, a była ostrzeżeniem dla osób rozwazajacych zatrudnienie się w Interno. Omijać szerokim łukiem!!!!

Agata

W swoich wypowiedziach dosyć mocno obarczacie osobę, która jak widać pracuje w Interno. Nie jest to portal plotkarski jednak czy działania tej osoby w jakikolwiek sposób przeszkadzają wam w osiąganiu swoich celów w tej firmie? Jeśli tak to warto zgłosić tego typu informacje do zarządu firmy.

Jacek

Twój komentarz zawiera mocno obraźliwe treści. Używanie pseudonimów i nazwisk może spowodować, że wpis zostanie usunięty. Czy mógłbym prosić o doprecyzowanie, bez obrażania nikogo, co wzbudziło Twój niepokój jeśli chodzi o pracę w Interno? Dzięki.

Wafel

No to może ja pozwolę sobie na merytoryczny komentarz, otóż tej firmy nie polecę nikomu , przede wszystkim ze względu na jej szefa. (usunięte przez administratora) niepotrafiący wypowiedzieć zdania bez niecenzuralnego słowa. W stosunku do pracowników ordynarny i niekulturalny pomimo tego, że to w szczególności pracownikom zawdzięcza działanie firmy, a jeśli się mylę to szanowny szef tej firmy ma okazję to tutaj sprostować. Niektórzy piszą, że jak się jest w porządku to szef też jest w porządku, jeśli bycie w porządku rozumiemy przez donosy na kolegów z pracy to jak najbardziej jest to prawda i ma to miejsce na porządku dziennym w tej firmie, tacy pracownicy mają lżej z szefem i mogą liczyć na profity z tego wynikające (nadgodziny itp) aczkolwiek i tak potrafi ich zjechać z góry na dół, zwyzywać i ubliżyć. No i wypada też powiedzieć coś o zarobkach, owszem można zarobić ale w większości przypadków pierwszeństwo do tego mają, Ci o których napisałem powyżej, reszta niestety musi się o wszystko dopraszać. Wszystko jest niestety ustawione tak, że z podstawy niestety NIE WYŻYJESZ bo plasuje się ona poniżej 2 tys netto, a tylko dlatego, że to właśnie na nadgodzinach wyrabianych przez pracowników szef zarabia najwięcej, więc niską podstawą zmusza ludzi do robienia nadgodzin, a przypomnę, że nie jest to praca na ochronie w biedronce, tylko przeprowadzanie bardzo często skomplikowanych operacji transportowych produktów ważących po kilka, kilkanaście a nawet kilkaset ton, tak więc proszę sobie wyobrazić odpowiedzialność jaka leży na pracowniku. Czyli podsumowując, odradzam pracę w tej firmie jak i w firmie Rozzo, która jest zarejestrowana na małżonkę szanownego szefa (ten sam twór, takie same sytuacje, i wszystkim i tak zarządza ten sam człowiek bo żony nigdy w firmie nie widziałem.) A jeśli firmy zmienią nazwy to po prostu zapamiętajcie sobie nazwisko Szymkowiak jako definicja osoby, u której nie chcecie pracować. Z całym szacunkiem wieelki (usunięte przez administratora) mu na czoło! I prosiłbym administratora o niecenzurowanie tej wypowiedzi bo nie ma w niej nic niecenzuralnego.

jak myslisz idioto ?

Rafał To największa (usunięte przez administratora) jaka kolwiek widziałem jaka dostalem wypłate to 1600 zl na reke za caly meisiac przeprowacowany...... chociaż ponoc mowia ludzie o nim ze oszukuje ze raz zabral premie z tysiac złotych gdzie gościu robił nadgodziny to tem mu premie zabrał fajnie sie dorabia na pracownikach..... (usunięte przez administratora) ale spoko za to pójdzie do piekła i tam mu (usunięte przez administratora) za to ze tyle krzywd wyrządził ludziom omijajcie go , aż sie dziwie ze Donako przyjeło takiego prywaciarza na hale powinni go szybko (usunięte przez administratora) i pracownicy z uprawnieniami przyjąć do Donako nie polacam tej roboty aż sie dziwie ze ludzie dalej u niego robią !!!!!!!!!!!Zreszta nie dlugo bedziesz miał inspeckje pracy w swoim zakladzie

Ninja

(usunięte przez administratora) Gdybyście posluchali jego odzywek do pracowników to normalnie otwiera się kodeks karny i od razu jest paragraf na tego Debila z wielkiej lipy. Raz byłem na ich integracji i to co zobaczyłem to przeszło ludzkie oczekiwania. Chlał wodę razem ze swoimi (usunięte przez administratora)a na drugi dzień wyzywal ich w pracy . Pracodawca nigdy nie powinien spoufalać się pracownikami a zatrudnia takich oszołomów ze kiedy przyjdą do pracy w sobotę czy niedzielę to sprawdza ich alkomatem a dzień wcześniej pił z nimi wóde - trzeba być kompletnym debilem a nie pracodawcą żeby tak robić . Każdy normalny pracodawca daje po takiej imprezie trzy wolnego zeby ludzie doszli do stanu uzywalnosci . Dalej , łamie nagminnie przepisy kodeksu pracy, w szatniach zamontował kamery i podgląda pracowników jak się przebierają, tę kamery tłumaczy zlodziejstwem pracowników, dobrze ze w toaletach nie zamontował bo może mu kible wynoszą ???????????????? . Przy podpisaniu umowa , którą zawsze jest umowa zlecenie , jest zawsze najniższa krajowa a ona obowiązuje przez co namniej 5 lat . W czasie trwania pierwszej umowy ludzie są poniżani i często porownywani do czegoś najgorszego - sami się domyślacie do czego. Ludzie mówią że jego rodzina do warszawscy żydzi którzy mszczą się za wojnę . Najwięcej ludzi pracujących u nie to ludzie bez wykształcenia - innymi słowy motłoch bez żadnych zasad . Szymkowiak wprowadza i utrzymuje w swojej firmie i w GE Power gdzie jest podwykonwca , bardzo złą atmosferę między ludzi uswiadamiajac im cały czas że są nic nie warci albo że są (usunięte przez administratora). Do części ludzi ma to sens ale pracują tam też ludzie myślący którzy nie wdają się w rozmowy z (usunięte przez administratora) szefem tylko odwalaja 8 godzin i idą do domu . Bywa też tak , Szymkowiak ma nagminnie pretensje o to że ludzie nie pracują po godzinach . Kilku z jego pracowników to po prostu rodzina - kuzyni , szwagry - czyli (usunięte przez administratora) - kapusie itd . Na koniec : do wszystkich mądrych i inteligentnych ludzi - powtarzajcie wszystkim którzy myślą o zatrudnieniu się w tej firmie , że wejście do tej firmy będzie dla nich nawet na krótki czas , ogromnym nieodwracalnym w skutkach stresem ktory odbije sie także na ich rodzinach a także na ich psychice a to z kolei będzie rzutować na ich przyszłość emocjonalną związaną z ich rodziną. Omijajcie tą firmę jak najdalej a jak zdarzy się wam być blisko ich to przygotujcie się na oskarżenia ze strony Szymkowiaka oraz jego przydupasów z rodziny . I nie bójcie się reagować na takie oskarżenia ponieważ są jedynie próbą przerzucenia swojej winy na innych. To jest polityka tej firmy i jej szefa . Pozdrawiam byłych workers

Agata

Proszę byś wypowiadał się w sposób kulturalny i stronił od negatywnych emocji na forum. To w niczym nie pomoże, a może jedynie wpłynąć negatywnie na atmosferę między użytkownikami. Rozumiem, że możesz nie mieć pozytywnych opinii o Interno, ale nie jest to powód, by wypowiadać się w tak wulgarny sposób.

Agata

Mogę zrozumieć, że istnieje powód Twoich negatywnych emocji, ale nie publikuj proszę tego typu sformułowań na forum. Pamiętaj, by zachować kulturę wypowiedzi, ponieważ jest to forum publiczne. Możesz opublikować swoją opinię, jeśli tylko jest ona kulturalna i powszechnie zrozumiała dla wszystkich użytkowników serwisu.

Agata

@Hala G, piszesz o testach jakie robi przedsiębiorstwo Interno. O jakie testy dokładnie chodzi? Z tego co zrozumiałam z Twojej wypowiedzi ich pozytywny wynik wpływa na podwyżkę wynagrodzenia miesięcznego? Mogłabyś podać przykład, jak konkretnie wygląda taki test i czemu Twoim zdaniem jest zbyt trudny by go zdać?

Pirania
@Agata

No tak że dostajesz pytania na kartce i odpowiadasz pisemnie... Masz około 50 pytań ,a są tak skonstrulowane że na jedno pytanie jest kilka odpowiedzi i nie wiadomo jaka uzna za poprawną. A jak już uda Ci się zdać to dopiero szef przystępuje z Tobą do rozmowy

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Rafał Szymkowiak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interno
1.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • 72
    55-120 Nowa Wieś Wielka