Pro-Audio Electronics

Gliwice

Opinie o Pro-Audio Electronics

hhh 2011-10-08 17:19:28
czy ktoś może coś powiedzieć o firmie zarobkach i czy praca jest na dłużej czy zwalaniają po miesiącu i przyjmująnowych jak w innych firmach?>
Demon 2012-04-21 19:52:57
To zależy też od umiejętności jakie masz, zarobki nie najwyższe. Jeśli szukasz jakiegoś zajęcia a nie zależy ci na płacy za prawdziwą kasę to polecam.
Cassano 2012-06-14 19:02:38
Byłem na rozmowie , jak na produkcje to wymagania wysokie ale zarobek mnie nie zachwycił , nie wziąłem tej pracy .
Deutchman 2012-06-14 19:10:21
Nie zwalniają po miesiącu , sam odejdziesz po pewnym czasie jak tam popracujesz.
xyz 2013-07-05 10:22:12
Byłam na rozmowie i na produkcji na testach. Wymagania mają tak wygórowane za 1300 zl nie polecam praca w ciągłym stresie umowa zlecenie potem niby o prace ale sprawdzaja cie jak sie im nie spodoba to wypad. Wszystko ma być zrobione perfekcyjnie, szybko. Daja do zrobienia 20 elementów na plytkach samemu luty maja byc perfekcyjne i ty masz poradzic sobie z tyloma elementami zapamietac je itd.
qwerty 2015-01-28 11:36:37
Witam. Pracowałem w tej firmie przez pewien okres czasu i mogę rzec tak: jeśli ktoś lubi prace z lutownicą w dłoni i potrafi nią operować - niema stresu, czy wymagania wygórowane? no nie wiem, przyjęto mnie tam bez ZADNEGO doświadczenia na podobnym stanowisku, wymagają dobrej pracy - ale gdzie takiej nie wymagają? Jeśli ktoś potrafi, lubi montować i chce zbobyć doświadczenie na stanowisku elektronika - jak najbardziej polecam i jeśli na rozmowie nie wypadnie zbyt dobrze, to gwarantuje że spore znaczenie ma test praktyczny rozmowy o prace - wlutowanie kilku elementów na płytke i następnie krótka rozmowa o wykonanych lutach. Jeśli jeszcze chodzi o normy (bo jak przy produkcji to wiadomo ze zawsze jakieś są) nie są wygórowane, po 2 miesiącach pracy spokojnie człowiek się wyrabia ze wszystkim. Co do zapamiętania elementów itd. zawsze dostajesz instrukcje kolejności wykonywania, nietrzeba pamietać, zawsze można doczytać. Do raju trochę brakuje, ale źle też nie jest ;)
justyn 2016-05-18 10:40:19
poszukiwani wczesniej byli magazynierzy, czy wiecie cos na ten temat by obecnie poszukiwali ludzi a to stanwoisko pracy> Bardzo by mi zależalo na pracy u nich, tym bardziej ze mam blisko, wiec bezproblemowo autem moge podjezdzac, mam uprawnienia na wozki widlowe.
Zostaw swoją opinię o Pro-Audio Electronics - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Audio Electronics