Opinie o Prostaf sp.z.o.o. sp.k w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prostaf sp.z.o.o. sp.k. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prostaf sp.z.o.o. sp.k o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prostaf sp.z.o.o. sp.k w Poznań

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Prostaf sp.z.o.o. sp.k? Chętnie zatrudniają?

Robert Nowy wpis

Jak chcesz pracować za półdarmo to bardzo chętnie Ciebie zatrudnią.

Prostaf sp.z.o.o. sp.k poszukuje kandydatów na stanowiska Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Adrian Nowy wpis

Grubo. A jakie konkretnie zachowania w firmie podpadają Twoim zdaniem pod ten sposób traktowania?

guco Nowy wpis
@Adrian

Poczytaj sobie dokładnie poprzednie komentarze ludzi, którzy tam pracowali. Właściciele to recydywiści w przegranych sprawach w Sądach Pracy.

Aktualny pracownik

Firma Prostaf funkcjonuje obecnie tylko w Poznaniu, przy ulicy Jasielskiej. Nie ma oddziału warszawskiego. Nie wiem, jak to wyglądało wcześniej, bo pracuję tutaj od półtora roku, ale chyba zaszły spore zmiany... I to zdecydowanie na lepsze! Szefostwo bardzo w porządku, traktują wszystkich pracowników z wielkim szacunkiem. Do tego takie małe, miłe gesty, jak przynoszenie ciasta, obiadki, wolne godziny na urodziny, jubileuszówki itd. Dodatkowo oczywisty standard jak w niemal każdej firmie, czyli multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie itd. Praca w dobrze prosperującej branży, a co dla mnie akurat bardzo ważne - bez korporacyjnej spiny. No i masz świadomość, że ktoś zauważy, jak pracujesz, co robisz itd. Duża odpowiedzialność, ale też spora satysfakcja : )

Iza
@Aktualny pracownik

Co to znaczy, że praca jest bez korporacyjnej spiny? :D

@Iza

Prostaf to polska, rodzinna firma. Do szefa można normalnie pójść, porozmawiać... Nie jest to jakaś niedostępna postać z dalekiej galaktyki (pracując w dużej firmie nie miałam możliwości udania się do szefa z jakimś problemem lub pomysłem i to mi nie pasowało). Chodzi mi też o to, że atmosfera jest lżejsza, bardziej prawdziwa (to oczywiście nie oznacza, że zawsze jest rewelacyjna :)). W każdym razie dla mnie zdecydowanie mniej stresująca... Ale oczywiście kto co woli :)

@Iza

Obiadki (jedna pizza od czasu do czasu na 10 osób zamiast nadgodzin), to są właśnie typowe oznaki korporacyjne. Dać mało, ale tak Żebyś poczuł się dobrze, zamiast uczciwie zapłacić za pracę. Wykorzystywanie na maksa za najniższą krajową, bez płacy za nadgodziny i brak przestrzegania Prawa Pracy. Wykorzystywanie pracowników na prywatnych przyjęciach jako służbę do podawania gościom jedzenia i grillowania za 50zł. Faktycznie jest to wspaniała atmosfera.

Dominika

A ja jedna pizza na tyle osób to w ogóle wystarczy? A tak wracając to faktycznie dobry trik no i ludzie się na to dają i będą dawać, a przynajmniej w większości. Ale z tym usługiwaniem to na poważnie? Często się to zdarzało?

Aktualny pracownik

W takim razie naprawdę sporo musiało się ostatnio pozmieniać. Pracuję od półtora roku i żadnego wykorzystywania pracowników do prywatnych celów nie zauważyłam. Za nadgodziny pracownicy otrzymują wynagrodzenie lub mogą odebrać je w postaci dodatkowych, wolnych godzin. Atmosfera zdecydowanie daleka od korporacyjnej... To rodzinna firma, zmniejszony jest więc dystans między pracownikami a szefostwem. Każdy ma swoje obowiązki i jego praca jest zauważalna. A że do tego, od czasu do czasu zjemy coś dobrego na koszt firmy, wspólnie wyjdziemy, to akurat fajna sprawa :) Mnie osobiście bardziej coś takiego odpowiada, ale jak kto woli :)

Dominika
@Aktualny pracownik

To może on faktycznie jakoś tę sytuację u siebie inaczej interpretował. Bo z tym wspólnym jedzeniem to nawiązujesz do tego grilla, gdzie on niby jak sługa się poczuł? Chociaż zdaje mi się, że on największy problem co do wypłaty ma, a że najniższa to nastawienie jego może być zrozumiałe. Skoro na razie pracujesz to 1,5 roku to jakie tak właściwie masz tutaj możliwe ścieżki do jakiegoś awansu?

@Dominika

Jeśli chodzi o wypłatę - nie, nie mam najniższej krajowej :) Firma się cały czas rozwija, przechodzi obecnie zmiany, więc możliwości awansu również są. Pozdrawiam

Magdalena
@Aktualny pracownik

Jakiego rodzaju to zmiany? Ale chyba w branzy zostajecie?

Straszna atmosfera, pracodawcy nieprzystępni, wykorzystywanie pracowników do prywatnych zachcianek, traktowanie ludzi jak służących, nie przestrzeganie przepisów BHP, nie płacenie za nadgodziny, liczne przegrane sprawy w sądzie pracy itd... to jest prawdziwy obraz Firmy Prostaf.

Firma Prostaf sp.z.o.o. sp.k szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Prostaf Sp.j.?

Kirson

Człowieku jak najdalej od tej firmy!

Kali

Prostaf sp.j.? Tą spółeczką zarządza dwóch Panów nie zbyt sympatycznych. (usunięte przez administratora) w tej firmie to jak wypicie codziennej kawy. W firmie dochodziło nawet do afer kryminalnych z podejrzeniem właśnie na właścicieli. Pełno przegranych spraw w sądzie pracy – zwykła recydywa. Wszystkich Polaków pozwalniali i pozatrudniali Ukraińców. Nimi łatwiej manipulować i wykorzystywać, ponieważ nie znają dobrze panującego polskiego kodeksu pracy. Zaniżanie stawek za nadgodziny lub w ogóle ich niepłacenie jest tam normalnością. Przestrzegam i oczywiście nie polecam!

Polka

Witam, może coś ktoś powiedzieć o pracy w Poznaniu? Jakie zarobki na stanowisku konsultant ds. Sprzedaży, jaka atmosfera panuje w firmie?

@Polka

Najniższa krajowa, (usunięte przez administratora) i traktowanie człowieka jak służącego. Odradzam

Hugon

Jak pracuje się w nowych warunkach? Czy bardzo firma zmieniła codzienne funkcjonowanie?

Kirson

Pracowałem tam wiele lat i nie polecam. W pracy panuje mobbing a pracownicy są traktowani jak prywatni lokaje do wszystkiego. Są wykorzystywani na prywatnych przyjęciach do usługiwania np pilnowania grilla czy podawania do stołów. A odmów... Brak przestrzegania przepisów BHP. Oprócz grzebania przy prądzie, potrafią kazać wdrapać się na 6 metrową drabinę i wymienić jarzeniówkę. Po prostu łamanie praw człowieka. Za najniższą krajową myślą że są Twoim Panem. W czasach niewolnictwa, odnaleźli by się na plantacjach bawełny.

Czesław

Cześć! Szukam konkretnej informacji na temat tego pracodawcy. Mianowicie zastanawiam się, czy w firmie tej panuje koleżeńska atmosfera? Może ktoś z Was wie?

@Czesław

Pracodawca nie jest uczciwy. Ma za sobą wiele przegranych spraw w Sądzie Pracy.

Stella

Akurat ten wątek dotyczy oddziału firmy ale w Warszawie więc może być trudno o informacje.

XYZ

Witam, czy można prosić o aktualne dane dotyczące pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Pojawiły się ogłoszenia na woj pomorskie i zachodniopomorskie. Poproszę o jakiekolwiek informacje. pozdrawiam

Jakub

Prostaf aktualnie poszukuje pracownika biurowo-magazynowego. Co oprócz zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pracodawca jeszcze proponuje swoim przyszłym pracownikom? Czy zdaniem osób aktualnie pracujących w tym miejscu, warto zainteresować się taką ofertą i aplikować?

Witek

Czy firma potrzebuje pracowników?

B.Z

Pracowałem w tej firmie w oddziale warszawskim i absolutnie odradzam pracę tam. Pilnujcie, abyście dostali umowę o pracę, jeśli po kilku dniach usłyszycie, że "Poznań się ociąga" ( siedziba jest w Poznaniu), to niech wam się zapali czerwona lampka.

Henry

Czy tylko narzekać potraficie?

R

Firma nie szanuje pracownika, zarobki nie dużo wyższe niż najniższa krajowa, a na podwyzke nie ma co liczyć. Lepiej wymienić na Ukraińca. Ciągła rotacja ludzi nie wprowadza dobrej atmosfery. Bez szans na rozwój. Odradzam szczerze

Robert

Czy firma działa bez zakłóceń? Szkoda, że nikt nie pisze.

Nnno

Firma cały czas poszukuje przedstawicieli handlowych i co do tego w ogóle nie ma wątpiwości, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, w dodatku idzie na całą polskę

Witam, jak wygląda praca w tej firmie na pozycji PH? Jakie narzędzia? Wymagania? Wynagrodzenie? Odsprzedaż produktu? Podpowie ktoś?

Zostaw merytoryczną opinię o Prostaf sp.z.o.o. sp.k - Poznań

• Jak się pracuje w Prostaf sp.z.o.o. sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Prostaf sp.z.o.o. sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prostaf sp.z.o.o. sp.k?

Prostaf sp.z.o.o. sp.k
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Jasielska 7a
    60-476 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042