FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS)

Olkusz

Opinie o FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS)

ruda 2016-05-01 22:20
ludzie nie zostawiajcie małych dzieci w samochodzie (tak dwie kobiety ze śląska) w pogodę 30 stopni w słońcu może się to skończyć odwodnieniem a w skutkach nawet śmiercią
Davis 2017-04-23 20:26
Skandal i zenada.zamowilem dzis 2 cheeseburgery i nie bylo w ani jednym ogorka. Zmarnowane pieniadze. Nie polecam. Fuszerka i amatorstwo.
Byly menager 2017-09-08 01:42
Witam - jeżeli chodzi o pracodawcę i część zespolu to polecam. Praca jak praca, kasa zawsze na czas i w miare zgrana ekipa - lecz..... Ludzie kierujacy zespołem to jedna klika która nie dopusci nikogo do koryta, co to znaczy - zero poszanowania pracownika, zero dbania o sprzet, braki awansów (chyba,Źe znajomych) myślę,że Warszawa to przeczyta. Właściciel robiony w h....., jedynie Krzysiu konssrwator i jeszcze jeden koles ktory w styczniu przyszedł z DG1 dbają tam o całokształt - pisze o DG bo tam pracowałem jako menager.
Mi już ta opinia nie pomorze, ale Panie Marku i Ewo zacznijcie niektóre osoby traktować poważniej i rozbijcie kolestwo na Pogori, bo szlag trafi ten biznes a nowej restauracji w Sosnowcu w życiu nie otworzycie. Pozdrawiam -były pracownil
Zostaw swoją opinię o FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS) - Olkusz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU MAREK KAZIMIERZ ( MC' DONALDS)