Opinie o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WEGA-A Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WEGA-A Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

margun

Oni cały często szukają przy tylu autach jest zawsze rotacja, chcesz na lohry uderzyć?

jesssy

Siemanko - szukam roboty w okolicy kalisza/kaliszu i rzuciła mi się w oczy wega? rekrutują kierowców?

ITP
@jesssy

tak kontakt przez biuro@itupraca.pl

Ruki
@ITP

Podbijam pytanie kolegi wyżej o pojazdy w wedze? czym jeżdzą?

radek

a skad ty wiesz o tych wypowiedzeniach? jezdzisz??

FanRozczochranego

Pracować solidnie, nie narzekać a w kontekście zarobków które są bezczelnym kłamstwem w porownaniu do obietnic to myśleć pozytywnie, i patrzeć w przyszłość bo kiedyś będzie lepiej... Co wy ćpacie w tym biurze? o_O PS: Jest robota w wedze, bilans ostatnich dwóch tygodni to 8 wypowiedzeń i to bynajmniej nie nowych kierowców ????

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Team Leader w firmie WEGA-A Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jurek

WEGA-A to fajna firma i działa żeby zarabiać. Daje pracę ludziom ale reszta leży po stronie pracowników. Nam kasy jest zawsze za mało a firma chciałaby mieć małe koszty, tak było , jest i będzie. Takie życie.

NIcker

Robić swoje i tyle. Taka jest złota zasada czy w tej czy innej robocie.

Busik

Wszędzie mogą zdarzyć się pomyłki, może być gorszy czas ale trzeba patrzeć w przyszłość i myśleć pozytywnie. Ręczę , że to pomaga a po gorszym okresie będzie lepiej. Nie ma co narzekać tylko trzeba solidnie pracować.

Łobuz

janek to wychodzili mi ze na kasie maja wiecej niz szybcy w trasie:D

Jan

hehe no ja jakoś nigdy nie dostałem takiej kasiory wiec nie wiem skad w/w ma takie info.

Hulll

coś mi sie wierzyć nie chce tam na te 2 tysie za miesiac roboty...

Bruno

@AAAA Skoro jest tak dobrze to w jakim celu piszesz do pracowników WEGA-A? Sądzisz, że ludzie nie myślą? Jeśli nawet są jakieś kłopoty to sprawę można zawsze załatwić a wrażeń nikt nie szuka. Tym bardziej po sąsiedzku, gdyby było tak dobrze to ludzie by poszli.

było minęło

Obiecanki cacanki. A prawda jest okrutna jak przychodzi wypłata:( smutne i prawdziwe. Kiedyś to była firma nowoczesna. Teraz to tylko namiastka tego co było. Niestety przespali moment na rozwój. Tych kierowców, którzy odeszli już firma nie odzyska. Ja też dziękuję za wszystko

NIE dla wega a

Pracowałem w tej firmie 2 miesiące. Na moje szczęście tylko 2 miesiące. Nie miałem żadnych wpadek na trasie, nie zniszczyłem powierzonego samochodu. Pracowałem uczciwie tak jak potrafiłem. Miało być minimum 5 tyś. netto na rękę po przepracowanym miesiącu. Wypłacone zostało niecałe 1.600,00 zł na rękę za ciężkie 22 dni pracy za jeden miesiąc. Przejechane ponad 11 tyś. kilometrów. Nieporozumienie! W drugim miesiącu niecałe 2 tyś. Przejechane ok. 9 tyś. km Szkoda, ze dałem się oszukać. Po Sądach latać nie będę bo szkoda czasu. Moim zdaniem kierowcy powinni omijać tą firmę dużym łukiem. Polski kierowca na szczęście ma wybór. Ukraiński kierowca może już nie koniecznie, więc niech próbuje jeżeli chce pracy w tym podmiocie, bo trudno jest nazywać to firmą, która lepsze czasy ma za sobą. Podobnie jak właściciel, którego ta firma nie interesuje i nie patrzy na ręcę swojej kadrze.

Hen

watek dotyczy wegi a tu się konkurencja ładuje z wpisami..no ciekawe ciekawe:)

AAAA

narzekacie a za płotem Wegi na Zachodniej macie porządną firme, auta nowe, przyczepy ok, jak co to naprawiane na miejscu, pasów nie brakuje, wypłata ok. praktycznie co tydzień w domu, robota poukładana. szef sie nie czepia, zawsze można sie dogadać.

Busik

@FanRozczochranego Być może są jakieś mankamenty lub niedociągnięcia ale myślę, że ogólnie można dobrze zarobić.

Busik

WEGA-A potrzebuje aktualnie kierowców C+E na autotransporter, może komuś pomogłem?

andrejjje

Orientujecie się czy nadal w wedze szukają? szukam czegoś właśnie z kalisza najlepiej, transport m-n, co to już bez takiego znaczenia.

Luck

Aha i jak jeżdzą to gdzie?????

Luck

Gdzieś ja o o tym też czytałem ale nie moge znaleźć gdzie. A powiedzcie czy ci co jeżdzą zagramanice to lepiej dostają czy to samo?

Zostaw merytoryczną opinię o WEGA-A Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w WEGA-A Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WEGA-A Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

WEGA-A Sp. z o.o.