Prostaf Sp.j.

Opinie o Prostaf Sp.j.

KS 2014-10-31 16:43:45
mało ogarnięci ludzie...ale podobnie jest w poznańskiej siedzibie firmy...zarobki bardzo przeciętne jak na taką firmę...szefowie wolą wydać na bzdet niż spowodować uśmiech po nowym roku podwyżką...praca dobra tylko dla kogoś na początek bez doświadczenia. Dla ambitnych jednak nie polecam bo ciężko wyżyć za te grosze, a już nie wspomnę o odłożeniu na coś.
stokrotka 2014-10-31 16:55:58
prawda!
ja 2015-03-09 16:05:41
jakieś szczegóły?? jakie wynagrodzenie, jakie narzędzia...
michal22222 2015-03-10 18:46:55
jak wygląda praca przedstawiciela w tej firmie wadziłem że trzeba zakładać własna działalność jak się na tym wychodzi? dzięki za odp
cvb 2015-04-17 18:03:39
przedstawiciele oprawek zle nie mają...3000 - 5000 zł...
Ela 2015-07-25 23:01:18
Nie będzie o pracodawcy, tylko o towarze i podejściu do klienta, bo polotu w kolekcji brak, jak i wyobraźni. Nie ma ładnych i modnych oprawek, które nie są czarne!
Bo jak by nie patrzeć, wybieram się na wakacje a nie do trumny!!!
W tym kraju, bardzo trudno o wyobraźnię a co do fantazji, to lepiej nie wspominać.
Przemilczę, relacje z klientem na poziomie podstawowym, jakim jest reklamacja, bo nie ma z kim rozmawiać!
Pracownicy ciemni, jak tabaki w rogu i tylko łopatologia stosowana do nich dociera!
Zainteresowany 2015-08-04 15:17:15
Witam, jak wygląda praca w tej firmie na pozycji PH?
Jakie narzędzia? Wymagania? Wynagrodzenie? Odsprzedaż produktu?
Podpowie ktoś?
Nnno 2016-04-22 10:54:25
Firma cały czas poszukuje przedstawicieli handlowych i co do tego w ogóle nie ma wątpiwości, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, w dodatku idzie na całą polskę
Zostaw swoją opinię o Prostaf Sp.j. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prostaf Sp.j.