ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Opinie o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Haha

Buniaaa jak tam twoje wpisy pomiarów. Zobaczą że nie robiłaś , karma wraca

beniu
@Haha

jakies pomiary robiła od czasu do czasu .

Pracowniczka

Dokladnie... czemu nie zrobia nadgodzin sobota , niedziela.... bo po co jak mozna ludzi zajechac 12. Ktore sa mniej platne... absurd... a ciekawe kto pracuje 12h tak samo wydajnie przez caly czas... nikt... bo kazdy jest zmeczony...

Za drogo
@Pracowniczka

Juz 12 nie ma. Problem z głowy.

@Za drogo

A co z koszulkami?

Za drogo
@Bbb

Dali to trzeba w nich robic. Wstyd byłoby mi to ubrac w domu czy broń Boże na spacer z psem. (usunięte przez administratora) tylko na linie.

Q&A

Pora na zmiany. Teraz liderzy za dużo was.

Hezjod

Żadna praca nie hańbi, ale wynagrodzenie za nią często tak.

Magazynier

Fachowe i konkretne pytania zwiazane z praca magazyniera. Pytają o umiejętność obsługi skanera i pojazdów jezdnych ( wózków widłowych, skuterów itp.) Pytaja o t oczy bedziesz opracowałw nadgodzinach - warto powiedziec ,ze tak, gdyz i tak nie zawsze trzeba na nie przychodzic.

Co raz to wiecej ludzi sie zwalnia... I nikomu to nic nie daje do myslenia ... chca wykonczyc nas 12...

Robol

Sama prawda. 12 godzin na linii raz na jakiś czas rozumiem, ale cały tydzień maraton po 12 godzin to jest jakaś pomyłka. A żeby nie było za łatwo to jeszcze w okrojonym składzie, a wtedy to trzeba robić na dwóch stacjach. Dlaczego nie można uruchomić dwóch czy trzech linii w sobotę na dwie zmiany? Praktycznie wyjdzie na to samo. No ale ktoś na stanowisku nie ma pojęcia o pracy na produkcji i podejmuje decyzje takie, a nie inne. My jesteśmy od roboty, a od myślenia są wyżsi w hierarchii. Tylko ludzie kiedyś powiedzą nie i co wtedy? Przyjmą ukraińców? My naprawdę chcemy pracować, ale nie znaczy to, że za cenę naszego zdrowia. A prawda jest taka, że jeżeli dopadnie nas choroba, albo co gorsze wypadek w pracy to pracodawca zrobi wszystko żeby udowodnić naszą winę. Smutne, ale prawdziwe.

Starypracownik
@Robol

Osoby na stanowiskach powinny być zmienianie co jakiś czas, bo zbyt długie siedzenie na stołku odrealnia. Nie wiem jak bardzo trzeba być oderwanym od rzeczywistości, by dorosłym, posiadającym rodzint praocwnikom narzucać taki tryp pracy. 4 h snu, wysłanie dzieci do szkoły, gotowanie obiadu i już trzeba biec do roboty. Nie gódzmy się na to! Faktem jest że nie mamy jaj. Od czasów Tomka nikt, dosłownie nikt nie jest w stanie się postawić.

Ryl
@Robol

A ludzie chodzą i robia po 12. Specjalnie daja niskie zarobki zeby kiedy chcą to ludzie przychodzili cos dorobic do tej jałmużny. Smutna praprawda. Pidwyzki tez plotki chodzą 250 brutto śmiech na sali.

Pani
@Ryl

To jest tragedia co sie dzieje... jak czlowiek ma zrobic swieta z tej wyplaty... a bony swiateczne to tez zagadka... powinno byc im wstyd ze tak nas traktuja . Wieloletni pracownicy maja teraz pensje taka jak zaczynali na poczatku. Zamiast zarabiac wiecej to my sie cofamy. A nie jest to latwa praca. Tylko wykanczajaca. Ciekawe czy biurowce dali by rade pracowac caly tydz po 12godz. Spac 4/3godz I znow pracA.

RYL
@Robol

Problemem naszego zakladu nie jest to ze ludzie zarabiaja grosze, I kazdy ma tego dosc tylko problemem sa koszulki ktore dostalosmy I nie mozemy ich nosic. I debata na ten temat na spotkaniu z mezami zaufania. TO SA PRAWDZIWE PROBLEMY...KOSZULKI!

Jasfasola
@Starypracownik

Nadgodziny nie są obowiązkowe nie dajesz rady to nie zostawaj po 12. A po całej nocce w pracy tez chyba dzieci do szkoły trzebabylo wiec tu nawet 4 godz snu nie było.

Śląski

Wiadomo coś na temat przedłużania umów?

Oooo! "A świstak siedzi i zawija w sreberka" Zmienił login i się nie nudzi. Zimowy robalu Tobie też życzymy tego samego

Bbb

Uwaga, to może być kamuflaż

Gościu idź stąd wreszcie!!

Nikt

Chłopie. Jeżeli już się musisz użalać nad swoim losem to rób to ze słownikem ortograficznym. Dawno na tym forum nie było takiego grafomana jak Ty. I jeszcze jedno Ci powiem. Jeżeli faktycznie jesteś facetem, to nie zachowuj się jak primadonna, nie wylewaj łez i zmień w końcu płytę. Tych bzdur naprawdę nie można już czytać. Ogarnij się. Idź do lekarza na kozetkę. Szukaj pomocy gdziekolwiek, nawet w kościele. Ale nie tutaj. To forum jest dla osób, które mają coś do powiedzenia. A historie s-f nas nie interesują. A więc żegnamy Cię.

Q&A

Żegnaj zmiano A. Miło było z wami pracować.

Kris
@Q&A

Premia uwalona nocek nie ma na wypłatach się straci. Ciekawe ile to potrwa ta praca na dwie zmiany. I teraz trzeba kombinować z kim dziecko zostawic.

Ona
@Kris

Pracę zmień, proste

Rambo
@Ona

Ojoj jaka Ty mądra jestes. Każdy byłby mądry co dzieci nie ma a mieszka z mamusia co rachunki zapłaci ugotuje wypierze takim to i 2000zl wystarczy do szczęścia.

No
@Kris

Uciekac z Automotiv kryzys będzie trwał do 2026 prędzej normalnie nie będzie funkcjonować! fabryki z autami w Europie zwallniaja produkcje pracują 3dni w tygodniu więc zbytu na pompy hamulcowe nie będzie a kroic was z wypłaty dopiero zaczną życzę powodzenia!

Alek
@No

Ludzie juz sie zwalniają. Tu już nie ma kto pracowac.

Widać to bardzo sfrustrowany człowiek, nie ma nic lepszego do roboty niż wypisywanie tych bzdur na wszystkich forach dotyczących firmy ZF. Bardzo mi żal tego Pana, ale powinien już dawno być ZABLOKOWANY!

piotr szewczyk czestochowa

dlatego tat pisze bo nie chce zeby kogos skrzywdzili tak jak mnie skrzywdzili a ską wiesz ze pisze bzdury???

@piotr szewczyk czestochowa

To jest forum ZF Gliwice i nikt ta nikogo nie krzywdzi więc idź Pan na inne forum wylewać te żale

No
@piotr szewczyk czestochowa

To konkretnie jak cie skrzywdzili świeczka w głowie czy cie w dupala zapieli i dojsc do siebie nie możesz?

Abc

Myślę że tu już jest potrzebny specjalista. Nie wiem co się stało ale mi to wygląda na manię prześladowczą. z Znałem kiedyś kogoś z tą dolegliwością, reagowała tak samo.

Czy wy ludzie widzieliscie te ,, wyplaty,,????? Jakies nie porozumienie ... a bedzie tylko gorzej

On

Dokladnie porażka.

y
@On

Na (usunięte przez administratora) wystarczy ;)

...
@y

Fajnie się masz. Gratulacje.

PiSs

Najgorsze (usunięte przez administratora) zakładowe tam ino same nie robole ( 2 lewe rączki) zostają bo gdzie indziej rady nieda 1 z 2!

zz

Witam Was. Jestem pracownikiem byłego WABCO, aktualnie ZF we Wrocławiu. Szukam kontaktu z pracownikiem/pracownikami ZF w Gliwicach, którzy mają "jaja". Proszę o telefon od takiej osoby. 533764784.

@zz

Jajecznicę będziesz smażył?

JeszczePracownik

Firma robi z ludzmi co chce. Nagle nocek nie ma i przerzucają na inne zmiany. Ludzie maja wszystko poplanowane-lekarzy , opieke nad dziecmi itd …… Do tego musisz zaiwaniac na pelnych obrotach a premie i tak ci uwala. Wyplaty coraz gorsze….. smiech na sali…..

Tez jeszcze pracownik
@JeszczePracownik

Nie ma nocek zeby dodatku nie płacić proste. Więc wyplata za wrzesień to będzie jak zapomogą z mops. Wstyd powiedzieć że to wyplata z ZF

@JeszczePracownik

Ten zakład to okręt tonacy! Tylko Familia ma sie dobrze!

Hmm

A czemu pokrzywdzona?.

Co to znaczy, że znowu pokrzywdzona zmiana A? Rozwiń proszę temat, bo nie bardzo rozumiem. Niektóre osoby (tak jak ja) są mało "kumate"

Domyślny

Jaka pokrzywdzona , przecież poszkodowani z innej zmiany twierdzą że zm A uprzywilejowana ????

Takitam

W mojej miejscowości koło Pyskowic za sklepem stale jest zgromadzenie pijaków i sprzedawania pijanym piwa za sklepem nawet wystawili im fotel żeby pili i sikali za sklepem

Takatam
@Takitam

Bardzo interesujące, ale nie na temat.

@Takitam

Ale co to ma wspólnego z ZF Gliwice?

Ktoś

W żabce jest promocja 4+2

Domyślny
@Bbb

Bo to są przyszli pracownicy ZF, ktoś podał ich lokalizacje . Innych już nie będzie , już to przerabialiśmy w tym zakładzie . Niczego się nie nauczono , na poprzednich błędach .

OnaSowa

Mówi się że do zwolnienia jest 100 osób. Ale nie wierzę, by tulu osobom kończyły się w okresie jesienno-zimowym umowy. Czyli polecą również osoby teoretycznie bezpieczne.

Bielsko
@OnaSowa

Nie ma czegoś takiego jak "teoretycznie bezpieczne" osoby. Zwolnić można każdego. Z osobami którym kończy się umowa jest najłatwiej.

...
@OnaSowa

Masz na myśli zwolnienia w Gliwicach ?

Kit
@OnaSowa

A kto niby mówi?. Pracuje i nikt o zwolnieniach nie mówi. Siejesz ferment.

Leber

Ten zakład już całkiem (usunięte przez administratora)jedna zmiana rozwalona. Co oni myślą, że ludzie mają co zrobić z dziećmi, wizyta u lekarza czy dojazdami jak ich przerzucają na inną zmianę? Ale jak ktoś chce się zwolnić to przecież muszą robić pod górkę bo jak to tak... Najgorszy zakład na strefie a pomyśleć, że kiedyś każdy chciał tu pracować... Tfu!

O
@Leber

Najgorszy (usunięte przez administratora) jakim pracowałem ludzi na kazdym kroku za ciuulla robia ze wszystkim

Nowa

Hej mam pytanie. Jest dofinansowanie so stołówki czy z wyplaty ściągają?. Jeżeli jest to ile i na jakie artykuły pewnie obiad napewno a inne typu kawa czy napoje?

Gościu to już jest nudne, przestań pisać te głupoty bo tego już się czytać nie da. Naszej firmy nie interesuje co się dzieje w Częstochowie, my pracujemy w Gliwicach i to jest forum Gliwic. Powinni Cię już dawno zablokować,!!

To wygląda na atak hakerski. Strach wchodzić na stronę gowork ZF Gliwice

Ktoś
@Bbb

Na stronach ZF Częstochowa, Bielsko i Czechowice jest to samo.

Sluchacz

Trzeba sprawę zgłosić na Policję bo tu są sprawy z kodeksu karnego.

Aaa
@Sluchacz

Prędzej egzorcystę

Jaaa

Rozumiem i współczuję

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 248.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 226, z czego 21 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 132 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o