FA Krosno S.A.

Opinie o FA Krosno S.A.

byly pracownik

tam serio nie ma sensu skladac cv, ani szans na ciekawe projekty, ani szacunku, ani kasy..

monia

bez znajomości się nie dostaniesz już tam ktoś pisał niżej tu pracują całymi rodzinami nie pchaj się tu kasa marna sobota niedziela święta zamiast spędzać czas z rodzina ty siedzisz i kasy z tego nie masz

Darek

Witam gdzie jest lepsza praca w BWi czy w fa

Pracowników
@Darek

W Goodrichu

obserwator
@Pracowników

jedna i druga siebie warta !!!Płace jak w Bangladeszu po prostu dramat .Pracuje 10 lat i kasa jak dla młodego . Dlatego nikt tu nie chce przyjsć ,a biuro już całe poszło bo kasa większ drugie tyle.

@obserwator

Nagle teraz pieniędzy ci brakuje przez 10 lat pracy ci nie brakowało zwolnij się . Siedzisz na (usunięte przez administratora) na pakowni i ci żle przyjdż na malarnie zobaczysz co to praca. Pozdrowienia dla dziewczyn z malarni.

@Wilki Krosno

Tak, na malarni ciężko. Na nagrobku sobie napisz, że pracowałaś na malarni w fa. Osiągnięcie życiowe XD Tam trzeba robić coś poza ruszaniem się? Szanuj pracę, bo łatwo Cię zastąpić. Proste czynności się robotyzuje, bo roboty są bardziej inteligentne od ludzi takich jak Ty.

xd
@obserwator

Jeśli pracujesz tutaj 10 lat to sam nie rozumiem czego oczekujesz? Przegrałeś życie, realia. Młodzi nawet dostają więcej, żeby ich zatrzymać i ogłupić, ale za te 10 lat będą w takiej samej sytuacji jak Ty.

Wilki Krosno

A gdzie premia ????? Malarnia liczyła na premię a tu nic ;-) dziewczyny z pakowni też :-)

Pracowników

Nie ma i nie będzie!

@Pracowników

a za co chcesz premię jak nic nie umiesz? ciesz się, że masz pracę

@a

Dobrze że ty umiesz pozdrawiam 1 brygadę trzymajcie się dziewczyny jesteście najlepsze

HDK
@Wilki Krosno

Za oddawanie krwi traci się premie :)

@HDK

Jak to za oddawanie krwi traci się premie? Co ma jedno do drugiego? :D Chyba, że coś źle zrozumiałam i chodzi o jakieś inne oddawanie krwi :P Co miałeś/aś na myśli?

@HDK

Traci się premię za oddanie krwi , za urlop , za chorobowe za wszystko . Chodzisz do roboty nie masz , chorujesz nie masz . Najlepiej przesiedzieć dwa miesiące w domu . Dostaniesz to samo co cie co pracują . Pozdrawiam 1 brygadę . Pracujemy teraz

@Wilki Krosno

To prawda, zarząd firmy zabiera premie krwiodawcom - zarząd firmy nie ma szacunku dla zdrowia i życia. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Nie ma sensu się tam pchać, brak możliwości rozwoju, brak szacunku do pracownika, pieniądze bardzo słabe - szczerze, ciężko znaleźć w Krośnie firmę, która by tak słabo płaciła. Nie rozumiem dlaczego Wy tam pracujecie.. Do tego czterobrygadówka, zajęte weekendy, strata czasu :) Pracy jest bardzo dużo i ciężko trafić na firmę, która proponuje tak kiepskie warunki jak fa. Wystarczy przestać szukać sobie wymówek i wziąć się w garść.

HDK
@Magdalena

jak korzysta się z urlopu okolicznościowego to premia przepada: hdk, śmierć dziadka, własny ślub... nieobecność pracownika to strata dla firmy

@HDK

Gdzie nie pójdziesz i nie zagadasz z jakimkolwiek pracownikiem, nie ma znaczenia czy to jest Biedronka, jakikolwiek zakład czy magazyn, biuro, wszędzie w Krośnie jest to samo - "Brakuje pracowników i jest duża rotacja". Z tego powodu wiele firm zaczyna szanować pracowników. Jeśli firma ucina premie z takich powodów, trzeba się zwolnić. Jak się zarabia najniższą i pracuje na czterobrygadówce to można trafić gorzej? Można trafić najwyżej tak samo :D Można też trafić lepiej i zwiększyć zarobki dwukrotnie. Warto próbować.

kandydat

Kiedyś wysłałem CV, zero jakiejkolwiek odpowiedzi, czy warto wysyłać podanie, odpowiedź jest oczywistą, że nie. Powodzenia dla wszystkich chcących zmienić pracę.

@kandydat

Tu pracują rodziny żona , mąż , córka , syn , wujek , ciocia bez znajomości się nie dostaniesz. W każdej brygadzie jest rodzinka . Są rodzinki które pracują razem w jednej brygadzie a niektóre na różnych brygadach.

Brałeś udział w rekrutacji do FA Krosno S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Nawet dyrektor produkcji koleny z wielu który zrezygnował z pracy Też się poznał szybko że tutaj nie ma nic poza słupkami i milionami dla właścicieli a dla ludzi zero .

Wilki Krosno

Dziewczyny z malarni dajecie radę trzymajcie tak dalej jesteście super ;-) premia dla malarni

:-) :-) :-)
@Wilki Krosno

Ewa fajnie że wróciłaś do nas na malarnie . Jesteś nie zastąpiona . Pozdrowienia od 1 brygady

@:-) :-) :-)

Nie zastąpiona piszemy razem -> niezastąpiona..

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w FA Krosno S.A. na stanowisko Konstruktor?

omijać

o stawkę, im niższa, tym więcej punktów w rekrutacji

Pracownica

Anetka więcej luzu i uśmiechu . Traktujesz wszystkich z góry a jesteś takim samym pracownikiem jak MY . Bądz milsza dla ludzi ze swojego otoczenia .

Jak długo trwa proces awansu w FA Krosno S.A.?

zigi

teraz to zwalniać będą i za parę miesięcy zatrudnią z powrotem tych zwolnionych

luki
@zigi

co ty Zbychu piszesz gdzie te zwolnienia chyba że ty się zwalniasz

Janek

Wieczność!!!

@luki

Pracujesz w FA Krosno? Twierdzisz, że nie ma zwolnień w firmie aktualnie, tak? Bo widzę że niektórzy piszą coś innego i ciężko mi ustalić jedną wersję :D Może przy okazji powiesz mi jaka atmosfera panuje w firmie?

Nie
@Leszek

Atmosfera nerwowa, zarządzanie jest mało efektywne. Dużym problemem jest niekompetencja kolarzy - ciężko mi nazywać ich mistrzami, ponieważ nie dość, że kompletnie nic nie potrafią (włączając w to brak umiejętności zarządzania ludźmi) to jeszcze dochodzi do tego brak zainteresowania, nie wiedzą co się dzieje na produkcji. Metody z jakich korzystają na co dzień są mało moralne, ale bez szczegółów, bo nie chcę latać po sądach. Nie polecam tej firmy.

@zigi

teraz zatrudnili dużo ludzi pozdrawiam dziewczyny z pakowni

@beta

To są studenci na chwile lepiej zatrudnili by kogoś na stałe brakuje rąk do pracy na montażu mało jest ludzi lepiej przyuczyć kogoś kto przyjdzie na dłużej a taki student zaraz odejdzie

Helo

Większość tu piszących podszywa się pod imiona pracowników którzy nawet nie wiedzą o istnieniu strony.ja tylko dodam że odwaga w internecie jest ale przy spotkaniu z prezesem już wszyscy siedzą cichutko a szkoda .

@Helo

Pracujesz w FA Krosno? Co możesz powiedzieć szczerze o tej firmie? Co działa tu Twoim zdaniem dobrze, a jakie aspekty mogłyby ewentualnie ulec poprawie? Odpowiesz? :)

Helo
@Leszek

Firma jak każda inna jedynym plusem są ludzie w niej pracujący którym się chce jeszcze tu pracować za tak marne pieniądze.zacheta dyrektora że będzie premia jest jak puste słowa.nikt nie chce tych premi niech nam wrócą dodatki bo praca w sobotę i niedzielę za friko i zarobki 2100 to w dzisiejszych czasach za mało.druga kwestią jest to że nikt nie słucha zwykłego pracownika .nikogo nie obchodzi że nie ma gniazd że wszystkiego brak tylko żeby cyferki ilościowe na tablicach się zgadzały .

Robotka
@Leszek

Plusy - gwarancja stałego zatrudnienia - w przypadku reklamacji brak odpowiedzialności jednostki - wypłata na czas - atmosfera (niestety coraz gorsza) - innowacyjna firma Minusy - bardzo słabe wynagrodzenie (najniższa krajowa) - brak dodatków za pracę w weekendy, nawet za niedziele - beznadziejny system premiowania nie uwzględniający zaangażowania poszczególnych osób a jedynie całej grupy Chciałabym zaznaczyć, że jest to moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać!

W tym psudobiznesie jest normą że jeden ma takie pieniądze ,drugi ma takie jeden dostanie podwyżkę drugi nie taka to średniowieczna ekonomia która doi ludzi ile wlezie. Nikt na to nie reaguje związki mają to daleko w (usunięte przez administratora) ,jak oni dostaną to reszta już nie musi .

@Monika

Nie odpowiada ci praca poszukaj innej może ci będzie lepiej paniusiu

@Monika

Idż na kasę do Biedronki Lidla Kauflanda do wyboru do koloru po co zajmujesz miejsce tam będziesz bardzo zadowolona szczególnie z klientów szybko wrócisz do FA

ROBOT

W tym pseudobiznesie wszystko jest wielkim dramatem .Płace koszmarne ,zarządzanie dramatyczne Podejscie do ludzi średniowieczne .(kto chce się rozwijać to stąd jak najszybciej spadać)

@ROBOT

Piszesz o niskich płacach, może podasz jakieś konkretne liczby? To co dla jednych jest marną wypłatą, dla innych może być całkiem solidną pensją, więc jestem ciekaw jak to naprawdę wygląda w FA Krosno :)

ROBOT odp
@ROBOT

2800zł brutto, żadnych premii, żadnych dodatków za pracę w niedzielę... Tak wygląda rzeczywistość w tej firmie.

@ROBOT odp

Zwolnij się jak ci nie pasuje na twoje miejsce jest dużo chętnych . Pozdrawiam moją najlepszą brygadę .

@ROBOT odp

A komu ta premia może (usunięte przez administratora)zobacz jak pracuje łazi kombinuje i udaje że pracuje i wychodzi bardzo zmęczony a my robimy wcale się nie dziwię premię powinny dostawać osoby które na nią zasłużyły

@Monia

masz rację tak jest może powinni zmienić brygadzistę nic nie robi (usunięte przez administratora)się

Monia odp
@beta

Gadka szmatka ludzi z biur, że na Twoje miejsce jest masa chętnych. Ja jakoś tych tłumów chętnych i odrzuconych nie widzę, a wręcz przeciwnie. Pracując na pakowni premii nie zobaczysz :) dopóki będzie panował system wydziałowy to premię będą otrzymywały tylko tłoczyska, cylindry i montaż. Na Twoim wydziale zbyt dużo jest pracownic które ucinając sobie półgodzinne pogaduszki odbierają premie nielicznym którzy naprawdę na nią zasługują, a domyślam się że Ty wcale lepsza nie jesteś. Pozdrawiam Ps. Jestem kobietą, również z pakowni :)

boguś
@Monia odp

co ty kobieto piszesz widzę jak pracują kobiety w mojej brygadzie nie ma siedzenia i nic nie robienia a tym bardziej na telefonie może w twojej brygadzie jest samowolka pozdrowienia dla 1 i 2 brygady PS. a na premie pewnie nie zasłużyłaś

Magdalena

Dzień dobry, ja bym się chciała dowiedzieć, czy w firmie FA Krosno można liczyć na stabilne zatrudnienie? Czy przyjmując się tutaj i będąc dobrym pracownikiem można być spokojnym o swoje stanowisko pracy?

@Magdalena

Tak można ją już parę lat pracuję jest ok

obserwator
@Monia

(usunięte przez administratora)????albo jesteś pod ochronką na magazynie???

@Monia

Dziękuję za odpowiedź. Na jakim stanowisku konkretnie pracujesz? :) Czy przez tę parę lat przepracowanych w FA zmieniły się jakoś Twoje warunki pracy? Udało Ci się awansować albo dostać podwyżkę wynagrodzenia? Napiszesz coś na ten temat?

no tak się składa że pracuję na pakowni ponad 10 lat

@Magdalena

nie potrzebuję awansować dobrze mi na tym stanowisku i nie zamierzam nic zmieniać :-)

xd
@monia

idealny obraz pracownika fa krosno (operatora jak i inżyniera)

ROBOT

Ta pseudofirma jeden wielki dramat .Ludzie po wielu wielu latach tyraczki w niedzielę i nockach zarabia na granicy 3000 zł brutto.To nawet już nawet wstyd nie jest bogacą się milonami na biedzie ludzi i tyle. Na jednej maszynie robi 3 pracowników o 3 różnych stawkach. Najczęściej staży pracownicy mają najmniej ,takie to solidarnościowe podejście .Pieniądze są tylko dla swoich i dupowłazów .Jeden najniższa płaca a drugi ponad 4000 zł. To wszystko tylko "pozytywnie motywuje ludzi do roboty":

Na jakim stanowisku płacą 4000 ? Z chęcią nauczę się pracy na tej maszynie

@ROBOT

cały czas wszystko krytykujesz nie pasuje ci to się zwolnij i nie pisz bzdur pozdrawiam moja najlepszą brygadę

@ROBOT

zwolnij się jak ci nie pasuje a nie cały czas wszystko i wszystkich krytykujesz pozdrawiam moja najlepszą brygadę

ROBOT

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiejnocy!!! Podziękowania dla naszej kochanej firmy za kolejne podwyżki dla wszystkich ,za kolejne premie i nagrody talony na święta ,bo przecież firma cały czas bije rekordy to jasne że i o ludziach pamięta. Przecież tak miało być jak nas kupowali dali słowo.

ROBOT

Ludzie tu harują za najniższą krajową nawet po 20 i więcej latach!!1 Przy tak ogromnej sprzedaży 200 zł premii to nawet śmieszne nie jest (usunięte przez administratora) do kwadratu

luki
@ROBOT

hej masz racje ostatnio zebranie było i co i nic ...... żeby oni mieli a my to takie zwykłe robole za śmieszne pieniądze

aaa
@ROBOT

To trzeba pójść po podwyżkę lub znaleźć inną pracę. Słaba firma, nie polecam tutaj pracować. Absolutnie żadnych możliwości rozwoju, nawet dla mało ambitnych jednostek. Kiepsko zarządzana, duże ciśnienie z góry, sporo konfliktów przez naciski, niska płaca, brak solidarności pośród pracowników, sporo narzekań, ale zero inicjatywy, jak przyjdzie co do czego to nie da się zebrać nawet garstki osób, by o coś zawalczyć. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, ale i ogólnie pracę w regionie.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie FA Krosno S.A.?

Beta

Ja robiłam testy na spostrzegawczość gdzie pracowałaś wcześniej i tyle

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FA Krosno S.A.?

Monia

Atmosfera w pracy jest ok przynajmniej w mojej brygadzie tak jest

ROBOT

To jest jeden wielki dramat!!! Wszyscy którzy mieli coś w głowie stąd uciekli .kadra która teraz rządzi to jedna wielka masakra

gosc

Co tu dużo mówić. Poziom wynagrodzenia dostosowany do miejsca. Z pierwszej ręki wiem, że nie jest to firma dla wybitnych inżynierów czy specjalistów. Takich wciaż tam nie ma i długo nie będzie. Pomimo wizji Pana Prezesa który chcjałby z FA zrobić fabrykę w amerykańskim stylu jest to i zawsze będzie tylko zakład pracy dla ludzi lokalnych i w dodatku mało wymagających od siebie, nie ambitnych, nie wnoszących żadnych doświadczeń globalnych (czesci do automotive to rynek globalny). Dlaczego? A no dlatego, że żeby otrzymać coś wyjątkowego (w tym wypadku mądrych specjalistów z pasją i wizją) to trzeba ich odpowiednio docenić żeby wogóle zechcieli przyjechać na rozmowę a potem przekonać żeby zechcieli pracować w blaszaku który z zewnątrz wygląda jak stary popegeorowski magazyn. Zamiast tego kreuje się zakład jako prężną zachodnią montownię, a jest to zwykła małomiasteczkowa manufaktura w dodatku z fatalną infrastrukturą odpychającą każdego kto na codzień nie nosi gumiaków po domu. Chciałbym napisać coś pozytywnego żeby nie było, że jestem hejter jakiś, wieć dodam że okolica ładna i dam pozytywa za to, że pomimo wszystko są tam stworzone miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FA Krosno S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w FA Krosno S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FA Krosno S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FA Krosno S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FA Krosno S.A.