Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz

zcie

panie MArek Kazimierz, ogarnijcie lokal w Zawierciu bo często myli zamówienia i daje niekompletne zestawy

Bogna

Powiedzcie jak firma radzi sobie aktualnie? Lockdown bardzo zaszkodził branży a ja chciałam złożyć cv, szkoda

Jaworzno

Nie polecam. Manager może po tobie jechać jak po sałacie a Ty słowem się odezwała się nie możesz. Jeżeli się odezwiesz będziesz miał dodatkowe zadania. W umowie dodają Ci 35h dodatkowych godzin. Za ta kasę co dają najlepiej zatrudnić się na drive bo (usunięte przez administratora) robisz. Reszta stanowisk odradzam. Wspoprace z tą firmą odradzam.

Anonimowa

Ta firma to porażka. Odradzam każdemu. Nie szanuje się pracownika ani jego pracy. Szkoda czasu marnować. nie chodzi o jakąś złośliwość. Taka jest prawda. Wykorzystanie pracownika do granic przy minimalnym koszcie.

Wyczerpana
@Anonimowa

Zgadzam się z Tobą. Firma totalne dno. Managerowie totalne zero. Od X lat pracują w tej firmie i nie znają innej normalnej pracy gdzie szanuje się ludzi i ich pracę. Zapiernicza się na 3 lub 4 stanowiska za marną kasę i jeszcze mordę drą. Nie polecam

Hanna
@Wyczerpana

Widzę, że nie masz dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o pracę w tej Firmie Handlowo-Usługowej. Oczywiście szanuję Twoje zdanie, ale nie ukrywam, że chętnie dowiedziałabym się czegoś o tym pracodawcy. Nie wspomniałaś nic o socjalu. Jest on zapewniony?

Rtd
@Hanna

Socialu tam nie na jeżeli masz na myśli wczasy pod gruszą itp. Premia 100 zł za każdy rok pracy ale dopiero po przepracowaniu 10 lat i tak dalej.

Pracownik Restauracji

na rozmowie wszystko pieknie jak w bajce a potem sie okazuje horror praca za kilka osob za najnizsza stawke mozliwa

masz ksiazeczke sanepidoska? czy mozesz pracowac pelna dyspozycyjnoscia ale damuy ci polowe etatu !!!

Xxx

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciel może i miły ale to chyba na tym koniec. Jeżeli nie masz mocnej psychiki nie dasz rady. Manager nie mówi w większości tylko krzyczy. Oczywiście nie wszyscy. Najpóźniej się zatrudnia w roku kalendarzowym tym masz wyższą stawkę. Robisz 5 rzeczy na raz a i Tak słowa dziękuję nie usłyszysz.

Ten co jest

Byłem na rozmowie o prace wysłali mnie na sam koniec Dąbrowy Górniczej straciłem pół dnia na dojazd i gucio z tego wyszło mnie polecam. Mogli napisać sms-a że kogoś już przyjeli. Strata czasu.

Hanna
@Ten co jest

W sensie pojechałeś na rozmowę do tego pracodawcy, a na miejscu okazało się, że już kogoś zatrudnili? Dobrze rozumiem? I dlaczego właściwie w Dąbrowie Górniczej miałeś rozmowę?

Ten co jest
@Hanna

Nie. Pewności nie mam czy zatrudnili kogoś innego ale nie aplikowałem na Bóg wie co tylko na stanowisko pracownika porządkowego. Wysłali mnie do Dąbrowy G bo tam maja swoje lokale jeden jest w centrum a drugi na totalnym za*** i mnie własnie tam na rozmowę wysłali i odesłali z cytuje "niestety już przyjeliśmy kogoś na to stanowisko..." Nie polecam (usunięte przez administratora)sobie robią z ludzi i ich czasu.

Zadowolony

Z całą pewnością opinia o firmie zależy od tego jaki pracownik ja napisał. Ja nie narzekam .

(usunięte przez administratora) o wiesz a prawisz jakies komentarze. Pewnie to ktos z firmy i próbuje się wybielić. Marna kasa,, praca w stresie i na okrągło. Gratuluje takich przedsiebiorcow.

Olaf

Z reguły każdy idzie do pracy żeby pracować. To , że firma ma wymagania nie znaczy, że nie szanuje pracowników!!

Norbi

@Dawid Ale dlaczego zawiodłeś się na firmie? Łatwo oceniać negatywnie ale nie zawsze słusznie.

Dawid

Cóż jako pracownik jestem dość mocno zawiedziony firmą i jej postawą. Układy panujące nie sprzyjają firmie. Współczuję panu (usunięte przez administratora)bo to super człowiek.

Adrian

@Klient., rozumiem, że długość oczekiwania na zamówienie w FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS) wpłynęło na Twoje postrzeganie tego miejsca jako usługodawcy. Jednak na tym forum nie powinny być zamieszczane opinie z perspektywy klientów, a pracowników lub osób zainteresowanych zatrudnieniem w tej firmie.

Klient.

W całym swoim życiu nie spotkałam się z tak aroganckim i bezczelnym zespołem. Oczekiwanie na posiłek 15 minut to przesada! Wieczny (usunięte przez administratora) na stolikach! Jednym słowem najgorszy punkt Mc Donald! !!

Adrian

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w FHU o opisanie sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Pomóżmy innym użytkownikom.

Mkmjmkmj

Myślę, że osoba pisząca o tej klice chciwych ludzi to prawda. Pewnie za chwilę będę miała kilka nieprzyjemnych komentarzy od tych osób no ale życie....... Praca jak praca. Kasa marna ???????????????????? a kierownik mówi że to fajne stawki. Od kiedy minimalna to fajna stawka?? Ludzie zapiera.......ją za 10 a dostają marne premie ( ktoś kto wymyślił 1 zl do przepracowanej godziny w weekend i święta powinien się trzy razy .... o ścianę; przykładowo masz 8 godzin w niedzielę dostaniesz 8 zł brutto!!!!????!!!! Gdzie w innych formach dają po 100 zł jak nic za takie dniówki AAAA i premia pod warunkiem że nie horujes i uż brak ???????????????????????? więc jeśli ktoś proponuje minimalna to warto iść do innej firmy .. może kiedyś właściciel doceni ludzi zacznie im godnie płacić i wtedy będzie warto tam pracować .

Byly menager

Witam - jeżeli chodzi o pracodawcę i część zespolu to polecam. Praca jak praca, kasa zawsze na czas i w miare zgrana ekipa - lecz..... Ludzie kierujacy zespołem to jedna klika która nie dopusci nikogo do koryta, co to znaczy - zero poszanowania pracownika, zero dbania o sprzet, braki awansów (chyba,Źe znajomych) myślę,że Warszawa to przeczyta. Właściciel robiony w h....., jedynie Krzysiu konssrwator i jeszcze jeden koles ktory w styczniu przyszedł z DG1 dbają tam o całokształt - pisze o DG bo tam pracowałem jako menager. Mi już ta opinia nie pomorze, ale Panie Marku i Ewo zacznijcie niektóre osoby traktować poważniej i rozbijcie kolestwo na Pogori, bo szlag trafi ten biznes a nowej restauracji w Sosnowcu w życiu nie otworzycie. Pozdrawiam -były pracownil

pracownicy
@Byly menager

witam mateuszku to ze ty nie spelniles swoich marzen odnośnie bycia kierownikiem placówki w rok odkad zaczales tam pracować to nie musisz wszystkich o to obwiniać bo z tego co wiem to i tak od razu awansowales na managera choć nie miałeś ku temu predyspozycji a i potem pokazales ze się nie nadajesz na to stanowisko mysle jak i inni tu ze to ty ten gowniany wpis zrobiles Nikt za toba nie tęskni a zyczymy ci kariery ze hohohhoh

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz - Olkusz

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz?

Kandydaci do pracy w Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Handlowo-Usługowa Marek Kazimierz