Opinie o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WEGA-A Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WEGA-A Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Jaksorrr

Dzienx, mam nadzieję że szukają nadal bo będę uderzał jak można robić z taką kasą – dzięki!

biergot

Na razie dostałem o czasie wszystko – przebieg ponad 11tysi km w miesiącu przy dłuższych trasach i wtedy kasa jest bardzo dobra.

Jaksorrr

Kasę przesyłają na czas? Ile tych km trzeba zrobić na taką pensję?

biergot

Z dietami i odpowiednim przebiegam nawet ponad siódemeczkę na rękę, większość ozusowana jest do tego.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Team Leader w firmie WEGA-A Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Jaksorrr

Na jaka kasę można na autotranspoterze liczyć i na jakich warunkach ??

harvey

Macie jakies dłuższe doświadczenia z robotą w wedze? Podobno bardzo dobrze płacą i jest transport pod auto? Sporo osób poleca, a ktoś podrzuci jakieś kwoty ???

pEDRO
@harvey

Ja wam powiem że nie mam problemów. RObię swoje i tyle, bez udziwnien. Płacą na czas, cash zawsze mógłby być lepszy ale nie ma co narzekaća

@harvey

Mistrzu co rozumiesz pod pojęciem dłuższe? I jeszcze jedno...każdy inaczej podchodzi do roboty. Mi to wisi wszystyko. ważne ze cash jest jaki powinien być i w terminie.

Ereee
@anonymous

A jak panowie kasujecie w trej Wedze miesięcznie?

@Ereee

6500 netto podstawy plus to co wykręcisz ponad 10500 km

Ereee
@rydwan

a faktycznie płacą 400 zł/500 km czy jakoś tak?

@Ereee

Tak za każe ekstra km masz ekstra cash

@rydwan

Aaa no i jak jesteś w weekend za granicą to też masz kasiure 300 ziko na rąsie.

trusieq

Szukam na autotransporterze roboty – ktoś podpowie jak dokładnie finansowo wygląda to w wedze ???

Aloyz
@trusieq

Niżej masz info przy zrobieniu 10,5 km dostajesz 6500 na rączkę

@trusieq

Odpowiedzi masz kolego tyle ze nie wiesz co czytać:D. Ale prawde piszemy:D

Były pracownik WEGA GLIWICE

Witam,chciałęm ostrzeć wszystkich którzy w najblizszym czasie chca przyjac sie do firmy WEGA GLIWICE-OPEL,transport samochodów.Ogolnie praca jak kazda inna,nie bede sie rozpisywał bo nie o to chodzi.OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA ponieważ-wypłata nigdy sie nie zgadza,tną koszty po wszystkich i na wszystkim co jest mozliwe,nie wypłacają dodatku za prace w nocy,ciulają na kazdym kroku z urlopami,daja urlopy potem mowią ze brałeś bezpłatny!!!! premia uznaniowa 300zł - mozesz o niej zapomnieć,kierownik ustala kto dostanie,ciagle ucina bez podstawnie po 100-200zł,zarobiki 1850,czyli najnizsza krajowa po podwyzsze w 2017 na 2000 brutto kierownik powiedział,ze podwyzka oczywiscie bedzie,aneksy beda ale z premi utniemy roznice,czyli wychodzimy na zero!!nie mowie juz o tym ze na aneksy trzeba czekac po 2-3miesiace,paski z wypłat prawie nieosiagalne,zeby nie mozna bylo zczaic co nie tak wypłacili!!!! oszusty i cwaniaki po całośći,zeruja na młodych i naiwnych pracownikach ktorzy boją sie odezwać!!! zastraszają,ze jezeli w sobote sie nie przyjdzie to (usunięte przez administratora) z pracy,słowo w słowo kierownika "wypierdole Cie z pracy",pseudo kierownik ktory robi na trzy zmiany i zastepuje pracownikow to zwykly imbecyl po podstawowce,a psedo dykretor który ma biuro na bramie głównej powinien lizać znaczki na poczcie,bo to jedyna praca biurowa do ktorej sie nadaje,ogolnie nigdy nie pisze donosów na firmy,w kazdej jest cos nie tak,ale to jest totalne DNO,nigdy nie spotkałem sie z taka firma jak ta!!!! dlatego odradzam i polecam każda inna firme na strefie ekonomicznej tylko nie ta,TO NAJGORSZE SCIERO jakie moze być!!!!

wyykt
@Były pracownik WEGA GLIWICE

Kasa jest dobra jak się jeździ.... żeby tyle zarobić to trzeba nie bardzo robić te km chyba.... normalnie można wyciągnąć 6-7 na rekę i jakimś "cudem" mi się udaje i wielu innym tylko trzeba robić

Doniii76

Przeważnie trasy 1-2 tygodniowe, raz tak raz dwa najczęściej. Diety są uwzględnione w tej kwocie, dodatkowo za weekendy dopłacą jeszcze osobno.

Szlaban
@Doniii76

Stary a jeszcze jakie trasy? Wschód czy mniej? Daj znać

Zygamunt
@Szlaban

Głównie zachód - Niemce, Włochy, Francja, Dania i tak dalej

Doniii76

Przy przebiegu za zeszły miech nieco ponad 11kkm wyszło sporo ponad 7-mka na rękę.

Fiter
@Doniii76

Zimouś i gdzie ty popędzasz? jakie kierunki? normalne?

Bergooon

A diety etc? Jaki system jazdy, ile pauza, ile jazdy? Kasa wygląda na konkret.

Rydwan
@Bergooon

Jazda 1-2 tygodnie i domek. Kaska przy 10,5 tyś k 6500 na łape + ile wykręcisz

Broniu

Panowie a realne pieniądze to znaczy jakie? wyjde 6-7 na czysto?

Bergooon

No dobra a jak z rozliczeniami – kasa na czas? Na jaką pensję można liczyć etc?

Bergooon

Siemano! Szukam roboty za kierownicą, co powiecie o wedze? Widziałem że szukają a opinie sa różne jak tu widzę??

Marze
@Bergooon

Jest ok. Tak jak ktoś napisał - nie czytaj bzdur tylko kieruj sie swoja głową. Idz, pogadaj i zdecyduj.

Najważniejsze to nie czytaj głupot w necie, płacą porządnie i kasa jest na czas!

Anneck

Moim zdaniem ok. Ludzie głupoty wypisują, kierowcy dobra kasę zgarniają, diety są rozliczane, pieniądze na czas i to dużo lepsze niż większość ludzi w regionie może zarobić robią jakąś biurkową robotę.

Bolo

A jak wygląda szkolenie nowego bez doświadczenia na korach?

Kola

WEGA-A ma jakieś potrzeby na kierowcę? Słyszałem o firmie dobrze !

@Kola

Kola wbijaj i to już!:D ludzi brakuje że ho ho:)

Zygmundd
@anonymous

Kola jeszcze ci kawe zrobia jak przyjdziesz:D. Jest zapotrzebowanie:D

Jamroxek
@Kola

Wiesz co są braki kadrowe i to spore, firma sie rozwija a o dobrego i uczciwego drivra ciezko;/

Rydwan

Kasiureczke macie ziomy 6500 netto podstawy przy 10500km _ za każde 500 km + 400 ziko netto

Kasawery
@Rydwan

Wybierasz sobie trasy czy jeździsz jak leci? wiem ze pytanie może dziwne ale dla mnie ważne:)

Busik

Jak ktoś lubi pracę za kierownicą to WEGA-A Sp. z o.o. jest odpowiednim miejscem! Przy okazji zwiedzamy różne strony.

Zostaw merytoryczną opinię o WEGA-A Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w WEGA-A Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WEGA-A Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

WEGA-A Sp. z o.o.