FA Krosno S.A.

Opinie o FA Krosno S.A.

Myśliciel

Ja mam tylko jedno pytanie do całego mądrego zarządu który wyprowadza firmę na szczyty świetności swoją kompetencją i decyzjami mianowicie co się zmieniło jakieś ciche podwyżki były tam u góry czy może pracownicy mają mniej pracy i siedzą całą zmianę że wprowadzacie rygor jak by pensje wzrosły trzykrotnie . Pozdrawiam tych co tam jeszcze planują dalszą współpracę ????

Atmosfera dobra.

W której brygadzie masz dobrą atmosferę u mnie nie jest fajnie chciałam się przenieść ale nie dało rady może jak zaczną przyjmować ludzi to coś pomieszają i pójdę tam gdzie jest cisza spokój

Robot

@Anna

3 brygada jest ok tylko mistrzu iot.kang-shuo.com jest upierdliwy

Malpiszon
@Tito

Mistrz na 3 brygadzie właśnie jest najlepszy nie wiem co od niego chcesz, jak w huja walisz to jest upierdliwy dla ciebie

Oj i znowu przepadła premia za oddawanie krwi, nie dość że zawsze są problemy ze zgodą na krwiodawstwo to jeszcze premie za nie chorowanie zabierają, życze kierownictwu żeby nigdy tej krwi nie potrzebowali...

Łukasz

Odradzam, praca wyłącznie po przez dwie agencje, jedna daje umowy na zlecenie na jeden miesiąc, a druga umowe o prace na dwa tygodnie, jest to związane z tym iż gdy firma ma zamówienia to przyjmuje a jak nie ma to dziękuję za współprace ,jeżelii chodzi o samą pracę to tylko na pakowni można sobie spokojnie pracować, praca na ręcznym montarzu to ciężka praca fizyczna i dużo do ogarnięcia,praca na montarzu automatycznym to bardzo dużo do ogarnięcia i wysokie normy za śmieszne pieniądze...Prace polecam tylko i wyłącznie osobom które szukają pracy na kilka tygodni lub nie zależy im na stabilnym zatrudnieniu.

Łukaszu
@Łukasz

Jak się nie chciało uczyć to teraz musisz robić takie rzeczy. Praca w fabrykach na stanowiskach szeregowych jest dla leniwych ludzi. Musisz się z tym pogodzić, teraz tak będzie aż do emerytury. Pozdrawiam

Danuta
@Łukaszu

A nie jest tak że mają nieraz wykształcenie wyższe, może to kwestia sfer z jakiej się pochodzi?:))) Nie chce w to wnikać w każdym razie, chyba można awansować? Po prostu

Danuto,
@Danuta

Wykształcenie wyższe? Ale z czego? Socjologia? A już abstrahując.. No za darmo nikt nigdzie nie dojdzie, można działać, albo wmawiać sobie, że się nie ma czasu na rozwój i nie ma pracy. Można sobie wmawiać, "zostanę, bo jest zła sytuacja, pandemia", "zostanę, bo jest zła sytuacja, wojna" - pracownicy fa chyba nie mają świadomości jak to wygląda w oczach i umysłach normalnych ludzi, kiedy wypowiadają takie rzeczy. Proszą się, by traktować ich jako "gorszych" i wykorzystywać.

@Łukaszu

Rozumiem że piszesz o sobie...i nie spamuj.

@Łukaszu

Tylko że ja lubię prace w fabrykach można poznać dużo ciekawych ludzi i wiele się nauczyć ,po za tym twój wpis nic nie wnosi do tematu a wręcz pokazuje twoją infantylność i brak wiedzy :)

Natalia
@Łukasz

W mojej ocenie praca w szkle, to sztuka. Piękne te produkty

@Natalia

W jakim szkle coś ci się pomyliło to jest fabryka amortyzatorów a nie huta szkła

@Natalia

coś ci się pomyliło to jest fabryka amortyzatorów a nie huta szkła

DK

A jakie to są agencje?

@DK

INTESIVE WORK ŁÓDŻ dostajesz umowę na 2 tyg , potem na 2 miesiące i tak w koło macieju byli tacy co dostawali na rok i tak parę lat ciągniesz na takich umowach nie możesz być pewny niczego a jak dostaniesz umowę przez FA to jesteś spokojny w kwietniu pozwalniali wszystkich co byli przez agencje potraktowali nas jak (usunięte przez administratora) garstka ludzi została z umowami z FA a my jesteśmy takimi samymi ludżmi jak oni

@Monia

To jest fabryka sprężyn gazowych

Brałeś udział w rekrutacji do FA Krosno S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

FA Krosno S.A. w mieście Krosno poszukiwała pracowników na Analityk. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

hahaha

Ludzi o tak zaawansowanych umiejętnościach tam nie potrzeba.

Maria
@hahaha

A to czemu nie? ;) Sami już a tyle sobie wyśmienicie radzą? No jednak kolejna perełka w zespole raczej nie zaszkodzi tak myślę. ;p

Wilki Krosno

Zwolnienia, zwolnienia, zwolnienia....... Niektóre osoby zwolnione nie zasłużyły sobie na to , zostały osoby które już dawno powinny pożegnać się z tą firma /nie wszystkie/ . Pozdrawiam 1 brygadę trzymajcie się .

Myślenie nie boli
@Wilki Krosno

Mają trzymać ludzi jak roboty nie ma? Czy zwolnić tych, którzy mają umowy na czas nieokreślony?

@Myślenie nie boli

Pasowałoby niektóre cwaniarki co mają umowy na stałe też zwolnić .

Pracownica

Po co wy przyjmujecie tyle ludzi ????? Przecież pracy nie ma siedzimy składamy pudełka , z malarni mało co schodzi , na placu puste wózki. A ludzi przyjętych nie wiem po co .

Gabriela
@Pracownica

Może muszą wyrobić jakieś plany albo budżety?

Helo

Szlak ludzi trafia.bezrobocie totalne nikt nikogo nie kontroluje.ludzi przyjmują .po co ? Kierownik siedzi w kantorku i drzwi zamknięte nie wychodzi do ludzi.dyrektorze może czas posłuchać ludzi bo mają dość tych rządów za prezesa Waliszewskego tak nie było i za dyrektora Bednarza .a teraz !!!!

Co Ci się nie podoba?

Szczur-pociot

Chciałbym tu poruszyc temat lidera malarni nie roba ściemniacza który się plota 8 godzin i liże (usunięte przez administratora) wszystkim z kadry panowie i panie myślę że już najwyższa pora i się zmobilizować i spotkać się z prezesem i opowiedzieć co się dzieje na tej malarni przez tego pseudo lidera

Szczur
@Szczur-pociot

Myślę że trzeba porozmawiać z nowym kierownikiem i trochę opowiedzieć o tym pseudo liderze który siedzi pół zmiany ze swoim kuzynem na oczyszczalni a jak trzeba pomoc podmalować brose to go nigdy nie ma ale oporetorowi umie pół lini brose zazbroic i się śmiać bo on nie musi podmalowtwac i siedzieć w tym (usunięte przez administratora) a jak nie ma któregoś operatora na rannej zmianie to wieczna awaria bo robić się mu nie chce. BO CO TRZYMAĆ TAKICH NIEROBUCH HAK ON

Szczurek
@Szczur

No to do roboty ;) Znając Was to skończy się na pisaniu żali w internecie i nic z tym nie zrobicie. Jak to było? Kozak w necie...

@Szczur

Myślisz że coś z nim zrobią siedzi cały czas na telefonie i nic nie robi . Rozmowa z kierownikiem nic nie da dalej go będą trzymać . Takich nierobów trzymają a na pewno widzą jak pracuje, wszyscy widzą . Pozdrawiam dziewczyny z malarni.

Leszek

Mam ponad 40 lat pracy i stawka 3200 .Brawo !!!!!!!Dziękuję ludziom że walczyli o niewolną oczywiście Polskę

luki
@Leszek

A do kogo ty masz pretensje do siebie tylko możesz mieć . Taką sobie pracę wybrałeś , zwolnij się jak ci nie pasuje, i szukaj pracy tylko gdzie cię przyjmą na stare lata.

Ktoś

Witam. Prosze napisac opinie na temat pracy w fabryce Fa. Zaproponowano mi prace w systemie 4 brygadowym i umowe tymczasowa. Chcialabym sie dowiedziec czegos od ludzi pracujacych tam. Czy praca jest ciezka jak dla kobiet i czy jest jakas premia wliczana do wyplaty. Prosze o opinie. Pozdrawiam serdecznie

@Ktoś

Przeczytaj opinie wszystko jest tu napisane jaka jest rzeczywistość :-)

@beta

Czytalam opinie, ale co czlowiek to inne zdanie i opinia, a pracujesz tam, ze mozesz cos powiedziec więcej? Glownie to chodzi mi o to, czy jest ciezko I czy atmosfera panujaca tam jest do zniesienia :)

@Ktoś

Nie jest ciężko /na pakowni/a atmosfera u mnie w brygadzie jest ok w innych nie wiem :-)

@beta

A nie orientuje sie Pani czy sa teraz przyjecia na pakownie, czy na inne stanowiska daja ludzi? Bo wlasnie slyszalam, ze na pakowni nie jest ciezka praca... Ale pojecia nie mam gdzie mnie dadza wlasnie... Dlatego chcialam jakiejs osoby pracujacej dopytac. Czy moglabym sie jakos z Pania skontaktowac prywatnie, byloby szybciej i sprawniej :) Bylabym wdzieczna bardzo :)

Czytaj opinie wszystko jest

Ktos
@Monia

Monia, przeczytalam juz opinie nawet 2 razy. Ale kto pyta nie błądzi. Ty pracujesz na jakim stanowisku jesli moge zapytac? Pytam po prostu z czystej ciekawosci :)

Ktos
@Monia

Monia Przeczytalam opinie...Pracowalam w roznych zakładach produkcyjnych, rowniez w sasiednim BWI. Nigdzie nie ma kokosow jesli chodzi o zarobki, natomiast sa stanowiska lzejsze i ciezsze. Dlatego zapytalam z czystej ciekawosci jak jest w Fa jesli chodzi o prace dla kobiet... Czy czlowiek jest przypisany do jednego stanowiska, czy rzucaja po roznych np..? Co czlowiek to opinia dlatego, mysle, ze warto sprobowac i przekonac sie osobiście :)

Ktoś

Żadna ironia. Fakty po prostu fakty i realia..

@Ktos

Ja pracuje na selekcji praca ok na innych stanowiskach tez jest dobrze

@Monia

Dzięki za odpowiedz. Na jakies brygadzie jestes jesli mozna zapytac? :)

Od paru lat jestem w 1 brygadzie

@Monia

Rozumiem. Ja bede w innej brygadzie :) Mysle, ze jakos to będzie... Obyyy :)

@Ktoś

A w której będziesz jeżeli mogę spytać powodzenia

@Ktoś

A kiedy zaczynasz ???? Mam nadzieję że ci się spodoba praca i ludzie

@Monia

Zaczęłam pracę jestem na pakowaniu. Jak na razie czarna magia, ale myślę, że jakoś to będzie i z biegiem czasu będzie lepiej:) Dziękuję serdeczne. Może się poznamy kiedyś w pracy :)

@Monia

Zaczęłam pracę i jestem na pakowni. Na razie czarna magia, ale może jakoś dam radę... Z biegiem czasu... Ludzi na razie nie znam, ale myślę, że poznam i będzie okey:) Dzięki za miłe słowa. Myślę, że się poznamy kiedyś w pracy :)

@Ktoś

Nauczysz się szybko wszystkiego każda z nas się od podstaw uczyła . W której brygadzie jesteś ???? Powodzenia

@Monia

Poki co jestem w 4 brygadzie. Ale jeśli będzie możliwość to może zmienie na inną. Zobaczymy co to bedzie dalej... Na razie pracuje za krotki czas... Najlepiej byloby pogadać na priv :)

@Ktoś

Nie zmieniaj brygady dobrze trafiłaś fajne dziewczyny brygadzista tez ok wiem że 2 brygada też jest spoko

@Monia

Nie będę zmieniać jednak. Wszystko jest jak mówisz... Nie znam ludzi z innych brygad,wiec oceniać nie mogę. Najważniejsze to, aby ogarnąć to pakowanie,a poczatki są cieżkie niestety....

@beta

To w której ty jesteś brygadzie że masz ok atmosferę u mnie jedna na drugą się drze kłócą się i jedna na drugą gada

Obserwator

Dostaliście podwyżki i już głowa w piach i wszystko cacy? Haha

@Obserwator

Ile tej podwyżki bez jaj . Pozdrawiam dziewczyny z malarni .

Wesołych Świąt !!!!!!! Ja od dzisiaj świętuje a wy jeszcze troszkę popracujcie .

Helo

Żenada mało powiedziane ! Wedle dyrektora zarobiliśmy 300 premi gdzie te pieniądze? Szlak może trafić człowieka zapierniczajacego cały miesiąc ? Wedle tego co mówił na spotkaniu to będzie liczone od grudnia podwyżka ale gdzie aneksy? Czyli aneksy od stycznia a kasę może zobaczymy w lutym lub marcu i jak zawsze będzie tłumaczenie że źle zrozumieliśmy słowa prezesa .i faktem jest że nikt się nie odezwie .na spotkaniu a jak się ktoś odezwie to potem komentarze .przykre

@Helo

Zgadzam się z Toba w 100 procentach!!

xd
@Helo

No bo w fa pracują ludzie, którymi łatwo manipulować i kierować, można Wam wmówić co się chce, Wy robicie dokładnie to czego od Was oczekują. Gdybym otworzył firmę, to chciałbym, by pracowali u mnie właśnie tacy ludzie jak Wy. Miałbym pewność, że będziecie się u mnie pocić do emerytury za najniższą krajową, bo boicie się zmienić pracę czy zebrać w jedność i pójść po kasę. Tyle mówicie, że jest Wam źle, że Wam się nie podoba. No i co z tego? Przecież kompletnie nic z tym nie robicie. W jakim Was to stawia świetle? Takich ludzi nie można traktować poważnie. Ilu z Was chociażby poszło na jakąś rozmowę o pracę? Rozważyło zmianę? Ciężko znaleźć w Krośnie firmę, która proponuje tak słabe warunki jak FA. Odłóż trochę oszczędności i działaj. Do FA zawsze możesz wrócić, bo tam nigdy nikt normalny nie będzie chciał pracować. Zawsze będą wakaty.

@xd

Wszystko napisane w punkt!! Każdy gledzi jak nikt nie słyszy. Jak przyjdzie co do czego to każdy siedzi i nic się nie odzywa. Gorzej nie można trafić jeśli chodzi o zarobki i system pracy. A nikt nie spróbuje poszukać innej pracy...

xd
@Ona

Częściowo rozumiem - starsze osoby, osoby z rodzinami, itp. Zarobki w FA nie pozwalają na odłożenie oszczędności więc takie osoby nie mogąc pozwolić sobie na przestój finansowy są już skazane na pracę w tej firmie. Nie chcę wchodzić w filozoficzne dysputy o sensie życia, ale no... Natomiast młodzi = syndrom sztokholmski - wiem, widziałem, współczuję. Jesteście na najlepszej drodze, by stać się tymi z pierwszego akapitu. No i tworzy się taka demograficzna pętla. Pozdrawiam i zachęcam do przemyśleń

To nie jest firma to jest psełdo firma, osoby na stanowiskach nie kompetentne, kasa marna, podwyżki żadne, premie to fikcja, zapychanie dziur innymi pracownikami

harownik z magazynu

Płace w tej pseudofirmie są katastrofalne ,jedyna (usunięte przez administratora)firma która nigdy nie daje nic na święta !!!!Postsolidarnoscowy bezneeeeeeeees.

ROBOT

Ta pseudo firma to żenada!!!!!!! Kasa katastrofalna ,pieniądze dostają po cichu aby drugi . nie słyszał a i tak wszyscy wszystko wiedzą kto dostał.Jak jeszcze byli porzedni dyrektorzy, to jeszcze mieli jakiś szacunek a teraz ??????Zonk.

@ROBOT

Zgadzam się firma żenada. Zarobki katastrofalne, światek piątek do roboty bez żadnego dodatku!! Nawet na premie nie można liczyć.... Kiepsko, kiepsko jeszcze raz kiepsko...

@Ona

Spotkanie było i co i nic . Dostaniesz dodatek za naukę nowego pracownika tylko ile nerwów przy tym stracisz ty za niego odpowiadasz jak go nauczysz tak będzie umiał. Premia 300 zł za listopad śmiech na sali. Dodatek parę groszy za nocki a sobota i niedziela gdzie.

beta

A kto tu mówi o zmianie pracy ja tylko pisze co było a innym jak nie pasuje to niech się pozwalniają nie wszyscy narzekają jest dużo osób które siedzą cicho i słowa nie powiedzą fajnie się między sobą rozmawia jak przyjdzie co do czego to wszyscy siedzą cicho nikt się nie odezwie

Ona

Tak, zebyś wiedział że szybciej bym sie zwolniła niż pracowala tam xD Nie wiem co można stracić, gorzej trafić już nie można raczej xD 4 brygadowka to najgorszy system pracy jaki moze byc.

@beta

Kiedys każdy się uczył Ty też się uczyłaś jak bylas nowa. Ludzie niektórzy są różni łaskę robia, że w ogóle coś powiedzą i naucza. Nie wiem jak można taka osoba być... Nikt nie jest fenomenem i na początku nie wie wszystkiego...

Bogusia

Zaproponowano mi pracę u was od grudnia /pakownia/. W której brygadzie jest najlepiej , jacy są ludzie, jaka atmosfera ????? Czy można liczyć na jakieś dodatki oprócz pensji zasadniczej ??????

Kobieta
@Bogusia

Wszystkiego się dowiesz jak przyjdziesz do pracy choć poczatki są ciezkie, wiem sama po sobie... Od kiedy zaczynasz? W jakieś brygadzie będziesz?? Czy coś już wiadomo???i gdzie będziesz pracować..

PATI

Witam. Chcialam zapytac o prace w firmie Fa. Atmosfere tam panujaca.Majstrowie sa w porzadku? Praca dla kobiet jest ciezka? Jaka jest szansa dostania sie na pakownie (slyszalam, ze tam najlzejsza praca) W poniedzialek ide na rozmowe kwalifikacyjną..

FA Krosno S.A. poszukuje pracownika na Konstruktor. Czy stanowisko Konstruktor wymaga nadgodzin?

Tak

To taka niedorzeczność, bo nie musisz nic umieć i możesz być leniwy, ale czasem trzeba zostać po godzinach.

luki
@Tak

A ja tam lubię nad godzinki zależy z kim . Pozdrawiam dziewczyny z malarni jesteście super. Patrycja szybko do nas wracaj .

Zostaw merytoryczną opinię o FA Krosno S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w FA Krosno S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FA Krosno S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FA Krosno S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FA Krosno S.A.