Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Iwona

Bardzo ciężka fizycznie jest ta praca? Kobiety dają radę? Pytam, bo chciałabym się zatrudnić na produkcji ale trochę się obawiam, że fizycznie nie dam rady... A te prawie 3 k zarabiają wszyscy czy są tacy, co zarabiają więcej ?

Pracował ktoś z Was jako Magazynier w Klimas Wkręt-Met? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Dlaczego tak mówisz

Maciek

Z duza iloscia nadgodzin pon pt 6-18i jeszcze wielki foch ze chcesz wyjsc o 14 i proszenie sie kierowniczka kurdupla poszukaj czegos innego bo ta firma jest (usunięte przez administratora)

@Maciek

No to słabo jeśli elastycznie nie podchodzą. Ale w sumie tu chodzi o wyjdzie aż 4 godziny przed końcem zmiany, to jak potem to można nadrobić, na nadgodzinach się to odbija? Bo tu dwunastki są, tak?

Magazyn
@Hanna

System jest 8 godzinny ale chcą żeby ludzie robili nadgodziny bo ludzie się zwalniają a nowych chętnych nie ma

Ty
@Magazyn

To przez to biura, logistyka i inne działy pracują na pakowni?

@Ty

A to takie nadgodziny są robione? Bo ja zrozumiałam, że w biurze na dłużej się zostaje. To ludzie chyba muszą mieć o wiele lepiej płacone za to?

Hanna

Tylko pytanie jak oni je rozwiązują skoro ludzi podobno nie ma i trzeba robić? Jak niby to odbierzesz, może za Twoich czasów inaczej było? Kiedy pracowałeś?

Ty

Ja mam pytanie do ludzi którzy zatrudniają MENAGO w tej firmie. (usunięte przez administratora) Skoro większość ludzi nie wie na czym polega jego praca...albo udaje że tego nie potrafi i pracownik musi zrobić to za Niego. Polityka jaka kieruje się ta firma doprowadzi do tego że nie będą liderami na rynku. Konkurencja zadba o klientów. Klimas świetnie pokazuje jak odstraszyć pracowników....brawo!

Być może

Przecież jak komuś nie pasuje zawsze się może zwolnic i szukać pracy na nowo. Nie ma zakładu w Częstochowie, gdzie nikt nie narzeka. To jest straszne, że zamiast szanować pracę to ludzie potrafią tylko narzekać i marudzić że jak im źle i nie dobrze. Powiedzenia w szukaniu.

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

row

Piękna szczera prawda, kwintesencja tego co firmie się dzieje. Flip i Flap to ludzie ,którzy nie powinni piastować wysokich stanowisk!!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Klimas Wkręt-Met?

Były

Czekam 2 lata na odpowiedź w sprawie pracy jako doświadczony ustawiacz wtryskarek i były pracownik tej firmy. I do tej pory nic

Zuzanna
@Były

I jeszcze masz nadzieję czy tak prześmiewczo to piszesz?

@Zuzanna

Tak przesmiewawczo to piszę

@Były

A po jakim czasie mieli dać znać ? Słabo że tak to wyszło, naprawdę...

Popieram …

Stefan
@Były handlowiec

Co popierasz? Bo nie wiem do czego się odnosisz

zino
@Stefan

chyba raczej nie poleca

Były handlowiec

(usunięte przez administratora)zero znajomosci prawa pracy według niego pracownikowi przysługuje : -2 dni w roku urlopu na zadanie , A gdy gdy jest potrzeba załatwienia coś prywatnego i potrzebuje się dnia wolnego to wielki foch .. (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam … hajs słaby, plany wysokie .Firma uważa się za lidera wśród techniki zamocowań a klienci zaczynaja wybierać konkurencje bo lepsze promocje robią … Narzędzia pracy … jeśli kogoś jara jeżdżenie Yarisem i posiadanie Telefonu Redmi z systemem CrM który często odmawia posłuszeństwa . to śmiało składać papiery i być tabelka w kajeciku kierownika .Ale w zamian za to codziennie dostaje się na stworzonej grupie na (usunięte przez administratora) formułki motywacyjne . Żeby iść na urlop to pracownik musi znaleść zastępstwo na teren … (usunięte przez administratora) Nie maja żadnych skrupułów zwolnić pracownika na stacji benzynowej bez możliwości wcześniejszego ogarnięcia narzędzi pracy (Auto ) bo Kierownik (usunięte przez administratora) Zarządził na regionie (usunięte przez administratora) karę za brudne auto gdzie wozi sie kartony i zwroty od klientow 800zl bo tyle kosztuje pranie tapicerki według niego . Reasumując mega cieszyłem się na prace w takiej firmie jak Klimas ale …. Po tym jak potraktowany zostałem jak (usunięte przez administratora)żałuje ze straciłem rok czasu pracy(usunięte przez administratora) Odradzam kategorycznie … (usunięte przez administratora)

Były handlowiec

Otóż to . Nie raz to słyszałem od kierownika R…

elf

Jak tam pracowałem to połowa kadry na korytarzu ma denaty, więc się nic nie zmieniło ?

Robetooo

Ja nie ponawiam , widziałem na własne oczy z iloma również podwładnymi sypiał kolega kierownik ...

Rtggjjvjk
@Robetooo

Który kierownik? W? R? M? ????

OI

Kolejne negatywne komentarze są kasowane. Firma to jedno wielkie dno, przez duże "D". Stres, terror nie jest warty pieniędzy.

Ilona
@OI

Chyba jednak nie są usuwane, bo widać tu dużo takich komentarzy. Usuwane to mogą być chyba takie co łamią regulamin... A możesz powiedzieć czemu dokładnie tak uważasz?

Emilia

Mógłbyś rozwinąć, z którym dokładnie stwierdzeniem się zgadzasz, bo trochę trudno się połapać? :) też tutaj pracujesz tak?

Napiszcie ile można zarobić jako nowy pracownik? Jaka podstawa, premie, czy są nadgodziny?

@Kandydat

najniższą krajową

Teresa
@pracownik

na każdym stanowisku ? nawet na takim wymagajacym doswiadczenia ?

@pracownik

Ja nie dostałem najniższej krajowej i z tego co wiem, dają więcej niż najniższa wszystkim nowym. Jak ktoś ma doświadczenie na maszynach to zarobki są ok.

Ktos
@pracownik

Buhaaa a ile 3200 na rękę? Gratuluję tej wspaniałej pracy za tak zacne pieniądze. Gratuluję!!! Dziewczyny z HR mocno się uaktywniły aby polepszyć wizerunek firmy.

osoba

Nie wierzę że się stosuje metody nagrywania ? Czy tak naprawdę jest ?

Po prostu JA
@osoba

Wszystkie rozmowy są nagrywane

Lukas
@osoba

Nikt nie stosuje nagrywania, do każdej pracy trzeba się nastawić na swoją wykonywana prace. Bo wiekszoscc ludzi przychodzi do tej pracy tylko dla zabicia czasu. A niestety praca to jest praca a nie leniuchowanie

Byly
@Lukas

Łukasz....a weź się rozpędz a sciana sama się znajdzie.... Większość ludzi przychodzi zrobić swoje i zarobić pieniądze....

Grażyna

Ale czy to jest legalne takie nagrywanie? Wiecie o tym bo firma informuje o nagrywaniu czy to raczej takie informacje poufne?

Irena

tak? nie rozumiem, czemu tak myślisz? masz jakieś konkretne argumenty?

Były pracownik...

Pięknie napisane....dodalbym tylko że pracują tam fajni ludzie tyle że (usunięte przez administratora) mało kto potrafi się odezwać a wspólnie postawić to tylko pomarzyć można....

Były

Wszystko prawda , każdy pracownik w firmie jest zastraszany . Mieliście kiedyś tą " nie " przyjemność spotkać Panią z floty ta to dopiero jest córką szatana - takiech scen to ja w życiu nie widziałem!

ZeNek

serio????... w sumie dziwne, bo zawsze na na Boże narodzenie rzucają jakiś hajs dodatkowy....

Nie dziękuję

Kto dziś rano widział tą kobietę w furii ten na horrorze ma tylko bekę. Nie dziwie się, że ludzie nie chcą tutaj pracować. Jak można się tak wydzierać na ludzi. Straszna scena.

Emilia
@Nie dziękuję

Jaką kobietę w furii , o czym Ty mówisz ?

Ysi
@Nie dziękuję

Bo to jest prostak. Przy braku argumentów potrafi tylko wydzierać ryja.

Daniel

witam jak wygląda praca na pakowaczu pani jakaś mówiła że praca przy jakiś maszynach

@Daniel

Czy może już wiesz jak wygląda praca na pakowaniu? Na czym polega obsługa maszyny pakującej? Czy samemu się ustawia jakieś parametry o co w ogóle chodzi?

@Daniel

Dostałeś się na to stanowisko? Pracujesz już?

Patryk
@Tomek

masz panel... wklikujesz parametry, sprawdzasz czy maszyna idzie, co jakiś dorzucasz np. pudełka, albo wzywasz wózkowego żeby dowiózł towar do maszyny. Generalnie głównie patrzysz czy nic się nie zacięło i jak jesteś kumaty to jak się zatnie maszyna sam sobie poradzisz z wyjasnieniem problemu, jak nie wiesz wzywasz ustawiacza albo mechanika.

@Patryk

Dzięki za odpowiedź i jakie parametry chodzi? Czy też obsługują ta maszynę kobiety czy mężczyźni?

@Patryk

Patryk czy ta maszynę obsługują też kobiety? I czy jest jedna osoba potrzebna? Czy więcej ma być przyjętych na tą maszynę? Orientujesz się może?

Wojtek

Witam. Jak wygląda dojazd do firmy "Klimas z Żarek/Miasto...8 kilometrów od Myszkowa?

Ela
@Wojtek

Chyba musisz dojechać do Myszkowa. I z tego co wiem kiedyś bus stawał koło dworca PKP W Myszkowie

Magda
@Ela

Czy nadal bus staje pod dworcem PKP w Myszkowie i o jakich godzinach?

@Magda

Tak autobus zatrzymuje się w Myszkowie koło Dworca. Myszków Dworzec 04:55 12:55 20:55

Ela

Hej czy nadal tak jest ze bus podjeżdża z przodu a na dział pakowani podjeżdża się autobusem... Jeśli tak jakim numerem?

(usunięte przez administratora) nie polecam .

@Michał

A dlaczego skasowana odpowiedź napisał ktoś prawdę.

karol 2

jaki jest zarobek dla wózkowego na produkcji w 2019r

bartek
@karol 2

ok 2800 plus dodatki

boczuś
@bartek

co się kryje pod określeniem "dodatki"?

Operator wózka

Witam, byłem na rozmowie rekrutacyjnej jako wózkowy ale odpadłem. Teraz jak widzę znów szukają. Na rozmowie mocno naciskali na nadgodziny i mieli kompletnie w(usunięte przez administratora), że mam malutkie dziecko i czasem muszę przy nim pomóc i nie piszę się na stałe nadgodziny w grafiku. Od tego momentu rekrutacja przybrała charakter "odfajkować i następny proszę" mimo mojego dużego doświadczenia. Obecnie pracuję w niedużej, prywatnej firmie bez jakiegokolwiek doświadczenia ponieważ wszystkiego mnie chętnie nauczyli i jestem bardzo zadowolony z czasu pracy jak i zarobków, że o atmosferze nie wspomnę. Szef mega spoko. Strach pomyśleć co by było gdybym wówczas dostał robotę wózkowego.

Operator
@Operator wózka

Został bym managerem, strach ma malutkie oczy !

Monti
@Operator wózka

Kolego gdzie pracujesz? Chętnie się tam przeniose jak jest tak spoko

Znudzony
@Operator wózka

Przepraszam, kolego... ale żalisz się czy chwalisz, bo ciężko cokolwiek wywnioskować z Twojego wpisu. Pracodawca ma takie a nie inne wymagania, które na rozmowie kwalifikacyjnej zostały Tobie przedstawione. Jak widać nie tylko doświadczenie się liczy jednak nie mniej ważne jest zaangażowanie. Każdy pracownik ma swoje życie - jednak zwróć uwagę, ze każdy narzeka ale pracuje tam nadal - mały procent zwalnia się „od tak”. Super ze znalazłeś prace marzeń. Powodzenie.

Znudzony

A którzy to „swoi”??

Viktor
@Znudzony

Może faktycznie ma małe dziecko i chce spędzić czas w domu a nie po pracy na wózku.

praca
@Operator wózka

co to za firma gdzie pracujesz , bo tez szukam pracy pozdr.

pamela
@Operator wózka

A w tej twojej pracy nie ma czasem jakiegoś wolnego wakatu, chętnie bym się nauczył pracy od podstaw a jeśli zarobki tragiczne nie są to bym spróbował?

Lolek
@Operator wózka

To po co zmieniasz, szukasz jak masz taki miód???

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met