FA Krosno S.A.

Opinie o FA Krosno S.A.

FA dziękuje

Jak to powiedział kiedyś Pan Prezes w jednym z wywiadów, że jak otwierać firmę to tylko na podkarpaciu. Niestety ze strony pracownika wygląda to już nie tak optymistycznie. Przeżyć za krośnieńską pensję się da i.... to by było na tyle. Jak człowiek jest jeszcze młody, bez rodziny i zdrowie dopisuje to jakoś jest bo to przecież rodzine strony. Wszyscy ambitni ludzie już dawno stamtąd wyjechali po godne życie. Zostali tylko ci którym się wydaje, że są ważni bo dostali pracę ale tylko dlatego że nie mieli żadnych wymagań finansowych. "Żadnych wymagań finansowych" to słowo klucz do kariery na podkarpaciu. Inżynieów naprawdę wysokiej klasy to trzeba już ściągać z Warszawy czy Krakowa ale to zupełnie inny poziom oczekiwań co do zarobków i oferty miasta. Pozdrawiam

ROBOT

W tym pseudowyzysku już wszyscy chyba zajarzyli brak jakichkolwiek perspektyw bo wszyscy już prawie się zwolnili !!! Nawet nasz dyrektor chyba ma dość tego beznesu z saturna któremu ciągle mało i mało i mało !!! Ale nadchodzi czas że te pieniądze zarobione na nędzy pracowników i tak stracą wartość

Ledis

Firma "Uduś" prawie jak sąsiedzkie BWI widocznie na Okulickiego tak jest ???? w ogłoszeniu napisane że na okresie próbnym 2600 zł to kobiety na pakowni i to po 15 lat mają okres próbny. Zero premii zero perspektyw tylko wiecznie mało i mało

Dd

Jak wyglądają zarobki konstruktorów w tej firmie? Są jakieś benefity i szkolenia dla pracowników?

Brałeś udział w rekrutacji do FA Krosno S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy firma FA Krosno S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie

Nie ma szkolen. Nie polecam tej firmy

ROBOT

Ciekawe jak długo jeszcze będą nas oszukiwać z jakimś kryzysem którego nigdy nie było ??? Kryzys jest w naszych portfelach , i tylko ma załoga. Kryzys to znaczy że zatrzymujemy firmę np w BWI i do domu a tu o co kaman????

ROBOT

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiejnocy dla załogi , która już kolejny raz jest pozbawiana i tak już kiepskiej pensji.w tym całym kapitalizmie . Miejmy tylko nadzieję że ten system wyzysku na całym świecie upadnie.

Niestety
@ROBOT

Niektórzy są wiecznie nienażarci.. zapomnieli dzięki komu są tacy grubi

Obserwator

Jak to jest, że porządnego pracownika pracującego od w firmie kilkanaście lat się nie docenia? Żadnej podwyżki, żadnej premii? Śmiech a nie firma :)

Czy w FA Krosno S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Stanowczo nie.

Operator

ZDECYDOWANIE NIE

Danuta

Coś ostatnio tu zamilkliście, więc postanowiłam przypomnieć Wam o firmie FA Krosno. Akurat jest to dobry czas na to przypomnienie, ponieważ właśnie chcą tam zatrudnić kogoś na stanowisko Inżyniera Rozwoju Dostawców - SQE - ogłoszenie znajdziecie w Internecie. Może mi ktoś powiedzieć, jaki jest dokładnie zakres obowiązków na tym stanowisku? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Paulina

15 lat i nigdy nic na święta !!! To mówi samo za siebie(usunięte przez administratora)

operator

Czy zamierzacie zmienić system premiowania?Bo za skorzystanie z urlopu okolicznościowego zabierać premię to kpina.Teraz np.krwiodawca ma dylemat czy oddać krew ratując czyjeś życie i zostać pozbawionym premii czy zrezygnować z oddawania i brać premię

Operator2
@operator

Jaki dylemat? Przeciez premia za obecnosc to zaledwie 200zl. Chyba lepiej zyskac dwa dni wolnego i ewentualnie 'uratowac komus zycie' niz zasuwac 16h za dwie stowki? Operatorzy maszyn potrafia zarobic okolice tej sumy w 8h, to jest smiesznie niska premia. Premia powinna byc procentowa, np.20% stawki. Zle nie jest, jak to w firmie produkcyjnej. Bardzo duzo jest do zmiany, ale bardzo widoczna jest polityka 'dziala i daje dochod to nie ruszac/nie zmieniac/nie trzeba nic ulepszac'. Kadra produkcyjna jest ok, wiekszosc osob przyjazna i wie co robi. Moge polecic prace szczegolnie mlodym osobom, ktore chca sie rozwijac w kierunkach inzynierskich, mozna zdobyc doswiadczenie, zobaczyc jak taka fabryka dziala, zarobic tez sie da - narzekaja z reguly osoby, ktore wykonuja czynnosci, ktore rownie dobrze moglby wykonywac przyuczony szympans, ktore nic nie potrafia i nie chce im sie nauczyc obslugiwac jakiejkolwiek maszyny. Osoby leniwe, ktore przesiaduja 50% czasu na telefonach (czyli i tak zarabiajace za duzo). Mozna sie przyczepic do wielu rzeczy, ale przeciez nigdzie nie jest idealnie.

Danuta
@Operator2

To super, że w FA Krosno panuje dobra atmosfera. Zastanawiam się, czy w tej pracy można jakoś rozwinąć swoje kwalifikacje. Oferują szkolenia dla pracowników?

Franek

@ROBOT Zawsze można zmienić firmę, wystarczy być dobrym fachowcem!! Dla mnie firma jest ok!!

ROBOT

Wesołych Świąt dla wszystkich pracowników beznesu FA (dobrze wydajcie talony które nasz wspaniały pracodawca nam jak co roku zresztą daje)Wszystko dzięki ludziom którzy walczyli o wolność i poszanowanie pracownika który na niego za te grosze pracuje. Ale pieniądze zarobione na wieloletniej nędzy swoich pracowników chyba nie bardzo smakują

Paulina

W firmie FA Krosno panuje rodzinna atmosfera i wszyscy piją i każdy ma to w (usunięte przez administratora)

Ryszard

Niestety nie wszyscy zasługują na podwyżki. To niczyja wina jedynie tych którym nie zależy na pracy!

ROBOT

POWIEDZCIE MI DLACZEGO NASZE PSEUDOZWIĄZKI POZWALAJĄ NA PODWYŻKI TYLKO DLA NIEKTÓRYCH?? o sobie (usunięte przez administratora) nie zapomnieli!!!!!

Totu
@ROBOT

Bo to są psełdo związki

Forenda

Fajnie tu jest.

Totu

Umowa przez agencję na miesiąc czasem dwa ,najniższa krajowa, premii zero, tak wygląda rzeczywistość w firmie, hala w budowie tylko kto będzie pracował!!!

@Totu

Rozumiem, że pomimo niezadowolenia z warunków zatrudnienia zdecydowałeś się na rozpoczęcie współpracy z FA Krosno. Co w takim razie skłoniło Cię do powzięcia tego kroku? Może jednak jest jakaś pozytywna strona tego miejsca pracy?

ggggg

zachłanność pseudokapitalistów jest ogromna. W każdej firmie jak jest dobry miesiąc to jest normalna premia dla każdego pracownika ,a tu nima nic i nigdy nie było . O taki biznes walczyli ludzie solidarności!!!!!!!.12 lat zero podwyżek premii,normalnych czytelnych dla wszystkich pracowników warunków wynagradzania.

Zostaw merytoryczną opinię o FA Krosno S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w FA Krosno S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FA Krosno S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FA Krosno S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FA Krosno S.A.