Informer Med Sp. z o.o.

Opinie o Informer Med Sp. z o.o.

Dociekliwy

Dzień dobry, obecnie poszukują osoby na stanowisko PM ? Macie jakieś szczegóły o obowiązkach ?Ile płacą na tym stanowisku ? Czy budżety są do zrealizowania :) Samochód do celów prywatnych czy tylko firmowych i stoi pod firmą.

Paulina

@XYZ strasznie chaotyczny jest ten komentarz. Oprócz tego, że podwyżek nie ma w Informer-Med to nic więcej nie zrozumiałam z Twojej wypowiedzi. Jakie samochody? Jakie wyjazdy? Gdzie masz informacje o majętności szefa? Czy do każdego z tych pytań możesz się odnieść i jeszcze raz wytłumaczyć, co związanego z pracą w firmie Informer-Med chciałeś przekazać.

Paulina

@Ręce opadają czemu piszesz Waszym? Nie pracuje w firmie Informer-Med, tylko informuje, że można wykorzystać taką okazję. Myślę, że takie informacje dla osób poszukujących pracy są ciekawe. @XYZ masz rację, zawsze warto próbować, bo nic nie tracimy. Własne doświadczenie w czymś jest chyba dla nas bardziej wiarygodne niż opinia obcych osób. Po spróbowaniu pracy jak stwierdzicie, że miejsce Wam nie odpowiada to możecie odejść.

XYZ
@Paulina

Bardzo smieszne na tym forum sa również informacje o majętnośći szefostwa ich samochodach i wyjazdach.......skoro maja dobrze prosperującą firme to maja kase na wyjazdy itp trudno zeby jezdzili innymi samochodami bo niby dlaczego....zeby to nie bolało ich pracownikow?smieszne.....takie jest życie jedni maja wiecej inni mniej ....poza tym tyle ile sobie ustalisz na poczatku tyle dostajesz,nie podoba Ci sie zmeniasz.....ot cała filozofia

XYZ

Praca w Informer Med jest pracą wymagajacą i czasami trzeba poświęcic troszeczkę czasu prywatnego,ale można się czegoś nowego nauczyć,pensja i premia wypłacana na czas ludzie bardzo przyjazni....myślę, że warto spróbować bo tragedi jak co niektórzy tu piszą to tam na prawdę nie ma:)a pracować trzeba jak wszędzie:)pozdrawiam

Aplikowałeś do Informer Med Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator badań klinicznych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Paulina

Za tydzień odbywają się 42. Ogólnopolskie Dni Endoskopowe, na których swoje stoisko będzie miała firma Informer-Med. Targi dokładnie odbędą się 17-18 listopada 2017 w Katowicach i firma przedstawi na nich najnowsze rozwiązania firmy Medivators z zakresu mycia i dezynfekcji endoskopów. Ale ja na miejscu osób zainteresowanych pracą wykorzystałabym tą okazję do porozmawiania z pracodawcą o pracy. Może akurat nawet wzięliby Wasze CV i potem można byłoby liczyć na kontakt.

Ręce opadają
@Paulina

....na prawdę liczycie na to, że ktoś stanie przed Waszym stoiskiem z CV w zębach?:) zatem powodzenia.

Paulina

@Emi temat zarobków jest ciężki, bo często zależy od doświadczenia i kwalifikacji. Takich informacji najlepiej szukać w czasie rekrutacji, bo pracodawca ocenia Twoje kwalifikacje.

Paulina

@Współpracownik, czyli podsumowując polecasz Informer-Med?

Chyba ktoś z "Rady Liderów" zabrał się za pisanie opinii, że tyle pozytywów. Na poważnie - Szefowie mają pomysły na zmiany w firmie kompletnie oderwane od rzeczywistości, bo zupełnie nie wiedzą czym faktycznie zajmują się pracownicy. Wynagradzają ciągle te same osoby, które są "blisko" w ich wąskim gronie, co niekoniecznie przekłada się na faktyczną pracę. Normalny pracownik może liczyć głównie na nierealne plany sprzedażowe. Kupują sobie drogie samochody i BARDZO często wyjeżdżają na zagraniczne wakacje, a pracownikom mówią, że generują za duże koszty a firma przynosi ciagłe straty. Na magazynie są wieczne braki towarowe, co przekłada się na brak sprzedaży, więc na premie nie ma co liczyć. Z pozytywów - kasa faktycznie wpływa praktycznie zawsze na czas, a większość pracowników tworzy miła atmosferę w pracy (oczywiście są też wyjątki).

Współpracownik

Współpracowałem z nimi jakiś czas, oczekiwania były rzeczywiście wysokie i grają twardo, ale jak coś było ustalone nawet ustnie, to było dotrzymane. Generalnie twardy gracz ale do przeżycia. Przynajmniej wiadomo o co chodzi.

Ex pracownik

Pracowałam w Informerze w dziale zamówień publicznych i jest to praca dokładnie przy przetargach do szpitali. Rocznie ok. 200 postępowań, mniejszych i większych. W tym dziale pracują 3 osoby, więc czasami jest dużo pracy, a czasami w miarę luz. Wychodziłam z pracy zawsze o ustalonej porze, no może raz na trzy miesiące trzeba było zostać jak był bardzo duży przetarg . Był też system premii za wygrane przetargi ( nie wiem jak jest teraz). Ludzie w firmie jak wszędzie, część fajnych, a część nie. Atmosfera w sumie OK, a szefowie do zniesienia.

Emi
@Ex pracownik

I jakie zarobki można osiągnąć w dziale zamówień publicznych?

Specjalista

A jak wygląda praca pracownik ds. Zamówien Publicznych? Czy rzeczywiście się zajmuje zamówieniami publicznymi czy to pic na wodę?

Specjalista

zembiniak

Ode mnie pracuje w tej firmie członek rodziny i opowiadał mi jak to tutaj płacą. Kasa może nie przeraża, ale i nie poraża swoją wysokością niestety. Co do tego że grają twardo @P to też słyszałem oczywiście

P

Witam! Nie wiem jak z przedstawicielami i etatowymi pracownikami, ale ja byłem podwykonawcą firmy Informermed i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że grają twardo i ostro lecz uczciwie, współpraca jak najbardziej pozytywna.

kordian kołowrotek

ja też początkowo błędnie zidentyfikowałem profil działalności firmy, więc ci się powiem szczerze Zembiniak nie dziwię. tu możliwa jest pomyłka. jednak skoro poszukują przedstawicieli handlowych to ja chętnie się takiego zadania podejmę. mam doświadczenie i elastyczny jestem. a jak u nich prowizje wyglądają?

Pracuję tu kilka lat i jest ok ,wypłata zawsze na czas ,a zarobki takie jak sobie wynegocjujesz.Pracownicy z terenu zmieniają sie ale to normalne dla przedstawicieli handlowych. Firma działa ponad 12 lat i radzi sobie dobrze!

Onip

Zaprosili mnie na rozmowe kwalifikacyjną do pracy w serwisie technicznym, co możesz powiedzieć w tej kwestii ?

zainteresowana

Większość opinii jakie zostały tutaj umieszczone dotyczy pracowników terenowych. A co z pracą na miejscu? Macie jakieś doświadczenie?

pyra

Dusia - 2012-06-26 22:09:49 Niezadowolonych zapraszam do współpracy z upadajacym Semigatem lub Sterigatem.Informer zawsze dostarcza nam towar na czas ,ma produkty najlepszych firm na świecie Amcor,SPS,Belimed,Hawo i Panie z obsługi klienta bardzo miłe.Zawsze nam pomagają nawet jak nie płacimy na czas.Referencje ze śląska dla Informera na 5 !Jakoś upadają i ciągle nie mogą upaść ? Poza tym są inne firmy, które nie muszą sobie same poprawiać wizerunku na forum bo mają szacunek i uznaną jakość. Czekamy na obiecane dostawy. Referencje z Poznania: - 3

Dusia

Zostaw merytoryczną opinię o Informer Med Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Informer Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Informer Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Informer Med Sp. z o.o.?

Informer Med Sp. z o.o.