FA Krosno S.A.

Opinie o FA Krosno S.A.

Paulina

@Anna, o jakiej sytuacji wspominasz w swojej wypowiedzi? Możesz ją szerzej opisać? Jakim przedstawia się Twoje całe doświadczenie z FA Krosno jako pracodawcą?

@Paulina

Mam na myśli ostatnie wytyczne prezesów, prawdopodobnie mające na celu zastraszenie pracowników, sytuacja w firmie jest bardzo stresujaca a morale załogi bardzo niskie, żal mi tylko dyrektora produkcji i mistrzów zmianowych bo są atakowani z góry i z dołu. A ludzie będą sie zwalniać bo mają dość takiego traktowania.

1,5 roku od wypadku i 1 operator ma robić na 2 maszynach, szkoda ryzykować życia

Paulina

@Karol, co Twoim zdaniem, wpływa na to, że FA Krosno to dobra firma? Możesz swoją wypowiedź uargumentować? Czy m.in. masz na myśli warunki zatrudnienia proponowane przez pracodawcę? Każde Twoje spostrzeżenie będzie szczególnie istotne dla tych osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Karol

Jeśli młody pracownik dobrze pracuje to dlaczego ma mniej zarabiać? Firma jest dobra i praca też!!

Brałeś udział w rekrutacji do FA Krosno S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
eeee

ogólnie do du.. Robota za najniższą stawkę na umowę !!! To są Janusze biznesu!!!! Kompletny brak motywacji !!! Zadnego poszanowania doświadczonego pracownika,podwyżki po cichu nie dla wszystkich!!! Młody zarabia więcej od starego,to są kpiny,

Paulina

Do @Bolo, masz rację, jeśli ktoś dobrze pracuje w firmie to zawsze jest doceniony i dostanie podwyżkę. Masz jakieś doświadczenia w tej firmie? Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem i premiami? Może wypowiedziałbyś się bardzie szczegółowo na forum? Pozdrawiam!

Bolo

Jak ktoś nie zapracował na podwyżkę to pewnie dlatego nie dostał?

cccccc

Kiedy w tej pseudofirmie będą podwyżki dla wszystkich ,a nie dla niektórych !!!! Czy tu są jakieś związki zawodowe!!

Paulina

@Władek Twoja opinia jest negatywna. Czy faktycznie nie widzisz nic pozytywnego w firmie FA Krosno S.A.? Jak długi czas jesteś lub byłeś jej pracownikiem? @mądry nie ma szansy na podwyżki? Czy prowadziliście jakieś rozmowy na ten temat?

mądry

Tam po 45 latach pracy 1500 netto!!! Brak jakichkolwiek perspektyw.!!!!' Tak tam wygląda sukces który sami ogłosili!!!

Władek

Firm a do bani !!! Zero motywacji zero perspektyw, zero kasy ,zero zaawansowanie technologicznego, Jeżeli szukacie perspektyw to ten adres pomijać

Paulina

@Ktoś .... według Ciebie FA Krosno S.A. nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Dlaczego tak uważasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach.

markon

kamyki, trzeba mieć sporo wiedzy i umiejętności żeby w takiej firmie pracę podjąć. Słyszałem, że będą potrzebowali niedługo jakiś młodych na staże czy coś takiego aby docelowo ich zatrudnić. Ile w tym prawdy jest ?

Janek

Firma do bani mało płacą , a robić trzeba jak by się zarabiało grubą kase.

Ktoś ....

Szczerze odradzam tą firmę, chyba, że lubicie być poniżani przez swojego pracodawcę. Z pewnością są inne, bardziej sprawdzone, gdzie pracownika traktuje się jak człowieka.

może dziad, ale pan!

Gnoje i nieroby! Ręce na plecach? Ale zarabiać to by się chciało, co? Ha ha... idźcie do sąsiedniego be wu ii...tam są dobre zarobki. Jak ktoś chciał na podkarpaciu zarobić więcej niź najniższa krajowa to.. gumowy młotek i puknąć się zdrowo!Nie podoba się FA? Są inne zakłady w krośnie, tam z pewnością płacą lepiej. Albo zmywak w Anglii, truskawki w Niemczech... wybór należy do ciebie.

anonim 1111111

nie polecam, marne zarobki, [usunięte przez admina]

milutki 12291982
@anonim 1111111

popieram praca za 1200 zl na 3 zmiany za soboty odsiatki w tyg i praca z umowami posrednictwa pracy na 3 lub po 4 tyg i tak co miesiac

milutki 12291982
@anonim 1111111

tak 3 prezesow ostatnio widzialem na krosno 24 jak sie chwalili ze mieli zystu 13 mln zl w 2014 roku a pracownikom placa 1200 za czterobrygadowke tyle ile musza od panstwa i ani 1zl wiecej chorzy ludzie ale dobrze mowia ze dziad zawsze pozostanie dziadem tak to dowas smieszne prezesiny

milutki12291982
@milutki 12291982

odradzam kazdemu prace w tej firmie pracowalem tam ponad rok i juz mialem dosc zadnych podwyzek przez caly czas zarobki 1200 1300 wiec co to za pieniadze na 3 zmiany ostatnio im odbija robia zdecia ze ludzie niby siedza i nic nierobia debile a co wy sobie myslicie wy dziekujcie bogu ze ktos tam wogole chce pracowac bo niema innego wyjscia jak ma rodzine co wy zrobicie jak juz kazdy bedzie wasza firme omijal wielkim lukiem a takie czasy niedlogo juz nastapia bo u was juz caly prawie powiat krosnienski pracowal i mam nadzieje ze ktos te wpisy przeczyta i nawet niewysle cv na ich ogloszenie bo ich ogloszenia sie pojawiaja jak merkurego co miesiac pozdrawiam wszystkich niebadzcie jeleniami niewarto napychac kieszeni tym zlodziejom a my musimy wiazac koniec z koncem przez takich zlodziei i dziadow.

Słowa kojarzące się z FA Krosno S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Rozwojowa, Solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Niestety brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . B. Fajni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Hmmmm, chwilowo brak Najbardziej podobało mi się w FA Krosno S.A.: Samodzielność, zaufanie Najbardziej nie podobało mi się w FA Krosno S.A.:

Zostaw merytoryczną opinię o FA Krosno S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w FA Krosno S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FA Krosno S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FA Krosno S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FA Krosno S.A.