VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Ona*

Czy były już wypłacane bony świąteczne?

@Ona*

Koniec listopada początek grudnia

Pracownica

Zgadzam sie w 100%,

Wyrąbany_życiem

Jeszcze zapomniałeś o trenerach, kontrolerach.

Pracownica

Szkoda że właściciel wcześniej się nie ocknąl Trzeba porządek zrobić także z pięknymi P brygadzist które mają swoje towarzystwa wzajemnej adoracji wśród pracowników to się przekłada na ich pracę Zdegradowac nawet te nie nie do ruszenia Tak naprawdę niewiele robią a pensja wpływa Z firmy zrobiły sobie prywatny folwark i sadzą się jak wszy na grzebieniu

Zofia

Może firma dynamicznie się rozwija, stąd nowe przyjęcia do pracy? Skąd Twoje przekonanie co do tego, że teraz należy te zatrudnione osoby zwolnić? Może jest ono błędne :) Czy znajdzie się tu ktoś, kto może napisać jak faktycznie wygląda teraz sytuacja w VIVE TEXTILE RECYCLING? Serio pracownicy są zwalniani w ramach szukania oszczędności?

Praca
@Zofia

Nie słyszałem aby w obecnej chwili kogoś zwolnili

Zofia to brygadzistka!
@Praca

Pewnie za mocno używasz patyczków do uszu!

@Zofia

Tak, niestety są zwalniani i to w masowych ilościach

Gdzie są te zwolnienia ,bo ja pracuję w Kielcach na VTR-O i o zwolnieniach nic nie wiem

To mało wiesz już 200 osób zwolnili i szykują się kolejni

Ślepy

On chyba z zamkniętymi oczami robi, nawet Ukraińców z 1/3 została

Była
@Praca

Na Malikowie już dwie kobiety zwolnili

Zgadzam się nam zabrać, a im dać. Przez nich wszystkich porządni ludzie dchodzą.

Obcy

racja

Gomułka_83

Jeśli chodzi o moją opinie to nie polecam pracy na Komercji na Malikowie. Grafik układany przez kierownika operacyjnego jest chaotyczny, nie można sobie miesiąca zaplanować i wiecznie problemy. Urlop? Zapomnij, odrzucają wnioski a potem gorączka że trzeba z urlopu schodzić. Na magazynie panuje chaos, Kierownik wraz bystrzakiem nie widzą co się dzieję, udają że wszystko jest w porządku a tak naprawdę nie jest. Odkąd (usunięte przez administratora)sytuacja z dnia na dzień robi się coraz gorsza, ten człowiek nie ma w ogóle wiedzy jak kierować takim magazynem a co za tym idzie grupą ludzi. On ledwo co podstawówkę skończył,ledwo co zrozumieć go idzie od tego jąkania się. Jedynie co potrafi, to trzymać ręce w kieszeni, łapiąc się za swoje jajca a później (usunięte przez administratora)do tyłka włazi co zresztą widać na tej (usunięte przez administratora). Sprzęt na którym pracowałem tragiczny, te wózki w ogóle nie są uregulowane, ledwo co się zatrzymują, później jest niespodzianka że ktoś zahaczył o regał i są belki wykrzywione, nie wspomnę już bitwy o skaner żeby na czymś pracować. Jedynie nocna zmiana jest w porządku, bo nie ma tej całej hołoty. Największym moim sukcesem było odejście z tej firmy i to uważam za duży sukces. Ogółem praca 2/10

Diament

Nazatrudniali Ukraińców którzy nic nie robią,kontrolerki jakości które jakości nie maja żadnej.Nikogo nigdy nie przeszkoliły a potem są pretensje do pracowników o ceny towaru w sklepie.Malikow schodzi (usunięte przez administratora) i pisze to jako wieloletni pracownik tej firmy który już sporo widział ale takiego bajzlu jak teraz nigdy.Proponuje postawić tabliczkę graniczna przy wejściu gdyż liczba Ukraińców już dawno przerosła liczbę Polaków.Bez tłumacza nie dogadasz tam się z nikim.Inna sprawa ze zatrudnieni obcokrajowcy prezentują niski poziom myślenia graniczący z zerowym jak i ich chęci do pracy.Polacy są wykorzystywani a osoby na wyższych stanowiskach wywyższają się bo nic nie musza robić oprócz kręcenia się po hali i sprawiania dobrego wrażenia.Kolejna sprawa to soboty do odrobienia za które nikt nie płaci,wszystkie już dawno zostały odrobione .Do zarządu otrząśnijcie się wkoncu i zamiast szukać oszczędności na zwykłych pracownikach zwolnijcie trenerów i kontrolerki które nic nie robią.Jako były już pracownik tej firmy odradzam zatrudnienie się tam.

Prawda
@Diament

Kontrolerki wymagają a jak się poprosi o pomoc to nic nie wie!!! Chodzą jak te krowy i udają ze coś robią, Dramat ten Malikow (usunięte przez administratora)!!!

@Diament

Strasznie się przejmujesz jak na byłego pracownika. Nie przeżywaj tak bo na zawał zejdziesz. Jeszcze ktoś pomyśli że byłaś taka oddana firmie az się zwolniłaś bo po nocy płakałaś jak to Vive podupada... Litości ludzie

@Sw

Napewno bardziej niż ty ale widzę ze uderzyłam dobrze bo prawda w oczy kole

@Diament

Tak jest jak piszesz znasz firme lepiej niż prezes.. Gratulacje opiszą cie w styczniowym wydaniu gazetki jako pracownika roku.

@Sw

Znam lepiej bo w porównaniu do prezesa w niej byłem a ty siedź dalej przed klawiatura albo chodź po hali jak krowa i nic nie rób nic nie oglądaj i dalej broń czegoś o czym nie masz pojęcia.

@Diament

Wszyscy się na wszystkim znają najlepiej sami geniusze.Jakoś chyba lepiej niż prezes to nie stoisz

ty chyba tym bardziej.

Xxx
@Sw

A Ty na czym się znasz . Na ocenianiu innych ??

Na zmianie M2 brygadzistka została (usunięte przez administratora). Zerowa wiedza i doświadczenie na temat pierwszego procesu i wolnej wyceny . Czy naprawdę awans na stanowisko w tej firmie zależy od mistrzowskiego donoszenia (usunięte przez administratora) Zmiana M2 rozpoczęła proces dezaktywacji . Dla mnie kierownikiem zmiany który jest kompetentny ( wycena towaru , procedury) jest (usunięte przez administratora), a do tego jest człowiekiem tak poprostu. Tak na koniec powiem że nie pojmuje logiki awansowania ludzi w tej firmie . Pozdrawiam

Tak

Prawda

To zacznij od siebie bo oceniać innych jest najprościej .

Sw

Nie mogę bo za to mi płacą

Masny Ben

Dokładnie Pani (usunięte przez administratora) jest jedyna kompetentna osoba w tej firmie na właściwym stanowisku a co do wyboru nowego brygadzisty to to totalna pomyłka.Brygadzistka P jest w stanie tylko dociągnąć wózek na stanowisko i nic więcej.Zero przygotowania i umiejętności do tej roli.Niedługo Ukraińcy będą brygadzistami i kierownikami a i tak będą lepsi od niej.TA FIRMA TO POMYŁKA

Kubanek to Dzbanek

Dokładnie Ta pożal się Boże zakompleksiona (usunięte przez administratora) musi się dowartościować jakoś bo nigdzie jej nie chcą kompleksy u niej i obrabianie 4 liter to i niej na porządku dziennym. Jakim trzeba być dnem zebt się tak dowartościować jeszcze się zachowuje jak by była brygadzistka. Weź się ogarnij w końcu bo robimy na ciebie a ty tylko kawkę i ptasie mleczko wcinasz. Jeszcze błędy widziałam jak jednej podrzuca zeby ją mieć za co o pierniczyć

Masny Ben

Podlizać nie swojej kierowniczce? To czysta prawda i każdy na zakładzie powie ci to samo.Nie praktykuje twoich zachowań ale widzę ze u ciebie to naturalne

@Masny Ben

Widzę że Radek i jego kobita Iwonka wciąż bardzo aktywni na forum ciagle te same tematy wałkowane... Wstyd A w sumie nie.... utrzymujecie swój poziom tak trzymać

Radek
@123

Przepraszam ten post tyczy się osoby tzw : tchórza o nicku 123

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

Wszyscy narzekacie gadacie po cichu plotkami się karmicie ja pracuję tyle lat byłam karana premię mi zabierali ludzie po co piszecie głupoty bo nie macie odwagi mówić

Pf

Nikt otwarcie nic nie powie bo nie mają odwagi a internet wszystko przyjmie i będzie jeszcze wyglądało że się jest bohaterem narodowym i obrońcą ładu i porządku

Pracownik Vive

Droga wladzo co się tam dzieje na tym Malikowie.!!!!! Co kierownika PS Z M2 zabrakło i nie wiecie jak sobie poradzić Z LUDŹMI!!!!!! JEDYNA OSOBA KTORA POTRAFILA ZARZADZAC. CO TO SIE DZIEJE TERAZ TO LUDZKIE POJECIE PRZECHODZI. Dobrze Wam tak bo chlopak robil wszystko za Was. A ten menager z bożej łaski to jak straci prace w vive to łopata i tyle.... Otrząśnijcie tym zakladem wreszcie....!!!!!!! CIEKAWE JAK DLUGO MALIKOW BEDZIE ISTNIAL.... POWODZENIA MOI DRODZY.

@Pracownik Vive

A co takiego niby się dzieje na Malikowie? ????

Vive

Napisz do niego list może cię na Święta odwiedzi

@Vive

Śmieszny/a jesteś . Dokładnie wiemy że gdyby (usunięte przez administratora)był na Malikowie czy na Olszewskiego to wszyscy chodzili by jak po sznurku a na forum to sobie możesz pisać swoje mądrości bo przecież przed ekranem to każdy jest mądry

Vive

Gdyby nie Malików i wycena to tych miejsc pracy by nie było a co się dzieje na Malikowie -rozwija się, coraz więcej sztuk jest robione a bedzie jeszcze więcej takich zmian nigdy nie było w firmie i jak masz pomysł żeby ogarnąć to jakoś lepiej to kieruj pomysły do szefostwa jak nie masz pomysłu a raczej nie masz to sortuj/wyceniaj i nie marudz

Vive

To za jaką cenę towar jest sprzedawany to nie twoje zmartwienie równie dobrze mogło być za 100 zł za sztukę -prawo popytu i podąży. Jakoś nie widać masowych zwolnień w firmie każdemu źle a pracują tak jak i ty. Warunki złe - nikt nie powie słowa jedynie między sobą Góra autentycznie nie wie o tym czego potrzeba ludziom bo nikt nie zgłasza. Bez pracowników firma by nie istniała bez tych sortujących jak i biurowych bo gdzie byłby sprzedawany ten towar na bazarze ?

@Vive

100 zł za sztukę - właśnie widać jak znasz się na handlu . Kolejna wypowiedź i kolejny raz pokazałaś / es że wiedzę masz zerowa a raczej wyuczone puste slogany którymi operujesz. Mówisz że nie ma masowych zwolnień - przez firmę nie ponieważ ludzie sami składają wypowiedzenia . Kolejna kwestia przypadki covida które ostatnio były na Malikowie a o których się nie mówi i wmawia pracującym tam ludzi że nie ma zarażeń. Ciekawe ?? Pewnie zaraz zaprzeczysz tylko zanim to zrobisz zastanów się co by powiedział sanepid . Więc jeśli faktycznie chcesz coś jeszcze napisać to zgodnie z prawdą

Vive

Nawet nie wiesz co sortujesz masa rzeczy jest warta 100 + a idzie za grosze Ignorarancja takich osób jak ty powoduje straty. Rotacja jest w każdej firmie I zawsze będzie. Jak ktoś idzie na l4 to nie mówi pracodawcy na co jest chory dużo ludzi nawet testów sobie nie robi. Skro wszystko jest tak okropne ( typowe zachowanie dla (usunięte przez administratora)) zachęcam do prowadzenia własnej działalności i zatrudnienia kilku osób przekonamy się jakim jesteś pracodawcą . Strach ci nie pozwoli odejść z pracy tak samo jak powiedzieć komuś w twarz to co tu wypisujesz. Zero honoru i odwagi. Zale wyleje na necie a w pracy siedzi cichutko i coś pod nosem marudzi.

szkoda gadać

same kłamstwa i bujdy

@Vive

Powiedziałem ci już nie masz wiedzy to się nie odzywaj , ale nie ty musisz napisać bo nick do czegoś zobowiązuje "VIVE" . Poza nickiem to masz tyle wspólnego z tą firmą . Druga sprawa nie mówiłem o L4 tylko o (usunięte przez administratora) który został stwierdzony u pracowników którzy zostali zabrani karetka z firmy więc poraz kolejny pokazałaś/es brak wiedzy ... to nie brak wiedzy to zmiana tematu na zastępczy jakim jest L4 . Moja kultura osobista nie pozwala mi na wyzywanie ludzi a Ty to robisz więc chyba cebu.... to ja nie jestem a ktoś inny Co do prowadzenia firmy to prowadzę i idzie mi dobrze bo jakbyś nie zauważyła/yl to pisze jako były pracownik . Tak masz rację jest wiele rzeczy powyżej 100+ tylko że brak kompetentnych ludzi do ich wyceny ( parę osób jest) . Na koniec powiem ci że szkoda mi czasu na rozmowę z Tobą bo coś tam słyszałaś/es trochę może doświadczenia i na tym się kończy twoja wiedza .

Vive

A to skoro były pracownik to już wiem kto pisze P____ Nie potrafisz odejść z firmy z honorem tylko cały czas mącisz a nie przepraszam nie przecież cie wyrzucili

Zadwolonaa

Na Malikowie będzie grzana szatniaa, superrr.

Zimno

Ciekawi mnie jakie będzie i czy będzie ogrzewana szatnia DAMSKA NA MALIKOWIE!? ZROBILI PROWIZOKRE Z MAGAZYNU I CO DALEJ? ZIMA TUZ,TUZ!!! TERAZ JEST ZIMNO A CO BEDZIE KIEDY TEMARETURA SPADNIE PONIZEJ ZERA!?! Dramat!!!! Radzę się zainteresować tą sprawą kierownictwu i całej będzie złodzieja!!!!

@Zimno

Myślę że nie ma co liczyć na to że szatnia będzie ogrzewana na zimę . Dyrektorzy , menager VTRM , kierownicy , brygadziści - olewają ten temat . Do czasu kiedy pracownice będą się zgadzać na takie traktowanie to nic się nie zmieni. Może najwyższy czas na związki zawodowe w Vive i parokrotnie zrobić strajk może wtedy menager VTRM i kierownictwo VTRM zacznie coś robić .

Prosze Państwa tam sie juz nic nie załatwi. Brak kompetentnych osób. Jeszcze kiedy był Kierownik M2 to dbał o pracowników i dużo robił. Teraz to śpiwory i do roboty. Nie ma tam nikogo podkreslam kompetentnego.

Vi

Zawsze możesz iść jego śladem

@Vi

Niestety nie mam takich kwalifikacji aby byc kierownikiem. Ale w sumie kadra która obecnie tam zarzadza nie ma kwalifikacji a jest na stanowiskach. Zero pojecia o zarzadzaniu.Likwiduja osoby ktore potrafia wiele i chyba czuja zagrozenie i ich sie pozbywaja. Panie prezesie co oni wyprawiaja za pana plecami w tej firmie.Jak tak ten zaklad bedzie zarzadzany to bedzie kolejna firma ktora oglosi upadlosc.

Vi

Moim zdaniem osoby które zostały zwolnione nie zostały zwolnione bez powodu. Jak ktoś jest leniem i laserem to musi prędzej czy później zostać zwolniony

Na zmianie M2 jest brygadzista D i brygadzistka B . Brygadzistka B odkąd nie ma kierownika wmówiła sobie że ona jest kierownikiem i włada cała hala na zmianie M2 a brygadzista D nie ma nic do powiedzenia . Takich ludzi jak brygadzistka B powinno zdegradować się do pracownika produkcji. Pamiętam dwa zdarzenia jaka chodziła przybita po konfrontacji z brygadzista R zmiany M1 ( którego już nie ma ) a który był człowiekiem względem pracowników i wynik zawsze był . BRYGADZISTKA B ZACZNIJ ZACZNIJ ZACHOWyWAC SIE JAK CZLOWIEK TO MOZE COS OSIAGNIESZ .

Produkcja

Pisane czysta prawda. Pracowałem z brygadzistka B i jeśli tacy ludzie będą w tej firmie to ludzie nie będą pracować. A stoper to w domu włączy jak odkurza a nie pracownikom

M2
@Produkcja

Jak nikt nie zgłasza tylko tu wypisuje to tak zostanie. Gdyby pracownicy reagowali to by mieli innego brygadziste widocznie tak im pasuje

m3
@M2

tata rata. Jak by zgłaszali do kierowników itp. to by mieli jeszcze gorzej i by się mścili i z premii potrącali przecież oni se razem siedzą na przerwie. To co ty pierdzielisz tyle wiesz co zjesz

M2
@m3

A to nad kierownikiem to nikogo już nie ma? W takim razie nie narzekajcie po kątach.

Nie było chętnych na nadgodziny to zmuszają ludzi w inny sposób. Dają przymusowo urlopy przed świętami, a jak ktoś nie ma już urlopu to bezpłatny , albo odróbka na nadgodzinach. I tak zrobili co chcieli Nie tak to tak.

Do Rozbawionej

Płacą dobrze 150% i 200%, może tylko nie tyle ile byśmy chcieli...

OnaZarobiona

W większości dużych firm dłuższe przerwy urlopowe są narzucone z góry przez zarząd/dyrekcje, a pracownicy musza się dostosować

@OnaZarobiona

Gdyby ktokolwiek zadzwonił do PIP o poradę prawną z prawa pracy to wiedzialby że pracodawca Nie Może DYSPONOWAĆ CAŁYM URLOPEM PRACOWNIKÓW a tylko jego częścią Nawet w czasie pandemii

Klient

Ja na forum raczej z przypadku, po zobaczeniu cen w sklepach to myślałem ze pracownicy nic nie robią i dlatego taki chłam za taka cenę sprzedawany ale tu jednak zarząd nie nachlany

Karola

Witam czy orientuję się ktoś jak wygląda towar w tej firmie była bym zainteresowana kupnem ale boję się że stracę znowu pieniądze

@Karola

Produkty wystawione na sprzedaż są określane 1-waszym gatunkiem, co oznacza że są schludnie i czyste. Mogą posiadać jakieś minimalne ślady użytkowania, które są niewidoczne na pierwszy rzut oka.

Pokaż mi te niewidoczne ślady na pierwszy rzut oka bo jest bardzo dużo ciuchów na sklepach z dziurami itd. Druga kwestia to cena - w chwili obecnej Vive jest najdroższym ciucholandem

Anime

To nie firma, to (usunięte przez administratora). Pieniądze takie jak wcale. Wymagania z kosmosu, zero jakiekolwiek motywacji ze strony dyrektorów tylko ciagle podkładanie kłody i czyhanie aż komuś nóżka się powinie. Nie skaczesz jak zagrają, to lecisz.

@Anime

Mydlą oczy premią 34% a wypłata mniejsza niż przy premi 32%

Gal anonim

Tu chodzi o estetykę wykonywanej pracy a nie o wrodzony dar do robienia zdjęć . Jeśli chodzi o znajomość Marek to chyba logiczne jest że skoro ktoś idzie do takiej pracy to powinien znać marki by wiedzieć jak wyceniać . Nie kupiony towar jest równoważny że strata dla firmy Ceny i jakość ostatnio Kuleja

@Gal anonim

Nikt nie MUSI znać się na markach wycenianej odzieży Panie są szkolone przez trenerów Chodzi o to ze mają do wyceniania określoną ilość sztuk Np do przerwy 1100 i po przerwie tyle samo lub więcej Nacisk na to jest ogromny Poganią ją brygadzisci kierownictwo i menadzerowie Inna sprawa że pracują na sprzęcie kiepskiej jakości i on raz działa a raz nie Nie dziwne jest to że panie chcąc wyrobić normę spieszą się żeby tylko mieć te wycenione sztuki Więc proszę nie pisać takich bzdur bo nikt nie wie jak to tak naprawdę wygląda

@Anonim

Anonim jeśli piszesz że są szkolone przez trenerów to już widać że masz zerowa wiedzę na temat pracy na PANATTONI. Trenerki kierują się NN a przecież nie wyceniaja towaru NN . Mówisz o sprzęcie widać że kolejny raz pokazujesz zerowy brak wiedzy sprzęt jest nowy i działa bez zarzutów a to że czasami się zawiesi to normalne przy ciągłej pracy sprzętu. Co do marek wydaje mi się że trzeba mieć wiedzę bo chyba nie chcesz mi powiedzieć że Esmare i Adidasa wycenisz tak samo. Więc proszę nie pisać takich bzdur bo nie można tego czytać . Nie ma ustalonych norm że do przerwy 1100 a później tyle samo bądź więcej . Mają ogólna normę która muszą w dany dzień zrobić . Polecam najpierw zaczerpnąć wiedzy a potem pisać bo póki co to wyssane z palca plotki piszesz

Widać gołym okiem że pisze ktoś z "kadry "kto nie ma zielonego pojęcia o tym jak to tam wygląda od strony osoby, która towar wycenia i robi to przez 8 godz dziennie mając na "głowie "poganiającą brygadzistke Ja tam pracowałam i wiem o czym piszę Więcej nie zamierzam dyskutować o tym co tam się dzieje Lubię rozmawiać z normalny mi mądrymi ludźmi Na innych szkoda czasu i internetu

@Anonim

Jakbyś pracowała to byś nie mówiła że trenerki szkola i że sprzęt jest stary bo z tego co wiem ma 5 miesięcy . Także faktycznie szkoda internetu żeby pisać odpowiedzi na twoje posty

Pracowałam na szczęście niedługo i wiem Nie pisałam że sprzęt jest stary ale kiepski Kupując cokolwiek i mając świadomość że nie jest dobrej jakości zdajesz sobie chyba sprawę że to jest (usunięte przez administratora) Prawda?

@Anonim

Anonim nie rozumiem twojego toku myślenia . Pracowałaś krótko więc chyba nie chcesz mi powiedzieć że przeszłaś wszystkie działy . Pisałem już wcześniej że najpierw trzeba praktyczną stronę poznać każdego działu żeby się wypowiadać . Ja nie powiedziałem że kupuje tylko zwróciłem uwagę jak źle są wyceniane ciuchy

I tu się mylisz Pracowałam kilka ładnych lat Przeszłam przez wszystkie działy Znam to wszystko od podszewki Chcę tylko zwrócić uwagę niektórych ,na to jak wywierany nacisk na ludzi i parcie na zrealizowanie założonych planów, wpływa na jakość pracy Pracownicy w jakimś momencie nie zwracają uwagi na jakość Robią ilość i chcą mieć spokój Nie chcą słuchać nieustannie że mało. ..

@Anonim

Mogłabyś się zdecydować czy kilka lat pracowałaś czy niedługo bo nie wiem co jest prawdą ????????????

Anonim nie pisze książki ,nie o firmie Vive . Jakbyś miała spokój to byś nie pisała na forum a widać że firma nadal bliska twemu sercu . To tak psychologicznie patrząc na to co piszesz

Straciłam tam zdrowie inerwy Na forum wchodzę bo ciekawa jestem czy coś się poprawiło Niestety. ..Gdybym chciała pisać co tam się działo i nadal dzieje trzeba by było siedzieć całą noc Chcę czy nie i tak wszystko wiem Mam koleżanki

Ciekawa

Czy orientuje się ktoś jakie zarobki są w Effect Glass ? Macie tam kogoś znajomego ? Pytałam na grupie, ale tam nik nie odpisuje.

Mariusz pyc

Pensje w tym Miesiącu bardzo dobre 3190 zł jestem zadowolony na plus @:) były wyniki była zapłata :)

@Mariusz pyc

Nie widze tego po swojej pensji..

Z1
@xx

U mnie tez skromnie 2900

@Z1

@Mariusz pyc

inni wynik zrobili i nic z tego nie zarobili wiec nie wszyscy maja tak kolorowo

VTRO

U mnie 3200 na rekę , w tym miesiącu jest naprawdę nieźle

@VTRO

A ile dni byłeś na urlopie?

pracownik2

dokładnie jak ktoś poszedł na dwa tyg urlopu to bedzie miał i 3500

TB
@Mariusz pyc

Za tą (usunięte przez administratora)i 3zmiany z sobotami i 3200zl...... ucieklem z vive do jednej z hurtowni elektrycznych na zagnanskiej dwie zmiany 7-15 i 9-17 plus jedna sobota w miesiącu od 8 do 12tej czyli (usunięte przez administratora) mniej jak 3200zl to jeszcze wziąłem.. odżyłem od tego waszego (usunięte przez administratora)

Kaja

Niech mi ktoś powie jak wygląda praca w Vive ? Czy po za ciężką pracą zarobki są ok? Wyjdzie 3000 na miesiąc? Gdzie lepiej na Malikowie czy Olszewskiego?

@Kaja

Lepiej na Malikowie zdecydowanie co do pensji 3tys może wyciągniesz po 3 miesiącu pracy tak mi się wydaje po dziewczynach które się zatrudnily

3tys z dodatkiem za 2-3 dni urlopu.

Odpowiednik
@Kaja

Hahah nie wyciągniesz tam tyle nigdy nawet ciężko Ci będzie jeżeli nie masz 26 roku życia. Patrzą teraz żebyy tylko zabrać a nie dać ????

Zbyszek

Witam mam pytanie jak wygląda praca na magazynie? Jakie wynagrodzenie? Co z sobotami?

Nnnn
@Zbyszek

Nie jest źle. Ale zapomnij że przyjdziesz i siądziesz od razu na wózek. A z tymi sobotami to jest różnie. Przy czym obstawiam że do końca roku wszystkie będą pracujące(po pierwszej zmianie)

Mozesz

Przecież możesz ty

PYTANIE

Może wreszcie ktoś udzieli informacji na temat odrabiania tzn mamy dwie soboty w październiku i listopadzie!!! Chce wiedzieć za jakie dni bo kierownictwo albo nie wie albo nie chce udzielić nam informacji!!!

Zzz
@PYTANIE

Niech nam lepiej powiedzą dlaczego obnizaja premie!!!!

PYTANIE
@PYTANIE

No w sumie też!!! Ale Zero buntu to będą obniżać premie, pracować w soboty za free siperrr

@Zzz

Czy ktoś wie co było wczoraj na zebraniu z wybranymi osobami? Czy wstrzymamy calą produkcję jak nie zapłacą więcej za naszą ciężką harówkę?

Na panattoni czy na Olszewskiego

Czy wie ktoś co było wczoraj na zebraniu . Czy będziemy strajkować?

xx

Że jeśli chcemy mieć 23 grudnia wolny ci co maja nocke to mamy przyjsc 19 grudnia tj niedziela na nockę inaczej mamy przyjsc

Tomasz

Gorszego (usunięte przez administratora)nie widziałem.. ludzie ja wiem ze kielce to biedne miasto i ciężko o dobrą robotę ale toto o nazwie vive... szanujcie sie ludziska... na jednego pracownika fizycznego przypada 3-4 umysłowych... szefostwo na hali to (usunięte przez administratora). wytrzymalem tam 3miechy i nara.. znalazlem pracę praktycznie jednozmianową z pensją 3300-3500zl i częstym brykaniem wózkiem widlowym.. proponowal bym wam to samo bo wiem ze tam zwykły pracownik jest uwazany za zero.. firma porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group