Opinie o Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki w Gliwice

Kdgf228

Zdecydowanie nie polecam. W firmie panuje terror psychologiczny. W firmie są normy , które są ukrywane przed pracownikami. W firmie jest grupa pracowników którzy pracują od dawna i wszyscy nowe pracownicy są przez nich (usunięte przez administratora)w taki sposób że wyrabianie jakiejkolwiek normy staje się niemożliwy, czyli szukanie popełnionych błędów na siłę, ciągle zwracanie zrobionego produktu, co oczywiście przekłada się na wypłatę. Wszystkie te czynności są wspierane przez przełożonego. Kompletny autorytaryzm - osoby które maja coś do powiedzenia nie miłe widziane w tej firmie, zostają (usunięte przez administratora)i zwalniają się.

janek100
@Kdgf228

Całkowicie się z tym zgadzam ! Praca wyłącznie dla ludzi bez żadnych ambicji i samodzielnego myślenia. Płace zbyt niskie jak na wygórowane wymagania i wydajność. Normy są tak pomyślane czasowo żeby się z nich nie wywiązać.

Czy nastąpiły może jakieś zmiany w płacach? Widzę po ostatnim komentarzu z tamtego roku, że ktoś ocenił place jako niskie. W sumie do dziś nikt już niczego nie pisze a ja szukam pracy jako monter właśnie, dlatego się zastanawiam.

Kdgf228

Urszula
@Kdgf228

Nie brzmi fajnie, ale dlaczego normy są ukrywane przed pracownikami? Pracownicy nie wiedzą dokładnie ile powinni dziennie/miesięcznie zrobić?

janek100 Nowy wpis

Szukam pracy Nowy wpis

Jakie są aktualnie warunki w firmie? Umowa, jaka stawka? Czy warto aplikować? Pozdrawiam

Marek Nowy wpis

Cześć wszystkim, chciałbym zapytać jak byli pracownicy, bądź obecni oceniają pracę na magazynie? Czy Państwo poszukują kogoś na właśnie te stanowisko?

Firma Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowa/y. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Aleksandra

Cześć, czy Pro-Audio zapewnia pracownikom jakieś benefity typu karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie lub inne dodatki np. bony świąteczne? Czym firma zachęca kandydatów by wybrali właśnie ją? Czego można się spodziewać na start?

@Aleksandra

Nie

Halina

Czyli rozumiem że tylko dostaje się wypłatę i nic poza tym? Ewentualnie czy jest szansa na jakieś premie lub podwyżki, czy to też nie wchodzi w rachubę?

Laki

Czy warto aplikacować jak wygląda sprawa z wyplatami w tej firmie? Jak z atmosfera, Jakie są godziny pracy?

Bożena
@Laki

Ze strony wynika, że godziny 7,30-15,30 ale to może biuro tak pracuje.

Kalafior

Pojawiło się ogłoszenie na montera elektronika. Ale z tą wypłata do 3tys brutto to poważnie?

Lysy
@Kalafior

Popieram jaka tam kasa jest bo szkoda czasu na 3k brutto

Mikołaj
@Lysy

Czy w najbliższym czasie istnieją szanse na podwyżki w Pro-Audio Electronics? Czym zajmowałeś się w tej firmie i jak oceniasz podejście szefostwa do pracowników? Czekam na to co mi powiesz, daj znać.

@Kalafior

Nie , to był żart , aplikuj.

Magda

@morda gdzie widziałeś ofertę ?

Morda

Witam pojawiła się oferta i moje pytanie na jakie zarobki można liczyć?

justyn

poszukiwani wczesniej byli magazynierzy, czy wiecie cos na ten temat by obecnie poszukiwali ludzi a to stanwoisko pracy> Bardzo by mi zależalo na pracy u nich, tym bardziej ze mam blisko, wiec bezproblemowo autem moge podjezdzac, mam uprawnienia na wozki widlowe.

qwerty

Witam. Pracowałem w tej firmie przez pewien okres czasu i mogę rzec tak: jeśli ktoś lubi prace z lutownicą w dłoni i potrafi nią operować - niema stresu, czy wymagania wygórowane? no nie wiem, przyjęto mnie tam bez ZADNEGO doświadczenia na podobnym stanowisku, wymagają dobrej pracy - ale gdzie takiej nie wymagają? Jeśli ktoś potrafi, lubi montować i chce zbobyć doświadczenie na stanowisku elektronika - jak najbardziej polecam i jeśli na rozmowie nie wypadnie zbyt dobrze, to gwarantuje że spore znaczenie ma test praktyczny rozmowy o prace - wlutowanie kilku elementów na płytke i następnie krótka rozmowa o wykonanych lutach. Jeśli jeszcze chodzi o normy (bo jak przy produkcji to wiadomo ze zawsze jakieś są) nie są wygórowane, po 2 miesiącach pracy spokojnie człowiek się wyrabia ze wszystkim. Co do zapamiętania elementów itd. zawsze dostajesz instrukcje kolejności wykonywania, nietrzeba pamietać, zawsze można doczytać. Do raju trochę brakuje, ale źle też nie jest ;)

xyz

Byłam na rozmowie i na produkcji na testach. Wymagania mają tak wygórowane za 1300 zl nie polecam praca w ciągłym stresie umowa zlecenie potem niby o prace ale sprawdzaja cie jak sie im nie spodoba to wypad. Wszystko ma być zrobione perfekcyjnie, szybko. Daja do zrobienia 20 elementów na plytkach samemu luty maja byc perfekcyjne i ty masz poradzic sobie z tyloma elementami zapamietac je itd.

Deutchman

Nie zwalniają po miesiącu , sam odejdziesz po pewnym czasie jak tam popracujesz.

Cassano

Byłem na rozmowie , jak na produkcje to wymagania wysokie ale zarobek mnie nie zachwycił , nie wziąłem tej pracy .

Demon

To zależy też od umiejętności jakie masz, zarobki nie najwyższe. Jeśli szukasz jakiegoś zajęcia a nie zależy ci na płacy za prawdziwą kasę to polecam.

hhh

czy ktoś może coś powiedzieć o firmie zarobkach i czy praca jest na dłużej czy zwalaniają po miesiącu i przyjmująnowych jak w innych firmach?>

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki - Gliwice

• Jak się pracuje w Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki?

Pro-Audio Electronics Krzysztof Szeptycki
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Toruńska 8
    44-122 Gliwice