Opinie o Marzena Sajdak Marwik w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marzena Sajdak Marwik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marzena Sajdak Marwik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzena Sajdak Marwik w Andrychów

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko nauczyciel historii w Marzena Sajdak Marwik? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Mateusz

Zanim przyszedłem do firmy obiecane miałem dziennie po dwa kursy , a co sie w drugim miesiącu okazało że zarobiłem nieco ponad 3000 zł (z obiecanej wypłaty w granicy 6000 )i zostałem (usunięte przez administratora) na pieniądze , nie polecam nikomu , niby duża flota A nie wstyd im ludzi oszukiwać na 300 zł ???????????? taka firma ! Pff

Edward
@Mateusz

Może po prostu był trudny miesiąc, dlatego też otrzymałeś tylko takie wynagrodzenie? Nie wiem, czy rozmawiałeś z pracodawcą na ten temat, jeżeli tak to napisz, proszę, jakie było jego stanowisko w tej sprawie.

Slawek Nowy wpis
@Edward

Dokładnie, kłamią z zarobkami , 2 nie zgadzają się wypłaty z tym co dają w kopertach. Cyrk na kółkach . W zakładzie więcej zarobi niż u nich na kierowcę wstyd . Gdzie są kontrolę wogole szukają (usunięte przez administratora) cały czas (usunięte przez administratora) . Myślą że ktoś będzie za darmo jezdzil wstyd

Była z cyrku Nowy wpis

Szukam sponsorów nie kierowców

Slawek Nowy wpis

Nie dostałem pełnej wypłaty za listopad a jest już styczen . Taka firma wlasnie . 5 prezesów , nic więcej zalosni naprawde odradzam

Agnieszka

Czy jest tutaj obecny ktoś z pracowników Marwika, ale z długoletnim stażem pracy? Czy można tu liczyć na stabilne zatrudnienie? Czy firma dba o swój zespół? Z góry dziękuję.

Waw
@Agnieszka

Poszukaj roboty gdzie indziej, dobra radą i przekaż innym kierowcom.

Firma Marzena Sajdak Marwik poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Bożena

@szofer napisałeś, że firma jest ok i jeśli ktoś poważnie traktuje swoje obowiązki to będzie zadowolony. Chętnie więc dowidziałabym się od Ciebie czegoś na temat plusów z bycia pracownikiem Marzeny Sajdak Marwik. Co firma oferuje swoim pracownikom? Na pewno będzie to zachęcające dla potencjalnych kandydatów.

szofer

Niestety nie uda się wszystkich zadowolić. Firma ok, może nie idealna ale jeśli ktoś poważnie traktuje swoje obowiązki to będzie zadowolony.

@szofer

Ok, bredzisz (usunięte przez administratora)wiesz o tej firmie.

Lena

UWAGA na filca obiecanki 95 zł z kursu przy wypłacie 80 zł za podstawiania godzinę 15 zł nie 20 robota szarpana zero wolnego kasa zabrana za byle co patola casting cały czas

Kierowca C

Witam pytanie jak teraz jest w tej firmie? Mam jechaćna rozmowę do parzniewa czy średnio da się zrobić 60 kursów miesięcznie czy wypłatą na czas. Proszę o szczere opinie od kierowców którzy tam pracują

Edward
@Kierowca C

Wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko kierowcy? Mnie też interesują warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w firmie, więc jeśli będziesz miał jakieś informacje napisz o tym na forum. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dziad Marwik to firma z tradycją. Lata ciężkiej pracy doprowadziły do istotnej zmiany w filozofii zarządzania: Kiedyś jeśli kierowca dokonał nie umyślnej szkody, próbowano szkodę naprawić lub zapłacić za szkodę z ubezpieczenia. Kiedyś dzwonili do kierowcy w celu uzyskania jak największej ilości informacji o zdarzeniu. Teraz po wystąpieniu szkody po prostu nie wypłacają kierowcy pensji bez żadnego powiadomienia i są bardzo zdziwieni, że kierowca domaga się wypłaty pomimo uszkodzenia plastikowej osłony wózka transportowego, zgubienia chlapacza koła w naczepie z 2008 roku, skrzywienia słupka na parkingi Biedronki etc.....Przykłady można mnożyć. Nigdy też nie wiadomo jaka jest "kalkulacja" takiej szkody. Po za tym bardzo słabo przędą, przez ponad rok nie stać ich było na kupno 9 sztuk płaskich kluczy do odkręcania przewodów powietrznych w 9 ciągnikach jeżdżących dla Biedronki: w komplecie fabrycznym Mercedesa były wszystkie klucze oprócz tego potrzebnego do przewodów. rada pracodawcy zawsze była taka sama: trzeba użyć większego klucz i a dystans zminimalizować monetą 2 zł. jeśli masz farta, zarobisz 3,5 tys i DZIEŃ jesteś w domu ale w ciągu DNIA, bo w nocy pracujesz.Jesli dzwonisz do firmy w jakiejś sprawie, nikt dla ciebie nie ma czasu, bo oprócz dyspozytorów zatrudniają dwie panie do obsługi pracowników. panie oprócz księgowości robią zakupy w spożywczym, myją podłogi i odśnieżają podwórko. Gwoli ścisłości przyznam że owe panie+ dwójka dyspozytorów (Grzegorz oraz pani Małgosia bodajże) to były jedyne osoby z którymi normalnie dało się pogadać i załatwić cokolwiek ale chyba nikt z nich już nie pracuje w tej firmie.

blecharczyk

Kłamstwo na kłamstwu i kłamstwem pogania, ot i cała prawda, nul!!!!!

gościu

Tendencyjna wypowiedź z punktu widzenia jednego kierowcy.Firma i właściciele bardzo wporządku, lata ciężkiej pracy doprowadziły ich do sukcesów w postaci pokaźnej floty i dobrej pozycji na rynku.cigły rozwój przed nimi!

kierowca

nie polecam Lidl Legnica dużo kierowców duża rotacja mało tras

adam

dziadowska firma płacą od kursu a nie dają kursów bardzo duża rotacja kierowców

Zostaw merytoryczną opinię o Marzena Sajdak Marwik - Andrychów

• Jak się pracuje w Marzena Sajdak Marwik?

Zobacz opinie na temat firmy Marzena Sajdak Marwik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marzena Sajdak Marwik?

Marzena Sajdak Marwik
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Polna 14G
    34-120 Andrychów